Trumpovo prohlášení ke svému zproštění Impeachmentu

Epoch_Times-TrumpRally-9991-1-700x420Dřívější prezident Donald Trump poté, co byl v Senátu USA poměrem hlasů 57 ku 43 zproštěn druhého procesu svého Impeachmentu, učinil toto prohlášení:

Nejdříve chci poděkovat týmu oddaných právníků i dalších osob za jejich  neúnavnou práci za udržení práva a obranu pravdy. Můj nejhlubší dík pak chci vyjádřit všem senátorům a členům Kongresu, kteří se hrdě postavili za Ústavu, kterou všichni ctíme, i za posvátné právní zásady, spočívající v srdci naší země. Naše milovaná ústavní republika byla založena na nestranné vládě práva, nezbytné to ochrany našich svobod, našich práv a naší nezávislosti.

Je smutnou zkušeností našich časů, že jedné politické straně v Americe byl dán volný průchod k očernění vlády práva, k pohrdání právo vymáhat, k burcování davů, k omlouvání výtržníků a vandalů a k přeměně justice v nástroj politické pomsty, k pronásledování lidí, k černým listinám a k likvidaci a potlačení lidí a názorů, se kterými tato jedna politická strana nesouhlasí.

Vždy jsem byl a vždy budu zastáncem neúchylné vlády práva i jejího vymáhání, stejně tak jako práva Američanů na přátelské a čestné prodebatování každodenních záležitostí – a to bez zášti a zlé vůle.

Toto, co je za námi, byla další fáze největšího honu na čarodějnice v historii naší země. Žádný prezident ještě nic takového dříve nezakusil – a ono to pokračuje, protože naši protivníci nemohou zapomenout, že 75 milionů lidí, což je nejvyšší počet voličů, kteří kdy stávajícímu prezidentu odevzdali svůj hlas, nás před pár měsíci poctili svou důvěrou.

Chci též vyjádřit svoji vděčnost milionům slušných, tvrdě pracujících, zákonů dbalých a Boha naši zemi milujících občanů, kteří statečně stáli za dodržováním těchto důležitých zásad v současných obtížných a náročných dnech.

Naše historické, vlastenecké a krásné hnutí, vyjádřené heslem Učiňme Ameriku znovu velkou, teprve teď skutečně začalo. V měsících, které nás čekají, mám toho mnoho, co s vámi chci sdílet, a těším se na pokračování naší společné cesty, jejímž cílem je dosažení americké velikosti pro všechny naše lidi.

Je před námi mnoho práce a brzy vyjdeme s vizí světlé, zářící a bezlimitní americké budoucnosti.

Půjdeme-li všichni společně, není nic, čeho bychom nedosáhli. Zůstáváme jedním společenstvím, jednou rodinou a jedním slavným národem v péči Boha, a zůstává naší odpovědností zachovat naše velkolepé dědictví pro naše děti a pro všechny generace, které teprve přijdou.

Nechť vás všechny provází Bůh a nechť Bůh žehná Spojeným státům.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!