Účet za řádění Antify a BLM loni v Portlandu

150144160_1260441364396372_1923965226305886524_nObzvlášť pikantně to vyzní ve srovnání se slzami, které aktuálně v taškařici o impeachment prolévají „demokratičtí“ zákonodárci, když popisují násilí v Kapitolu (na obr 2). Přitom kravály vedené krajně levicovou sítí Antifa způsobily loni v Portlandu na federálních budovách škody za 2,3 milionu dolarů, uvedl tento týden jeden z představitelů města. A neděje se nic. Federální prokurátor pro District of Oregon Billy Williams potvrdil pro The Epoch Times celkovou výši škod. V budově Marka O. Hatfielda, kde sídlí federální soud, což bylo ústřední místo nepokojů, které se odehrávaly převážně loni a které každou noc vyvrcholily nočními střety mezi silami vnitřní ostrahy a výtržníky, se škody odhadují na 1,6 milionu dolarů. „Rioters“ opakovaně útočili na budovu, rozbíjeli okna a strhávali dřevěné obložení budovy. Pokusy o prolomení do budovy byly odraženy federálními silami, které použily slzný plyn a další opatření na kontrolu davu. Střety nakonec utichly a Trumpova administrativa na popud představitelů státu a města stáhla federální síly.
„Vzbouřenci použili k útoku na důstojníky zbraně včetně praků typu wrist rockets (mimochodem, dodává Amazon), minometných ohňostrojů a kladiv“, řekl na jednání v srpnu 2020 členům Kongresu úřadující ministr vnitřní bezpečnosti státu Oregon Chad Wolf. "Policisté utrpěli popáleniny chemickými látkami, krvavé rány a útoky oslepujícími lasery, které vedly až ke zranění očí. Bezpečnostní plot, který jsme nainstalovali k ochraně budovy soudu a našich úředníků, byl opakovaně napadán během pokusů o jeho stržení elektrickými přístroji a nářadím. Aby bylo jasné - nejedná se o akce pokojných demonstrantů, jedná se o akce zločinců“, řekl tehdy Wolf.

Správa všeobecných služeb potvrdila, že federální vláda utratila více než 1 milion dolarů na opravu škod způsobených nepokoji v pěti federálních budovách, včetně Hatfield Courthouse. Ostatními poškozenými budovami jsou mimo jiné soudní budova Gus. J. Solomona, Soud Pioneer, Federální budova Edith Green – Wendell Wyatt a Federální budova 911. Portlandská policejní kancelář zatím nebyla schopna poskytnout odhad škod způsobených na jejích budovách ani údaj o tom, kolik bylo vynaloženo na opravu škod.

Výtržníci útočili také proti policejním budovám, včetně stanic s lidmi uvnitř. Po jedné zvlášť „výživné“ loňské noci starosta Ted Wheeler z Demokratické strany, uvedl, že rioters „terorizují rodiny s dětmi“. Útoky na policejní stanice v Portlandu pokračují i nyní.

Advokát pro občanské právo Leo Terrell (na obr.3) ve čtvrtek uvedl, že demokraté úmyslně ignorují násilí v amerických městech, jako je Portland, když diskutují o nepokojích v Kapitolu, protože „nedají svou voličskou základnu do vězení“. Na otázku, jak dlouho bude chaos v Portlandu pokračovat, řekl Terrell pro Fox News: „Navždy, dokud bude v Portlandu demokratické vedení. Navždy proto, že demokraté nedají svou základnu do vězení. “

"Neuvězní nikoho z Antify, Black Lives Matter ani žádné jiné krajní levičáky. Pojďme si vyjasnit, proč ve Washingtonu, D.C. probíhá slyšení o obžalobě prezidenta Trumpa z podněcování útoku na Kapitol. Demokraté nenávidí bývalého prezidenta Donalda Trumpa. Demokraté nechtějí, aby se Donald Trump ucházel o znovuzvolení. Budou tedy ignorovat násilí v Portlandu, budou snižovat jeho význam a budou bagatelizovat všechno násilí, pokud jde o počet nákladů a výdajů v Portlandu a Seattlu,“ pokračoval Terrell. Poznamenal také, že tehdejší demokratická senátorka za Kalifornii Kamala Harrisová osvobodila zločince po nocích nepokojů a rabování v Minneapolisu. "Demokraté budou vždy bagatelizovat násilí, vraždy a žhářství ve městech, kde vládnou“ dodal Terrell pro Fox News. Měl zřejmě na mysli propagaci Harrisové pro Fond svobody v Minnesotě, organizace, která úspěšně získala peníze na kauci za propuštění demonstrantů, z nichž někteří byli obviněni ze závažných zločinů.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!