Božie Mlyny. Zločin a trest na Slovensku. Č. IV. Judita, vydrž!

Borrell-Lavrov-800x450Čriepky do mozaiky – Borrel a Schwarzenberg. Judita. O dôležitosti pamätných tabúľ a okrasných kvetín. Úlovok slovenských „LOVCOV LEBIEK“ na Malte. Plevel. FIFA.

Klaus Schwab: „Ste pripravení, pán prezident, prevziať zodpovednosť za osud Európy?“ Vladimir Putin: „Áno, pokiaľ............NAŠA LÁSKA BUDE VZÁJOMNÁ“

Chazin – „Krach finančných trhov začne o tri mesiace“.

Kto sa bojí, že bude trpieť, už trpí, pretože sa bojí.

Za všetko, čo sme urobiť mali, a neurobili, (...) za všetko, čo sme povedať mali, a nepovedali, (...), za všetko, na čo sme myslieť mali, a nemysleli (...) – za to všetko Ťa prosím, Bože, o odpustenie.

Бог не в силе а в правде.

Krátko na margo Borrelovej návštevy. Durak ostalsja durakom. EU a jej neokonské riadiace kádre smerujú k odpisu a ani to nechápu, čo Lavrov trefne vystihol slovami – „možno sa Vám trochu vyjasnia kontúry budúceho sveta, ktorý budujeme, po zasadnutí „jadrovej päťky“ v tomto roku.“ Nová Jalta je za dverami. Koncom jari, najneskôr do jesene, dôjde ku krachu finančných trhov, a následne k dezintegrácii USA a EÚ. Vytvoria sa nové monetárne zóny, a Rusko bude na pozadí krachujúceho Západu „bezpečným prístavom“. Putin, odvolávajúci sa na H. Kohla, povedal, že Európa sa zachová ako svetové centrum moci LEN vtedy, keď bude spolupracovať s Ruskom, a taktiež, že kto bude chcieť, môže sa zachrániť. Kto to nechápe alebo nechce chápať z titulu toho, že Rusi sú proste zlí, lebo sú zlí... – nech sa potom sťažuje na lampárni. Borrel, typický predstaviteľ európskych atlantistov, s morálkou a psychológiou z deväťdesiatych rokov, ešte pred svojim nástupom do funkcie Vysokého komisára EÚ pre zahraničnú politiku hovoril o Rusku ako o „starom nepriateľovi Európy“. Ak naň uplatňujeme princíp „matovičovského zrkadla“, povedal vlastne, že Európa a on osobne je starým a nezmieriteľným nepriateľom ruského národa, ktorý by najradšej videl zotročený, znivočený a vykántrený. S takýmito „partnermi“ nijaké budúce férové priateľstvo nevybudujete, a avizované plnohodnotné rušenie diplomatických vzťahov s EÚ zo strany Ruska je len bodkou za kariérou týchto eurolúzrov. EÚ je, ako povedal Lavrov, nespoľahlivý partner.

https://www.mid.ru/ru/vizity-ministra/-/asset_publisher/ICoYBGcCUgTR/content/id/4553286

https://www.mid.ru/ru/foreign_policy/news/-/asset_publisher/cKNonkJE02Bw/content/id/4570813

Neveril som vlastným očiam, keď som čítal a počúval, čo Borrel rozprával pred, počas a po návšteve Moskvy. On ani NEMAL V PLÁNE pracovať na pozitívnej agende.  Bola to skutočne rozviedka bojom, provokácia s Navaľným tesne predtým prišla veľmi vhod ako test, či majú Rusi gule. Borrel tam prišiel tam tlmočiť „znechutenie bielých sahíbov nad porušovaním ľudských práv“, a na legitímnu otázku o osude zatknutých lotyšských novinárov, pracujúcich pre Sputnik a Baltnews, ODMIETOL REAGOVAŤ. Vraj je presvedčený, že sa tie prípady vyriešia v súlade s princípom zákonnosti. Kto by nepochyboval, veď v Pobaltí už nacizmus uzákoňujú otvorene. Vyzeral aj vyznel ako pokrytec a idiot, obzvlášť keď po navrátení do Bruselu vyhlásil, že vzťahy EÚ a RF nebudú normalizované, kým RF nesplní Minské dohody. Akoby bolo Rusko ich zmluvnou stranou. Dostal naložené zaslúžene, a v svojej malichernosti to neskôr okomentoval tak, že vraj k nemu bol Lavrov hrubý. Znovu „matovičovské zrkadlo“, tomu sa povie – okúste vlastnú medicínu. Veľmi som sa obával, či mu nebudú niektorí na ruskej strane robiť štafáž, ale chvalabohu, Putin Borrela neprijal a ešte aj ruské MZV to osladilo vyhlásením švédskeho, nemeckého, a poľského diplomata za persóny non grata. Borrel je proste jeden z tých tisícov „generácie 68“, predstaviteľ prežratej, arogantnej, rusofóbnej európskej elity, prikrmenej a protežovanej Američanmi po vojne. Ktorá sa v súčasných podmienkach ukazuje ako absolútne neadekvátna tej úlohe riadenia, ktorú potrebuje docieliť Globálny Prediktor. EÚ sedemmíľovými krokmi smeruje k svojmu zániku, a nebude mať ani len možnosť prisadnúť z titulu „mladšieho, hlúpeho brata“ k stolu novej Jalty.

 

Preto hovorím, že Borrel je neadekvátny svojej dobe. Európa a euroinštitúcie, ktorú sú namočené do každého odporného svinstva posledných tridsiatich rokov, jednoducho NEBUDÚ MAŤ MIESTO V NOVOM SVETE. Nevydarený globalistický konglomerát ide dole kvôli riadiacej neadekvátnosti svojich elít. Oni ani nemajú budúcnosť, keď ich bežnými pracovnými metódami sú terorizmus (kto sponzoroval a poskytoval azyl čečenským teroristom v deväťdesiatych a nulových rokoch?), štátne prevraty v „neposlušných štátoch“, politické vraždy a spravodajské operácie na vynútenie pokory u nepokorných. Najnovšie zase EK a EP začali konanie, majúce za cieľ definitívne prelomiť Benešove dekréty (btw, bezprostredne s tým súvisí sčítanie obyvateľstva a FORMA, akou sa nám to nanucuje). Aké majú potom morálne právo hovoriť o tom, ako si ctia suverenitu a územnú celistvosť cudzích štátov, keď vo vlastnom pitvore OTVORENE deklarujú zámer zničiť Česko a Slovensko v súčasnej podobe, hroziac tu akousi Viedenskou arbitrážou č.2? https://www.slovanskenoviny.sk/v-bruseli-sa-chysta-dalsia-zrada-pripravuje-sa-kampan-na-zrusenie-benesovych-dekretov/

Slovensko má teda podľa nich proste bez reptania zomrieť pod náporom týchto neonacistov, čo veľmi ilustratívne ukázali zábery z vraždy Chovanca. Proste ZOMRI.sk v belgickom prevedení. Predpokladám dokonca, že mútenie vody okolo dekrétov je svojráznym nátlakom EP na Slovensko vo veci NEVYŠETROVANIA smrti Chovanca. Niekto si snáď myslel, že EP a EK to budú vyšetrovať? Oni svojim konaním len potvrdzujú pravdivosť Putinových slov v Davose (http://kremlin.ru/events/president/news/64938/videos), kedy povedal, že situácia veľmi pripomína predvečer Druhej svetovej vojny. Tá tiež začala reálne zničením Československa. Putin tiež v Davose naznačil, že takýto spôsob riadenia NEMÁ BUDÚCNOSŤ. Chápete, na akej biednej mentálnej a inteligenčnej úrovni sú Borrel a Lajnová, ak nechápu to, čo tak jednoznačne povedal Schwarzenberg ako stelesnenie romano-germánskych elít, ktorí sa s pomocou GP snažia odstaviť atlantistov od riadenia? A to knieža nie je zrejme z tých, o ktorých sa v ľude hovorí - „najchytrejší junák v dedine“. Ak Borrel nechápe to, čo chápe Schwarzenberg, potom to je s EÚ vážne zle.

Najprv pár čriepok do mozaiky, ktorá sa začína „samodopĺňať“ rýchlejšie, než stíham písať. Грядет обрезание элит и падение вековых авторитетов. Pre močiar sa blíži deň, kedy, ako písal Filan, vstanú a budú sa veľmi hanbiť. Takže nedávno nik iný, ako sám arciknieža Schwarzenberg povedal niečo v tom zmysle, že hoci to s tým chudákom Navaľným nevyzerá nič moc, je to vnútorná ruská záležitosť a vonkoncom nie dôvod, aby sa EÚ do nej angažovala. Pretože pre EÚ, rovnako aj pre ČR, platí, že je v našom záujme mať s Ruskom dobré vzťahy.

https://tass.ru/mezhdunarodnaya-panorama/10590731

A vôbec, vraj on sám je rusofil a nadšene vítal ruské vojská v štyridsiatom piatom. Je Vous le crois parfaitement, cher prince Aké symbolické, že práve on, ktorého rod slúžil Teutónskemu rádu a ktorý je rytierom Rádu Zlatého Runa (.....), ktorému premietanie „Balkánskej hranice“ z posledného 17. novembra asi tiež veľačo naznačilo v kontexte jeho osobnej angažovanosti v tej nekalej veci, a ktorý celý svoj život úprimne nenávidel český a ruský národ, o boľševizme nehovoriac, že teda práve ON začína ukazovať ELITE budúci VEKTOR CIEĽOV. Vcelku jednoznačný v kontexte nedávneho statusu quo, ako ho naznačil Putin v Davose. Ako by povedali Rusi – globalisti začínajú ohýbať naše elity do baranieho rohu...

Európa je sud s pušným prachom so zapáleným knôtom, ktorý môže uhasiť len Rusko. Btw, akousi dichotomickou tragikomickosťou v tom celom je, že keby Borrel bol adekvátny a niečo pozitívne v Moskve dosiahol, nebol by potrestaný verejným lynčovaním 81 poslancov EP. Isteže, používali argumenty tradične neokonské (Rusi sú zlí, a Borrel je slaboch, že neurobil väčšie bu-bu-bu! – pozn.), podobne ako Sarkozyho nesúdia za to, že zničil Lýbiu, ale že dostal od Kaddáfiho peniaze na kampaň. Ale riadiaci cieľ – odpis a potrestanie prominentných stranovikov - je dosiahnutý.

Možno si niekto pamätá, ako na jednom burzovom summite (správa z 2.11.2020 - https://lenta.ru/news/2020/11/02/russian_letter/) zástupca riaditeľa Výskumného departmentu Medzinárodného menového fondu Antonio Spilimbero vyhlásil, že trajektóriu rozvoja globálnej ekonomiky po kríze, vyvolanej pandémiou koronavírusu, je možné opísať len RUSKÝMI PÍSMENAMI. Že sa blíži kríza, ktorá bude vo svojej mnohorakej, ani nie systémovej, ale štruktúrnej podstate oveľa „nepredvídateľnejšia“ a že sa vlastne pomocou súčasného terminologického aparátu nedá opísať ani jej priebeh, ani východisko z nej. „Táto svetová recesia sa nepodobá na žiadnu minulú. Je skutočne divná. Je to unikálna recesia, a nehovoríme len o jej rozsahoch“ – vyhlásil. Že vraj končia akékoľvek hodnoverné predikcie cyklickosti, že končia „staré grafy“ Economics. Predstaviteľ MMF ponúkol hľadať vhodnú formu krivky regenerácie globálnej ekonomiky v „...podstate (hlbšom zmysle) ruskej abecedy. S ohľadom na ruštinu by sme nemali hovoriť o latinských písmenách, ale o akejsi Ш-tvarej krivke regenerácie ekonomiky“. Spilimbero podčiarkol, že podľa neho sú pre pre vystihnutie podstaty budúcej krízy a východiska z nej graficky najvhodnejšie ruské písmená - Я, Ю, Ш. „Taký graf určite nebude lineárny, svet má najskôr čakať akési americké preteky – vzlety a pády minimálne ešte niekoľko mesiacov“ (viď Chazin v hlavičke – pozn.). Vyjadril nádej, že ekonomická situácia sa ustáli, akonáhle bude objavený účinný liek na COVID-19. (viď poznámky k ruskej vakcíne nižšie ako aj jej svetový úspech – pozn.).

Tým pán Spíličosi dal najavo, že jediná krajina, v ktorej existujú adekvátne kádre a teoretická základňa na formovanie a presadzovanie novej koncepcie riadenia, je Rusko. A že Západ, jeho civilizačný model i koncepcia riadenia, jeho zdroje a možnosti sú definitívne a nenávratne zbankrotované. Jeho spôsoby interakcie s okolitým svetom skompromitované. Nech odpočíva v pokoji Vladimir Michajlovič Zaznobin, ktorý prorocky hovoril, že za 10-15 rokov sa bude celá mysliaca svetová verejnosť dohovárať po rusky.

Nedávno bol na ksbforum.eu uverejnený pekný výber správ, ktoré naznačujú už prebiehajúce kardinálne zmeny vo východnej politike tak EÚ, ako aj jej členských štátov. Tento nástup Ruska, nastolenie istého nevyhnutného formátu vzťahov s ním bude pilulkou, ktorú všetci naši domáci atlantisti budú musieť prehltnúť. Rusko začína radikálne meniť tón, čo je vidieť aj na nedávnom vystúpení V. Nebenzju v OSN, kde otvorene nazval Nemecko a Francúzsko podporovateľmi Kyjeva a obzvlášť zločinov, páchaných na Donbase (https://tass.ru/politika/10680219/). Preto nech si OĽANO-vci nemyslia, že tu ľudí zastrašia fašistickými väzobno-stíhacími metódami či antiruskými bezpečnostnými stratégiami. Čím viac ľuďom ubližujú, tým viac bude ublížené im, nech s tým počítajú. Spustili procesy, ktoré nedokážu ovládať, a môže byť proti nim použitý ten istý mimoriadny inštrumentár, aký oni používajú dnes na politické represálie. Nech si nemyslia, že zastrašia ľudí, keď ukážu efektívnosť svojich „Božích Mlynov“. https://spravy.rtvs.sk/2021/01/prokuratori-informovali-o-kauzach-ocistec-bozie-mlyny-judas-ci-babylon/). Tie skutočné Mlyny Božie totiž nemelú rýchlo, pompézne a chaoticky, ale pomaly a isto. A zomelú, ako to pri štátnych prevratoch a revolúciách už v histórii zvykne bývať, aj ich, terajších „mlynárov“. Tieto „deti slovenského Majdanu“ spustili čistky, ktoré už teraz GP na spôsob Stalina z roku 1937 otáča proti nim (Matovič obvinený z podpory nacizmu a „samovražda“ Boehma – pozn.). Nech si len prečítajú, o čom hovoril Lavrov so švédskou ministerkou zahraničia Lindeovou (https://www.mid.ru/ru/vizity-ministra/-/asset_publisher/ICoYBGcCUgTR/content/id/4550431), ktorá zároveň predsedá OBSE. Zaujímavé, že praktiky našich bojovníkov s dezinformáciami sú v príkrom rozpore s Helsinským záverečným aktom z r. 1975 a zakladajúcimi hodnotami OBSE, s Kodaňskou zmluvou o občianskych a ľudských právach. Vrátane a predovšetkým práva na slobodný prístup a šírenie informácií. Alebo už medzinárodné právo nie je v tomto zmysle nadradené tomu slovenskému? Väčšina z opatrení, ktoré robí a prijíma táto vláda, protirečia slovenským ústavným a medzinárodno-právnym normám, a raz za to budú, dúfam, vzatí na zodpovednosť nielen oni, ale aj ich kurátori.

  • Pozn.: Na to ale treba vydržať, pretrpieť si nevyhnutné rany osudu, nepanikáriť a šíriť osvetu. Nedopustiť, nech by to znelo akokoľvek paradoxne, rekonštrukciu, rozpad či „samorozpad“ tejto vlády (keď z toho budú chcieť vo vhodnej chvílu Sulíkovci [ten už vycapuje predvolebné plagáty] a Kiskovci vycúvať – pozn.), a to až DO MOMENTU realizácie referenda. Inak budú ich šance na zbavenie sa zodpovednosti stále vysoké. Inak sa ľudia nezobudia, nech len pekne vidia a cítia, čo sú Matel and company zač, nech, konečne, pochopia, čo znamená ich osobná zodpovednosť za vlastnú krajinu. Aby sa tých vyše 60 % ľudí, ktorí v poslednej ankete Globsecu vyslovujú OCHOTU zaočkovať sa v mene prinavrátenia si aspoň časti ich občianskych práv, mohli uvedomiť natoľko, aby pochopili, že to, čomu prejavujú ochotu podrobiť sa, je vlastne psychofašizmus, a že jedinou cestou ku SLOBODE nie je očkovanie, ale REFERENDUM. https://www.globsec.org/publications/globsec-trends-2020/

Tá istá logika je uplatniteľná aj v kontexte najnovšej inciatívy „civilizovanej“ Európy ZRUŠIŤ Benešove dekréty. Vidia, že máme na Slovensku vlastizradnú vládu, a že by sa tí aristokrati s ich myslivcami a psami, neschopní zmieriť sa s tým, že im po vojne boli odobrané majetky kvôli ich kolaborácií s Hitlerom, mohli u nás priživiť. Čo sa babe prisnilo. EÚ chce zánik našej štátnosti a oficiálne to deklaruje, OK. Povedzte mi jeden dôvod, aby som voči nej bol loajálny. Oni nepotrebujú slobodných, sebavedomých Čechov a Slovákov, oni potrebujú otrokov. Ale ešte uvidíme, kto sa bude smiať naposledy. To nie Vy zožeriete Slovensko, to Slovensko bude pre Vás, vy netvori, KONEČNÁ.

chovanec vrazda

My nezabúdame a vyrovnáme sa s Vami za Kuciaka, Chovanca, za VSE, Mochovce, za tunel Strečno, za naše zruinované potravinárstvo a to, ako bohorovne odrovnávate náš hokej a futbal, aké nám tu propagujete zvrátené myšlienky, ničíte školstvo a psychiku detí. Osobitne za to, čo ste ponastvárali s našim zdravotníctvom!! Slovensko bude pre Vás tým kamienkom v topánke, kvôli ktorému kráľ prehrá bitku. Tak ako bude Judita KONEČNÁ pre riadenie slovenského močiara ako politického operátora nadnárodných banksterov a atlantistov. Že to nechápu ani jedni, ani druhí, nič nemení na reálnom vývoji situácie a na tom, že ponesú zodpovednosť za následky svojej riadiacej neadekvátnosti a svojich zločinov. V skutočnosti tí, čo stoja za žilinskou vraždou, politicky aj mediálne ju na Slovensku kryjú, prehrali ešte skôr, než žilinskú korupčnú súdno-mafiánsku žumpu „prekvapila“ akcia Plevel zo 14. septembra minulého roku. O čom hovorím? Znovu pôjdeme, takpovediac, od podstaty...

* * * * * * *

26. januára uverejnili noviny „Žilinský večerník“ hneď na druhej strane dve dôležité správy, ktoré akoby si navzájom protirečili. Prvá sa týkala akcie Plevel II, kedy bola po druhom výsluchu poslaná do väzby predsedníčka krajského súdu v Žiline Eva K. A hneď pod tým správa, v ktorej sa redakcia večerníka rozplývala radosťou nad tým, ako predseda Okresného súdu v Žiline Jaroslav M. dostal vyznamenanie, ktoré pôvodne ustanovila Via Iuris a dnes udeľuje OZ „Bystriny“ – „Biela vrana“. Jaroslav M. pri tej príležitosti spomenul, že bol ešte skôr vyznamenaný aj na americkom veľvyslanectve a že mu k terajšiemu oceneniu gratulovala samotná prezidentka. Pripomeniem, že práve Okresný súd v Žiline bol predmetom akcie NAKA zo 14. septembra 2020, kedy bolo zatknutých niekoľko sudcov a neskôr v procese vyšetrovania vyšli von informácie o OMERTE čili sprisahaní mlčanlivosti a korupcie, ktorá roky panovala v tejto ustanovizni. Skutočnosť, že dohromady tie dve správy skutočne vyznievali divne, ešte umocňovala poznámka o tom, že vyznamenaný Jaroslav M. po akcii Plevel seriózne uvažoval o tom, že zloží zo seba sudcovskú sutanu. Viete, kto má svedomie čisté, nebude skladať sutanu či čokoľvek, ani keď zatýkajú jeho bezprostredných podriadených. (pozri - https://dennikn.sk/2238110/sudca-macek-oceneny-bielou-vranou-po-akcii-plevel-som-zvazoval-ze-sa-vzdam-funkcie/; https://www.zilinskyvecernik.sk/clanok/biela-vrana-jaroslav-macek-najviac-ma-potesila-gratulacia-od-prezidentky/11237/)

macek biela vrana

Ako treba tie správy interpretovať? Obidve sa v skutočnosti týkajú Judity. Sudkyňa K. sa prvýkrát ocitla v rukách OČTK ešte po prvom Pleveli, ale vtedy ju po dlhočiznom vypočúvaní a dokonca zasadnutí NS SR v jej veci (...) nakoniec prepustili. Iní jej kolegovia také šťastie nemali. Pritom jeden zo zatknutých sudcov menom Béreš – prvýkrát dávam von insiderskú informáciu – svojho času ponúkal Juditiným zástupcom a rodine „svoje služby“, v tom zmysle, že ak by si Judita vzala ním doporučeného advokáta, mohla by byť prepustená z vyšetrovacej väzby (...). Poznajúc slovenské pomery poviem, že vtedy, po akcii Plevel, medzi sudkyňou Evou K. a NAKA zrejme došlo k nejakej dohode ohľadne budúcnosti kauzy Judit. Otázka je, prečo ju zavreli teraz? Sú len dve možnosti - buď chcela „zoskočiť z udičky“ a v odvolacom konaní Juditu ponechať za mrežami, alebo proste – s ohľadom na mobilizáciu našich podpindosníkov po Haščákovom prepustení – jej uväznenie spôsobili oni, keď vytušili, že sa chystá Juditu oslobodiť.

Druhá správa (vyznamenanie Jaroslava M.) je naopak uistenie ZHORA žilinskému močiaru, že – navzdory okolnostiam, PLEVEL–NEPLEVEL – majú vo veci Judity ochranu americkej ambasády, P-rezidentky, a celého lipšicovho krídla vo vláde. A nielen tých. Do kauzy sú namočené reálne brutálne štruktúry. Celé to ocenenie Jaroslava M. „Bielou vranou“ bola len štafáž, ktorá nemá s „bojom odvážneho jednotlivca proti nespravodlivosti moci aj za cenu znevažovania, profesionálnej šikany a bezpečnostného rizika“ (ako hlási popis ceny „Biela vrana“ – pozn.) NIČ spoločné. Formálne bol ocenený za vytvorenie protischránkového registra. Ale radšej uvediem samotnú gratuláciu prezidentky, ktorá uviedla - „Vážim si, že Biele vrany zviditeľňujú skutočných hrdinov. Aj tých, ktorí sa strácajú v kriku internetu, lebo ich hrdinstvo nie je dať o sebe vedieť, ale pomáhať v situáciách, kde iní zlyhali. Bez publika, len pre prospech spoločnosti, komunity a pre vec samotnú. Jaroslav M. vedie takzvaný protischránkový register a zosobňuje kvality a integrity sudcu, akých na Slovensku potrebujeme“.

Takže situácia je taká, že zatiaľ čo globalisti potrebujú močiar skrz Juditu neutralizovať, ten sa stavia na zadné, hovoriac, že práve predseda Okresného súdu v Žiline, ktorý odsúdil Juditu, zosobňuje kvality a integritu sudcu, akých na Slovensku potrebujú NEOKONI. Že žilinská korupčná žumpa, spojená vo veci Judity naslovovzatou omertou, má ochranu samotnej americkej ambasády. A nielen tej. Ide do tuhého... Ak zničia Juditu, bude takýchto detských tragédií na Slovensku nesčíselne viac.

En outre, Mr. Macron, votre parapluie noir ne sauvera pas notre pauvre vaurien de son sort de traitre. Ce n’est pas la pluie qu’il lui faut craindre le plus. Eussiez-Vous eu, d’ailleurs, l’invention qu’il faut, pour pouvoir lá, devant ces nobles galleries, nous servir toutes cettes fausses plaisanteries, Que Vous n’en eutes prononcé un quart de la demi-partie du commencement – CAR: Je NOUS les sers moi-meme avec assez de verve, mais je ne PERMETS PAS qu’un autre NOUS les serve!

matovic macron

Tým, ktorí ešte nie sú zasvätení do celej kauzy, odporúčam najprv preštudovať si nasledovné publikácie - „Slovensko – Byť, či nebyť?“, č. IV-V, taktiež čiastočne VII.; „FINIS CORONAT OPUS“, č.I-III na nwoo.org. Pre tých, koho zaujíma hlbšia genéza žilinskej periférie močiara, mám v zálohe štúdiu „Ohlásenie fašizmu z okultného centra sionizmu na Slovensku. Č. I-III“, tiež z dielne nwoo.org. Ďalej, už niekoľko mesiacov fungujú portály JUDITA.ONLINE a PRAVDAOJUDITE.NET.

judita-online

pravdaojudite

Na týchto portáloch sú vyložené autentické materiály zo spisu, ktoré ukazujú kauzu „zblízka“, v rámci užších, bezprostredných kontúr udalosti, t.j. svedecké, vyšetrovacie, spisové a iné materiály, vrátane zaujímavej fcb – komunikácie, svedčiace o tom, že Juditine zranenia sú obranné, a že v deň vraždy na mieste činu jednoznačne MOHLA BYŤ prítomná tretia osoba. Že inkriminované kuchynské NOŽE, ktoré polícia bezdôvodne uvádza ako vražednú zbraň, jednoducho kvôli svojim rozmerom NEMOHLI spôsobiť rany na Tomášovom tele. Tieto materiály svedčia o tom, že polícia JEDNOZNAčNE a trestuhodne zanedbala svoju prácu. Poukazuje sa v kontexte istého drogového panáka na sprisahanie medzi žilinskými sudcami o pozadí vraždy. Avšak k takému sprisahaniu by nedošlo, ak by tam nebol vyšší záujem, ak by ich niekto zhora nekoordinoval a neprotežoval. Kvôli krytiu svedka lietajúceho v drogách, prepojeného príbuzenským vzťahom so sudkyňou/prokurátorom, a ktorému sa jednoducho nechce vypovedať v prospech dievčaťa kvôli tomu, lebo by musel ísť na liečenie, by žilinské súdy a políciu nik nedotlačil do takéhoto zločinného sprisahania vo veci nevinnej Judity. Judita.online a pravdaojudite.net objasňujú blízke kontúry udalosti, jej právno-vyšetrovacie a kriminalistické špecifiká na tzv. mikro-úrovni. Zatiaľ čo práve pochopenie vyššieho záujmu, motívu v kauze Judit som načrtol v svojich článkoch, znázorňujúc jej záležitosť ako štartér ďalekosiahlych mocenských manévrov na Slovensku (viď napr. stranícky puč v Smere zanedlho po žilinskej vražde). Preto odporúčam čítať tieto materiály vo vzájomnej nadväznosti a nie osamotene. Dôležitý detail v tomto kontexte – prakticky súčasne s vraždou dostala matka menovaného Mateja P. na e-mail video, zachytávajúce Mateja v stave narkotického vypnutia.

T.j. na ňu bol vyvíjaný nátlak a vydieranie, s pomocou vcelku sofistikovaných technológií. Kauza Judit - to nie je nejaká lokálna korupčná záležitosť žilinských súdov a OČTK, ale globálno-politický manéver so zapojením najvyšších možných inštitútov globálneho riadenia. Vrátane FIFA. Žilinské mafiánske podsvetie a skorumpované OČTK ako periféria močiara boli len vykonávateľmi tohto manévru, plánovalo sa zrejme tam, kam mali Judita a Tomáš namierené na výlet. A hoci naše OČTK ako aj Pellegrini, mávnuc rukou nad osudom dieťaťa, na vyšetrovanie rezignovali, ničmenej sa občianskej spoločnosti na Slovensku podarilo dosiahnuť v jej veci morálne víťazstvo. Presne ako morálne zvíťazila nezlomná Judita, ktorá sa pod nepredstaviteľnou ťarchou udiavšej sa tragédie a jej neskoršieho uväznenia, navzdory očakávaniam žilinských OČTK, nezlomila, vydržala a verila, a ktorá Lipšica aj s jeho „argumentmi“ poslala do psej matere! Tuším bude ten Ficov bonmot veľmi populárny... Začnime prezentáciou krátkej reťaze udalostí.

Judita bola oficiálne obvinená polroka po zadržaní, kedy po oficiálnom skončení PA-vyšetrovania žilinská krajská prokuratúra vzniesla voči nej obžalobu. Na ten deň nikdy nezabudnem. Stalo sa tak 13.11.2019. V ten istý deň došlo k tragickej havárii pri Nitre, kde zomrelo mnoho detí. Aké symbolické.

Koncom mája ďalšieho roku sa medzi obhajobu „votrel“ Lipšic. Btw, pamätáte, ako som hovoril, že KUVYT bude v Bratislave stáť do Valentína? Nuž, Danielito zložil sľub Kollárovi 15. februára. V ten istý deň DenníkN ako snáď najodpornejší hlásateľ močiara skrz Čikovského zavelil do útoku na Matoviča. Ide do tuhého, a aj Matel to cíti, preto sa snaží zúfalo naprávať si reputáciu cez lobovanie Sputnika...

  • Pozn.: Aby ste pochopili, ako funguje ich, močiara, „plánovanie“. Najprv prídu s „veľkorysou“ ponukou rekonštrukcie vlády a výmeny Matoviča za Naďa v tom lepšom, pád či „samorozpad“ v horšom prípade. V najhoršom prípade Majdan č.II. A v úplne že najsamhoršom – film „Kandidát“...

Každopádne, pripomeniem novomenovanej paródii na špeciálneho prokurátora jeden detail v kontexte jeho angažmá v kauze Judit – krátko predtým, než do jej prípadu vstúpil, bola Judita premiestnená z hororu trenčianskej psychiatrie (kde bola v monitorovanej cele vedľa ťažkých prípadov celý rok! – pozn.) do „komfortnejšej“ žilinskej basy. Veľmi rafinované, cynické a neľútostné zároveň. Presne taký bude z Lipšica špeciálny prokurátor, to len aby ste vedeli. Už len týmto krokom sa potvrdilo, že ide o kauzu, ktorá je pre močiar životne dôležitá a taktiež náš predpoklad o prepojení podnikateľa T. na tento močiar, ktorého je tieňovým žilinským politickým operátorom. Pripomínam, že pre močiar je životne dôležité, aby z Judity spravili vrahyňu. Keď sa však zistilo, že Juditu nezlomí, tak boli aspoň zradcovsky posunuté prokuratúre materiály obhajoby, ku ktorým mal Lipšic prístup. Pomohol tak obžalobe ustáť konanie 26. júna 2020, kedy sa rozoberali NOŽE. Nedosiahol hlavné, ale aspoň takticky docielil oddialenie „vyvrcholenia“. Krátko pred spomínaným pojednaním z 26. júna boli na blogu v Pravde uverejnené dve vcelku samoočividné varovania žilinskému a slovenskému močiaru všeobecne, a to v blogoch „Slepý súd a prokuratúra v Komárne“ a v básni D. Miku „Smutná vŕba“ (čítaj moju interpretáciu v sérii „Finis coronat opus“ – pozn.). Nepomohlo, žilinský súd zostal rovnako hluchý k hlasu spravodlivosti, ako aj komárňanský. Asi vtedy náš močiar ani netušil, že signál o ich KONCI už príde čoskoro. A nemyslím tým septembrovú akciu Plevel.

Po uverejnení série „Finis Coronat Opus I-III“ na začiatku júla sa namútilo veľa zlej krvi a potom sa to začalo.

6. júla 2020 bola medializovaná správa (https://www.zilinak.sk/prispevky/15303/v-ziline-pribudli-nove-pamatne-tabule-na-pocest-vyznamnym-osobnostiam), že v Žiline boli osadené nové pamätné tabule na počesť významným osobnostiam. Išlo o tabule, ktoré – ako to pri podobných „náhodách“ už býva – boli v minulosti pri rekonštrukciách budov zničené. Netreba pripomínať, že boli zničené „náhodne“ a vždy preto, lebo ich ideový odkaz akosi nepasoval do ideológie ponovembrovej démonkracie a na priečelia budov, ktoré prestavovali ich noví majitelia. Tabule pripomínajú významné osobnosti alebo obete vojny a SNP, a nachádzajú sa na rôznych miestach v Žiline.

zilinske pamiatniky

Vo štvrtok 2. júla bola osadená na požiarnu zbrojnicu v Zádubní pamätná tabuľa na počesť Františka Gaža, občana tejto mestskej časti, ktorý bojoval a zahynul v SNP. Pôvodnú tabuľu, ktorá bola v minulosti na budove bývalého kulturáku, mesto odstránilo na žiadosť súčasného majiteľa budovy z dôvodu rekonštrukcie fasády, uhm.

Na budove Úradu práce, sociálnych vecí a rodiny v Žiline na ulici J. M. Hurbana č. 16 bola osadená pamätná tabuľa na pamiatku Ema Bohúňa, novinára, spisovateľa, redaktora a zakladateľa mnohých časopisov. Tabuľa bola zničená v roku 2009 počas rekonštrukcie úradu.

Tabuľa na počesť Anny Zimenovej, ktorá bola zavraždená nemeckými okupantmi v roku 1944, bola umiestnená na pôvodnom mieste, a to na fasáde rodinného domu na Framborskej ulici v Žiline.

Na Lombardiniho dome na Hornom Vale bola inštalovaná tabuľa Petrovi Tvrdému, významnému pedagógovi, lexikografovi a filológovi, ktorý prežil 46 rokov v Rusku. Pamätná tabuľa bola zničená počas rekonštrukcie domu, ktorý dnes slúži pre Rímskokatolícku cirkev, Farnosť Žilina. Uvedenú pamätnú tabuľu dal vyrobiť na vlastné náklady majiteľ Lombardiniho domu JUDr. Milan S. Súčasťou uznesenia bola aj štvrtá tabuľa na počesť Ondrejovi Balážovi, ktorá bola odhalená 11. novembra 2019. Ide o rodáka z Považského Chlmca, ktorý bol 8. júna 1918 popravený za účasť na protivojnovej vzbure trenčianskeho pluku v srbskom meste Kragujevac.

Táto udalosť v skutočnosti demonštruje, rovnako ako ruské koleso v Bratislave, morálne a informačné víťazstvo občianskej spoločnosti vo veci Judity. Hoci z nej žilinský Pilát spravil „vražednú biblickú“ Juditu, v skutočnosti bude Judita práve vďaka nášmu informačnému víťazstvu pre klan, stojaci v pozadí vraždy – KONEČNÁ.

Isteže, všetky tieto „projekty“ už istú dobu ležali na stole Mestského úradu, keďže nápad bol vypracovaný archivárom Petrom Štanským a Jozefom Feilerom. Ich návrh schválilo mestské zastupiteľstvo uznesením č. 190/2018. Dôležité je však uvedomiť si, že aj tieto prípady sú, rovnako ako ruské koleso, KUVYT a i. z prvej časti štúdie, príkladom zásahu vyššej moci do procesov na Slovensku pre delegovanie konkrétnej riadiacej informácie. Pretože v takom meste, ako je Žilina, tento počin nemohol prejsť inak, než ako ponuka, ktorá sa nedá odmietnuť. V danom prípade obzvlášť bije do očí, že sa tie pamätné tabule namontovali náhle a nečakane, pričom všetky sú zasvätené ľuďom, ktorí sú všetko možné, len nie stelesnenie cností súčasnej elity. Nie sú to zradcovia, ale bojovníci a hrdinovia, žena, popravená fašistami (...!!! – pozn.), ľudia myšlienky a slova. Symbolizujú, ako aj Judit, boj slovenského národa proti fašizmu, jeho slobodnú vôľu a myseľ. A v žilinskom kraji, ako vieme, architektonické pamätníky, predstavujúce SNP, dostávajú riadne zabrať. Ak existuje niečo, čo stranoviki a anglosionisti, ktorí skrz svoju mafiánsku a kádrovú perifériu dirigujú moje mesto, nenávidia, potom je to práve Slovenská národné povstanie. V Žiline ešte za Slotu upratali z Hlinkovho námestia známy basreliéf, zasvätený pamiatke SNP.

Ďalší nepríjemný signál žilinskému podsvetiu, ktoré na operatívnej úrovni zabezpečovalo „realizáciu“ zločinu a jeho neskoršie PA-vyšetrovanie, rovnako ako aj nadradeným silám slovenského „močiara“, že v tomto, ako aj v záležitosti s Kuciakom, neprejdú, a že im GP pripravuje dekapitáciu, zaznel 8. júla, keď boli v Žiline osadené kvetinové pyramídy zo žltých a fialových petúnií. Pyramídy mali pritom akoby „zrezaný vrchol“. V jazyku KSB to znamená – obrezanie elít. Bolo to varovanie i predzvesť zároveň, ktoré v kontexte petúnií znamená – Hnevám sa na Vás! Ak to takto ďalej pôjde, budete „odídení“.

kvet pyramid IV
kvet pyramid I
kvet pyramid II
kvet pyramid III
A čo urobili naši hrdinovia? Prevrátili kvetinovú pyramídu na Hlinkovom námestí a 15. júla dokonca odrezali ruky na pamätníku SNP „Matka Vlasť“ v Stráňavách.

rozbitá pyramida
SNP stranavy

GP pochopil, ako Krstný otec, že sú to nerozumní ľudia, nedá sa s nimi dôvodiť. Isteže, žilinská vražda bola plánovaná z globálnej úrovne, ale realizovali to stranoviki, resp. ich miestna periféria. GP sa prizerá, ako sa im darí, a chápe, že zatiaľ čo ešte pred rokom mohli ako-tak uhrať kauzu do stratena, teraz sa to už nedá a že kolaterálne informačné straty ich Pyrrhovho víťazstva, spečateného drastickým rozsudkom z 24. novembra 2020, budú a aj sú pre všetkých OBROVSKÉ.

don corleone

GP chápe, že je lepšie niekedy s múdrym prehrať, ako s hlupákom vyhrať, posledné prezidentské aj parlamentné voľby na Slovensku mu to potvrdili, teraz aby sa trápil s Čaputovou a Matovičom. V kauze Judit močiar nijako nemôže vyhrať, hoci ju už zločinne odsúdil, a aby nestiahol so sebou aj GP, musí sa znefunkčniť žilinský močiar a Judit musí byť oslobodená. Judit je kľúčom k potopeniu „atlantistov“ a Sionu na Slovensku. Jej prepustenie znamená pre všetkých zainteresovaných (Haščák, Lipšic, Kiska, Matovič) – politickú smrť. Konkrétne zločinné prepojenie a spojenectvo Matovič-Trabelssie vo veci Judit sme vyčerpávajúco ozvučili v „FINIS CORONAT OPUS 3/3“.

marosz
jurinova

Samozrejme, ich politická smrť nebude okamžitá, ale bude koordinovaná a zlaďovaná s harmonogramom hierarchicky nadradenejších politických udalostí, tak reálnych, ako aj plánovaných. Najprv sa prepustí Judita, a následne budú časovo vhodne dávkované infoleaky o zlovestnom a brutálnom pozadí celej vraždy. Už aj Reportéri z RTVS začínajú mierniť a meniť tón, konkrétne v tom zmysle, že z nej obligatórne nemaľujú bosorku (https://www.facebook.com/watch/?v=571891657027501). A o jej prepustení, alebo skôr o diskreditácií „žilinského močiara“, ktorý sa proti mladej dievčine sprisahal, bolo rozhodnuté ešte v lete minulého roku, iná vec je, že náš „močiar“ je príliš tupý, než aby to vedel adekvátne vyhodnotiť. To práve preto, že na žilinských súdoch, obzvlášť okresnom (ktorého predseda bol nedávno vyznamenaný VIA IURIS cenou „Biela vrana“ a gratulovala mu Čaputová – pozn.), nehovoriac o „zainteresovaných“ kádroch z OČTK, v tejto veci panuje krugovaja poruka/omerta, musela zasiahnuť vyššia moc. A to nehovorím, v prvom rade, o Pleveli, toť samostatná kapitola. Čo vlastne zákroku na žilinských súdoch, Božím Mlynom v tunajšom regionálnom vydaní, predchádzalo?

Ďalšia z reťaze udalostí alebo čriepok do mozaiky, ktorá je pri analýze kauzy Judit v celoslovenskom, ba vlastne globálnom kontexte smerodajná, je táto – 7. augusta 2020 policajný útvar „Lovci lebiek“ našli na Malte 6 rokov hľadanú Slovenku. https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/559512-lovci-lebiek-vypatrali-na-malte-osem-rokov-hladanu-slovenku/ Tou Slovenkou nebol nik iný, ako manželka najbrutálnejšieho žilinského mafiána Františka S., prezývaného „Malý Fero“ Voči pánovi T. asi ako pešiak voči donovi. „Lovci lebiek“ je pritom zaujímavý názov, ktorý zrejme pôvodne znamenal policajný útvar, ktorý sa zameriaval na pátranie po obetiach kriminálnych vrážd, alebo po tom, čo z nich ostalo. V danom prípade našli živého človeka, manželku žilinského kriminálneho bossa, potenciálny zdroj kompromitujúcich materiálov na tunajšie OČTK. Alebo presnejšie, rozhodnutím z najvyššej úrovne globálnej moci (Malta – Rád Maltézskych rytierov, fungujúci ako spojka medzi atlantickými a kontinentálnymi rozviedkami a elitami; pozn.) im, slovenským „lovcom lebiek“, bola doručená informácia, v ktorej spočíva nielen zdroj k pacifikácii žilinského mafiána, ale aj sudcov a sudkýň.

order of malta II
order of malta III
order of malta I

V tomto zmysle má názov policajného útvaru „Lovci lebiek“ má dodatočný význam, keďže LEBKA je symbolom slobodomurárstva, tajomstva globálnej moci, ktorý „slovenskí lovci“ dokázali prelúsknuť. A nemyslím tým, samozrejme, konkrétny policajný útvar. Ešte raz, nezávisle od priebehu kauzy Judit a rozsudku nad ňou, „maltský úlovok slovenských lovcov lebiek“ dokazuje, že v jej veci sme dosiahli morálne, informačné víťazstvo, a je len otázkou času, kedy sa to premietne i do oslobodzujúceho rozsudku. Pretože Maltézsky rád je hierarchicky VYŠŠIE, než FIFA (viď záver článku). O odpise tých, ktorí proces s Juditou v Žiline kryli, bolo teda rozhodnuté už vtedy. NAKA, riadená v istých parametroch, prípadoch a segmentoch globalistami, cez „Malého“ Fera vyšla na „Veľkého“ Fera, žilinského podnikateľa, ktorý za smiešny disciplinárny trest teraz klepe obvinenia na sudcov, ktorých predtým korumpoval. To on bol kľúčovým svedkom pre akciu Plevel, ktorá sa rozbehla o niečo vyše mesiaca od medializovaní správ o „maltských lebkách“. Tuším som bol v Žiline jediný, kto 17. septembra, v deň, kedy NAKA trhala žilinský plevel, nebol prekvapený. Dokonca aj Kolíková bola totálne zaskočená. Zajachtala vtedy niečo v tom zmysle, že – reku, hej, spustili sme čistky, ako to po nás chceli naši kurátori, ale TAKTO sme si to teda nepredstavovali. Kolíkovej stranícky šéf má totiž k Žiline „úprimné city“ a bol tu v deň, kedy došlo k tej hrôzostrašnej vražde, bodaj by nebola vyvedená z miery, veď zatýkali ICH KÁDRE. Pod rúškom zatýkačiek, mrkvičky, na ktorú zlanárili Matelkovu bandu, GP neutralizuje najexponovanejších, pre jeho riadenie najškodlivejších predstaviteľov „močiara“. Božie mlyny...

Ale najlepšie ešte neprišlo… Mysleli ste si, že náš miestny močiar si to vezme k srdcu? Týždeň po Pleveli I, 25. septembra sa konalo ďalšie pojednávanie, na ktorom bola Judita znovu ponechaná vo väzbe, hoci sudkyňa Pilátová dostala z krajského súdu (...) varovanie, aby proces nepreťahovala a urýchlila jednania. Tiež dosť výpovedné. Ešte výpovednejšie pre ten deň je to, že o procese s Juditou nereferovali žiadne médiá, ktoré inak bývali prítomné na jej prípadoch, ba pred týždňom tu kvôli Plevelu všetci v Žiline stáli nastúpení. No najdôležitejšia a pre Juditin prípad najilustratívnejšia správa toho dňa bola táto - https://sport.aktuality.sk/c/462030/fortuna-liga-msk-zilina-besir-demiri-fifa-likvidacia/

FIFA II
FIFA I

Ak si pamätáte, v „Slovensko – „Byť či nebyť?“, č.V“ som vyslovil hypotézu, že kauza Judit, obvinenie a teror voči nej sú istou formou nátlaku na MŠK Žilina? Nebudem tentokrát vynášať insiderské informácie, ani prezrádzať moje zdroje, ale poviem, že sa mi táto moja pôvodná hypotéza tentokrát na sto percent potvrdila – ešte predtým, než 25.9. FIFA pokutovala žilinský klub. Nátlak cez Juditu, SFZ ani lobbystické organizácie futbalových profesionálov nepomohli, pán Antošík sa nenechal zviklať a bez okolkov povyhadzoval v lete všetkých hráčov, čo nesúhlasili s plošným znížením miezd v súvislosti s poklesom tržieb kvôli koronavírusu. No a tu zasiahla FIFA, v deň, kedy slovenská Femida znovu gniavila mladú dievčinu. Znovu akoby na uistenie slovenského močiara, že reku sme s Vami, len smelo dievčinu popravte! Všimnite si znovu tú cynickosť a zaujatosť prístupu najväčšej futbalovej organizácie, ktorej nevadí, že Antošík vyhodil VEĽA hráčov, ale len to, že vyhodil Albánca. Znovu pekný náznak klanovej solidarity s tými, kto na Slovensku reprezentuje močiar a ich, dzurindovcov, vzťahy s albánskou mafiou. Albánci, to sú Allbrightová a clintonoidi, všetko jasné.

Globalisti odpovedali o mesiac neskôr. Pravda priniesla 26. októbra interview s legendou svetového futbalu Pelém, ktorý má na Slovensko a Československo mimoriadne vrúcne spomienky. Článok sa volal „Šialené peniaze zničili futbal“ a ak si ho premietnete na postoj FIFA k MŠK Žilina, tak vlastne Pelé vyslovil tejto korupčno-mafiánskej sépii s honosným názvom v mene globálnej moci finálny verdikt. Akože prepáčte, ale fakt neviem, ako sa dá považovať za normálne, ak trebárs Messi zarába 138 tis euro denne..? To je snáď šport, to sú nejaké hodnoty? To je prekliata mafia, korupcia a pranie špinavých peňazí, bodka! FIFA a globálny futbal všeobecne je v tomto zmysle len zrkadlovým obrazom krízy západného riadenia a jeho neudržateľnosti. Citujeme Pelého – „Futbal za našich čias bol oveľa lepší a zaujímavejší pre diváka. Bol technickejší a ponúkal im nefalšovaný zážitok, ktorý vychádzal zo srdca hráčov k tejto najkrajšej hre. Dnes vidíme na ihriskách atlétov a často pretaktizovanú hru bez fantázie. Česť výnimkám.

messi

brazilia-futbal-pele-stav-nemocnica-prepustenie-nestandard1

Ozajstných žonglérov s loptou je veľmi málo. Kedysi bolo viac osobností a skutočných hviezd. Dnes by som ich možno spočítal na prstoch ruky, v našich časoch ich bolo toľko v jednom mužstve… (smiech) A sú tu peniaze a komercia. Šialene veľké peniaze vlastne zničili futbal. Za malú kvalitu sa platia horibilné sumy a zabudlo sa na výchovu mládeže. Je na vedľajšej koľaji, až na malé výnimky. Veľká chyba. Určite sa to bude musieť v blízkej budúcnosti radikálne zmeniť.“

Ďakujem Ti, veľký Pelé, za tieto slová. Pán Antošík a MŠK Žilina, ktorí sú silní práve svojou dlhoročne úspešnou Futbalovou akadémiou pre deti a mládež, a pre ktorých práve táto výchova mládeže je najsilnejším globálno-politickým aktívom, môžu teda spať spokojne. Konieckoncov, nezameniteľnosť takejto klubovej štruktúry dokonale potvrdzuje obnovená zostava Šošonov, ktorá bola vybratá po predchodzích vyhadzovoch „nafúkancov“ práve z mladých náhradníkov, a chalani ukázali, že sú ochotní biť sa a roztrhať súpera, obhájiť dôveru, ktorú do nich vložili. Títo mladíci nehrajú pre peniaze, ale pre česť. MŠK Žilina, ktorý žije a bojuje, teda má budúcnosť, na rozdiel od FIFA a tých, ktorých sa menovaná organizácia snaží v Žiline kryť. Finita la comedia, paskudy!

Že je Comedia skutočne Finita, dokazuje aj vývoj posledných dní, hneď po valentínskom prekročení Rubikonu našimi pindosmi, mám na mysli menovanie Lipšica za šéfa ÚŠP. 16. februára totiž Slovenskom prehrmela akcia „Čierny panter“, v dôsledku ktorej bol rozbitý medzinárodný zločinecký gang zo Slovákov a Ukrajincov (...), ktorý nelegálne na Slovensku vyrábal a pašoval do celej EÚ a Veľkej Británie cigarety a tabakové výrobky. Výrobne mal na viacerých miestach, okrem iného – v meste Lučenec. V Lučenci je zhodom okolností jedna z najpompéznejšie zreštaurovaných slovenských synagóg.

lucenec synagoga

Bolo zhabaných 44 ton tabaku a 25 mln kusov cigariet. Šéfov organizácie sa však zatiaľ dolapiť nepodarilo. Tabak vraj pochádzal z Balkánu. Považujem svojich čitateľov za inteligentných ľudí, ktorí nebudú mať problém uzrieť v tejto matričnej správe jasné symbolické riadiace posolstvo anglo-sionistom a ich slovenskej periférii. Britská ríša totiž odjakživa, ešte od XVI.stor.n.l. obchodovala s tabakom, a všetky ostatné paralely som zvýraznil čiernym. Varovanie je znovu od globalistov-kontinentálov (2+5=7), „červených“, resp. „čiernych“ (o zmyslovo-fonetickej substitúcií pojmov „červený“ a „čierny“ som písal v svojich skorších prácach). Panter je mačkovitá šelma, a mačky majú potentný „staroegyptský“ symbologický náboj. Práca GP. Takže ešte raz, pán Lipšic and co. (páni T.,H.,Dz.,M.,M.,Č.,K et alia) – kroťte hormón a pustite už dočerta to utýrané a statočné dievča na slobodu, vy prekliate hnidy! V opačnom prípade výprask, ktorý dostanete, bude oveľa krutejší, než morálny imperatív Chamurappiho zákonníka.

A ak by náhodou znovu nechápali a chceli svoje problémy prenášať do vonkajšieho sveta, zaťažovať nimi globálnu moc, potom pochodia ako tí Slováci, čo chceli na Malte biť a vydierať ich známeho, slovenského podnikateľa. https://spravy.pravda.sk/svet/clanok/576366-na-malte-chytili-trojicu-slovakov-uniesli-bili-a-vydierali-krajana/
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!