Je nutno jednat, není na co čekat!

bušhavelVelké množství pochvalných a povzbuzujících ohlasů na naši výzvu a kritickou glosu Rozjímání o úloze osobností v dějinách, aneb nevděční Češi nás přivedlo k poznání, že původně navrhované zvěčnění zásluh největší osobnosti českých dějin – Václava Havla – pouze formou výstavby jeho, byť velmi monumentálního pomníku, v Praze na Staroměstském náměstí (na místě po odstraněném pomníku pomýleného Jana Husa) není ani zdaleka ještě tím oceněním, které by odpovídalo jeho pravému významu a zásluhám o nesmírný rozkvět této země a blaho všeho lidu Čech a Moravy. Není však dnes již třeba jeho zásluhy do široka připomínat (to bylo provedeno právě už ve zmíněné glose). Vždyť jejich plodů – souhrnně řečeno života v pravdě, v největší možné prosperitě a se zářnými vyhlídkami do budoucnosti – si všichni obyvatelé užívají plnými doušky již třicet let. Postačí snad jen připomenutí těch skutečně hlavních, za které je možno považovat jeho klíčovou roli pro osamostatnění Čech a Moravy a skvěle takticky provedené, zcela nesentimentální ukončení existence dřívějšího společného státu Čechů a Slováků jehož byl presidentem (jako podmínky pro následné, co nejrychlejší začlenění sídelního celku Čechy a Morava zpět na své staré místo do spolku nejvyspělejších zemí a pod ochranu jeho branné moci), restauraci hluboko v historii (až velkou památnou bitvou v Praze!) založených majetkových poměrů a poté co největší soustředění zbytků dříve zcela nadměrného státního majetku jen do rukou těch nejlepších a nejodpovědnějších hospodářů, obranu demokracie jako opravdové vlády lidu, svobody a sebeurčení i pro dosud tehdy zotročené národy Balkánu či Tibetu, nebo, a to zejména, nesmírně zásadový, odvážný a naprosto nesmiřitelný boj proti ruské rozpínavosti a jeho krutému národnostnímu útlaku (velmi důležitým a světově proslulým se stal jeho neohrožený státnický výrok, že Rusko neví, kde vlastně končí nebo začíná a tudíž Češi a Moravané musí být před ním stále na stráži a k boji s ním vždy v nejpřednějších řadách připraveni!).

Příchod Václava Havla a jeho nebojácné vlastenecké družiny a celé jejich působení v čele národa nelze považovat a nazývat jinak, než jako skutečné zjevení a zcela zřejmý pokyn vyšší moci pro nasměrování národa zpět do minulosti, na cestu ke splnění všech jeho staletých snů a tužeb o návratu mezi skutečné přátele a ochránce, milé krajany a bytostné demokraty tak, jak se to již mnohem dříve povedlo kmenům Slovanů Polabských či Lužických. Analogie s legendárním příchodem Blanických rytířů je skutečně neuvěřitelně případným podobenstvím! Nemá valného smyslu dnes želet, že nepřišli již dříve či žárlit na to, že uvedené příbuzné kmeny byly do říše dobra a prosperity začleněny v nemalém předstihu před kmenem Čechů a Moravanů – teď však duch V. Havla, který nad nimi dnes bdí a bude bdít již na věky, jim pomůže toto zpoždění dohnat a bohdá i předehnat a dospět tak vbrzku do cíle, ke konečnému vyřešení české otázky a k postupnému splacení převelikého dluhu jeho věrným přátelům za nezištnou podporu v jeho statečném a vítězném boji!

A právě o toto nyní jde – není třeba již jen dále vyčkávat na další a další potvrzování nezpochybnitelného významu velkého učení, zásluh a věhlasu Václava Havla, které již dávno překročily nejen hranice regionu Čech a Moravy, nejen hranice Evropy, ale dosáhly do všech koutů celého světa! Jemu a jeho skupině svěřené úkoly byly splněny lépe a mnohem dříve, než si kdy Češi a Moravané i jejich skuteční přátelé mohli vůbec přát, nebo i jen ve svých snech si představovat! Nastal proto zákonitě již čas pro zahájení procesu kanonizace našeho, vším lidem milovaného a uctívaného humanisty, světové morální autority, mučedníka a Vůdce, Václava Havla. Nastávající osmdesáté páté výročí jeho narození v roce 2021 je tou nejlepší příležitostí a v této souvislosti musí národ zavčas pověřit a požádat jeho dřívějšího statečného spolubojovníka proti světovému bolševismu a za vyrovnání se Čechů se svou hanebnou minulostí – velkého a nezištného vlastence, nyní světícího pražského biskupa V. Malého – o podání návrhu a zahájení procedur jeho Svatořečení u Svaté stolice, jménem všech Čechů a Moravanů a vlastně jménem celého vděčného lidstva za jeho vskutku nesmírný přínos pro lidská práva a demokracii a nejvyšší přínos humanitární. Teprve až uskutečněním tohoto aktu budou ideály a hodnoty Velké listopadové sametové revoluce naplněny již naprosto beze zbytku, na věčné časy a nikdy jinak!

Češi a Moravané, pán Bůh s námi! Amen.

Ve spolupráci s redakčním kolektivem časopisu Lidový hlasatel – Reflux, 25.2. 2021

Adam Pekař
2 Komentářů k Je nutno jednat, není na co čekat!

 1. Louis napsal:

  Beru to jako satiru, ale nejsem si zcela jisty, jestli to tak myslis. Asi si z nas delas prdel.
  To svatoreceni na konci tomu dava korunu. No katolicka cirkev ve stredoveku svatorecila i vrahy, devkare a ruznou verbez. Hlavne, ze mela prachy a odkazala je cirkvi. Povysovala grazly na svetce. Venca flaska by se mezi ne hodil. Nimbus svatozare mu uz vybudovali hlavne ve svete.
  Ta fotka blahem ucuravajiciho Vaclava, humatitarniho bombardaka v naruci valecneho zlocince (Agrese v Iraku na zaklade lzi) Bushe je spicka.
  Malokdo si ale asi uvedomi, proc ta naklonnost Amiku k Havlovi? Zatahl nas mezi kolonie USA a nechal zemi zapadnimi koncerny a bankami rozkrast. Ani vodni zdroje nam uz nepatri. Zabehane tradicni vyroby zlikvidovali, abychom se stali pouze konzumenty zapadnich lezaku.
  Tak dopadly SSSR, Ukrajina a zeme vychodniho bloku. U Beloruska, Armenie se jim to nepovedlo.

 2. Gyorgy Schwartz napsal:

  Václav Lahev, to bola kapitola sama o sebe. A Bush mladší? Vojnový zločinec,masový vrah a terorista číslo 1 vo svete, lebo vedel a vir, že 9/11 bol domáci zločin Modrej lóže Západu, kam patrý aj Izrael. A ja iem, a,o a prečo to spáchali! Bol to vlastne 1.kôň slobodomurármi chystanej Apokalypsi a Novus Ordo Seclorum v 2033! Covid 19 je i h 2.koňom! 3 koňom bude Hladomor v 2023, a 4.najsmrtelnejší kôň príde ako Depopulácia sveta, tesne po roku 2025! Rozuzlenie je na: MEGAZPRÁVY.CZ - TERORIZMUS OD 911 PO NOVUS ORDO SECLORUM V 2033; ako aj : Krvavé slobodomurarske odtlačky prstov zanechané na útokoch z 9.11.2001. ( v angl.Bloody Masonic Fingrrprints Left On 911 Crime scene)...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!