Smuteční akt za školství a sny našich dětí 19.2.2021

vratmedetidoskol

Pozvánka: My vás pohřbít nenecháme!

- S hlubokým zármutkem sledujeme, jak Vláda ČR pohřbívá naše školství a sny našich dětí. Pojďme se společně sejít k vyjádření smutku nad tím, že na školy, kroužky a sportovní aktivity dnes děti a mládež mohou jen vzpomínat. Symbolicky jejich památku uctíme položením květin u zdi kostela Nejsvětější Trojice v ulici Magdalény Rettigové.

My, rodičové, jsme dle občanského zákoníku zodpovědni za péči o zdraví, tělesný, citový, rozumový a mravní vývoj dítěte a jeho ochranu. Ministerstvo zdravotnictví prostřednictvím svých loutek sedících na MŠMT nám pohřbívají české školství a sny našich dětí zaživa. Od nich pomoc už nečekáme. Je na nás, občanech, abychom otočili tento proud a vzkřísili školství zpět k opravdovému - nikoliv virtuálnímu - životu. My, rodičové, naše děti a jejich naděje nedáme. Vrátíme je zpět do jejich života.

Proto se sejdeme před Pedagogickou fakultou Karlovy Univerzity, místem, kde se připravují budoucí učitelé. A proto se také poté vydáme se svíčkami na Národní třídu k místu, kde byla v roce 89 po více jak 40 letech opět probuzena svoboda a demokracie.

Nikdy to nevzdáme. My, matky a otcové, jinou možnost nemáme. Jde o budoucnost našich dětí. Jde o jejich právo na vzdělání bez podmínek a radostné dětství a mládí

19.2. 2021 Před Pedagogickou fakultou UK, M. Rettigové 4, Praha 1
Pořádali: Vraťme děti do školy

RaptorTV.cz, kamera Jan Dolens
2 Komentářů k Smuteční akt za školství a sny našich dětí 19.2.2021

  1. m.petr napsal:

    cenzurované video,kam se hrabou komanči!

  2. proud napsal:

    Na krouzky a aktivity,krome onech debilnich,muzou obycejny deti obycejnejch rodicu vzpominat prece uz od 89,kdy se naordinovalo placeni za ne.Od ty doby jsou tak jako tak jen pro "vybrany",ledaze by chodily decka do krouzku a rodina se chodila napast...........Samej covid a na ostatni svinstva se nejak zapomina..............

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!