Stephen Lendman: Konspirační teorie nebo pravda?

TIM210201_Biden.Oval_.Cover_V amerických volbách nebylo otevřeného, svobodného a férového nic – a to ani vzdáleně. Opačná tvrzení velkých médií byla a zůstanou velkými a nestoudnými klamy. Historikové se ctí v těle nazvou jednou souboj Trumpa s Bidenem nejohavněji zmanipulovaným příběhem amerických prezidentských voleb. To, k čemu došlo, bylo pravděpodobně nejšpinavější politickou kapitolou americké historie. Pokud budou Biden s Harrisovou v úřadu, bude je na každém jejich kroku provázet nelegitimita jejich postavení.

Podle magazínu Time udělaly Bidena loutkovým prezidentem mocenské zájmy hlubokého státu.

V roce 1991 vedoucí pavouk Trilaterální komise (USA, Evropa a Japonsko), David Rockefeller poděkoval listům „Washington Post, the New York Times a dalším velkým médiím, jejichž ředitelé se našich setkání zúčastnili a dnes už po dobu téměř 40 let dodržují své sliby diskrétnosti“.

„Bylo by pro nás nemožné rozvíjet náš plán pro svět, kdybychom po celé ty roky byli područími zájmů veřejnosti“.

„ Avšak nyní je naše práce mnohem sofistikovanější a připravena pochodovat směrem ke světové vládě“ uzavřel Rockefeller jednu část ďábelského plánu na vytvoření celosvětové nevolnické společnosti, zvaného Velký Reset (restart).

Zdroj: https://stephenlendman.org/2021/02/time-magazine-admits-dirty-tricks-engineered-biden-into-office-overtrump/
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!