COVID-19 Pandemie je uměle vyvolaný plánovaný incident

0602874536727-web-tetePřes veškerou snahu zamaskovat záměrné vyvolání pandemie, je od samého začátku jasné, že se jedná o incident, který je vyvolaný cíleně a plánovaný dlouhodobě. Přitom se klade velký důraz na to, aby byly velmi důsledně zahlazovány jakékoliv stopy, které by kompromitovaly utajení této globální a velmi sofistikované konspirace. Indicie nicméně existují, a jasně byť nepřímo ukazují, jaké entity za tímto zločinem stojí.

Tato glosa si neklade za cíl, pachatele usvědčit nebo veřejnosti předkládat sáhodlouhý seznam anomálií, nebo časovou osu událostí, či kvalifikované názory na syntetický původ SARS-2 a jeho pozdějších variant odborníků jako např. nositele nobelovy ceny za objev viru HIV Luca A. Montagniera apod. Toto by totiž měla být práce orgánů k tomuto účelu zřízených, které se nicméně v našem případě věnují výhradně objednávkám protektora sídlícím na zastupitelském úřadě na Tržišti. Podobně, jeví se, fungují i kontrašpionážní a obranné agentury ostatních zemí, neboť pachatelé tohoto do nebe volajícího zločinu proti lidskosti, využili velmi obratně jedné dominantní vlastnosti politických elit a členů jejich aparátů – chamtivosti. Bylo jim totiž sofistikovaně a nenápadně umožněno vydělávat beztrestně na utrpení lidí tzv. nekřesťanské peníze, jakýchsi Jidášových 30 stříbrných. Z tohoto důvodu nyní nosí císař své příslovečné “nové šaty”, aniž by kdokoliv cokoliv namítal, proč také, když z toho má nebývalý hmotný prospěch, navzdory tomu, že se prakticky stává spolupachatelem (vědomým či nevědomým), nebo minimálně nástrojem. A právě tato komplicita nositelů politické moci napříč státy i kontinenty, se stává tmelem solidarity mezi jednotlivými vrstvami úrovní aktivně či pasivně zúčastněných zločinců.

Cílem tohoto příspěvku je předložit veřejnosti jen několik málo dokumentů, ze kterých jednoznačně vyplývá celé schéma zločinu i jeho důmyslná propracovanost, která právě velice rafinovaně zapojuje elity do hry, bez toho, aby jednotliví pachatelé museli zákonitě vědět, že se stali součástí spiknutí.

Vyzývám touto cestou s plným vědomím nicotnosti a zbytečnosti takového počinu, veškeré obranné a kontrašpoinážní struktury nejen naší země, ale celého světa, aby vypátraly, slovy MUDr. Pekové, onu “jeskyni, ze které to vylétá” a dovedly pachatele ke spravedlnosti!

 

Zde následuje dokumentární sekce:

2017

spars-pandemic-scenario

2010

Scenarios for the Future of Technology

2020

COVID-19 The Great Reset by Klaus Schwab, Thierry Malleret

Reklamní sdělení tzv. Filantropů (kteří pod rouškou “ochrany” veřejného zdraví nastolují nový světový pořádek)

Následují videodokumenty z přípravy trestného činu proti lidskosti organizovaného tzv. Světovým Ekonomickým Fórem, započaté 18 října 2019.

Zde je velmi precizně připravována mediální komunikace zločinu s instrukcemi, jak potlačovat úniky informací pod nálepkou “dezinformace” falešné informace” konspirační teorie” a vymezení kontrolovaných informačních kanálů:

Zdroj video dokumentace:

EVENT 201 Pandemic exercise

Nota Bene: v roce 2014 se investigativní novinář Harry Vox zamýšlí nad tím, kdy se scénář popsaný Rockefellerovou nadací bude realizovat a proč je “předepsaný” ZDE
5 Komentářů k COVID-19 Pandemie je uměle vyvolaný plánovaný incident

 1. Vaska napsal:

  to by tak bylo aby ty sračky do nás soudruzi nedostali – https://otevrisvoumysl.cz/nebezpeci-testu-na-covid-19-co-obsahuji-tycinky-ktere-nam-strkaji-do-nosu/
  další
  https://diskuter.wordpress.com/2017/03/04/kniha-o-chemtrails-kapitola-8-morgellons-vlakna-ktore-dychame-a-jeme/
  a další (moje oblíbená ?! z roku 2016) – https://www.youtube.com/watch?v=5ZLeHlUm3pc
  ještě toto – https://zpravy.dt24.cz/zahranicni/nemecky-letecky-inzenyr-promluvil-ze-armada-zpusobila-pandemii/

  osobně si myslím , že ten korunovej vir (některé prameny uváděj, že dosud nebyl izolován – tak jak by bylo možné, že maj na něj vakcinu ) je ve skutečnosti toto – morgelon

 2. proud napsal:

  Nevim jestli morgelon,ten je kapitolou samou pro sebe,pro me neprilis duveryhodnou,stejne jako nevim a hodne vaham nad tzv."umelosti" covidu,ale priklanim se k tomu,vychazeje ze chripky,ze covid je proste chripka,nebo jeji soucast od doby co ji zname.Jen je sikovne vytazenej a protezovanej a je z nej udelana pandemie. Podobne jako bych s pomoci medii a koupenejch,nebo zastrasenejch vlad prohlasil,ze kazdej kdo ma slinivku,je nebezpecnej a je potreba ho utratit,coz je kazdej,zalezelo by jen na tom koho zrentgenuju a ukazu verejne ze ji skutecne ma. Tak to aspon vidim ja.

  • proud napsal:

   Ovsem tomu ze tu chripajznu roznasej umele,treba i pomoci chemtrails,nebo vody,bych uplne klidne veril!

   • Vaska napsal:

    Tohle jsem našel v diskuzi - nejsem autor -
    Jak se mohli koronavirem nakazit domorodci v Amazonii? Jak daleko se mohou šířit viry?

    Článek z roku 2018 možná napoví… zajímavé je, že začali nalézat takové viry zrovna před 20 lety, když si lidé začali všímat na nebi zvláštních jevů /tzv. chemtrails/

    „ Vědci z University of British Columbia objevili alarmující objem virů a bakterií, který každý den doslova „spadne z nebe”.

    Autor studie Curtie Shuttle k fenoménu uvedl: „Asi tak před 20 lety jsme začali nalézat geneticky zcela shodné viry cestující zdánlivě nepochopitelně a náhodně po všech místech okolo světa a to i ve zcela rozdílných prostředích od místa jejich zrodu.”
    Do troposféry se pak viry dostanou díky aerosolizaci mořské vody ve „sprej”, nebo ve vzduchu jako prachové částice sebrané větrem ze země. Jeden jako druhý pak čeká na svoji příležitost a je k zemi zpět vyslán deštěm, popřípadě písečnou bouří. A jelikož se obojí vyskytuje 2500 – 3000 metrů nad běžnou atmosférou, pomáhá to všem virům i bakteriím se dostat dále, nežli by to zvládly standardně u země (není náhoda, že zde létají letadla).
    „Každý den spadne v průměru více jak 800 milionů virů a bakterií na jeden jediný metr čtverečný po celé planetě. Je to zkrátka na Zemi dost běžné, aby jeden virus (nebo bakterie) byl smeten a vtažen do atmosféry na jednom světadíle a spadl na jiném.“ …

    https://techfocus.cz/281-onemocnet-muzete-kdykoliv-a-kdekoliv-nebezpecne-bakterie-a-viry-cestuji-vzduchem-a-utoci-az-z-troposfery.html

 3. Gyorgy Schwartz napsal:

  Ešte vám to nedošlo že ešte horšie udalosti sa blížia?! V 2022 prichádza celosvetová ekonomická kríza, a v 2023 prichádza HLADOMOR, ako 3.kôň slobodomurármi pripravovanej apokalypsi sveta. Prvým koňom bol 12.sepyember, 2.koňom Covid, a 4.koňom, tým najsmryeľnejším bude DEPULÁCIA SVETA okolo roku 2025, cestou 3.svetovej= Armagedon... Vždy skapína viac ľudí a ľudských práv a slobôd! V hladomore, bude veľmi jednoduché poštvať rozzúrených hladujúcich do Depopulačnej vojne, kde má skapať až 7 miliárd ludí zo 7.5 miliardy!!! Je to tak, a už nám nič nepomôže, lebo sme dali našu moc židomurárom !!!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!