Revoluce je že své podstaty všežravá a dosadí jen novou elitu, která nakonec dokonale kopíruje manýry staré elity.

151348917_3805504196231719_587001459615239994_nJe libo demonstrace, svržení vlády, nepokoje, revoluce? No prosím, do toho. Jen počítejte, že to dopadne jako vždy. Opět jsem jednu takovou výzvu četl. Když je to navíc od strany, která se tváří, že je seznámena s metodikou KSB a DVTR, je to na pováženou. Budu se opět opakovat a jinými slovy říkat to samé, protože je to očividně potřeba.
Transformace je vždy spojená s likvidací starých nástrojů, či jejich deaktivaci a úschovou do "šuplíku" pro pozdější potřebu, vytvořením nových nástrojů či použitím v minulosti užívaných nástrojů v nové podobě. Jako například u nás R-U 2.0. Co se děje se systémem? Nic jiného než že byl spuštěn autodestrukční mechanismus. Konkrétně u nás. Jak to probíhá?

1. Cílená diskreditace systému. Jedná rouska je málo, dej si na hubu dvě. Když to bude málo? Přidáme. Jak to dělá EU, když reaguje na kritické chyby v systému integrace? Odpověď je více integrace. Metodologie je stejná.

2. Zavádění nových prvků do systému, které vychyluji již tak křehkou rovnováhu vnitřních sil, jako když rozhoupáváte loďku v silných vlnách. Což je přesně to, čím je nově schválený pandemicky zákon. Teď si nový pandemicky zákon zkombinujte se PSEm, který nezná stupeň nula a stupeň jedna je dosažitelný snad jen za podmínek úplného vymizení všech kmenů nyní slavného koronaviru, tedy nikdy.

Kdo chce za takových podmínek dělat převrat, podobá se cvokovi, který se s davem chystá naběhnout do budovy, aby vyhodil z okna bombu, na které běží autodestrukční odpočet. Co se stane? Vybuchne na ulici mezi lidmi. To chcete? Nebude lepší se spořádaně vzdálit od budovy-systému?

Mravní úroveň vládnoucí elity vždy více či méně odráží statisticky průměr mravnosti celé společnosti. Proto skutečné změny k lepšímu nikdy nedosáhnete shora, ale zdola a začít na lokální úrovni. Pilnou a trpělivou práci.

Studujte metodologii, osvojujte si znalosti a hlavně pracujme na sobě, na své míře chápání a mravnosti.

Čtěte materiály DVTR a KSB. Studovat (z latiny studere-snazit se) nebylo nikdy tak důležité jako dnes.
9 Komentářů k Revoluce je že své podstaty všežravá a dosadí jen novou elitu, která nakonec dokonale kopíruje manýry staré elity.

 1. Bohumil napsal:

  Nezbývá, než souhlasit. Má k tomu jedno zjednodušující doplnění:
  Kde je dav, je i "technologie davu".
  Ta je vždy užívána nekalými silami k dosažení jejich nekalých cílů. Bez výjimky.

  • proud napsal:

   Pravda,dav svym chovanim k tomu sam vybizi.....protoze ovce......i kdyz jdou demonstrovat za neco dobryho....a ovce zustane ovci,dokud na sobe nezamaka......

 2. Tramp napsal:

  Neopírejte se ani ožralí,ani střízlíví o žádného politika. Klaus Schwab nazval Putina MILÝ BRATŘE. Není divu,oba jsou zednáři. Putin vede politickou válku proti a zároven OKULTNĚ spolupracuje s globalčiky. Jediná naděje je Ruská armáda a pak Ježíš Kristus. https://newtube.app/user/yandex/yCMWgJd

  • proud napsal:

   Zadna armada a uz vubec ne GP vymyslenej kristus.Nadeje je jen v obycejnejch lidech,v nas,az skoncujeme s ovcanstvim!

  • .lak napsal:

   To dělali i kaddáfímu a jak dopadl. Putin má "pořádkové fašisty přečtené, pohyboval se po "západě dost dlouho aby poznal mentály trhu. :lol:

 3. TesatDoKamene napsal:

  "Mravní úroveň vládnoucí elity vždy více či méně odráží statisticky průměr mravnosti celé společnosti. Proto skutečné změny k lepšímu nikdy nedosáhnete shora, ale zdola a začít na lokální úrovni. Pilnou a trpělivou práci."

  • .lak napsal:

   Podprostituováním pokorně a oddaně na lokajíčky a služtičky, na rozdíl torturovaných kacířů a kafírů deep state/m? °!° °!° a (.)(.)

 4. proud napsal:

  Ale clanek "dobrej", KSB siosekta uz nevi co a jak a kudy kam,jak nahradit proflakly nabozenstvi,nez vyzejvat k sebevzdelavani myslenim vlastni hlavou,jejim pouzivanim,nabizi zase cizi nazory a tlusty knihy,tedy poovcanstovani...........jak ohrany!!! System dela co muze jak se udzet a navenek vypadat "peknym",ze jako,ale skutecne jen JAKO pujde proti sobe...........

 5. Jaroslav napsal:

  My už jsme dál – jiný režim, stejní lidé.

  Země slepých
  https://www.csfd.cz/film/218654-zeme-slepych/prehled/

  Absolutne nemyslitelne
  https://www.youtube.com/watch?v=6ijN05TsWGI

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!