BOLÍVIE DOKONČUJE PŘEDKLINICKÉ I KLINICKÉ VÝZKUMY CDS / ClO2 NA UNIVERZITĚ V ORURU I NA DALŠÍCH BOLÍVIJSKÝCH UNIVERZITÁCH.

richardchairaVÝSLEDKY STUDIÍ NA ClO2 BUDOU ZVEŘEJNĚNY NA SVĚTOVÉM KONGRESU BUNĚČNÝCH OXIDAČNÍCH TERAPIÍ V BOLÍVIJSKÉM SANTA CRUZ VE DNECH 11. AŽ 14. BŘEZNA 2021 NA UNIVERZITĚ RENÉ MORENO.
Dr. RICHARD CHIARA je lékař a výzkumný pracovník. Jde o velmi laskavého člověka, který je také velmi zaneprázdněný svou prací a je důležitým člověkem v celém výzkumu chlordioxidu. Zastává pozici ředitele katedry lékařského výzkumu na univerzitě v Oruru. Společně se Světovým sdružením pro zdraví a život COMUSAV, vytvořila univerzita Vědecký výzkumný výbor věnovaný oxidu chloričitému. Tento důležitý výbor koordinuje práci všech univerzit zapojených do tohoto dlouho očekávaného výzkumu.
Dr. Chiara říká, že jeho univerzita již dokončuje proces výzkumu CDS / ClO2, který zkoumá toxicitu, smrtelnou dávku, okysličení a buněčnou oxidaci. Další univerzity v Bolívii zahájily klinický výzkum s pacienty standardizovanými, randomizovanými. Jejich výsledky budou prezentovány na chystaném kongresu v březnu 2021 na univerzitě v Santa Cruz.

Toxicita připisovaná nejsilnějšímu oxidu chloričitému souvisí s metheniglobinemií. Jedná se o proces buněčné oxidace červených krvinek, který brání většímu okysličení červených krvinek v důsledku nasycení železa. Železo brání okysličování krve a v přítomnosti železa krev ztmavne. V laboratoři jsme prokázali, že dochází k okysličování a přitom není ovlivněna buněčná membrána červených krvinek.

Když zkoumáme bakterie a viry, nemají redukční kapacitu a tím je předklinicky prokázáno, že ClO2 má antivirovou funkci.

Provedli jsme první studii ve výšce 3.700 metů nad mořem, kde je okysličování nižší, kde je onemocnění polydlobulie a pacienti jsou velmi citliví na pokles kylsíku. Kritici oxidu chloričitého naznačují, že zde dochází k menšímu okysličení, avšak my jsme ukázali opak.
Jako lékař jsem byl zpočátku poměrně skeptický ohledně používání oxidu chloričitého.

Existovala toxicita, poškození pacientů přípravky proti Covidu, jen to nebyla toxicita z ClO2, to jen bezohlední a hloupí lidé prodávali nemocným chlornan sodný - NaClO (SAVO) a to jim způsobilo problémy, toxicitu z nesprávných a rizikových přípravků, které se dostali na náš trh v době nouze.

Pořešilo se to tím, že naše univerzity začaly zpřístupňovat lidem koncentrát ClO2 o síle 3.000 ppm se všemi zárukami bezpečnosti a standardizované výroby. Díky tomu se výskyt případů toxicity v celé zemi drasticky snížil.

V Bolívii bylo používání oxidu chloričitého schváleno, avšak na osobní odpovědnost, osobní riziko. Lékaři dostali sice povolení doporučovat oxid chloričitý, avšak jako lékaři ho zatím nemůžeme oficiálně předepisovat jako léčivo, protože chlordioxid doposud neprošel řádným výzkumným procesem pro léčivo.

Na EMI, univerzitě v La Paz, která má svou vojenskou nemocnici, byl oxid chloričitý používán podle standardizovaného protokolu a existují zajímavé výsledky, které budou také sdíleny na mezinárodním kongesu v Santa Cruz v březnu 2021.

Zdroj: https://madridmarket.es/dr-richard-chiara-en-la-universidad-de-oruro-nos-hemos-animado-a-hacer-la-investigacion-pre-clinica-y-ya-estamos-concluyendo-este-proceso-de-investigacion-del-cds-viendo-la-toxicidad-la-dosis-let/
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!