Webinář k Mezinárodnímu dni akce proti vojenským základnám USA/NATO

95cff8fd-80e2-49f7-bf34-12fe577e98a1

Mezinárodní konference proti vojenským základnám USA/NATO, která se konala ve dnech 16. - 18. listopadu 2018 v irském Dublinu, vyhlásila 23. únor - výročí ilegální okupace kubánské zátoky Guantánamo - Mezinárodním dnem akce proti vojenským základnám USA/NATO.

Při této příležitosti organizuje letos Světová rada míru společně s Koalicí proti zahraničním vojenským základnám USA mezinárodní webinář, který se uskuteční v neděli 28. února od 17:00 do 19:00 středoevropského času. Bude probíhat v angličtině a španělštině přes Zoom a je volně přístupný. Pro účast, možnost pokládat otázky atd. je třeba se předem online registrovat zde:

https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_0To6JEdvR5ikofei3IUsUA.

Webinář ale bude také živě vysílán na facebookové stránce Světové rady míru zde: https://www.facebook.com/worldpeacecouncil.

Níže přikládám pozvánku s přehledem řečníků této mezinárodní aktivity, konané z důvodu probíhající koronavirové pandemie COVID-19 online formou.

http://www.mirovehnuti.cz/

bf551366-434b-4c49-ae45-bc28e278a91d
4 Komentářů k Webinář k Mezinárodnímu dni akce proti vojenským základnám USA/NATO

 1. .lak napsal:

  https://www.svobodny-vysilac.cz/2021-02-23-pokrivena-zrcadla-tohoto-sveta-s-hostem-lubomirem-volnym-poslancem-cr-155-dil-140-min/
  Je tam jeden moment kde vám p.Volný vysvětluje proč se ministrem zdravotnictví stane psychopat nejpsychopatovitější a to že prostřednictvím nouzového stavu s vámi klidně manipulují zájmům hnusné korporace big pharmy které nikdy nešlo i zdraví lidí ale zřídili si z nich zdroj jako upíři. A a za sebe jenom dodávám co tvrdím od začátku že “fimry prostě nemají vaše podmínky a zájmy pro život ale zcela jdou proti tomu a tedy zájem těchto právnických osob je zcela naproti zájmům lidí a dávat práva právnických osob a fyzických je prostě vzhledem k molochům korporátům zcela nesmyslné a práva deformovaná tím dávající je na roveň tržně nelidská a zrůdná civilizačně a zcela likvidační co by spotřebního materiálu human resources či jak dnes nazývají lidské zdroje nedožratelných oblud pošahaných požerů. Tedy stát jako firma je prostě likvidace lidí tím způsobem jak o tom hovořil Putin tady.
  http://www.nwoo.org/2021/02/01/putin-ti-kteri-nejsou-s-nami-jsou-odsouzeni-k-straslivemu-muceni/

 2. .lak napsal:

  Je to potřeba dávat dokud zcela nezmizí mládeži školastikou schopnost porozumět textům a sdělení, brutopýrací slabikáře.
  Prostě mladým vypadávají pojmy, neví v čem se a proč pohybují a co na ně úžeři šijí. Jak na naivky na spotřebu tržních zájmů kapitálových molochů zmarů a beznadějí. Trh je prostě obchodní válka kde jsou poražení i na hlavu a nejbeskrupulóznější to ženou do studené války třeba sankcí proti rusku a že si nechávají ikváči zdát o vyhrané horké si můžete také myslet.
  https://aeronet.cz/news/kde-se-vzal-covid-je-opravdu-z-laboratore-pokud-ano-unikl-nahodne-nebo-byl-vypusten-umyslne-ve-kterych-laboratorich-se-s-takovymi-viry-pracuje-autor-americkeho-zakona-na-zakaz-bio/
  Plumbum Úno 28, 2021 23:25

 3. .lak napsal:

  Tak lágrovákům by se to líbilo udělat z vás otroky co tu ještě nebyli.
  Ze zvědavce ale měl jsem počkat a dát pod tento titul.
  http://zvedavec.org/komentare/2021/03/8624-podvod-scovidem-slouzi-nedeklarovane-agende.htm

  kultura
  dnes 2021-02-28 23:53:13
  No prosím vás to je špatně položená otázka – parafráze ale víte co mají ekonomové peněz na mysli
  jejich pojetím // leda co to je kultura?

  Příspěvek do ae
  Země bez intelektu
  Prostě pravidla hry tak třeba pracovně “moštárny.

  Je to zcela bezohledný business plán který jde přes zástupné jimi vyvolané problémy doslova přes mrtvoly na jejich zisk. Prostě cesty peněz a jejich získávání se zcela vylučují se zájmy lidí a působí na ně jako a bez přehánění jako mor multiplikačními způsoby. A celá tato agenda kovid byla pro ten účel stvořená zájmovými ziskovci kterým naprosto nezáleží na osudech lidí těmito novodobými otrokáři zbavené všech zábran přes institucionální rasismus loutek spuštěného programu z pandořiny skříňky nelidsky pokřivených obludných kašparů jejich dramaturgie a choreografie hry. Kdy si tahají žetony z rukávu jak zrovna potřebují v kasínovém kapitalismu.

  https://www.svobodny-vysilac.cz/2021-02-23-pokrivena-zrcadla-tohoto-sveta-s-hostem-lubomirem-volnym-poslancem-cr-155-dil-140-min/
  Je tam jeden moment kde vám p.Volný vysvětluje proč se ministrem zdravotnictví stane psychopat nejpsychopatovitější a to že prostřednictvím nouzového stavu s vámi klidně manipulují zájmům hnusné korporace big pharmy které nikdy nešlo o zdraví lidí ale zřídili si z nich zdroj jako upíři. A a za sebe jenom dodávám co tvrdím od začátku že “fimry prostě nemají vaše podmínky a zájmy pro život ale zcela!!! jdou proti tomu a tedy zájem těchto právnických osob je tedy naproti zájmům lidí a dávat práva právnických osob a fyzických je prostě vzhledem k molochům korporátům zcela nesmyslné a práva deformovaná tím dávající je pozor na roveň tržně nelidská a zrůdná civilizačně a zcela likvidační co by spotřebního materiálu human resources či jak dnes nazývají lidské zdroje nedožratelných oblud pošahaných požerů. Tedy stát jako firma je prostě likvidace lidí tím způsobem jak o tom hovořil Putin tady.

  http://www.nwoo.org/2021/02/01/putin-ti-kteri-nejsou-s-nami-jsou-odsouzeni-k-straslivemu-muceni/

  0 OdpovězUprav Úno 28, 2021 23:19

  99999

 4. .lak napsal:

  https://www.youtube.com/watch?v=Qv2MNLCxi3M
  http://www.nwoo.org/2021/02/28/webinar-k-mezinarodnimu-dni-akce-proti-vojenskym-zakladnam-usanato/
  Základnysti deepstatisti a doba ideálně protroublých trhu trhů trhanů nedotrhlých businessmanů kupčíků a penězomněnců pindos obchodu s lidmi derovátních válek nejlepších příležitostí jak vymlátit z kolonizovaných co jde i nejde. Je jim to jedno a přes držky se nebojí s nastrčenými podlokajníky čím dál víc ohromujících debilizacemi sebe i okolí.
  https://www.youtube.com/watch?v=BooiVypT2m0 5:18
  https://www.youtube.com/watch?v=kKNrOas1qIQ
  Stát jako “fimra.* :yahoo:
  https://vk.com/public199284310?w=wall-199284310_30877
  https://ctrlv.cz/shots/2021/02/28/7qLk.png

  Deepstatisti v podstatě dosazených boot robotů idiotů cenzorů vymazlených do podob golémů na šém.
  https://www.youtube.com/watch?v=tllqGr6iTCQ

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!