Výzva premiérovi a vládě ČR k navrácení do stavu před restrikcemi

vlada-3-1Vážený pane premiére Ing. Andreji Babiši, pane 1 místopředsedo Jane Hamáčku, paní místopředsedkyně JUDr. Aleno Schillerová, Ph.D., pane místopředsedo Doc. Ing. Karle Havlíčku, Ph.D., MBA.

Členové vlády: pane Mgr. Tomáši Petříčku, Ph.D., pane Mgr. Lubomíre Metnare, paní Mgr. Marie Benešová , pane Mgr. Richarde Brabče, paní Jano Maláčová, pane Ing. Miroslave Tomane, CSc., pane Doc. MUDr. Jane Blatný, Ph.D., pane Ing. Roberte Plago, Ph.D., paní Ing. Kláro Dostálová, pane PhDr. Lubomíre Zaorálku.

My, občané České republiky, inspirováni Výzvou slovenských sester a bratří z 8.2.2021, vědomi si svých práv, rovní před zákonem i před Bohem, s vámi i mezi sebou, svobodně vyjadřujeme svůj postoj respektujíce právní zásady i principy, které stále stojí v Ústavě České republiky, platné zákony a normy, jakož i Vyšší Princip, který od nepaměti stojí nad všemi právními zákony a zákony morálky tvoříc alfu a omegu našeho bytí a naší opory v nejtěžších časech.

Petice k podepsání zde: https://www.petice.com/vyzva_premierovi_a_vlad_r_k_navraceni_do_stavu_ped_restrikcemi?s=83458039

Vědomi si závažnosti společenské situace a okolností vytvářejících náš každodenní život, vyjadřujeme svou pochybnost a hluboké znepokojení nad vývojem stavu společnosti a směřování, které naše země nabrala. Je nad slunce jasné, že kvalita života v naší vlasti dramaticky klesá. Její vývoj poukazuje na chladnokrevný kalkul sociálního inženýrství. Umožnili jste, aby světové události dopadající na naší společnost se projevily v našich poměrech velmi negativně. Opatření, často kolidující s platným právním řádem České republiky, s Ústavou České republiky, morálními principy a zdravým rozumem, vytvářejí napětí jehož výsledkem je destabilizující a destruktivní dopad na jednotlivce, rodiny, ekonomiku a mezinárodní vztahy.

My, hrdí občané České republiky, přímo poukazujeme, připomínáme a zdůrazňujeme, že zodpovědnost za tento neblahý stav naší republiky nesete především vy.

My, zodpovědní a vědomí si si naší zodpovědnosti, spolu s ostatními občany nesoucími na svých bedrech tíži vašich rozhodnutí, vědomi si svých práv a povinností před zákonem i Bohem, nemůžeme lhostejně mlčet a akceptovat váš „demokratizační“ postup, v kterém opačný názor zesměšňujete a ve jménu vámi vykládané demokracie nastolujete diktaturu, jakou Čechy ještě nikdy ve své historii nezažily.

My, zdravým rozumem obdaření, vidíme, že ohýbání práva je způsob, kterým omotáváte občana neproniknutelnou pavučinou předpisů, vyhlášek a nařízení a neštítíte se přitom změnit závazné normy, předpisy a zákony neopodstatněným zkráceným řízením v Parlamentu. Naivně se domníváte, že svou takzvanou většinou můžete měnit snad i směr otáčení zeměkoule, neprozíravě při tom zneužívajíc bezradnost a submisivnost některých svých poslanců. Váš mandát stojí na vratké noze původu vítězství v parlamentních volbách a je hrubou urážkou, arogancí a zneužitím občanů toužících při volbách po změně. Váš mandát nese neblahé znaky parazitování a uchvácení České republiky cizí mocí. Ujali jste se svých rolí jako ambiciózní herci ale výsledek jsou zbořené kulisy, improvizace bez pravidel a bezradnost. Stále zřetelněji z vás je cítit to, o čem si cvrlikají i vrabci: My už totiž nemůžeme couvnout. Dali jsme slib. (Komu to víte.) Jsme nepostižitelní neboť jsme pod ochranou. (A vy víte čí.)

My spravedliví a nesmiřitelní se lží, podvodem a klamy víme že před zodpovědností se utéci nedá. Můžete si hrát s přesouvání figurek ministrů a i jiných zodpovědně nezodpovědných osob, můžete čarovat v různých oblastech ekonomiky, podnikat a vysávat zdravotnictví, ohýbat a „onlajnovat“ školství … Můžete se tvářit, že trafiky na ministerstvech jsou drobné a nezajímavé maličkosti, že s půdou jsou jiné plány a les roste sám o sebe, proto se musí kácet. Občas jste jak postavy z děsivého hororu jako třeba ministerstvo s heslem: Pomáhat a chránit. Teď ale nevíme jak je to myšleno, kdysi jsme věděli…

Vážený pane premiére, vážení členové vlády České republiky.

My lidé nelhostejní k sobě a svým bližním víme, že právními kroky nelze bojovat proti bezpráví.

My spravedliví, majíce na paměti slavnou historii naší země, vážící si našich slavných a šlechetných předků a činů, díky jimž tu stále žijeme, připomínáme vám, vládě, že je na čase ukončit sociální experiment. Mimo skládání účtů cizí moci je budete skládat i u nás doma. To je součástí dějin.

Proto vás, jako přímo zodpovědné vyzýváme k okamžitému zrušení všech restrikcí. Zemi jste přivedli na pokraj bankrotu, rodiny na pokraj zoufalství, školství včetně vysokého do doby pobělohorské a zdravotnictví včetně fungování nemocnic s takovými omezeními že jste mnohé občany vystavili rizikům úmrtí. Svými opatřeními jste mnohým způsobili a nadále způsobujete smrt.

Vyzýváme vás, abyste okamžitě vrátili situaci v České republice po stránce společenské, legislativní a ústavoprávní do stavu před současnými zásahy.

Berte na vědomí, že už nejsme ochotní se nechat poučovat vašimi pochybnými odborníky, kteří svými výroky popírají základní znalosti biologie, medicíny, matematiky a logiky. Odmítáte varovné a pomocné hlasy skutečných odborníků. Ptáme se: V čím jméně chcete obětovat náš národ? Zájmy cizích farmakologických koncernů a nadnárodních společností jsou pro vás víc jak přísaha vlasti? Je služba vašim pánům tím, co má navěky ničit naše životy?

Už nestrpíme šikanování vaší šílenou, slepou hyperaktivitou a nepodařenou kreativitou, bezohledným zločinným terorem, který způsobuje škody a ztráty na národním hospodářství, zdraví a našich životech, jaké od listopadu 1989 nemají obdoby. S pomocí zrádných a lživých soukromých medií ale i veřejnoprávních které si občané povinně platí, jste vytvořili každodenní dávkování strachu a psychoteroru. My víme že tento model jste nevymyslili a nevytvořili vy … Vy ho ale denně živíte a stupňujete. Strach je viditelný na vašich nekompetentních rozhodnutích. Váš strach je důsledkem neznalosti, malosti, omezeného poznání, hlouposti a emocionální nezralosti.

Vážený pane premiére, vážení členové vlády České republiky,

naléhavě vás vyzýváme a žádáme

plošně zabezpečit obyvatelům ověřenou účinnou léčbu v mnoha státech schválenými lékařskými postupy a medikamenty jako Ivermektin, Isoprosine, (ten jste pane premiére sám ve svém videu z Průhonické tělocvičny doporučoval) místo nyní vámi navrhovaného léku který u nás vyvolává dojem jakéhosi „testu“ na občanech ČR, dále vitamíny C, D3 a další a zároveň objektivně informovat o všech postupech v médiích a to bezodkladně.

Odmítáme

dělat pokusné králíky nebo laboratorní myši v rámci vám, kdoví odkud nařízeného průzkumu. Různých testování jako projektu sociálního inženýrství bez dodržování zákonných ustanovení včetně informovaného souhlasu, (ten jinak požadují všechna zdravotnická zařízení skoro u vstupu) zkušebního ověřování (klinický test) nebezpečných a neověřených vakcin firem Pfizer, Moderna a dalších s doprovodnou mediální masáží prodejné šmíry.

Vězte že nesete plnou trestněprávní zodpovědnost před občany České republiky!

 

Vážený pane premiére, vážení členové vlády České republiky.

Žerty jsou u konce.

Karty jsou rozdány.

Hra se pomalu končí.

Situace je nanejvýš kritická.

Tímto otevřeným dopisem a výzvou vás my, jako uvědomělí občané České republiky vyzýváme, abyste se vzpamatovali.

My, občané České republiky jsme vám dali mandát.

Nám jste zavázáni a nám občanům České republiky se budete zodpovídat!

My, občané ČR, máme právo plnohodnotně žít podle našich představ, v souladu s morálkou. Nikdy jsme nebyli a nejsme vašimi rukojmími. Vaše sny o NWO jsou pro nás snem nemocných ale to jste již slyšeli mnohokrát.

 

Pravda vítězí.

Toto je naše vůle, vůle národa.

 

Za všechny občany České republiky, (včetně Moravy a Slezka) kteří milují svou zem:

 

Miroslav Vápenka - živý svobodný člověk, Charta 97 - Nové Hnutí, důchodce

Slávek Popelka — před r.89 politický vězeň, Holešovská výzva

 

na vědomí Prezident republiky, Parlament ČR, Senát Parlamentu ČR

 
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!