Proč na covid 19 pomáhají léky na parazity?

stažený soubor (1)Obecně vzato, tak v Číně propukla nemoc a přirozeně se hledal viník. Ten se našel v chřipkovém bacilu a byla spuštěna mohutná kampaň covid 19. Přirozeně se žádná jiná příčina nezkoumala a každý na sto procent věděl, že svět zasáhla pandemie. Jenže ten virus se zjevně nezačal šířit, ale byl už dávno rozšířen. Proto se tak snadno z ničeho nic zjevil po celém světě. Je celkem jasné, že viry v průběhu času mutují a čas od času se vyskytne nějaký, který je výrazně agresivnější do doby, než si lidská těla vytvoří obranné protilátky. Ta záhada, kterou tato záležitost provází je celkem jasná. Jak je možné, že v boji proti této epidemii, pomáhají nejlépe léky na parazity? To jsou totiž bez výjimky všechny léky, které se v současnosti na virus doporučují. To samo o sobě posouvá otázku naprosto jiným směrem a nutně směřuje k čemusi co je prováděno globálně. Například modifikace počasí.

Je totiž docela možné, že ve skutečnosti se nám jako vždy snaží někdo lhát a ze stejného důvodu, byl každý účinný lék na začátku zesměšňován a odmítán. Kdo ví jak působí paraziti, tak ví, že produkují odpad, který je virový nebo toxický. Může vyvolat oslabení imunity a způsobit samovolné množení virů v těle, i těch chřipkových.

Jak víme tak coronaviry máme v těle stále a existují přibližně dvě metody, jak je prokázat. Jeden z nich je přečtení DNA viru, ale laboratoří které to umí je velmi málo a tak se využívá chemický test, který zkoumá toxicitu, kterou viry produkují. Přirozeně je u všech coronavirů stejná a to je důvod, proč vymizela všechna ostatní chřipková onemocnění. Test je od sebe nedokáže odlišit. Ve skutečnosti je totiž každý chemický test, který neprokáže coronavirus v našem těle chybný, protože tyto viry v něm žijí neustále. Jak jsem napsal, tak kmen dokáže odlišit pouze test DNA.

To že se chystá žaloba na využívání onoho chemického testu je logické, protože sám jeho autor veřejně prohlásil, že se v tomto případě výsledky nedají použít. A nepochybujte o tom, že o této skutečnosti ví každý lékař. Naše tělo má cosi jako přirozenou hodnotu imunity, kdy dokáže nebezpečné viry v těle likvidovat. K tomu aby tuto schopnost ztratilo vedou dvě cesty. Ta první je snížení této schopnosti, například nachlazením. Viry se začnou v těle hromadit a propukne nemoc. Druhý případ je, že se množství virů v prostředí navýší, i tady se v nás začnou hromadit a dojde k propuknutí nemoci. Pouze druhý případ je epidemie.

V okamžiku kdy se tělo s virem setká, záleží na tom, jak se chová. Pokud je neutrální, tělo jej ignoruje, proto některé viry této vlastnosti využívají k obcházení imunitního systému. Pokud je agresivní, tělo jej začne likvidovat. Na to aby našlo správnou imunitní reakci, stačí několik virů a tělo se naučí jak je porazit. Nemoc propukne v případě, že jich je mnoho a než tělo najde účinnou obranu, přemnoží se. Přirozeně pokud se organismus jednou naučí virus likvidovat, pamatuje si to. Je to důležité proto, aby si každý uvědomil mechanismus propuknutí nemoci a to, že očkování k ničemu není.

Pokud je pravda co hlásají vědci a politici, tak se už každý s tímto virem setkal a jen u části propukla nemoc. Pokud tomu tak je, očkování není k ničemu. Stejně tak jako u sezonní chřipky, protože k těm živím virům, které máte v těle si přidáte oslabené s chemickým koktailem, který spíše nemoc přivodí, než jí zabrání.

To důležité ovšem je, že na podivný virus fungují léky na parazity, které v souvislosti s pandemií nikdo nezkoumal. A paraziti se mohou množit díky směsi na regulaci počasí, kterou nám sypou na hlavu. Mnoho lidí uzdravených z kovid si stěžuje na podivně zastřené myšlení. A to je projev parazitického onemocnění, nikoliv virového.

Jaromír Schmidt
11 Komentářů k Proč na covid 19 pomáhají léky na parazity?

 1. Vaska napsal:

  dostal jsem se k zajímavému odkazu , je bohužel na webu, který beru s rezervou - https://tadesco.org/velke-probuzeni-2020/
  I když jsem o tomto četl již druhého zdroje (věrohodnost obou není příliš velká), nedokážu si tuto zprávu ověřit, sice píšou, že je to na webu Ministerstva Ruské federace - ale tam se já nedokážu dostat - najde se někdo kdo se tam dokáže dostat a věrohodnost zprávy ověřit ?

  • trtal napsal:

   na tadesco je hafo info, ale je nutne si to prebrat...
   diskuze je plna docela dobrych lidi, nadsencu, zoufalcu a hlavne vericich ve vsechno mozne inemozne, hlavne vsak pozitivni...
   kdo neco zpochybnuje nebo neveri vsemu predhozenemu, vyhodi ho a tak se s cele te seslosti bohuzel stava spise neduveryhodny kult...

 2. jop napsal:

  originál

  https://halturnerradioshow.com/index.php/en/news-page/news-nation/doctor-covid-kills-thru-blood-clots-not-pneumonia

  preklad

  Lekár: COVID zabíja krvné zrazeniny, NIE zápal pľúc
  NÁROD NEWS DESK 15. FEBRUÁRA 2021 HITY: 5471
  https://www.linkedin.com/shareArticle?mini=true&url=https://halturnerradioshow.com/index.php/en/news-page/news-nation/doctor-covid-kills-thru-blood-clots-not-pneumonia

  Po celom svete došlo v boji proti COVID-19 k závažnej diagnostickej chybe. Ako zistili talianski vedci, ukázalo sa, že strašnou chorobou nie je zápal pľúc a ľudia vo väčšej miere zomierajú na difúznu venóznu trombózu (trombózu).

  V tejto súvislosti sa urýchlene zmenili protokoly na liečbu pacientov s koronavírusmi v Taliansku. Spolu s antibiotikami, antivírusovými a protizápalovými liekmi sa začali používať antikoagulanciá.

  Podľa informácií talianskych patológov boli ventilátory a jednotky intenzívnej starostlivosti zbytočné. Ako by chceli potvrdiť závery talianskych lekárov, pôsobivý prípad je zdokumentovaný v USA, kde bola celá rodina liečená doma.

  Liečba pozostávala z troch 500 mg tabliet aspirínu rozpustených v horúcom nápoji vyrobenom z ohriatej citrónovej šťavy a medu. Nasledujúce ráno sa celá rodina zobudila, akoby nemali žiadne príznaky!

  Lekársky výskumník z Talianska: „Vďaka 50 pitvám úmrtí na COVID-19 patológovia zistili, že nejde o úplne zápal pľúc, pretože vírus nielen zabíja pľúcne bunky, ale vyvoláva aj endotelovú vaskulárnu trombózu.

  Rovnako ako pri difúznej trombóze v cievach, sú predovšetkým postihnuté pľúca, pretože sú najzápalovejšie, ale vyskytuje sa tu aj infarkt, mŕtvica a mnoho ďalších tromboembolických ochorení.

  V skutočnosti protokoly preukázali nezmyselnosť samotných antivírusových liekov bez použitia antikoagulačných a protizápalových liekov.

  Ak by Číňania spolu s konvenčnými protizápalovými metódami liečby užívali aspirín, riedidlo krvi (zvyčajne sa predpisuje starším ľuďom na prevenciu trombózy) a investovali by do domácej starostlivosti, zachránili by život mnohým postihnutým ľuďom na celom svete bez toho, aby ich potrebovali. na intenzívnu starostlivosť!

  Taliansky patológ tiež uviedol, že v nemocnici v Bergame bolo vykonaných 50 pitiev. v Miláne - 20 (to znamená, že talianske pitevné série sú najvyššie na svete) a v Číne boli otvorené iba 3 úmrtia. Zdá sa, že tieto pitvy plne podporujú informáciu, že koronavírus spôsobuje difúznu trombózu v cievach. "Preto nejde o zápal pľúc, ale o pľúcnu trombózu." Je medzi nimi veľmi veľký rozdiel, čo znamená, že hovoríme o závažnej diagnostickej chybe, v dôsledku ktorej sme zdvojnásobili počet miest obnovy na jednotkách intenzívnej starostlivosti so zbytočne vysokými nákladmi. „

  Neskôr musíme prehodnotiť tieto röntgenové snímky hrudníka, ktoré mali pred mesiacom diskutované mnohé zrazeniny v žilách a napriek tomu im bola diagnostikovaná intersticiálna pneumónia.

  V skutočnosti to môže úplne zodpovedať metastatickej trombóze v cievach.

  Liečba na jednotke intenzívnej starostlivosti nemá zmysel, ak sa najskôr nelieči a neodstráni tromboembolizmus. Ak vetráme pľúca, do ktorých netečie žiadna krv, nemá to žiadny úžitok, v skutočnosti zomrie deväť (9) z desiatich (10) pacientov.

  Problém je kardiovaskulárny, nie respiračný. Miera úmrtia závisí od venózneho tromboembolizmu, nie pneumónie diagnostikovanej čínskymi lekármi.

  Prečo sa tvoria krvné zrazeniny? Zápal spôsobuje veľké poškodenie tkaniva, čím sa vytvára prostredie priaznivé pre tvorbu zrazenín, ktoré zase spôsobujú kolaps dýchacieho systému v dôsledku zrážania krvných ciev a straty krvi v nich, pretože hlavným problémom nie je vírus, ale hyperimunitná reakcia, ktorá zničí bunku, do ktorej vírus vstúpil.

  Podľa početných analýz a presnej pitvy mnohých úmrtí na tento vírus, ako aj na základe modelovania správania sa vírusu a jeho priameho účinku na ľudské bunky môžeme konštatovať, že k úmrtiu dochádza v dôsledku zrážania krvi.

  Pacienti s reumatoidnou artritídou v skutočnosti nemuseli chodiť na jednotku intenzívnej starostlivosti, pretože boli liečení kortikosteroidmi, čo je silný protizápalový prostriedok. To je hlavný dôvod, prečo počet hospitalizácií v Taliansku klesol a stal sa doma liečiteľnou chorobou.

  Týmto dôležitým objavom sa môžete vrátiť do normálneho života. A nadišiel čas zverejniť tieto údaje, aby úrady v každej krajine mohli vykonať vlastnú analýzu týchto informácií a zabrániť ďalším úmrtiam.

  (Cem Jamil Ahmed) Odovzdajte tieto informácie, urobte ľudí šťastnými.

  V Nemecku sa tento lekár objavil v televízii [23.10, 13:45] Rusana: ◉ Kvôli kolapsu systému zdravotnej starostlivosti sme my, zdravotníci, pripravili túto správu pre verejnosť pre prípad, že to nechcete riskovať a ihneď choďte do nemocnice; ____ ◉ Príznaky sa objavujú tretí deň po infekcii (vírusové príznaky). ➙ 1 fáza; ◉ telo bolesť ◉ bolesť očí ◉ hlavy ◉ zvracanie ◉ hnačka nádcha alebo upchatý nos ◉ pálenie pri močení ◉ pocit horúčky ◉ Škrabanie v hrdle (bolesť hrdla) ➙ Je veľmi dôležité počítať dni nástupu príznakov: 1., 2., 3. deň. ◉ Konajte pred nástupom horúčky. ◉ Pozor, je veľmi dôležité piť veľa tekutín, najmä čistenú vodu. Na zmiernenie sucha v krku a vyčistenie pľúc pite veľa vody. ____ ➙ Fáza 2; (od 4. do 8. dňa) zápalové. ◉ Strata chuti a / alebo čuchu ◉ únavy s minimálnym úsilím ◉ Bolesť v hrudníku (hrudník) ◉ zvierania na hrudi ◉ Dolné bolesti chrbta (v oblasti obličiek) ____ ➙ tento vírus infikuje nervových zakončeniach; ◉ Rozdiel medzi únavou a dýchavičnosťou: • Dýchavičnosť je, keď človek sedí - bez akejkoľvek námahy - a je dýchavičný; • Únava je, keď sa človek snaží urobiť niečo jednoduché a cíti sa unavený. ____

  ➙ Potrebujete veľa tekutín a vitamínu C. ____ Cov Covid-19 viaže kyslík, takže kvalita krvi je zlá, kyslíka je menej. ____ ➙ 3 fázy - liečenie; ◉ 9. deň začína liečivá fáza, ktorá môže trvať až 14. deň (zotavenie). ◉ Neodkladajte liečbu, čím skôr, tým lepšie! ____

  ➙ Veľa šťastia všetkým! Je lepšie dodržiavať tieto odporúčania, prevencie nikdy nie je príliš veľa!

  • Sadnite si na slnko 15 až 20 minút. • Odpočívajte a spite najmenej 7-8 hodín. • Pite jeden a pol litra vody denne. • Všetky jedlá musia byť teplé (nie studené). ➙ Upozorňujeme, že pH koronavírusu sa pohybuje od 5,5 do 8,5. Všetko, čo musíme preto urobiť, aby sme vírus vyhubili, je konzumovať viac zásaditých potravín, ktoré presahujú kyslú hladinu vírusu.

  Ako; ◉ Banány, zelený citrón → 9,9 pH ◉ Žltý citrón → 8,2 pH ◉ Avokádo - 15,6 pH ◉ Cesnak - 13,2 pH ◉ Mango - pH 8,7 ◉ Mandarínka - 8,5 pH ◉ Ananás - 12, 7 pH ◉ Žerucha - 22,7 pH ◉ Pomaranče - 9,2 pH ____

  ➙ Ako viete, že máte Covid-19?! ◉ svrbenie hrdla ◉ sucho v krku ◉ suchý kašeľ ◉ vysoká horúčka ◉ ťažkosti s dýchaním ◉ strata čuchu a chuti - teplota môže byť 37

  NENECHÁVAJTE si tieto informácie pre seba, rozdávajte ich svojej rodine a priateľom.

  Dr. Michael Koifman

 3. Milare napsal:

  Jen pro přesnost: Koronaviry patří mezi RNA viry. Nemají DNA. Na vysvětlenou - DNA je dvoušroubovice nukleové kyseliny DeoxyriboNucleic Acid), RNA má šroubovici pouze jednu /RiboNucleic Acid). Pokud považujete genetický materiál - nukleové kyseliny - za chemické látky, potom ano, pak je PCR test chemický. Ve skutečnosti PCR test vyhledává genetický materiál shodný se srovnávacím vzorkem, podle kterého se testuje.
  Pokud jste v článku komentoval antigenní testy, ty opět zjišťují hladinu antigenů vyprodukovaných organismem proti nákaze patogenem určitého typu. Není to tedy virová toxicita, která se zjišťuje.
  Vyhledejte si prosím příště k tématu článku nějaké odborné informace, než začnete něco psát. Pak se vám nestane, že neznalostí problematiky úplně zabijete to, co se snažíte lidem sdělit.

  • proud napsal:

   Jo,takze antiparazitika a aspirin jsou RNA prasky,vyborne experte :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

  • proud napsal:

   K tem domnelejm virum,ti poradim pdf Pasteur kontra Bechamp kde se dozvis,ze placas o necem co neexistuje;-)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!