COVID SKONČÍ V ZÁŘÍ

Aspoň to tedy řekl prezident Zeman v nedělní partii. O září mluví i někteří analytici. Je možné, že skončí i dřív. Teď se na nás ale vrhla smečka vlků, kteří nás chtějí trhat. A mnohé politické loutky jim nahrávají. Vytváří se záměrně situace, že covid nezvládáme a že naděje svítá v zahraniční pomoci. A jako na potvoru největší problémy se objevily v pohraničí. Někteří agilní krajští politici začali mluvit o tom, že nám Německo může pomoci a že se má vláda na Německo s žádostí o pomoc obrátit. Jsou to převážně politici z tzv. demokratické opozice. V Karlovarském kraji dokonce sepsali petici, aby mohli být pacienti převezeni do Německa. Pěkně se odhaluje, kdo je kdo.
A tu náhle přišel prezident Zeman s informací, že domluvil dovoz ruské vakcíny, když dodávky ostatních vakcín váznou. Hned nato si v Německu "uvědomili, že musí slabému sousedovi pomoci" a že nám mohou poskytnout vakcínu Astru Zenecu, kterou sice dost Němců odmítá, ale pro "Čecháčky" bude dobrá. Zázračně se objevily i zásoby Pfizeru v EU a dokonce i další vakcíny ve Spojených arabských emirátech. Všechno, jen ne ruskou vakcínu. V Německu se najednou uvolnila místa v nemocnicích a "hodní Němci " je rádi poskytnou Čechům, protože u nás se prý kapacita nemocnic vyčerpala.

Jako bychom se dostali do matrice 15.března 1939. V půlce března bude vrcholit "nezvládnutelná situace" v našem zdravotnictví. "To by bylo, abychom ten protektorát B. und M. nevybudovali."

A tak prezident Zeman opět vyvažuje - požádal o dovoz čínské vakcíny. Vede se velký boj, o nemocné zde nejde v žádném případě.

Mnozí, kteří nechápou globální politiku, jedou ještě v agendě velkého resetu. Nezaregistrovali, že projekt byl odpískán nebo aspoň odložen. Slouží tomu kádry napříč stranami, napříč všemi strukturami, kádry podchycené různými vlivovými organizacemi, zednářskými spolky apod.
EU začala zcela vážně mluvit o covidových pasech - ó jak demokratický návrh od spolku, který má lidských práv neustále plná ústa, zejména pokud se jedná o Rusko, Bělorusko nebo jiné státy. A bylo to Rusko, ministr zahraničí Lavrov, který řekl, že zavedení vakcinačních pasů by bylo v rozporu s myšlenkou dobrovolného očkování.

Ale i v EU jsou kádry, které si uvědomují, že bez Ruska Evropa nepřežije. Výsledkem toho je, že se dnes objevila zpráva, že Evropská agentura pro léčivé přípravky (EMA) začala s průběžným hodnocením ruské vakcíny Sputnik V, které urychluje proces nutný ke schválení.
V této době se rozhoduje o naší budoucnosti a výsledek bude záležet i na nás.
5 Komentářů k COVID SKONČÍ V ZÁŘÍ

 1. Jochen napsal:

  Jak muze skoncit, kdyz nikdy nebyl? Nebo myslite tu chripecku? Tak to potom ano, ta byla hrozna, pouze 99.9 % prezilo!

 2. .lak napsal:

  Velký voči
  Tady to někdy proleze, holt šprajcují cenzoři a nehodlám dělat topiče a vypálit kyberprostor s inkvizitory. Se špínami dřít orchestrion nebudu. :lol:
  Taky jim ty uzlový už znovu nemusí nikdo nahodit výkonem stroje správcem serverů. Vyzíři :-D
  https://www.youtube.com/watch?v=nbih6ajBJgk
  https://www.youtube.com/watch?v=oJZfEh3EciU
  time 6.3.2021 01:05:52
  https://pravyprostor.cz/nejezdeme-na-mrtvem-koni/

 3. weissbach napsal:

  Velký reset byl odpískán?
  Vážně?

 4. Monika Ikema napsal:

  Zdravím uvás doma ! Swiss ambasáda rozesílá doklad pro lidi co vlastní Švýcarský pas a žijící v cizině ! Nedávat se vaxinovat Pfizer vaxinou byla vládou odmytnuta a vaxiny vráceny na zpět ! Nemusím vůbec vypisovat proč určitě víte poslední dobou ve Švýcarsku 8 lidi osleplo ! Myslím že žádná vaxina je ta nejlepší tělo jsi dokázalo vždy samo vyrobit protilátky !

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!