Probuďme se z letargie – Aféra Covid-19 je jeden velký podvod!

COVID-PODVODVeřejnost je uváděna v paniku a hrůzu neustálou mediální masáží vedenou ze shora, na základě sofizmat, falešných statistik a pseudovědeckých neologizmů, které znenadání ovládly veřejný diskurs. A to záměrně, neboť je manipulována zručnými “influencery” spolknout tento velký korunní podvod i s navijákem. Důsledky budou nicméně katastrofální.

Číslo R , PCR test, antigen, to jsou slova, kterých význam zná ve skutečnosti jen odborník. Ale nyní se skloňují ve všech pádech v prakticky každé „pavlačové“ či „hospodské“ diskuzi. Z hlasatelů televizních novin se stali přes noc odborníci na imunologie a molekulární biologii. Z polovzdělaných politiků na všech úrovních taktéž. Veřejnost to tupě a slepě přijala za novou realitu, nový normál.

Přitom to není nic jiného, než klasická pohádka o císařových nových šatech! Nikdo si netrofá zvolat, že císař je nahý! Všichni kolektivně obdivujeme jeho úžasné roucho, nosíme omezovače kyslíku a bioreaktory bacilů přímo na ústech a nose, jsme ochotni šikanovat všechny, kteří se nepodřídí a nehodlají si upírat přístup k čerstvému vzduchu. Nyní se do toho zapojuje i policie, která zaklekává lidi za to, že chtějí vdechovat kyslík, nikoliv vydechnutý kysličník uhličitý v mezích, které porušují veškeré hygienické normy.

Ve jménu čeho? Ve jménu vzkvétajícího byznysu s respirátory, za kterým vězí nechvalně proslulé české podnikatelské podsvětí, v holportu s politiky na nejvyšší úrovni. Ve jménu vzkvétajícího byznysu s testováním, postaveném na eskamotérském hokus-pokusu s manipulovanými statistikami a s manipulovanými testy metodou PCR, která je neprůkazná a neobjektivní, jak ukazuje dostatečné množství vědeckých studií, které zde budou na závěr pro příklad citovány. Není to s podivem, že v momentě, kdy WHO vydá nové pokyny k nastavení PCR testovacích zařízení rázem klesne počet nakažených? Není to zvláštní, že se to stane souběžně s rozjezdem očkovací kampaně? Není zde mnoho podivných souher okolností?

Kdo se táže, komu vlastně se zadlužuje naše republika? Komu patří patenty na vakcíny. Kdo vlastní farmaceutické firmy, které nám prostřednictví našich politiků vnucují ty-které medikamenty a ty-které vakcíny (a zakazují jiné vakcíny a jiné medikamenty a jiné testy – většinou podstatně levnější)?

Výsledky PCR testů jsou zjevně a prokazatelně nekonklusivní, variabilní a účelově manipulovatelné (arbitrární – viz článek o korelaci případů se změnou „WHO guidance“ zde (viz taktéž závěry namátkou uvedených studií na téma PCR k problematice početú reprodukčních cyklů “cycle threshold” a jejich vypovídací schopnosti, např. “introducing errors that cannot be neglected” nebo “increased possibility for false positive test results when testing high numbers of asymptomatic persons” nebo “limited discriminative ability of the test“)

Vyhlašování čísel je manipulace, která má veřejnosti dokázat, že netestované a experimentální genové terapie cílené na degeneraci lidského genomu, nazývané na vzdory realitě “očkováním” snižuje prevalenci infekce – což je jen další manipulace veřejného mínění. Další uvedený parametr – počet úmrtí je taktéž manipulovatelný a zkreslující v okamžiku, kdy se jakékoliv úmrtí uvádí jako úmrtí v důsledku infekce SARS-Cov-2.

Celá tato aféra není nic jiného než velmi sofistikovaná psychologická operace která má zcela jiný, než deklarovaný účel boje s nákazou. Pravým účelem je naplnění dlouhodobě plánované agendy zvrácených leč super-inteligentních psychopatů, kteří hodlají zavádět jakýsi globální “pořádek” dle vlastního scénáře. K tomuto tvrzení existuje dostatek reálných a faktických důkazů. Aby to došlo každému, musí se člověk přestat bát o svůj mizerný malicherný život a podívat se s nadhledem na fakta, nasvědčující tomu, že jde o životy zejména dalších generací, o jejich svobodu a budoucnost. Úzkostlivé sledování čísla R a počtu mrtvých jen odvádí pozornost od skutečných nebezpečí, která nám hrozí nejen jako jednotlivcům, ale jako celé společnosti v podobě likvidace svobody a lidských práv důmyslnou salámovou metodou.

Samozřejmě se můžeme nechat geneticky a imunologicky zmrzačit biologickou zbraní hromadného ničení, kterou nám vnucují farmaceutické koncerny v holportu s chronicky zkorumpovanými politickým režimy, které umožňují jednotlivým protagonistům krátkozrace prosperovat na mizérii vlastního obyvatelstva a zaprodat nejen současnost, ale hlavně budoucnost za mrzké provize z prodeje roušek, respirátorů a toxických experimentálních vakcín. nabízí se anekdota o zrádci, který otevřel brány Bagdádu Mongolským hordám za příslib “královské koruny”. Zrádce se po dokonalém vyvraždění a vyplenění města stal vládcem pustého spáleniště. Můžeme se nechat přemluvit k vzdání se a integrity vlastního těla a odevzdat se do rukou profitérů.

Můžeme souhlasit s rolí pokusných králíků a vpustit do svého těla doposud netestované a nevyzkoušené látky, ale zatahovat do tohoto experimentu děti je nanejvýše trestuhodné. Ponižovat je nošením masek ve formativní fázi jejich psychiky, strkat jim špejle do nosánků, a hlavně je v období vývoje mozku připravovat o kyslík vnucováním respirátorů je zločin proti lidskosti stejně jako je diskriminací zavádění apartheidu a rozdělování společnosti na poslušné a neposlušné, očkované a neočkované. je to nehorázné celoplošné upírání lidských práv a svobod lidem rozdílného názoru.

A na základě čeho? mytologie PCR testů a mytologie přenosu exosomů, které jak se dnes již ví, mohou být prostřednictvím digitálního signálu indukovány minimálně in vitro (a velmi pravděpodobně in vivo), bez jakéhokoliv fyzického přenosu, jak dokázal prof. Luc Montagnier experimentálně na fragmentu viru HIV, viz dokumentární video o tomto naprosto průlomovém pokusu. Tato právě probíhající biologická a společenská manipulace na lidech není nic jiného, než bohapustý zločin proti lidskosti! Jakákoliv jeho obhajoba a propagace je spolupachatelstvím. Jedná se o nestoudné a bezostyšné prolamování Ženevských konvencí, Norimberských protokolů a úmluvy o lidských právech a etice v biomedicíně z Ovieda, Úmluvy o právech dítěte a v neposlední řadě charty lidských práv OSN, pokud mají být uvedeny jen některé stěžejní mezinárodně-právní normy. Ti, kteří se na tomto zločinu podílí si zaslouží patřičný trest. A ten je nemine.
8 Komentářů k Probuďme se z letargie – Aféra Covid-19 je jeden velký podvod!

 1. nick y napsal:

  A co proti tomu ? Z pohodlí sesličky u compu vytvářet verbální opozici , případně důrazně odsoudit zmíněné praktiky manipulátorů ? Nebo by to mělop končit výzvou " potomci husitú, vzměte vidle a cepy a zjednejte průchod pořádku ?
  Dost dobře je mi známo, že "potomci nusitů "nejsou k dispozici . Amen .

  • proud napsal:

   z pohodli seslicky u kompu muzes udelat hodne,staci odignorovat co nechces a nepodporovat to,az se zvednes a pujdes na nakup,napriklad,nebo se po tobe bude chtit pitomost s hadrem na rypaku..........atd.

 2. nick y napsal:

  Promiňte, pozapomněl jsem na varování - pro případ (reálně možný) výskytu něčeho mnohem smrtelnějšího než již odešlý covid 19 (MUDr. Peková) jsem přesvědčen-- připravte se pomocí preparátů CDS ( MMS) , podle Dr. Kalckera, se záštitou 3500 až 4000 lékařů a zdravotníků ----viz COMUSAV -- také s podporou imunity preparátem Izoprinosine, podporou vitaminy ( preferuji B6, B12 , kys.listová podle MUDr. Erbena ) , s vit D a příp. C , TO JSOU TY pomocné ruce na konci vaší vlastní paže !! ¨§ sbírejte info , jsou k dispozici pro ty ,kdo chtějí být informováni ! S přáním všeho dobrého všem nick Y .

  • proud napsal:

   To uz se mi libi mnohem vic,poradit lidem a hlavne je privist na myslenku skutecnyho leceni se misto nechani chcipnout na masinach urcenejch k uplne necemu jinymu nez je leceni trombozy ktera je skutecnym nasledkem,logicky nemuze plicni ventilator pomoct plicim bez krve! Tak jako nemuze pomoct zadna vakcina ktera je zbytecna,ale prijde milion vejmluv,jako chodej doted po neucinnejch a zbytecnejch opatreni,ktery nas maj jen pripravit na budouci FEMA lagry za ktery mame bejt ve finale jeste pri praci o chlebe a vode vdecni.....jen dockejte casu,prijde to hned po anarchii.......tak jak je to naplanovany.Proto se ucte lecit se,krome ovcanu co skoncej v tech lagrech neznaje nic jinyho to vsichni ostatni v boji za svobodu budete potrebovat.Je smutny ze ani nevite do ceho mirite,dozvite se to hned jak vypnou celoplosne elektrinu a otevrou ty lagry o kterejch vam budou tvrdit ze jsou pro vase bezpeci,beee-beeeee!

 3. Vaska napsal:

  Potvrzení konspirační teorie ?
  https://gloria.tv/post/76yLJn1Zu8H4EsVLvnNc6DptV

  Přihodila se mi neblahá věc – odlepila se mi v hubě korunka. Ač nechtě, jsem musel navštívit zubního údržbáře.
  Hned po příchodu jsem musel absolovat antigéní test (nosošťouchem), bez toho by mě vyhodil. Do 20s potom jsem se vysmrkal do připraveného čistého kapesníku se slovy uvidíme. Doma totiž mám mikroskop (šunt z Číny do USB, 2 Megapixel , zvětšení udáváno až 1000x – o tom pochybuju ) a po dlouhém hledání jsem našel něco co se podobalo “chytrému prachu” z výše uvedeného odkazu. Mělo to pravidalné tvary a vypadalo to jako šestiúhelník – davidova hvězda.
  Bohužel zvětšení, zaostření, stativ z plastu a kvalita snímku (plastová optika) za moc nestojí, tak to nemohu tvrdit s jistotou. (snímky sem vkládat neumím). Nemá někdo možnost dostat se k těm nosošťouchům a kvalitnímu mikroskopu a pokusit se potvrdít tuto konspirační teorii? - mě se to jeví celkem jasně.

 4. proud napsal:

  Takovy maly,amatersky zamysleni se k mikrocipum.
  1/kolik by stalo
  2/kolik by se mi podarilo ocipovat lidi
  3/jak rychle bych to dokazal
  4/zivotnost cipu
  5/alergie
  6/zlaty rucicky co by k nim pridelavali magnet,treba pres noc,nebo jiny zapojeni k jejich zniceni

  To je jen co me tak v rychlosti napadlo.A ted se zamyslime,jestli by se to v tom pripade vubec vyplatilo,kdyz ma kazdej debil ve forme rodnyho listu a obcanky,navic jeste vetsina pomatencu "chytrej" mobil a kreditku.Nemluve o tom,jak by se taho dalo zneuzit k rychly vymene identity a podobne........zase jen takovy rychly zamysleni.
  A ted tedy ona otazka: Co z toho plyne,nez jen dalsi poplasny plaseni lidi a vlastne podrejvani cely koncepce alternativy?....K cemu je to vlastne za takovejch okolnosti potreba?

 5. Louis napsal:

  COVID je podvod. S. Pekova upozornuje, ze 2. i 3. vlna souvisi s vypoustenim novych kmenu viru, nikoliv mutaci, ktere nektera laborator na Biozbrane vypousti a distribuje do ruznych casti sveta. Muze se tak dit jedine s podporu a vedomim politiku a tajnych sluzeb. Mam v podezreni Porton Down u Salisbury, viz novy britsky virus.
  Zde shrnu jak se branit proti nakazenim:
  Pohyb na cerstvem vzduchu, dostatek spanku, vyvarovat se stresu a strachu, preventivne uzivat vitamin B, C, Zinek. Jist hodne ovoce a zeleniny.
  V pripade priznaku nasadit antivirotikum jako Hydroxychlorochin, Isoprinosine, Ivermectine, Chlordioxyd aj. Pomuze i Frekvencni terapie, nemohu ale potvrdit, COVID se mi dosud vyhyba. Ale nasadim ji, jakmile budu mit nakazu. Zatim vsechny chripky a virozy terapie mi vylecila. Kdo nezna, at gugluje. Vynalezce terapie americke lekare a vedce Dr. R.R. Rife a Dr. R.H.Clark v USA diskreditovali a nicili, protoze metodou ohrozovali lekarske povolani a zisky koncernu na leciva.

  • proud napsal:

   Nejak mi tenhle covid cirkus pripomina ono: Vytlucte z nich co nejvic,nez je vybijeme,at nam i za to nejdriv zaplatej kolik jen muzou...........

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!