ZÁCHRANA OD koronaviru. Je to až tak jednoduché?

jermakovaO tom, zda je koronavirus umělého nebo přirozeného původu se vedou spory. V roce 2015 se objevil v prestižním vědeckém časopise Nature článek o tom, že vědci vyvinuli smrtelný virus, který přímo infikuje člověka a způsobuje smrt. Zkřížili bílkovinu SHC014 s virem SARS a dostali smrtelný hybrid. Článek je podepsán 15 vědci, z nichž 13 spolupracují s Univerzitou v Chapelle Hill v Severní Karolíně. V článku podrobně vysvětlili metodiku vytvoření patogenu. Je vyvinutých několik hybridních koronavirů na bázi SARS s různým stupněm patogenity. Kultivovali je na kulturách plicních buněk člověka VERO E6 získaných z institutu infekčních chorob armády USA. Hybrid SHC014-COV byl schválen radou národní bezpečnosti univerzity v Severní Karolíně a řadou dvojího určení (dual use research of concern committee).

Americké vojenské biolaboratoře (je jich asi 400) jsou rozmístěny na amerických vojenských základnách po celém světě a zaměstnávají okolo 3 000 vědců, kteří se podílejí i na vývoji virů pro vojenské účely. Tyto laboratoře jsou zastřešené americkým institutem zdraví ve státě Maryland. Některé se nacházejí v bývalých sovětských republikách - Gruzie, Ukrajina (4), Kyrgyzstán, Ázerbájdžán, Kazachstán, Uzbekistán, Moldavsko.

Nicméně trochu jinou verzi objevení se viru, a také návod, jak se před ním chránit či se z něj vyléčit podala dne 27.3.2020 světově uznávaná špičková ruská mikrobioložka Irina Vladimírovna Jermaková redaktorovi Andreji Karaulovi:

https://www.youtube.com/watch?v=U-Wo0krriQ0

Jermakova upozornila na to, že Američané na likvidaci následků havárií ropných tankerů a odstraňování ropných skvrn vyvinuli bakterii s názvem "Synthia", která požírá uhlovodíky. Zřejmě však utekla jejich pozornosti skutečnost, že tato bakterie po zlikvidování ropných skvrn pokračuje v napadáni a požírání všeho živého (vše živé sestává z uhlovodíků), planktonu, ryb, mořských živočichů. Napadá však i člověka, požírá napadené tkáně (obrázky na internetu jsou hrůzostrašné) a způsobuje i prudký zápal plic končící téměř 100% smrtí. Mnozí z těch, co pracovali na odstraňování těchto skvrn či na zasažených ropných plošinách, zemřeli. Zemřeli i tací, co se koupali ve vodě, kde se bakterie objevila. Pokud napadne člověka, žádná imunita nepomůže. Až tehdy si zodpovědní uvědomili nebezpečí a uvalily přísný zákaz na šíření informací o této smrtelné hrozbě. Tato bakterie se šíří mořem a dorazila až na čínské pobřeží, které vyplavilo v srpnu minulého roku na břeh množství uhynulých ryb. Zřejmě některé napadené ryby se dostaly i k člověku a v Číně se z ničeho nic začaly objevovat úmrtí na zápal plic způsobené touto bakterií. Zatím ještě nešlo o koronavirus. Ten se podle profesorky Jermakové zřejmě vyvinul tak, že obyčejný netopýří virus nacházející se v člověku v latentním stavu napadl buňku bakterie "Synthia" a při replikaci včlenil do své RNK cizorodý fragment genetické sekvence od této bakterie. Takto se tento virus stal nebezpečným, napadající plíce člověka a způsobujícím jejich zánět, pravda v ne až tak fatální podobě, jak to činí samotná bakterie Synthia.

Profesorku Jermakovu v této souvislosti napadla spásná myšlenka, že boj s koronavirem můžeme vyhrát, jen pokud jej oklameme, pokud mu jako potravu nabídneme takovou náhradu uhlovodíku, kterou nerozpozná jak pro sebe nebezpečnou, přijme ji, a ta ho následně zničí. A takovou látkou nebezpečnou pro koronavirus se podle profesorky jeví obyčejná jedlá soda či soda bikarbona (Hydrogenuhličitan sodný NaHCO3), která v sobě obsahuje uhlovodíkové atomy (atom uhlíku C a atom vodíku H). Se svými zjištěními se profesorka podělila se svými kolegy mikrobiology v Číně, ti její doporučení prý začali aplikovat, šíření koronavirus zastavili a velmi vysoké procento postižených začalo úspěšně uzdravovat. Nechce se mi tomu zcela věřit, protože je divné, že by se s tím čínští mikrobiologové nepodělili s ostatními? Pandemie sice vypukla v Číně,

Profesorka Jermakova vypracovala metodiku testování a léčení koronaviru a obrátila se na vedení svého ústavu, aby začala s jejím prověřováním a aplikací. Vděčnosti se však nedočkala, právě naopak - byla propuštěna. Zřejmě je institut v rukou těch lidí, které dosazoval vlastizrádný bývalý premiér Medveděv.

Jde o závažnou informaci. Doufám, že se brzy dozvíme oficiální stanovisko k tomu, co doporučuje profesorka Jermaková. V každém případě je dobře známá skutečnost, že soda bikarbona je zásaditá, snižuje kyselost v organismu a přispívá k likvidaci parazitů včetně různých mikrobů, bakterií a virů. Čistí od nich i tenké střevo, které je odpovědné za činnost imunitní soustavy člověka. Profesor Neumyvakin, který byl lékařem ruských kosmonautů a připravoval je po zdravotní stránce na lety do kosmu, doporučuje 1/3 až 1 čajové lžičky sody zalít horkou vodou, nechat vzkypět, dolít chladnou vodu, aby měla tekutina teplotu těla a pít hlavně ráno vždy na lačný žaludek (aby se čím snadněji a dříve dostala tekutina do tenkého střeva) alespoň 30 minut před jídlem. Profesor doporučuje i 10 kapek 3% roztoku peroxidu vodíku do 2 dcl teplé vody (začínat od 1 kapky do 0,5 dcl denně a dávku zvyšovat postupně testujíc, zda nevzniká nepříznivá reakce organismu). V tenkém střevě se z peroxidu vodíku uvolňuje atomový kyslík, který se dostává do krve a ničí škodlivé mikroby. Samozřejmě, nesmíte brát najednou nebo za sebou, sodu i peroxid.

Tímto článkem zdaleka nechci tvrdit, že by se člověk s podezřením na koronavirus neměl svěřit do rukou lékařů, ale proč jako první pomoc (nebo poslední naději?) Nevyužít pomocný postup se sodou? Tehdy bych zvýšil i frekvenci pití (více krát za den) i množství sody. V každém případě otestovat tuto jednoduchou metodu by stálo za to, protože o výsledcích bychom se dozvěděli velmi rychle.

Přeji všem čtenářům v těchto nelehkých časech pevné nervy, optimismus, dobrou náladu a duševní pohodu - důležité to faktory úspěšného boje s neviditelným nepřítelem. A zvykněte si také na myšlenku, že budoucí záchrana k nám nepřijde od "civilizovaného" Západu, ale jako obvykle od "barbarského" Východu, a hlavně z Ruska.

Ing. Peter Kohout, CSc.

člen sdružení slovenské inteligence KOŘENY

https://zsi-korene.sk/
6 Komentářů k ZÁCHRANA OD koronaviru. Je to až tak jednoduché?

 1. proud napsal:

  Dobrej clanek,oboji pouzivam jako podpurnou prevenci uz leta.Nevim co je to doktor...........Rika se a ja tomu verim,ze priroda ma na vsechno lek,nakonec vsechno pochazi z ni,i to umele vytvoreny,kde jinde bysme taky vzali suroviny,ze? ;-)

 2. Hladik napsal:

  upresnil bych Ermakova Irina Vladimirovna
  ma profil skoro vsude

 3. jop napsal:

  Syntia je Syntia, Covid je Covid
  obe sp vyvinuté v laboratóriu, ale boli vyvinuté s rôznymi účelmi.
  Jermaková nie je majster sveta, splieta Syntiu s Covidom.
  Prosím nevymýšlať bludy, ako sa Syntia skrížila s Covidom sama

 4. m.petr napsal:

  dky za recept.zrovna potřebuji lék na odkyselení organismu.

 5. Gyorgy Schwartz napsal:

  Tpec tupy, prečitaj si to ešte raz, a pozorne! Ak máš strhané mozgové závity, popros niekoho, aby ti to vysvetlil!

 6. proud napsal:

  Pravdou nejspis bude i pouziti modifikace MMS,takzvanyho CDS2,pisu to proto,ze jsem si dal tu praci s objednavkou surovin a vyrobil si to.Mam rad kdyz nez neco poradim,vyzkousim to sam na sobe.Zaver me prekvapil,cejtim se mnohem lip a to mi nic nebylo,celkove.Ovsem jeste nejsem ve zkouskach tak daleko a v necem jeste vaham,takze doporucim jen vlastni zkusenost o ktery se dokonce domnivam,ze bych u ni i zustal.To znamena pouzivat CDS2 jako mazani pod DMSO a k vyplachum dutiny ustni,plus,taky vynikajici je naredit si do sklenicky a nechat na polici volne se odparovat podobne jako etericky oleje,vynikajici. Pit to,nevim a zdraham se,pisnu to na rovinu. Sice to nejspis taky vyzkousim,v hodne velkym rozredeni,ale myslim si ze pouziti s DMSO i bez tohle rozhodne nahradi a muze bejt dokonce ucinnejsi. Pisu to po seznameni se sevsim co jsem dokazal sehnat,jak pro,tak i proti. Ovsem je potreba u toho mit dost nastudovano,nejde to napriklad pouzit s taky naprosto nekompromisne vybornym "naduzivanim" vitaminu C,na to pozor!!! Coz znamena,ze to jde kombinovat,ale v rozmezi vic hodin od sebe,nikdy ne spolu,jen byste plejtvali CDSkem,protoze jak vitamin c,tak jedla soda ho rusej! Jak rikam,neskakat do niceho po hlave,ale nejdriv se vzdelat,pak promyslet vlastni hlavou,az pak teprve vyzkouset,nikolv precist a vrhnout se po hlave.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!