Dr. Pierre Kory – O ivermektinu

newsnow

Dr. Pierre Kory vystoupil na senátním slyšení v USA s tím, že on a jeho tým odborníků úspěšně léčili pacienty s covidem-19 pomocí léku ivermektin. Vyzývá instituce, aby ho začaly plošně používat.

<iframe src="https://www.facebook.com/plugins/video.php?height=298&href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fotevrisvoumysl%2Fvideos%2F237074554775779%2F&show_text=false&width=530" width="530" height="298" scrolling="no" frameborder="0" allowfullscreen="true" allow="autoplay; clipboard-write; encrypted-media; picture-in-picture; web-share" allowFullScreen="true"></iframe>

Přepis:

Senátor. Náš další svědek, tady osobně, je dr. Pierre Kory. Dr. Kory je bývalý docent služby kritické péče a vedoucí traumatického centra na University of Wisconsin. Nedávno se přidal na službu JIP v Aurora st. Luke Medical Centre. Je atestovaný v kritické medicíně, plicních onemocněních a interním lékařství. Dr. Kory pomáhal v několika státech USA s léčbou pacientů s covidem-19 v průběhu pandemie. Je také prezidentem Aliance kritické péče v přední linii pro covid-19, neziskové organizace odborníků na kritickou péči, kterou vede profesor Paul Marik.

Jejich misí v posledních 9 měsících byl výzkum a vývoj efektivní léčebných protokolů pro covid-19 za pomocí už existujících léků. Svůj titul získal na St. Georgia University School of Medicine. A jen dodám, že jsme docela pozdě přidali dr. Koryho do našeho slyšení v květnu, protože jsem slyšel o jeho vývoji protizánětlivých steroidů v kritické péči covidu-19. Dr. Kory, musím vám říct, že za mnou chodili lékaři a děkovali mi, že jsem uspořádal to slyšení, kde vás slyšeli, a vy jste jim změnil myšlení. Jsou přesvědčeni, že díky vašemu svědectví zachránili životy svým pacientům. Doufám, že vaše dnešní svědectví bude stejně vlivné. Máte slovo.

Pokračování zde: https://otevrisvoumysl.cz/dr-pierre-kory-o-ivermektinu/
Jeden komentář na Dr. Pierre Kory – O ivermektinu

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!