Roušky by v nás měly vyvolat mražení na zádech strachem a ne pocit bezpečí

5f23ffa0772f8f044ac18235-large

Je to víc než zřejmé: roušky nefungují, nejsou vůbec na nic. Panel lékařů nedávno varoval, že nejen že roušky nejsou efektivní, ale poškozují nás mnoha způsoby. Byla provedena řada studií a testů a všechny měly stejné výsledky: roušky nedělají nic pro nositele a ani pro lidi kolem. Jediné, co roušky docílí, že signalizují skutečnost, že jsme všichni drsně manipulováni. Jsme řízeni tajně někým ze zákulisí, diktátorským stylem je nám přikazováno co dělat a co ne a to bez našeho souhlasu a mnohokrát proti naší vůli.

Psychologický vliv nošení roušek

Psychologický vliv nošení roušek je obrovský, obzvláště na děti. Dříve byl člověk s maskou na obličeji považován za podezřelého, snad i za zločince, ať už to byl bankovní lupič, únosce, zloděj, nebo kterýkoliv jiný provinilec. Ale dnes, i jejich rodiče se schovávají za maskou – „jsou to také zločinci?“ některé děti se mohou ptát.

Jsou také takoví, většinou dospívající, kteří drze vniknou do obchodu, vezmou si co uvidí a odejdou bez placení. Jednou se stalo, policistka jednoho z nich zastavila a vyhrožovala mu pistolí. Schován za rouškou, se jí vysmál do obličeje a zeptal se: „Opravdu mne zastřelíte?“ a pak klidně odešel. Samozřejmě, policistka nezmáčkla spoušť.

Velké množství lidí jsou dnes zmanipulováni natolik, že si myslí, že svět není bezpečný, když lidé nenosí roušky a jsou ochotni takové ‚provinilce‘ fyzicky napadnout. Ve své neznalosti si myslí, že takový člověk je ohrožuje. Tak málo vědí co je skutečný důvod za nuceným nošením roušek! Vůbec nechápou, že ve skutečnosti jde o dokonalou kontrolu lidské populace, že se jedná o zotročení všech lidí a o nastolení celosvětového diktátorství. A když přestanou s maskami, tak nejspíš přijdou povinné žluté hvězdy, možná i symbolické řetězy kolem zápěstí, anebo štít na prsou s namalovaným terčem.

Nepostavili jsme se proti těmto nesmyslným příkazům, poctivě jsme nosili hadry přes obličej a teď nám hrozí jeden nesmyslný příkaz za druhým.

 

Nejde jen o nedostatek kyslíku … co tak kysličník uhličitý

Roušky nejen že snižují množství kyslíku, který můžeme vdechovat. Rovněž nás nutí znovu vdechovat náš vlastní kysličník uhličitý (CO2), což je odpadní produkt a to znovu a znovu. To samo může způsobovat pocity závrati a u mnohých i mdloby. Zvláště při řízení auta je nošení roušek nesmírně nebezpečné a zavinilo již značné množství nehod a úmrtí. To vše je před námi přirozeně skrýváno.

Vdechování příliš velkého množství kysličníku uhličitého může být životu nebezpečné. Jeho toxicita (hypercapnia) způsobuje bolesti hlavy, zvonění v uších, rozostřený zrak, závratě, záchvaty a dušení. Normální hladina CO2 v atmosféře je asi 0,04%;Ale když by měla dosáhnout 10%, stává se nebezpečnou. Když zadržujeme dech, zvyšujeme obsah CO2 v těle; když dýcháme příliš rychle, snižujeme jeho množství. Podívejte se na přiložené video, kde člověk ukazuje úroveň CO2 pod rouškou.

CO2 reguluje kyselost krve (pH) – když je příliš mnoho CO2, krev se stává příliš kyselou, zatímco s nízkou hladinou CO2 je více zásaditá. Kyselá těla jsou náchylná ke všem chorobám, zatímco neutrální nebo mírně alkalické systémy jsou zdravé. Z tohoto důvodu je normální, nerušené dýchání naprosto nezbytné pro naše přežití. Koneckonců je to naše právo dýchat bez jakýchkoliv omezení a zábran.

Pravda, nemůžeme se udusit s látkovou rouškou, protože nikdy nedoléhá správně a vzduch může proudit kolem materiálu. Ale taková rouška potom na nic není! Tak proč ji nosit?

S chirurgickými rouškami je to něco jiného a delší nošení může způsobit změnu v chemickém složení krve, což může vést ke změnám v úrovni vědomí. Ovlivňuje to bdělost a schopnost rozhodování, které jsou tolik potřebné při řízení auta.

 

Další zdravotní potíže, zaviněné nošením roušek

Ve spojení s nošením roušek existuje celá řada zdravotních problémů. Předně způsobují onemocnění dásní, které v kombinaci s respiračním onemocněním může mnohokrát zvýšit riziko smrti. Onemocnění dásní (periodontitida) nebo zánět ústní dutiny způsobí zánět v celém těle. Jako takový je otevřená pozvánka pro jiné závažné nemoci.

Asi polovina dospělých po celém světě trpí periodontitidou, která když není ošetřena, tak se může rozšířit do jiných částí těla a může dokonce způsobit smrt. Bylo zjištěno, že ve spojení s respiračním onemocněním jako je Corona došlo ke zvýšení možnosti úmrtí 8.81 krát. Jiné škodlivé faktory, jako je astma, cukrovka, onemocnění srdce, vysoký krevní tlak a kouření byly také zohledněny při sestavování těchto dat.

Trvale nošená rouška je hlavní příčinou onemocnění dásní. Ústní bakterie, které se zachytí a rozmnoží v materiálu roušky jsou snadno vdechnuty zpět, kde mohou způsobit vážné zdravotní problémy.

 

A nejen to …

Renomovaná neuroložka Margareta Griesz-Brisson vydala varování o rouškách a deprivaci kyslíku. Nedostatek kyslíku, zaviněný rouškami způsobuje trvalé neurologické poškození, zejména ve vyvíjejících se mozcích dětí.

Lidský mozek je velmi citlivý na nedostatek kyslíku. Nervové buňky, které lze nalézt v hipokampu, nepřežijí bez kyslíku déle než 3 minuty. Varovné signály jsou bolesti hlavy, ospalost, závratě, problémy s koncentrací a zpomalené reakce. Nicméně, s chronickým nedostatkem kyslíku tyto příznaky nejsou přítomny, protože jsme si na ně zvyklí.

A i kdybychom měli nyní dovoleno odložit roušky a znovu volně dýchat, mozkové buňky, které zemřely během času, kdy jsme roušky nosili, už neoživnou, už je nenahradíme. Jsou pryč a nemohou být žádným způsobem obnoveny nebo regenerovány. To znamená, že naše mozková kapacita byla právě zmenšena a s časem to může být tak špatné, že se z nás stanou dementi.

Zahalovat do roušek děti a dospívající je naprostý zločin. Takoví mladí lidé mají velmi aktivní imunitní systém a potřebují neustálou interakci s mikrobiomem Země. Jejich mozky jsou také velmi aktivní, protože se neustále učí nové věci. Pro ně je kyslík naprosto nezbytný a zbavovat je volného dýchání ohrožuje jejich zdraví a jejich budoucí mozkovou funkci.A taková škoda nemůže být ničím v budoucnu napravena. Takže je možné očekávat, že v příštích deseti letech bude demence na vzestupu a to, že pak teprve bude přiznáno, že jsme vlastně vůbec nemuseli roušky nosit, nebude pro oběti takové hlouposti žádná pomoc.

 

Má někdo zájem o rakovinu plic?

Svědomitým nošením roušek si rovněž říkáme o rakovinu plic. Nedávná studie, zveřejněná v časopise "Cancer Discovery" zjistila, že re-inhalování škodlivých mikrobů, které se mohou v rouškách snadno rozmnožovat, přispívá značně k rakovině plic.

Leopold Segal, ředitel výše uvedené studie uvedl ve své zprávě, že ústní mikroby mohou – při re-inhalaci – cestovat po průdušnici a bronchi trubicích až do plic, kde způsobí zánětlivou reakci v proteinech, známých jako cytokin IL-17, což značně přispívá k rakovině plic. Celé kolonie Villonelly, Prevotelly a Streptokokových mikroorganismů byly nalezeny v plicích pacientů s rakovinou, což bylo způsobeno nošením roušek.

 

Takže – proč je stále ještě nosíme?

5. března, zveřejnilo americké CDC (Centrum pro kontrolu nemocí) zprávu, kde konečně přiznali, že roušky neposkytují ochranu proti koronaviru. Tato zpráva byla napsána několika výzkumnými pracovníky, lékaři a advokáty, kteří potvrdili, že ať už nosíme roušky nebo ne, není v tom žádný rozdíl, co se týče chřipky.

S ohledem na to, že pravidelná sezónní chřipka téměř zmizela a vše je dnes "korona," můžeme snadno předpokládat, že rozdíl mezi nošením roušek a nenošením může po průzkumu odhalit, že nošení roušek ve skutečnosti podporuje šíření onemocnění.

Skutečnost, že roušky způsobují více škody než užitku, je nepopíratelná. Dokonce i notorický šejdíř Dr. Fauci nyní připouští, že nošení roušek a lockdowns musí být "... opatrně a pomalu odstraněny ..."

 

Sezónní chřipka už prakticky neexistuje

Chřipka není nikde k nalezení. V Americe, tam bylo 23 případů pravidelné sezónní chřipky v únoru 2021, ve srovnání s 14,657 hlášených případů ve stejné době vloni. Ale mnoho lidí zemřelo S KORONAVIREM (450,390) a tato úmrtí jsou všecka hlášena jako ZPŮSOBENÁ koronavirem. To zahrnuje úmrtí otravou, vraždy, nehody, úmrtí střelnou zbraní, srdeční mrtvice a řadu dalších vážných onemocnění.

CDC také přiznalo, že nějakým způsobem špatně spočítali množství obětí a pouze 6% celkem hlášeného počtu úmrtí bylo způsobeno koronou. A le – můžeme tomu věřit? Vzhledem k tomu, že nikdo dosud nedokázal izolovat virus korony a testy PCR jsou nejen nepřesné, ale také nedokážou zjistit nemoc, jsou to skutečně koronavirová úmrtí? A pak bychom se měli ptát klíčovou otázku – existuje vůbec korona?

Níže uvedený graf ukazuje rozdíly mezi chřipkou poměrně výstižně.

chripka

 

 
10 Komentářů k Roušky by v nás měly vyvolat mražení na zádech strachem a ne pocit bezpečí

 1. .lak napsal:

  Tak někdo říká náhubky otroků, mohou to být burky kafírů jelikož a nýbrž obyvatelé kontinentu nejsou v €araboafrice ECB €=$ rovní privilegovaným.

  https://aeronet.cz/news/video-mame-toho-dost-ve-svete-propukaji-mohutne-vzpoury-a-povstani-proti-nekonecnym-lockdownum-policiste-prchaji-pred-rozzurenymi-davy-v-kanade-i-ve-stuttgartu-ceska-mainstreamova-media-mlci/

  Mají dost nenažraných sociopatů novodobé šlechty s aktualizovanou inkvizicí konqisty covid všeho od 9/10 obyvatel nejlépe tak že nebudou. S pomocí mameluků které školastika chrlí již ohromujícím progresem funkční nevzdělamosti stejně tupými odpady společnosti tržníků. Kdo chce úžerů.
  Pindos, brutopýrním slabikářům kupčíkům a penězoměncům to jde mimo rozsah primitivismem ale je mi je jich trochu líto jako bezduchých a hůře vulgarismy nechápavostí protože zvěř intriky zájmovců na úroveň vyšší smečky a hlavně přežití nedělá a dokonce umí boží záměry přínosů.
  https://www.tartaria.sk/zaklady/energie-zivota/703-velka-zrica
  https://www.youtube.com/watch?v=7E8DZYeMMiA
  https://otevrisvoumysl.cz/davos-agenda-2021-velky-reset-ursula-von-der-leyenova-klaus-schwab-kdo-jsou-skutecne-my/

 2. Jarmila napsal:

  Mohu osobně potvrdit, že se roční nošení roušky podepsalo na mém zdraví. Mám z toho chronický zánět průdušek, který jsem dřív neměla. Nedávno se mi udělal váček na zubu a ne a ne se to zahojit. Také mě začalo pálit v plicích- tak jsem se domnívala, že je to z přemíry agresivní desinfekce, která je v Tescu neustále používaná. Ale později mi došlo, že všechny mé potíže pramení ve skutečnosti z příliš překyseleného organismu, což právě způsobuje nošení roušky. A tak mě zachránila jedna věc. Objevila jsem totiž na internetu stostránkovou knihu o tom, jaká je jedlá soda zázračný lék na všechno. Začala jsem užívat jedlou sodu dvakrát denně několik dní a nebudete tomu věřit: Pálení v plicích přestalo, průdušky se mi hojí a když jsem si párkrát vyčistila zuby sodou, tak se mi zahojila i dáseň a puchýřek nad zubem zmizel.
  Zde je ta zázračná kniha:
  http://www.fajna-strava.cz/svetelna_knihovna/zip/cz_svetelna_knihovna/
  cz_jedla_soda_unikatni_prirodni_lecba.pdf

  • proud napsal:

   Zkus kombinaci s CDS2,ale pozor,ty dve veci se nesnasej,ac jsou obe vynikajici,proto je treba je stridat,jinak se navzajem vyrusej.Vyplachovani ust s CDS2 je naprosta bomba na vacky,dasne,paradentozu,kazy a podobne.Vyplachnout(nevyplachovat pak vodou),pockat dve-tri hodiny,precistit sodou........Je dobry si zjistit co s cim a co ne,v kazdym pripade a delat patricny pauzy mezi uzivanim. Podobne jako s vitaminama,Cecko je vyborna vec,napriklad,ale s ledascim se nema rado taky........

   • proud napsal:

    Mimochodem,CDS2 smichany s DMSO natreny na kuzi jsou malej zazrak,i DMSO samotny,ale je dobry si zjistit jak to pouzivat,a dulezity! Vsechno je k mani na internetu,YT a podobne............jak material,tak zkusenosti lidi,zpusoby pouzivani...............

 3. .lak napsal:

  Já vám dám krmit furt ftáky vohniváky, kujtůra ty voe. :lol:
  https://www.youtube.com/watch?v=WcNs6NzO6Zo&list=RDyXdYuJhJWso&index=48

 4. Jane K. napsal:

  Co je to CDS2 a kde se to sežene? Neznám tuhle zkratku.

 5. Jane K. napsal:

  Díky za informaci. MMS znám, jeden čas jsem to na cosi užívala.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!