P.C.Roberts: Slunce zabíjí Koronavirus, ale Bill Gates je chce zakrýt

EmbeddedImage

Svým požadavkem zakrýt slunce a učinit tak planetu Zemi temnější, diktovaný snahou zabránit klimatickým globálním změnám, se Bill Gates stává pro lidstvo nebezpečným. Dokazuje to mimo jiné i tento článek RT nesoucí titulek: Ovlivněno protesty aktivistů odmítá Švédsko Billem Gatesem financovaný experiment Harvardské univerzity zaměřený na umělé stmívání slunce.

Viz:

https://www.rt.com/news/519904-sweden-experiment-dim-sun-gates/

Jak uvádí nejnovější studie zbavuje sluneční světlo Koronavirus jeho aktivity osmkrát rychleji, než se dříve předpokládalo. Velká většina koronavirových částic ztratilo svou aktivitu poté, co byly vystaveny letnímu slunečnímu záření po dobu 30 minut, zatímco i několik dní dokázaly vzdorovat slunečnímu záření v zimě. Viz:

https://www.rt.com/news/519921-sunlight-renders-coronavirus-inactive/

Zdroj: https://www.paulcraigroberts.org/2021/04/02/sunlight-kills-coronavirus-and-bill-gates-wants-to-dim-the-sun/

 

 
6 Komentářů k P.C.Roberts: Slunce zabíjí Koronavirus, ale Bill Gates je chce zakrýt

 1. mujkontakt napsal:

  Jen Hlupák, který dostal šaty s hmotné přírody, by se s ní snažil bojovat. Na jedné straně kdosi chce zničit 7 miliard lidí a zničit všechnu primitivní technologii na které se spolupracovalo. V minulosti byla tak vysoká, že nikdo nechápe pravý smysl svého počínání. Na druhé, bojovat s přírodou která se mu vysmívá v jeho vlastním těle, je dost na nízké úrovni. Ve světě vězení, kde každý žvýká to, co již bylo v minulosti přežvýkáno a myslí si, že vládne hlupákům je myšlení osla, který hýká, jen aby na sebe upozornil. Ve své podstatě příroda oplývá nespočetně mnoha druhy živých bytostí na planetě, o které vůbec nic neví. Když se začnou bránit, tak celý byznys slupnou jako malinu. Už se to děje, a celá snaha hlupáků, kteří se o to snaží a budou se dál snažit, vyjde vždy poražená hmotou, v kterou tak slepě věří. Říká se, že zločinci žijí jen jeden lidský život, a na jeho konci jim bude vše odebráno. Jaký to má smysl? Pokud věří život po životě, pak není o co stát. Zákon příčiny a následku spolupracuje s časem, s činnostmi, energiemi, atd., má svá pravidla a nikdo se jim nevyhne. Protože nedokonalost a nezodpovědnost lidských bytostí je sama tímto zákonem zahubí. V minulosti se to stalo mnohokráte, jen proto, že hloupost svého blahobytu těch, kteří se mu snažili vládnout, neuspěla. Ten, kdo si myslí, že má právo zničit tento svět, který mu nepatří a je závislý od a do z na všem a všech, musí být úplně mimo svou skutečnou inteligenci. Pro svou nenasytnost udělá jen to, co mu bude dovoleno a čím si sám odebere příznivou budoucnost.

  • .lak napsal:

   Tady asi ví o 26. likvidacích společnosti tak se asi ezop co .ovno sezob vyskytuje s mocí nemocných v každé epoše.
   https://www.tartaria.sk/zaklady/energie-zivota/703-velka-zrica

  • proud napsal:

   Problem je ze musim rict jo-ne. Spis to vypada ze je to tak,ze vsichni jsme nesmrtelni a je uplne jedno co tady vyvadime.Na prvni pohled to muze vypadat nespravedlive,z naseho fyzickyho pohledu,z pohledu vecnosti uz to ale zase vypada jinak.Odzijes si soucasnej zivot a ten tady ve fyzicnu skonci,uplne,nic se z nej nikam uz neprenese,zadna karma,ta funguje dokud zijes,co se nevyresi,zustane nevyreseny.Prijdes zase jako cistej list,nekdo jinej..........To je typickej postup cirkvi,strasit jakymsi trestem po zivote,ukolem v zivote a podobne,svazovani,ale clovek je ve skutecnosti,puvodne,svobodna bytost,jinak by vsechno z predchozich zivotu nezapominal,to by se pak rodili jen silenci.

 2. petronel napsal:

  To je fakt hovád ten Geyec. Miliony tun křídy rozptýlit ve stratosféře, to bude mazec. To by ho měl Rus zatípnout, už jen za takovej nápad.

 3. Foo napsal:

  nemam strach,tomu senilnimu zoufalci to pujde stejne tak blbe jako, kdyz vymejslel wokna..deravej padajici system..

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!