Velikonoční vraždění ukrofoašistické armády

168055037_1300509483722893_7536634484896502854_nNa Velký pátek, tedy v den, kdy si všichni křesťané připomínají ukřižování Ježíše Krista, ukrajinská armáda společně s neonacistickými pluky zahájila další útok na civilisty v Doněcké a Luhanské lidové republice. Spasitel, který ač byl nevinný a byl odsouzen protiprávně, se před 1988 lety se vydal na smrt dobrovolně, aby na sebe vzal hříchy ostatních smrtelníků. Podle křesťanské teologie je každý hřích od té doby spáchaný další ranou vraženou Kristovi. Včera tedy ukrofašisté, které podporuje EU, jež se zatím formálně hlásí ke křesťanským kulturním kořenům, oslavovali vraždami civilistů v Doněcku a Luhansku. Během Vánoc a Velikonoc doposud boje v Evropě vždy na chvíli utichaly.

Zelenského režim tímto činem překonal i nacisty. Informace o raketovém útoku na civilní čtvrti Doněcka, Okťabrska a Gorlivky, zveřejnil v noci řecký web pronews.gr, který s citoval zdroje přímo z místa bojů. Na místech dopadů raketových slav podle informátora z místa leží stovky mrtvých a raněných civilistů. Řecký web přinesl informace i o protiútoku domobranců, kteří na střílející raketometné pozice ukrajinské armády a neonacistických dobrovolných praporů odpověděli dělostřeleckou palbou. Její účinky se během noci nepodařilo ověřit.

Řecký web dává včerejší útok do souvislosti s telefonátem ukrajinského prezidenta Vladimíra Zelenského s US prezidentem Joe Bidenem, který proběhl těsně před začátkem útoku. Krátce po zahájení palby jednal telefonicky ukrajinský ministr zahraničí Andrij Taran se svým britským protějškem Benem Wallaceem. Web připomíná, že britští vojenští instruktoři posledních sedm let intenzivně cvičili ukrajinskou armádu. Po inauguraci Joe Bidena US prezidentem jsem vyslovil obavu, že zakrátko skončí čtyřleté období bez válek nebo válek v zastoupení mezi USA a Ruskem, které trvalo během mandátu bývalého prezidenta Donalda Trumpa. Varoval jsem, že zfalšované volby bude muset Biden překrýt ještě větším svinstvem.

Před rizikem obnovení války na Ukrajině nedávno varoval bývalý český velvyslanec v Rusku a na Ukrajině Jaroslav Bašta. Dodnes udržuje čilé kontakty s mnoha politicky angažovanými lidmi v obou zemích. Upozornil na nedávné velké ukrajinské nákupy tureckých dronů, které ázerbajdžánská armáda spolu s tureckým expedičním sborem použila k masakrování civilistů při loňské agresi proti arménské svobodné republice Arcach v Náhorním Karabachu. I zástupci turecké armády se v poslední době účastní na výcviku ukrajinské armády. Podle některých informací pracují i s neonacistickými dobrovolnickými prapory jako Azov, jejichž příslušníci byli usvědčeni z páchání válečných zločinů proti civilistům v minulé fázi války s Doněckou lidovou republikou a Luhnaskou lidovou republikou.
2 Komentářů k Velikonoční vraždění ukrofoašistické armády

  1. martin bareš napsal:

    Otřes!!
    Jisté nacistické prase jménem Švamberk uveřejnilo o Velikonocích bombastický článek - kde jinde než na Novinkách - že ruský ministr zahraniční řekl - vytržené ze souvislosti, že "Ukrajina může být zničena" (asi proto, že Ukrajina soustředila před velikonocemi masivní vojenskou sílu na hranicích s Luganskem a Donbasem a připravila se jednostranně na útok/napadení, ke kterému, viz článek, došlo).
    Pamatujme si jméno tohoto prasete, které chce válku, podporuje ji, je v americké řiti až po kotníky a konzumuje s chutí americká lejna jako delikatesu.

  2. proud napsal:

    Me by vic nastvali nejakym pruserem o slunovratu,na cirkevni svatky seru! Ovsem nemam strach,jestli neprestanou se "zapadem" provokovat Rusko,brzy se mu budou zodpovidat,az je pravem zabere.Vsichni delaji co muzou,aby se pod nej znovu dostali,i u nas........petrickove a jim podobna verbez.Pak to zase budou svadet na Rusko,svou vlastni pitomost.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!