Paul A.Taylor: Proč se na covidových pasech pracovalo o dva roky dříve, než Covid 19 vypukl?

covid-passport-400x225

S tím, jak je svět informován o tom, že tak zvaný „vakcinační cestovní pas“ bude v budoucnu nezbytným dokumentem nejen pro mezinárodní turistiku, ale též pro vstup lidí do obchodů, restaurací, barů, tělocvičen, hotelů, divadel, koncertů a všech venkovních sportovišť a stadionů, nabudete lehce dojmu, že toto vše není ničím jiným než přímým odrazem současně probíhající koronavirové pandémie. Avšak pozor: V Evropě, jež hostí osm z deseti zemí, slujících jako největší vývozci farmaceutického zboží na světě, se používání vakcinačních pasů začalo plánovat už o 20 měsíců dříve, než nemoc z Covidu-19 o sobě dala poprvé vědět Pandémie tak zřejmě evropským politikům posloužila jako „omluva“, kterou potřebovali k tomu, aby svou ideu uvedli do praxe.

Evropská komise jako výkonný orgán Evropy publikovala návrh na zavedení vakcinačních pasů poprvé už 26. dubna 2018. Jelikož však byl tento návrh tehdy utopen v přemíře stávajících projektů o tzv. Posílené spolupráci proti chorobám, jímž se dá očkováním předejít, zájmů mainstreamových médií v onom čase unikl.

Avšak následující dokument, zvaný jako Cestovní mapa, vydaný následně začátkem roku 2019, specifické a konkrétní kroky pro uskutečnění původního návrhu Evropské komise na zavedení vakcinačního cestovního pasu už obsahoval. Prvním z těchto na Cestovní mapě uvedených kroků bylo „prozkoumat proveditelnost vývoje běžného vakcinančního průkazu či pasu“ pro občany Evropy, který by byl „slučitelný s elektronickými imunizačními (očkovacími) informačními systémy a byl mimo to shledán jako vhodný pro použití přeshraniční“. Tento plán měl být jako legislativní návrh vydán v Evropě do roku 2022.

Zajímavé je, že na Cestovní mapě je už použito několik termínů, které byly před vznikem pandémie ve většině evropských zemí neznámé, ale od vzniku pandémie je z mainstreamových médií už občas slýcháme. Snad nejznámější z těchto termínů je „vakcínová váhavost“, který je na Cestovní mapě uveden jako něco, čemu by se lidé měli raději vyhnout.

Cestovní mapa poukazuje i na možnost pandémie a jejího „neočekávaného vypuknutí“ a zvláštní pozornost věnuje podpoře úředního uznání „nových průkopnických vakcín“. Vyhlašuje, že průmysl, vyrábějící vakcíny, hraje v řešení cílů v dokumentu uvedených „klíčovou roli“, a zmiňuje i důležitost zvýšení jak jeho výrobních kapacit, tak i možnosti skladování jeho výrobků.

 

GLOBÁLNÍ VAKCINAČNÍ SUMMIT V R. 2019.

Proběhl bez zájmu největších mainstreamových médií v Bruselu 12. září 2019, to znamená tři měsíce před objevením koronaviru, a též 36 dní před nechvalně proslulým Simulačním nácvikem vypuknutí koronavirové nákazy, který podporovala Nadace Billa a Melinda Gatesových, Bloombergova škola veřejného zdraví Johna Hopkinse a Světové ekonomické fórum. Globální vakcinační summit v r. 2019, o němž chci však psát především, organizovala Evropská komise společně se Světovou zdravotnickou organizací a účastnily se jej četné politické špičky politického západního světa, zástupci OSN a dalších mezinárodních organizací, ministři zdravotnictví několika západních zemí, stejně jako vedoucí akademici, vědci a profesionálové privátního zdravotnického sektoru i nevládních organizací.

Jednání summitu probíhalo u třech kulatých stolů, které nesly označení Vakcíny, ke kterým máme důvěru, Kouzlo vědy a Vakcíny, které chrání každého, a zasedaly u nich např. N. Gocerová globální prezidentka Pfitzerových vakcín, či Dr. Seth Berkeley z Globální vakcinační aliance, finančně podporované Nadací Billa a Melindy Gatesových. Na pořadu jednání bylo zcela jasně pandemické plánování a hlavní dokumenty, rozdané jeho účastníkům, nesly názvy jako např. Plánování připravenosti na pandemickou chřipku, Nácvik pro Evropskou unii na pandemickou chřipku, Cesta k dostatečnosti vakcín pro případ pandemické chřipky v EU a podobně. A napříč všemi těmito dokumenty se jako hlavní příkaz doby nesl požadavek posílení spolupráce s farmaceutickým průmyslem. A to jako něco, bez čeho se v případě globální pandémie nelze v žádném případě obejít.

 

VAKCINAČNÍ PASY. KOMU SKUTEČNĚ POSLOUŽÍ?

Jistě ne obyčejným lidem. Ale budou manou z nebes pro multinárodní farmaceutický průmysl. Už tento rok dosáhnou jeho očekávané zisky výše 1, 2 bilionu dolarů a budou se pochopitelně dále zvyšovat spolu s tím, jak se vakcinační pasy stanou povinné pro lidi na celém světě. A porostou ještě výše spolu s tím, jak se objeví potřeba další vlny očkování při očekávaných mutacích stávajícího viru.

Proto naším současným hlavním cílem musí být nahrazení žravého farmaceutického průmyslu, tyjícího ze šířené pandémie, zdravým zdravotnickým systémem založeným na pravdivě preventivních přístupech. A to prostě proto, že přijímat současnou alternativu farmaceutického průmyslu i nadále je jednoduše nemyslitelné.

Zdroj: https://www.globalresearch.ca/european-plans-vaccine-passports-place-20-months-prior-pandemic/5741702

 
5 Komentářů k Paul A.Taylor: Proč se na covidových pasech pracovalo o dva roky dříve, než Covid 19 vypukl?

 1. topcz napsal:

  Jen pro doplnění článku. Ta "Cestovní mapa" o které autor píše, má název: "Plán pro implementaci akcí Evropské Komise na základě komunikace a doporučení Rady k posílení spolupráce při očkování pro předcházení nemocem." Anglický originál v PDF formátu lze najít na: https://ec.europa.eu/health/sites/health/files/vaccination/docs/2019-2022_roadmap_en.pdf
  Zatím jsem do češtiny přeložil prvních 7 stránek z 10, ale pokračuji dál i když to jde pomalu, protože to musím vkládat do přednastavených políček v Photoshopu. Doporučuji se podívat. Jsou tam opravdu zajímavé úkoly.
  Najdete to na: https://www.topcz.net/plan-implementaci-akci-evropske-komise-k-posileni-spoluprace-pri-ockovani/

 2. Pritel napsal:

  A bude hůře.
  Připravte se na nový šílený zákon - „Zákon o hovně“!
  Donesly se k mým uším těžce uvěřitelné a velice znepokojivé zvěsti o nově chystaném zákoně, který sami zasvěcení zatím pracovně nazývají jako „Zákon o hovně“. Ten má vláda již několik let připraven ke schválení, ale doba potřebná k jeho kladnému přijetí veřejností údajně dozrává až v těchto dnech. Podotýkám, že informace uvedené níže nejsou oficiálně nikým potvrzeny. Mám je pouze z doslechu od kamarádů, kamarádů kamarádů, nebo známých známých, zastávajících všelijaké funkce v nejrůznějších institucí v našem pseudo-státě. O čem zákon je? Vynechám všechny ty bláboly s paragrafy, odstavci a dalšími zbytečnostmi (celé to má údajně přes 350 stran textu a vyzná se v tom podle slov informátorů jen bůh, možná jeho syn) a popíši jej lidskou - selskou řečí:
  „Počínaje dnem xx. yy. zzzz roku musejí všichni lidé na území České republiky a EU používat k vytírání prdele (v originále užita zadnice - Anus Politicus) pouze levou ruku, a to zásadně bez použití toaletního papíru či čehokoliv jiného, krom levé horní končetiny. Bezprostředně po vysrání (omlouvám se - vykonání potřeby) a ještě hodinu po tom se nesmí užít vody k umytí levé ruky pro případnou následnou kontrolu. Osoby, které tak učinit nemohou (např. zdravotní důvody), dostanou státem přiděleného Vytírače, u nezletilých a nesvéprávných zajišťuje splnění průběhu činnosti zákonný zástupce. Dodržování tohoto zákona budou přísně kontrolovat naše silové složky (policie, armáda) a to za použití smyslových orgánů – očí, čichu a chuti. Při nedodržování zákona budou zjištěné osoby převezeny na převýchovu do koronacentračního táboru dle svobodné volby dotyčného. Při recidivě (opakování a nemožné převýchově) bude přistiženému odebráno právo na existenci v naší společnosti a bude imhumován (česky dán pod zem). Způsob výběru provedení imhumace je svobodný – hod mincí a volba - líc, nebo rub. Panna je kulka ráže 5,56 mm NATO, orel kulka ráže 0,45 palce MAGNUM. Jiný způsob není k dispozici. Zákon tímto bude účinně bránit šíření koronaviru mezi obyvatelstvem a zároveň se tak v rámci nové Evropy kulturně přiblížíme našim budoucím spoluobčanům muslimského vyznání, v jejichž zemích původu je toto společenskou normou. Následovat bude pozvolné uvolňování omezení v doprovodu s dalšími potřebnými nařízeními.“
  Tak, toto jsem slyšel. Věřte, nevěřte. Ale zákon má údajně až 95% podporu napříč politickými stranami. Jedni chválí přínos v boji s infekčními chorobami, druzí zase jeho snahu o začlenění se do nové, multikulturní Evropy. A zavedením Vytíračů tak zajistí práci pro nové spoluobčany již čekajících na hranicích naši bývalé vlasti. A podle všeho to vypadá, že minimálně 80% národa dnes s chutí přijme vše - jen aby už konečně skončily ty lockdowny a život se vrátil do (již nového) normálu. Osobně na koronavirus nehraji a odmítám i respirátor, tedy neuposlechnu ani toto. Dobrovolně volím Osvítín (tak se má jmenovat jeden z již připravených kempů u nás) a orla. Podle toho, co jsem zaslechl, zákon schválí v jeden den jednohlasně všechny státy EU a bude dokonce i nadřazen Listině základních práv a svobod všech zemí EU a Lisabonské smlouvě.
  Ale jak jsem psal, možná že to celé vůbec není, anebo v budoucnu ani nemusí, být pravda. Na druhou stranu - jestli platí, že budoucnost je taková, jakou si ji uděláme a záleží jen na nás, na lidech, obávám se nejhoršího. Jen se rozhlédněte kolem sebe, kolik z nás už teď hraje to dnešní nesmyslné divadlo, a kolik z herců dokonce věří tomu, co hrají. Pro ty bude tento zákon a návrat k „normálu“ doslova spasením.

  • proud napsal:

   :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

   • Pritel napsal:

    Jj, je to původně myšleno jako vtip a ironie. A doufám, že to u toho skončí.

    • proud napsal:

     No prehnals to hodne,ale pravdu mas v jednom,ze bude hur,u toho to neskonci a jen naivka si mysli,ze bude vsechno jako driv..........to uz ani nahodou.Ledaze se daji lidi dohromady a prestanou bejt ovcanama,to je jedina,univerzalni sance.Jinak system pro sebe nezmenej.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!