Nová kniha: SARS-CoV-2 – Nákaza, Spiklenectví, Korupce

SARS OBALTato kniha se zamýšlí, zda je "oficiální" příběh oSARS-CoV-2 pouze nedostatečně vědecky podložen, nebo jde účelnou lež; vyvrací totiž tvrzení, že virus přeskočil na člověka přímo z netopýra nebo prostřednictvím jiného zvířete. Nejen, že pro toto stanovisko neexistuje žádný pořádný důkaz, arogantní a defenzivní chování jeho zastánců vůči jakémukoli alternativnímu vysvětlení navíc ukazuje na fakt, že "oficiální" verzi nelze racionálně obhájit a je tedy postavena na politikaření, nikoli na vědeckých faktech.

Kapitola 1 otřese tvrzením o přirozeném původu v základech a zaměří se na agresivní chování jeho stoupenců. Ačkoli zde naleznete i určitou odbornou nomenklaturu, vymezuje se výhradně na samotné názvy virů.

Kapitola 2 vyvrací vědeckým způsobem, že se SARS-CoV-2 vyvinul ze SARS-Co-V. Jelikož důkazy vycházejí z epidemiologického a genetického
srovnání obou virů, jazyk zde je spíše vědecký. Důležité technické termíny jsou patřičně vysvětleny a v co největší možné míře byl žargon konvertován do prosté češtiny. Bylo naprostou nutností tuto analýzu zjednodušit, takže by ti z vás, jež lační po tvrdé a podrobné vědě, měli věnovat pozornost zdrojům v poznámkách na konci knihy.

Kapitola 3 přináší důkaz o syntetickém původu a o pokusech přinutit média a vědeckou veřejnost tato fakta skrýt.

Kapitola 4 vysvětluje, jak pandemie vlastně začala a jakým způsobem za ni nesou USA pravděpodobně větší zodpovědnost než Čína.

Kapitola 5 zkoumá motivy pro vytvoření patogenních virů a zda by měly být viry SARS-CoV-2 považovány za biologickou zbraň.

Kapitola 6 mapuje rostoucí odpor vůči oficiálnímu prohlášení a možná rizika plynoucí z unáhleného vypuštění vakcíny proti COVID-19 bez
řádného testování.

K objednání a zakoupení zde: http://www.bodyartbook.cz/product/politika/sars-cov-2-nakaza_-spiklenectvi_-ko/176
2 Komentářů k Nová kniha: SARS-CoV-2 – Nákaza, Spiklenectví, Korupce

 1. .lak napsal:

  Pro ty s funkcí holé memory záznamového zařízení jsou veškeré informace víte k čemu? :lol: :lol: :lol:
  Z ae
  Jotar Jablatar
  Dokument je dobrý ale špatná cílová skupina. Rouskařům nechybí informace ale zájem o pravdu. Dokud nepadnou na hubu …

  2OdpovězDub 15, 2021 19:13
  No
  Návštěvník
  No
  60% lidí v pindostanu je negramotných, jejich vlastní výzkum. A když není nadpoloviční většina s fungujícím mozkem je hotovo. Normálně čtou a píší ale naprosto nerozumí sdělení obsaženému ve slovech. Prostě brutopýrní a u nich mají bideta a tady máte politiky kteří žvaní cokoliv s potlesky. Po 30. letech inkluzivního školství to tu zdaleka není lepší. Dá se to shrnout program politizace a školstvím v předstihu je IDIOTIZACE. A pochopíte i proč většina netrpí dokud mají co do volátka. Fungují jim dobře totiž jen základní funkce organismu. Heploidi, kopulující jako prasata a poslušní jak psi. Ale defektní se vinou moudré přírody prostě nemnoží. Navíc zmizelo video na yo /proč asi/ i tom že 30. gerontky vinou toxického prostředí nemají vajíčka přes ovulace. U volů je to impotencí z téhož.

  https://www.youtube.com/watch?v=wxogkCO6haA time 2:38

  0OdpovězUpravDub 15, 2021 20:06

 2. .lak napsal:

  4info
  Ze stejného zdroje

  MEDICIDE: How American Hospitals and Doctors Methodically Murdered Covid Patients
  MEDICIDA: Jak americké nemocnice a lékaři metodicky vraždili Covidové pacienty
  http://stateofthenation.co/?p=60213

  Nový odborný termín

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!