TO JSOU ZVRATY, PANÍ MÜLLEROVÁ

9270928_0_458_2869_2010_1000x541_80_0_0_4082a0936719e2450076b88c7979ec30Mluvím o naší politické scéně, kde sjezd ČSSD ukázal, že podpindosové ( proamerické loutky ) začínají dostávat přes prsty. Petříček ani Valachová se nedostali do vedení strany, Petříček skončil na pozici ministra zahraničí a Hamáček, který obhájil pozici předsedy, hned oznámil, že pojede do Moskvy vyjednat dodávky vakcíny Sputnik V a prohlásil, že by Praha mohla být místem setkání amerického a ruského prezidenta. Policisté najednou hlásí, že do jejich kompetence nespadá kontrola, kolik lidí se shlukuje a že volný pohyb lidí venku omezovat nebudou.
Prezident Zeman jako velký šachista, který má vždy promyšlených několik kroků dopředu, dostal všechny tam, kde je chtěl mít. Ve spolupráci s KSČM dostal opozici ( demoblok ) do úzkých. Podrobnosti v článku https://www.parlamentnilisty.cz/arena/politologove/Zeman-zdravejsi-nez-Havel-uvidite-Demoblok-v-pasti-Binec-a-jeho-zakulisi-660528

Zákon, který má podpořit naši potravinovou soběstačnost – kvóty na české potraviny v supermarketech - sice napodruhé neprošel poslaneckou sněmovnou, ale jistě se stane dobrým předvolebním tématem. Tématu se věnuje na Svobodném vysílači i pan Tichý.
https://www.svobodny-vysilac.cz/2021-04-13-debatni-special-iv-potravinova-sobestacnost/

Fotbalisté Slavie nepoklekávají před zápasem na znak jakoby „podpory hnutí Black lives matter“ tak jako dřív. Na fotbalovém poli se vede boj nejen o vstřelení mičudy do branky. Hraje se tam vyšší hra.

Globální elity pomalu přebírají řízení nad jednotlivými figurami státních elit nejen u nás, ale i ve světě. Kdo nepochopí a nepodřídí se, půjde od válu. Tím nechci ale říct, že říjnové volby jsou pro nás vyhrané. Na informačním poli musíme pracovat všichni i nadále. Piráti jsou strana, která se hodí do krámu jak neokonům ( státní elitě ), tak i globalistům. Jsou to typičtí trockisti. Nápad z nedávné doby z jejich dílny je vypovídající: „Chceš byt? Podepiš, že nebudeš mít auto“.

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/-Chces-byt-Podepis-ze-nebudes-mit-auto-Piratska-Praha-ma-napad-660413

Boj nekončí.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!