VNIMÁNIE, VNIMÁNIE!!!!

matiovicMatovič, loutka neokonů, "dělal" vše proto, aby se na Slovensko dostala co nejrychleji ruská vakcína Sputnik V a to takovým způsobem a za takových okolností, že s tím naprosto odrovnal sám sebe i veškerou snahu tuto vakcínu použít. Stále totiž platí, že to, co je pro jednoho chybou v řízení, je pro druhého naopak cílem. Říkáme tomu imitačně-provokační činnost, kdy např. na jednu stranu "strááášně chcete něco prosadit", ale děláte to záměrně tak dementně, že celý proces naopak zlikvidujete. Vzpomínáte na Gorbačova? Jeho heslem bylo "více socialismu, více demokracie" a co tou "snahou" o "více socialismu" měl ve skutečnosti za úkol (a cíl), který skutečně splnil? Přeci ten socialismus položit, za což si dnes v Texasu užívá zaslouženou odměnu od svých páníčků. Díváme se na stále stejné procesy. Ruská federace tedy byla nařknuta, že na Slovensko dodala kdovíco a nikoliv Sputnik V a to byla celá snaha této loutky, přesněji jeho loutkovodičů.
Ale to byl jen začátek.
Sledujte prosím načasování.

Hamáček měl odjet do Moskvy (opravdu?) kvůli stejné vakcíně, kterou ovšem nikdo v ČR zatím neschválil a evidentně se k tomu ani nikdo neměl. Proč by tam tedy Hamáček jezdil? Aby domluvil něco, co by v lepším případě leželo navždy ve skladu? Kvůli kontrastu - "chtěli jsme od vás vaši vakcínu a vy jste přitom takové svině, které dle nových poznatků, zabily naše občany a provedly diverzní operaci na našem území v roce 2014!!! A my to mysleli tááák dobře a chtěli s vámi jednat. A to jsme dokonce uvažovali o tom (vážně?), že JE Dukovany by mohl dostavit třeba i váš Rosatom" Takže místo toho nebude spolupráce, ale uzavřeme celou ambasádu Ruské federace, aby již nebylo ani možné s vámi jednat (a cokoliv vyjasnit), protože "naši" čučkaři i premiér mají jasno.

V roce 2014 prý stejné dvě osoby, které měly zkusit zabít bývalého agenta Skripala (GRU totiž jiné borce nemá) provedly na našem území diverzní akci. Dle momentálních informací totiž ve skladu, který měly vyhodit do vzduchu, bylo i 10 000 kusů (čtete dobře, skutečně kusů, které ovšem v moderní válce při dostatečném množství lidí a zbraní, vystřílíte za jedno odpoledne) střeliva určené proti Asadovi do Sýrie. A že to byly tyto dvě osoby ví "naše" tajná služba již dva roky, tedy od doby, kdy jejich fotografie zveřejnila britská strana. A kdy s tím "naši" čučkaři přišli? V momentě, kdy měl Hamáček vyrazit do Moskvy a v momentě probíhající největší vojenské krize na Ukrajině od dob Západem podporovaného banderovského (fašistického) majdanu. Je to samozřejmě pouhá shoda "náhod".

Je vám to málo? Pamatujete na sestřelení malajsijského letadla, taktéž v roce 2014? Zrovna dnes (opět náhodou) přišli nizozemci s tím, že mají další důkazy o tom, že za to může RF a to jakousi nahrávku s hlasy, které zní podobně jako hlasy dvou penzionovaných ruských důstojníků.
https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/clanek/vysetrovani-tragedie-mh-17-spolehame-na-buk-tvrdi-hlas-na-nahravce-40357257

A ještě to nestačí? Navalnyj, který byl dle Západu otrávený, jak jinak než novičokem a to údajně na příkaz samotného Putina, byl dnes v kritickém stavu převezen do nemocnice se selháním ledvin.

https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/clanek/navalnyj-je-v-kritickem-stavu-a-hrozi-mu-selhani-ledvin-tvrdi-lekari-40357358

Díváme se přátelé na perverzně vedenou informační válku, která má obhájit všechny aktivity Západu, včetně těch vojenských, proti Ruské federaci.
Nenávist vůči Rusku bude sílit do takových otáček, že již za několik dní bude "ostudou" říci cokoliv pozitivního o Ruské federaci a Putinovi, protože ty "zrůdy" přece provádí útočné operace na našem území a zabíjí naše občany! Rusofóbie dostane u primitivů a lidí s nízkou mírou chápání a bez intuice, zcela novou podobu.

Pokud chce Západ kohokoliv bít, tak stačí vyslovit domněnku a již se nikdo nesmí (a ani nemusí) pídit po pravdě. Má Biden jakékoliv důkazy o tom, že RF provedla hackerské útoky na USA? Nemá nic, přesto provádí sankce a vypovídá jejich diplomaty. Má důkazy o jejich vměšování do amerických voleb? Kromě toho, že v nich sám zvítězil, což je na tom asi to nejkomičtější, nemá samozřejmě nic. Budou mít kromě domněnek nějaké důkazy "naši" čučkaři? Nemusí, vždyť i fotbalového hráče můžete odrovnat pouhým tvrzením jiného hráče, to je dnes na Západě přeci zcela běžné.

Již za několik okamžiků začneme dostávat "podporu" od politiků z celého světa, kteří budou "zděšeni" a "šokováni" ruským "terorismem" a kteří rozpoutají další kampaň nenávisti. Nord Stream a energetická záchrana Západní Evropy? To přeci nesmíme dovolit. Evropa musí být slabá, jinak by se totiž mohla ubránit budoucí migrační invazi.

Máme zde ukázkový příklad vedení špinavé informační války. Tím, to ovšem nekončí, další "šokující" informace o zlém Rusku, které chce zničit svět, jsou již připraveny a budou po troškách, ale v rychlém sledu publikovány, aby nám ovce ve své nenávisti nevychladly.

A proč to celé? Putin si začal vyskakovat a jeho lodě míří do Černého moře. Chce tím dát najevo, že je připraven na cokoliv a že na ukrajinské (přesněji západní) provokace je ochoten odpovědět i silou. Že to bude mít odezvu se dalo čekat. A že to přijde z nějaké země, která není přímo ze Západu se dalo také čekat, o to víc to totiž bude mít, u hlupáků celého světa, silnější odezvu.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!