Na presumpci neviny kolektivní západ už dávno rezignoval

co-kdy-ti-eknu-e-za-ve-me-putinJedním ze základních posvátných právních principů snad většiny zemí nejen pseudodemokratických je institut presumpce neviny. Podstatou je, že dokud není podezřelý odsouzen na základě nezvratných důkazů, je považován za nevinného. Jako opak presumpce neviny je často uváděn pojem presumpce viny, který ale není právně nijak závazný. Často je uváděn zejména ve spojitosti s politikou. Tento princip presumpce viny, jak se můžeme v řadě článků na internetu dočíst, často zavádějí do svých právních systémů totalitní a autoritářské režimy. S tímto principem velmi umně pracovala už dávno středověká inkvizice. V 18. století ho aplikovali jakobíni ve francouzské revoluci, později implementovali fašisté a nacisté a efektivně s ním zacházeli i komunisté. Stačí, aby byl někdo osočen či nařknut z trestného činu, a v podstatě je ocejchován jako viník a musí dokazovat, že je nevinný. Tolik vysvětlení právníků.

Kolektivní západ, ke kterému se tak servilně a devótně hlásí i mnozí u nás (sic ze střední Evropy), jak se stále častěji ukazuje, na princip presumpce neviny naprosto rezignoval. Ba co víc, přímo si libuje a narcistně se vyžívá v presumpci VINY. S odkazem k výše uvedenému z toho vyplývá, že kolektivní západ by měl být logicky pokládán za totalitní nebo autoritářský režim. Ovládnutí disciplíny presumpce viny ovšem dotáhnul západ ještě dále a téměř k dokonalosti. Dnes stačí vyfabulovat nějaké podezření, na koho, je už dávno nalajnováno (kde je říše zla, přece každý ví) a bez jakýchkoliv důkazů obvinit a téměř okamžitě odsoudit a následně ve zrychleném režimu potrestat. A co víc. Už neplatí, že za provinění, může být viník potrestán pouze jedenkrát. Kdepak, dnes údajného viníka za jakoby provinění může potrestat kdokoliv, kdo si umane a/nebo je k tomu vyzván, koho se to vůbec netýká a nemá s tím vůbec nic společného. Takže údajný viník je potrestán 5x, 10x, 28x apod. Nejlépe, když se přidá celý Eurosojuz. A samozřejmě zaoceánský kurátor, který fabulaci se svými tajnými službami obvykle vytvořil a obvinění inicioval. To je solidarita. Hlavně jednotně a kolektivně. Rozhodně. A že se jinak nikdo další třeba z Asie, Jižní Ameriky či Afriky nepřidá? (V kauze Vrbětice se moc „spojenců“ nakonec stejně nepřidalo. Hodily jim do toho vidle.) S tím vším si „demokrati“ hlavu nelámou. Hlavně, že my jako ČR jsme v první linii, jen aby si nás v EU a za oceánem všimnuli. A což takhle, daj-li medaily? (Koudelka, zřejmě slušnej oddíl.) Rektální speleologie je naše doména. V tom jsme kadeti. Extra liga. Tuto disciplínu bychom mohli outsourcovat. Tedy naši politici a mainstreamová média.

Nepřipadne vám, že u nás už to bylo? Jistěže, ale holt, každý režim potřebuje své Reiciny, Urválky, Šiklový, Jiráskový, Albrightový a další.

Toto jednání a chování je šílené a zločinné, ale prostě totalitní až inkviziční praktiky, se vracejí. I ‚mccarthismus‘ české provenience. A co už má stoupenců. Vláda i parlament jsou jimi prošpikovány. A což teprve senát. Mainstreamová média jakbysmet. Kdysi takoví „promovaní“ dementi vylézali z VUMLu apod. Dnes z Aspen Institutu apod. Ale furt jsou to ti stejní svazáci. Kdysi jim říkali angažovaní. Dnes proaktivní. Žádný rozdíl, jen se ta svoloč otočila na opačnou světovou stranu.

A když je třeba, bruselští a fašingtonští sršni hned vylítnou, jak z trenek. A potřeba je něco každou chvíli. Když se nám nedaří nebo musíme něco zakamuflovat. Nebo když se naopak daří druhé straně, té nepřátelské, tak jí to musíme posrat. Protože je to hrozba. To se ví, Rusko je hrozba. Tedy Rusko žádnou hrozbou není, o čemž je přesvědčena většina národa (v ČR), jak ukazují průzkumy. Ale v EU Centrálním Komitétu a v SS Deep Statu tvrdí, že Rusko je hrozba. Jsou to naši spojenci, tak jim přece musíme věřit. A pokud hrozba není, tak je nutno ji vyrobit. Chce to jen více mediální masáže a brainwashingu, více protiruských kauz, aby obyvatelstvo konečně pochopilo, že to je hrozba. Tak se vymýšlí jedna kauza za kauzou, ze kterých je obviňováno Rusko, jako hrozba. (Však co by taky CIA, MI6 a naše BIS dělaly?)

A že těch obviňujících kauz za posledních 20 let už bylo, co?

Přehled některých kauz, ze kterých bylo obviněno Rusko

1)     2004 : Rusko otrávilo Viktora Juščenka – tehdy kandidáta na prezidenta Ukrajiny

2)     2006 : Rusko otrávilo Alexandra Litviněnka – dvojitého agenta, kritika V.Putina

3)     2006 : Rusko zavraždilo Annu Politkovskou - novinářku, krtičku V.Putina

4)      2009 :Rusko stojí za smrti Sergeje Magnitského – právníka

5)     2010 : Rusko sestřelilo letadlo polského prezidenta nad Smolenskem

6)     2014 : Rusko zahájilo agresi na Donbase a Luhansku

7)     2014 : Rusko sestřelilo malajsijský civilní letoun MH-17 nad Ukrajinou

8)     2015 : Rusko stojí za vraždou Borise Němcova – kritika V.Putina

9)     2016 : Rusko zasahovalo do amerických prezidentských voleb (Trump i Biden)

10)   2018 : Rusko se pokusilo otrávit dvojitého agenta Skripala a jeho dceru

11)  2020 : Rusko platilo Afgháncům za zabíjení amerických a spojeneckých vojáků

12)  2020 : Rusko se pokusilo otrávit Alexeje Navalného – kandidáta na prezidenta

13)  2021 : Rusko provedlo teroristický útok na muniční sklad ve Vrběticích

 

Žádné z uvedených obvinění nebylo nikdy prokázáno, nebyly předloženy žádné důkazy. VŠECHNA obvinění Ruska jsou založena pouze na domněle nepopiratelné důvěryhodnosti západních politiků a „jejich“ speciálních služeb (zejména CIA a MI6).

Všechna tato obvinění jsou jen produkty gradující rusofobie a akcelerující protiruské hysterie, která je jen jedním ze symptomů úpadku a rozkladu kolektivního západu. Chování a jednání politických „elit“ a „nezávislých“ médií je jen zoufalou ukázkou totální servility a devótního lokajství (všech dob). Papouškování a přemílání stále stejných frází a klišé po vzoru západních zemí jen ukazuje bezmocnost vládnoucí moci a bezradnost a prodejnost mediálních presstitutů. Kdysi jsme slyšeli hesla typu „Se Sovětským svazem na věčné časy a nikdy jinak.“ Stále dokola až jsme toho měli po krk. A dnes? Slyšíme to samé, jen sovětský nahradil evropský svaz. Brežněvovu doktrínu omezené suverenity nahradila Lisabonská smlouva, kterou ČR suverenitu de facto ztratila. Ústavní právníci to sice popírají, ale co je to za samostatnost, když většina často nesmyslných zákonů většinou proti zájmům ČR přichází z EU a jsme nuceni je schvalovat. Jaká suverenita, když byly zrušeny hranice státu a může si zde pobíhat každý, jak chce a když je nám upíráno právo rozhodovat sami o tom, kdo může žít na našem území. Když nemáme armádu, která by byla schopna nás bránit. Když jsou nám vnucovány zvrácené ideologie imigrace a multikulturalizmu, genderizmu a LGBT, sexualizmu, obráceného rasizmu, zeleného alarmizmu a další jiné zvrácenosti a nesmysly. (Jako např. když chtějí snížit stavy krav a jiného žíru, aby tolik neprděly a nezanechávaly uhlíkovou stopu. Teď už jen čekat až se rozhodnou snížit početní stavy populace. I na to už našli nástroj - Covid-19.)

Za období posledních 20 let jsme s těmito politiky a médii pozbyly veškerou státní suverenitu a jakoukoliv samostatnost jednání a konání, což mnozí nejsou schopni ani domyslet, natož přiznat. Ve své fanatické slepé víře v jediný „spravedlivý“ a „mírumilovný“ Západ tito fanatičtí eurohujeři a USA rektonauti ztratili veškerou soudnost a zbytky rozumu a jsou jen potenciální klientelou psychiatrů pro vyšetření jejich svéprávnosti. Protože, to co předvádí a jak konají, je naprosto šílené a zločinné. Za své jednání by měli být obviněni a souzeni za činnost, která není v zájmu většiny občanů ČR, ale ve prospěch jedné upadající mocnosti a celého kolektivního západu a ve prospěch své vlastní chamtivosti.

Občané, těmto politikům a médiím věříte? Pak jste jen ovcemi, ovčany tupého stáda. Vzpamatujte se a nenechávejte si donekonečna vymývat mozky všemi jejich bláboly o pravdě a lásce a hrozbě na východě. Staňte se samostatně uvažujícími a svéprávnými občany. Největší hrozbou jsou ONI.

Probuďte se, dokud je čas, než dojde i na vás.

Presumpce viny žádné důkazy nepotřebuje.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!