Pavel Kamas: O virus tu nejde III. – ULÉČENI K SMRTI

kamas3

Ohlédnutí za rokem 2020.
Jak jsou vlastně léčeni „pacienti s covidem“?
Může léčba uškodit víc než nemoc samotná?
Lze nachlazení proměnit v „těžký případ covidu“ právě terapií?

Bohužel, nejsem ani šťastný dědic, ani rentiér. S každým oceněním mé publicistické práce získávám čas, který ji mohu věnovat. Děkuji za Vaši podporu!
IBAN: DE80100110012626800860
Majitel: Pavel Kamas

Zdroje:

Zdroje:

V roce 2020 zemřelo na území Česka „v souvislosti s nemocí covid-19“ téměř 12 000 lidí.

 onemocneni-aktualne.mzcr.cz/covid-19/kumulativni-prehledy

Prymula: „Plicní ventilace jsou důležité pro přežití pacientů.“ Na nákup plicních ventilátorů bylo vyčleněno 240 milionů korun.

denik.cz, 23.3.2020, Česko se chystá na úder koronaviru. Za plicní ventilace dá 240 milionů.

aktuálně.cz: „Plicní ventilátory platí za jeden ze symbolů boje o život.“ 

Aktuálně.cz, 24.3.2020, Vyrobíme 500 plicních ventilátorů do tří týdnů. Nadšenci chtějí předejít nedostatku.

Newyorský lékař Kyle-Sidell kritizuje aplikování invazivní plicní ventilace

novinky.cz, 18.4.2020, Pomáhají, nebo škodí? Lékaři se přou o účinnost plicních ventilátorů v boji s koronavirem

Předseda svazu pneumologických klinik v Německu, dr. Thomas Voshaar: „Intubovat by se mělo co možná nejpozději, nejlépe vůbec“. Intubace příčinou vysokého počtu nemocných; je velmi riskantní, vysoké nebezpečí poškození plic, extrémně zatěžuje kapacity JIP, pro její aplikaci v boji s covidem neexistují vědecké poznatky. 

Frankfurter Rundschau online, 25.12.2020, Corona-Behandlung: Mediziner warnt vor verfrühter Intubation – „Das ist ein Teufelskreis“.

Erin Marie Olszewski o mimořádných odměnách za covidové pacienty v New Yorku.

 compact-online.de, 29.9.2020, „Das war grob fahrlässig“: Panik und Pfusch in New York.

Platby za covidové pacienty vylepšily rozpočty českých nemocnic. Za obyčejného covid-pacienty 22.500, za šlauch ve chřtánu 59.000.

irozhlas.cz, 17.2.2021, Platby za covidové pacienty vylepšily rozpočty nemocnic. Ministerstvo ale úhrady od letoška snížilo.

V Ostravě se léčí na „podezření“. Zdraví lidé jsou hospitalizováni „preventivně“.

 irozhlas.cz, 5.9.2020, ‚Mívají víc infekcí naráz.‘ Čtvrtina hospitalizovaných s covidem je ve vážném stavu, ukazují data.

Nozokomiální (= nemocniční) nákaza postihne v České republice každým rokem 100 až 200 tisíc pacientů; 10.000 jich zabije. Postiženi jsou hlavně staří a oslabení lidé.

Zdravotnický deník online, 27.5.2016, Nemocniční infekce stojí miliardy a zabijí až deset tisíc Čechů ročně. Polovině by přitom šlo zabránit.

Studie zveřejněná WHO prokázala, že remdesivir je k ničemu.

who.int, 20.11.2020, WHO recommends against the use of remdesivir in COVID-19 patients.

Remdesivir byl od počátku k ničemu. Jeho nasazení v Africe proti ebole nepřineslo žádné positivní výsledky. 

medizin-transparent.at, 16.11.2020, Remdesivir: Wahrscheinlich kein Lebensretter bei COVID-19. 

Nesmyslná aplikace antivirotik a nutnost terapeutické zdrženlivosti.

Deutsches Ärzteblatt online, 26.6.2020, Claus Köhnlein, COVID-19-Therapieansätze: Therapeutische Zurückhaltung.

Při virové infekci je to nejdůležitější imunitní systém. Potlačovat ho je nesmysl.

youtube.com, 29 Fragen Kleines Viren-Einmaleins mit Dr. Claus Köhnlein.

Antivirotika – nokleosidové analogy – přerušují DNA a tím zabíjejí nejen „virus“, ale i hostitele; značně zvyšují riziko rakoviny. Genocida Hydroxycholorinem.

RT Deutsch online, 18.9.2020, RT Deutsch Dr. Claus Köhnlein über fatale Corona-Experimente der WHO.

Kazuistika z The Lancet. Horečka, zimnice, kašel, únava a dušnost léčena smrtelným toxickým  koktejlem včetně léků na AIDS. Podle Dr. Köhnleina „léčba“ pacienta zabila.

thelancet.com, 18.2.2020, Pathological findings of COVID-19 associated with acute respiratory distress syndrome. 
RT Deutsch online, 20.3.2020, Corona: „Ich sehe wirklich keine Neuerkrankung am Horizont“ – Dr. med. Claus Köhnlein.

Zabíjení hydroxycholorinem odhaleno. Lapidární oznámení: nefunguje. 

novinky.cz, 15.6.2020, Antimalarika proti koronaviru? V USA už to zatrhli, nefunguje to.40 Komentářů k Pavel Kamas: O virus tu nejde III. – ULÉČENI K SMRTI

 1. Gazolin napsal:

  Honzo, ten chlap nepokrytě propaguje Hitlera a jeho "dílo", podívej se na jeho web ...
  Propagovat takového gaunera je přímo krok do hoven!

  • weissbach napsal:

   Což neznamená, že nemá v tom co uvádí ve videu pravdu.
   Nejde o propagaci osoby, ale o obsah...

  • admin napsal:

   Ahoj,
   1) V tomto videu jde o prezentovaná fakta a souvislosti, takže na tom, kdo tyto informace nezáleží, i kdyby to byl třeba Adolf Hitler.
   2) Ano, je to evidentně provokatér a vydává knihy a články, které zpochybňují oficiální verzi historie. A to zde na tomto webu děláme také. Propaguje tedy nacismus a nacisty? Myslím si, že ne. Ve srovnání s ideology v dnešním parlamentu je neškodný.

   • Gazolin napsal:

    1. Takže přímé uvedení bankovního konta není reklama?
    2. Rozhodně není neškodný, otevírá Overtonovo okno, které by se dalo nazvat "Adolf Hitler - významná osobnost dějin". V jistém smyslu je nebezpečnější, než blbci v parlamentu ...! Tohle má na webu o protektorátním publicistovi o kterém vydává oslavnou knihu:
    Po uzavření Mnichovské dohody tento myšlenkový korset z Vajtauera jakoby rázem spadl, načež píše otevřeně a s nadšením o soužití s Německou říší. „Hitler přichází s novou vírou v mír“, píše v jednom ze svých pomnichovských úvodníků, a pokračuje: „Velké Německo, uskutečněné bez války, odvděčuje se světu tím, že začíná věřit ve větší sílu myšlenky než meče.“ Ani k Mussolinimu neskrýval své sympatie. Vyjadřoval mu obdiv za to, že „ze slabého středomořského státu, vykořisťovaného západními financemi, učinili [duceho fašisté] hrdé a mocné impérium.“ K padesátým narozeninám německého Vůdce napsal: „Hitler si získává srdce našeho národa a celé lidské budoucnosti“.

    • proud napsal:

     Ses "zajimavej" clovek.Proti Hitlerovi mam osobne urcite hodne,ale videls me nekdy napsat napriklad,ze je proto potreba pozabijet vsechny nemce? Presne takhle se totiz chovas. Vedels treba jen takovou drobnost,ze az po anexi Ceskoslovenska,tedy za nemcu se u nas vubec poprve zacly napriklad platit detsky pridavky?? Ono ma vsechno svy pro a proti,nakonec jsme se o tom presvedcili vsichni tim cinkanim klicema v 89 kdy jsme si nechali rozkrast i to co bylo pribity,privareny a zabetonovany a stali se kolonii a montovnou,zereme a platime za odpad ze "zapadu",ze??!!! Nez bysme vyuzili sance,vykopali strany a vlady a udelali si poradnou svoji republiku ze ktery bysme si postavili stat. A ty tady blejes naprosto mimo tema o Hitlerovi,ac o nem clanek vubec neni.Panacku,dalo by se o takzvany "historii" totiz hodne polemizovat,jak o nemcich,tak o Stalinovi,ale hladne o "nenavidenejch" komancich a trockistech,na ktery se zapomina a na komance se vsechno hazi,hlavne ze nam ve vlade sedi aktivni dobrovolnej agent STB co nevaha udelat i z vlastniho syna psychohajzla jen kvuli svejm sebestrednejm zajmum,tak o co ti KURVA jde???!!!

     • proud napsal:

      Ani nemluve o tom,ze ani neni Cech!!!!!!!!!!!!!! A ze nam cpou jakysi buzny a lesby jako normalni a bezny a dovolej jim vychovavat budouci generace!Takovy veci by te meli v soucasny dobe zajimat!!!

      • podivín napsal:

       Ono třeba nešlo tolik o tu postavu. Politici byli vždy zcadlo naivity "veřejného mínění". Hitler byl jen mezičlánek na školní stezce? To co teď hodně jede, jsou čísla. Manipulační síla čísla se mnohokrát zvyšuje, když se spojí do matematických rovnic či vzorů. Zdravý rozum je proti nim bezmocný. V hospodářství vládla dřív ekonometrie? 1973 se zhroutila a byla označena za lživou. Třeba vynálezce předpjatého betonu a tvůrce soudobé metody výpočtu konstrukcí E. Freyssinet dříve napsal že ho udivovalo, proč inženýři a zhotovitelé od něj chtěli, aby počítali sílu trámů, pilířů atd. místo aby se podívali na přirozené zkoušky pevnosti, které se jevili spolehlivější a jednodušší.
       Citace: Nakonec jsem pochopil, že ve většině případů to nebyli prostí idioti, ale lháři a manipulátoři, kteří věděli, že uznání výsledků testu, provedeného v jejich přítomnosti na ně ukládá mnohem větší odpovědnost, než uznání výsledku výpočtu.
       Ukrývali se za pancířem rovnic, které jim sloužily tím spolehlivěji, čím byly složitější.
       Proč přykrytí číslem či rovnicí tak chránilo před odpovědností? Protože veřejné mínění? Oni uvěří spíš vzorci než skutečnosti. Znali magickou sílu čísel. Číslo jako přesný znak ve fantazii vytváří obraz a ve skutečnosti slouží jako obrazné vyjádření či přenáška (i jako nadsázka-hyperbola) Do obecného vědomí se tedy vštěpuje forma čísel která deformují, překvapují (covid) představivost. Ta odzbrojí lidskou mysl. (I. Bunin. Prokleté dny)
       Klasickým příkladem jsou stalinské represe a údajně 43 mil. lidí odstřeleno. Po důkladném sestavení tabulek všech se mají ona data chápat jako umělecká nadsázka? Ale kulturní vrstva je chápe jako vědecká data táborové sociologie? Rozdvojování vědomí? Snaží se manipulovat a ovlivnit představivost a nikoliv mysl?
       Příkladem je též citace z knihy ideologické. "čtvrt miliardy-250 milionů lidí ztratila naše vlast ve 20. století. 60 mil. v gulagu." Co znamená 250 mil. ve 20 století? Všechna taková čísla sama nic neznamenají. Vytváří jen gumový obraz, nástroj sugesce? Je tedy 1+1 3? Co tu chybí?

       • proud napsal:

        Otazka,opravdu je Stalin zodpovednej za "vrazdeni"? Celkem zajimavy,vzhledem k tomu kolik padlo vojaku pri osvobozovani............Rado se zapomina na "ty kolem nej",specialne na Trockiho........Mozna by nekomu dost prospelo zabejvat se onema pravejma dejinama a ne prolhanou historii.......paklize se o ty veci uz zajima.Osobne se radeji zabejvam soucasnosti a budoucnosti,o ty mam strach kdyz vidim rozvraceni a niceni spolecnosti vecnym rozdelovanim se ve vsem a vyzvedavanim leseb a buzerantskejch potratu,nicenim rodiny..............Navic si rikam,kolik asi lidi vi jak to skutecne bylo s onema "plynovejma komorama" a poctem zabitejch zidu pri zapominani kolikrat je ten pocet prekonanej pozabijenejma Slovanama a Arijcema.......atd. atd.....Kdyz uz se teda naklepla druha svetova......

        • podivín napsal:

         Nejde zas až tolik o 2 světovou. Osobně si myslím, že cokoliv vznikne jako pseudonový řídící režim bude okamžitě odsouzen k oné achilově patě. Naopak v jiné řídící vrstvě se projeví jen min. úpravami. Podstatou je vytvořit tlak. Tlak na změnu. Je to jako čekat v místnosti zvané septik. Kdo zatáhne za šňůru? Podstata místnosti a její realita zůstane. Pro ty kteří jí potřebují či chtějí?

        • proud napsal:

         Ja bych byl spis pro uplne novej system,jakej jeste lidstvo nezna.Zadna vlada "jednotlivcu",nebo "stran",ale vlada celyho naroda pomoci referend s tim,ze misto vladnich funkci by byly jen funkce pracovni takzvanejch vykonavatelu vysledku referend.K tomu by se ustavilo uplne novy teleso odbornejch poradcu slozeny z toho nejlepsiho co mame,ale taky na bazi zamestnancu.K tomu samozrejme rovnostarstvi pred pravidlama ktery si narod vytvori. Ovsem k tomu je potreba se sebevychovat a takovej system dobre promyslet a navrhnout,coz by zase nemel bejt az takovej problem,ovsem mezi vychovanejma obcanama,ne ve stade ovcanu jakym zatim jsme. Mame nejvyssi cas zacit se sami prevychovavat a pravzit za nas osobni zodpovednost,nastavit si pravidla,specialne kdyz vidim,co predvadime.

        • podivín napsal:

         Nový systém. Z mého úhlu je třeba jasné již teď,že to bude problém. Byť může být prazákladní teze sebelidštější a mít pro ně přichystáno či naservírováno to nejlepší. Jako základní předpoklad pro nějakou změnu na opravdových základech je sáhnutí na momentální jistoty, jelikož jinak je to dle mého bez šance. Lidi se budou stále bát udělat cokoliv i když ví, že tu sílu sami mají. Protekcionismus založený snad ve všech sférách společnosti je již dávno nastavený a opět se bude tlačit na tzv. uzákonění do formy, která bude jaksi tvarovatelná a přizpůsobivá. Jen se podá do hávu snesitelného pro úroveň vědomí masy. Masa ale nikdy nezastaví svoji činnost, to se ví. Návyky v podobě životních rituálů jsou velice silné a i když by jim je někdo na krátko vzal, budou klást odpor právě kvůli tomu, co jim bylo vzato. Vzdělávání samo o sobě je běh na dlouhou trať a jak si představuješ třeba takové postupy? Každý se chce naučit nějakou formu jakési normopatie, rozumněno školu a nějaké základy. V tom pak rýsovat svou životní cestu v souladu s rodinou. Lidé chcou príma život (nedivím se jim, nevědomost je sladká, nicméně zabíjí) nechcou povinnosti a problémy, ví že to není život, pro ně je to jen problém či překážka v životě. Největším problémem je přijetí zodpovědnosti. A především pak přijmout sobě samým jak může být naše mysl sama o sobě zakonzervovaná či uvězněná. Párkrát jsem sledoval aktivity lidí, které už stávající situace velice se.e., ale všichni čekají, že se to samo udělá, spousta jedná v emocích, přitom ví, že je to špatná cesta. Také se říká co? Cesta do pekel je vydlážděná nejlepším úmyslem. (já to myslel dobře) Zkusme si připomenout léta poválečná. Záměr byl, lidem vštěpovat agendu socializmu. Již tenkrát se ukazovalo jaké procento lidí je ochotno jít víc k jádru. Pokud bychom měli vzít vztah mezi tzv. bytím a politikou, je nasnadě role ticha. Heidegger metaforoval v Nietzscheho úvahách o aristokracii silných. Ti byli povolaní. Položili si základní otázku k vytvoření sig-hetiky (tech. mlčení a komunikace formou mlčení) Masa se musí zbavit ticha v demokracii hluku. Průměrný člověk nemá šanci a dostatek ticha k soustředění a dotažení myšlenky do konce. To je podmínka bezbrannosti za probíhající manipulace vědomím. Zkus dnes jít mezi lidi třeba k supermarketu, na ulici a zeptat se jich obyčejně, jak se dnes máte? Reakce bývají jaké? Co? Neotravuj, nemám čas. Je to blázen.

        • proud napsal:

         Proto taky tocim o sebeuvedomneni a sebevychove a ne o tom,ze by nekdo neco nekomu predepisoval,a to je prave jadro pudla. Nova budoucnost nejde vytvaret na starejch dogmatech,zasadach a navycich,to je potreba si uvedomit.Zadnej podvod jako v 89 ze se zacinka klicema a najednou bude vsechno novy,ten podvod vysel jen proto,ze to byl predem pripravenej podvod.Nikdo nikoho nevychovaval,natoz sam sebe,slo to bez pripravy,nez ses rozkoukal uz tu byli milionari a miliardari predem naplanovany a schvaleny a kolem nich tanecky aby to vypadalo ze oni sami,ze to nebylo zorganizovany. No, bylo by to nadlouho......Co se deje je jen mocenskej mismas,kdo ji schmlastne vic,ale zase jen v danejch mantinelech postavenejch GP.......dnes uz neni zeme kde by si vladli lidi,nebo jejich vlady,dnes uz jsou vsichni jen vazalove a hrajou jim urcenou hru pro tu ci onu uroven.......Proto tvdim dokola o vychove a hlavne sebevychove......bud to,nebo zmar,porad je na vyber,vzdycky bylo.

        • Justass napsal:

         No proude já tedy čumím - nicméně tentokrát a snad i do budoucna 1*** úplný souhlas!!!!

     • Gazolin napsal:

      Zvláštní, ty mě zajímavej nepřipadáš ...

      • proud napsal:

       To bude tim,ze pouzivam selskej rozum,intuici a mam rad pravdu,ktera vetsinou moc pekna ani popularni neni,bavim se o skutecny pravde,ne o jejim "vymalovavani",nebo o vic "pravdach",pravda je vzdycky o kazdy udalosti jen jedna jedina......

    • Maroš napsal:

     Každé porovnávanie "so zlatými časmi predtým" je samozrejme Owertonovo okno! Mengele ako "učeň", "zlatí komunisti" atď, atď, atď. V princípe si to trafil - v detailoch-kontexte možno nie. Akosi tu každý a vždy a automaticky zabúda na Rotschieldovcov. Lebo nestáli pred Norimberským tribunálom? Ale veď oni boli za Norimberským tribunálom! Aby oni neboli potrestaní! A neboli! A budú?! In memoriam?!

     "Utrpenie moderného človeka spočíva v neustálom porovnávaní sa s inými!" - J.-P. Sartre.

 2. .lak napsal:

  Ó. Cudáci daktari, huléčovači k smrtkosce. :-(

  Tam musí být tlaky mezi autoritami a rozumem s business kontra svědomím ale třeba nepochybují s kšeftem.

  Přímá linka fašismu na neofeudalismus NWO great resetu?
  Oligaršáčků retard s koni v politice ale spíš mezky s inkluzky, snových zdání bez spánku. :lol:

  A koment s postřehem ze zvědavce.
  12.5.2021 9:12
  RE: Doba osvěty pokročila.
  ping789 31.?.?.? Reakce na 388690
  3 zdroje štěstí majitelů světa :

  zdravotnici
  učitele
  fizli

  pro odlehčení z časů, kdy pro goje platil aktuálně plán "D" :

  https://www.marxists.org/cestina/lenin/1913/031913...

  můžete si gojové vybrat z klobouku , každý podle svého naprogramování

  388696
  https://www.youtube.com/watch?v=Jt-Xki0O6xQ

 3. Ivo napsal:

  Na zapade , kde ziji vidim podobne dopady. Pote co WHO Plaquenil zakazala, vrostla ve svycarskych nemocnicich umrtnost na chripku 4 X. Po znovuzavedeni lecby Plaquenilem se opet vratila na puvodni hodnotu. WHO zabila odeprenim Plaquenilu spousta lidi. Je to Killer a ne Zdravotni organizace!
  Ty zavery ve videu jsou profesinalni a souhlasi s realitou.
  Vetsina diskusnich prispevku zde svedci o intelektualni neschopnosti vubec pochopit o co jde!
  Ztrata casu je cist! Jsem otresen co je v Cesku debilu.

 4. Maroš napsal:

  London Freedom Protest 15 May 2021

  It took 21 minutes for the huge crowd to pass by. The march stopped at Downing Street, Parliament Square and the BBC Broadcasting Building.

  Akurát BBC /patrí globalistom/ protest /údajne až 750 000 v Londýne/ "zabudla" odvysielať.
  https://www.bitchute.com/video/xNTcYEM67At8/

 5. Jéňa napsal:

  @"Neni to jen o "covidu"©

  To je nějaký divný?!
  Jakoby NWOO - web stránky jely v režimu autopilot?

  Poslední aktuální článek vyšel viz. "Vydáno:19.5.2021 v 8.21"
  Rusvesna: Přehled zpráv - taky není vydáván...

  Hmm...jak pak to? :-o

 6. Maroš napsal:

  Od ruského hackera – o sledovacích parametroch vakcíny Sputnik V – priliehavejší názov by bol „Súputník V“! Video na stránke – text – strojový preklad. Teda – Sputnik V síce nie je mRNA, avšak pokračuje v globálnom koncepte totálnej kontroly každého jednotlivca! „Bľiať!“

  Strojový preklad textu stránky – video iný text:
  „Očkovaní ľudia sú SLEDOVANÍ v reálnom čase prostredníctvom siete 5G Cellular a všetky tieto údaje je možné hacknúť a sledovať vás!

  Neviem, čo si mám o týchto informáciách myslieť, a preto ich predložiť na zváženie. Ďalej uvádzať video, ktoré ukazuje, že príjemcovia COVID-VAX vydávajú rádiové signály, ktoré ich sledujú nepretržite.

  Nevyhlasujem, že by som mal vedomosti o tejto možnosti alebo jej nemožnosti. Budem to skúmať ďalej.

  Ale video sa javí tak príťažlivé, že ho musím odovzdať ďalej, spôsobovať, že ukazuje, že príjem VAX je možné sledovať v reálnom čase, každú chvíľu každý deň a poskytnúť jedinečnú identifikátorovú informáciu, ktorá odkazuje na databázu zhromažďuje všetky informácie o nich každý deň.“

  Poznámka – hacker si cez Cellular vyhľadal trasovanie svojho kamaráta – čo je v podstate „zastaralá“ služba mobilného operátora – sledovanie konkrétneho mobilu – darovaného napr. priateľke – práve preto.
  „Oni“ nám zase okrem hamburgerov darujú s vakcínami aj sledovací čip.
  https://halturnerradioshow.com/index.php/en/news-page/world/claim-vaccinated-people-are-being-tracked-in-real-time-via-5g-cellular-and-all-that-data-can-be-hacked-into-to-track-you

  He – koťuhy ruské – Sputnik 1 bol vlastne prvý čip na orbite!

  TYČINKY Z TESTOV NA COVID-19 A NANOČASTICE.mp4
  https://ulozto.net/file/6ySdA5zCMWIM/tycinky-z-testov-na-covid-19-a-nanocastice-mp4#!ZJEuBGR2ZGZmAGt3BTH1Lmt3MQLmMx1WI004qR81ATIdnwH4MN==

  • Jan Kowak napsal:

   Prw-ní na Orbitě blila Lajka Mroži : p

   .. juž ssi čet o.i. Ter.. iště .net ?
   M

   • Majka z Gurunu napsal:

    Komandir

    Volala zas Mišel od GP
    GP se opill kola.lakovou lidmonádou a řikal "Všichni jsme Lajka a todle je Spu-tník Vé" A hned si to tam před nima nastřelil
    Na termitiště Je teď tajnej kód Kaptča: 3eo3__°!°9992oo6999 Eště jednou Zleva: pět sedm dva tři krát 26 najn zero fajv 911 Tomaš Marný
    Kterej-žito se nemusí ani zadávat protože je v Lágru jen tag naoko

    Majka Pájka, w.r.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!