Po dobrém už to nepůjde

54005_import-v0iPrvní dáma současného establishmentu, vrcholná exekutivní představitelka a   ministryně financí Čech a Moravy, JUDr. Alena Schillerová PhD, překonala velmi odvážně lidský, naprosto přirozený strach, z dalšího možného útoku Putinových zabijáků  zásypem Novičoku do spodního prádla, sprejem na dveřní kliky vládních limuzín a residencí nebo injekčně do svalu podávaným ricinem, a jako skutečná demokratka, velká vlastenka a bojovnice vyhlásila kategoricky ultimativní požadavek – povinnost Ruska zaplatit minimálně částku jedné miliardy Kč, jako startovní částky kompenzací za škody , které jeho agenti způsobili výbuchem Vrbětického skladu munice a zbraní, určených pouze a jenom pro účely šíření svobody a demokracie po celém světě v duchu nejvyšší humanity prosazované V. Havlem.

Poslední odhalený zločin diktátora Vladimíra Vladimíroviče Putina znovu důkladně nasvítil bezohledně brutální způsoby, jakými se Rusko chová vůči svým sousedům ( jak již dávno konstatoval státní prezident V. Havel, tak Rusko především vůbec neví, kde končí či začíná a tak se taky chová) zejména vůči těm, které v nedávné minulosti okupovalo a drancovalo a s definitivní platností tak ukázal, že dosavadní snaha Čechů a Moravanů prokazovat dobrou vůli či udělat za minulostí jakousi tlustou čáru a jeho zločiny již nepřipomínat, je Ruskem brána vždy jen a jen jako slabost a defacto povzbuzení k dalšímu, stále bezohlednějšímu agresivnímu jednání. Suverénní, hrdý, silný a svobodný celek, kterým Čechy a Morava bezesporu jsou, musí tuto výzvu přijmout a pod výstižným českým heslem „na hrubý pytel hrubá záplata“ udeřit na agresora tvrdě a nekompromisně!

Do požadavku na náhradu škod, které Rusko našemu obyvatelstvu v celém dlouhém historickém období způsobilo, musí nyní být zahrnuta i nezměrná škoda, spočívající ve znemožnění využití výhodných poválečných dolarových půjček na dovoz především kvalitního spotřebního zboží (s úrokem spíše jen výjimečně přes 8 % p.a.) v rámci velkorysé pomoci Spojených států obyvatelstvu totálně spojeneckým letectvem vybombardované Evropy - tzv. Marshallova plánu (většina šťastných zúčastnivších se zemí původní půjčky již splatila, ale bylo jim však poté vždy umožněno získávat půjčky další a další – na rozdíl od států okupovaných Ruskem jakým bylo tehdejší Československo). Celková částka odškodnění tak bude nutně, po řádném přepočtu dosahovat výše mnoha desítek bilionů dnešních korun českých. Jen se již konečně přestat Ruska bát a své oprávněné nároky již uplatnit se vší tvrdostí a razancí, až se celému světu skutečně   dech zatají!

Požadavek na okamžité zaplacení všech způsobených škod tak musí být nekompromisně podpořen i okamžitým ukončením nákupu jistě i velmi předražených tyčí uranového paliva do jaderných elektráren (jakož i odebírání a likvidaci tohoto nebezpečného odpadu - paliva vyhořelého) ropy, zemního plynu, obecných i vzácných kovů a všech dalších surovin, které Rusko nelítostně rabuje z nitra země , která je však společným majetkem lidu všech zemí světa (neoprávněnost či nespravedlnost ruské těžby a prodeje těchto surovin jasně zmínila již slavná česká rodačka Madeleine Korbelová, nominovaná V. Havlem na úřad Českého státního prezidenta po uplynutí jeho mandátu - s takovým prezidentem by si totiž Rusové zločiny na území Čech a Moravy nikdy nedovolili a dnešní úrovně největšího a všestranného rozkvětu země by bylo dosaženo již mnohem dříve a hlavně v naprostém bezpečí, pod spolehlivou ochranou mocných leteckých a raketových základen USA umístěných na území Čech a Moravy! Neuposlechnutí tehdejší rady od největší osobnosti českých dějin – V. Havla se tak Čechům a Moravanům právě ve Vrběticích, strašlivě vymstilo! Češi a Moravané však musí počítat i s neomaleným, nepřátelským až zcela necivilizovaným ruským popíráním jejich zákonných nároků či alespoň se zdržováním plateb reparací . V takovémto případě však padne kosa na kámen a ruský agresor bude hrdou a statečnou českou armádou (zejména jejími nově, pro tento účel ustavenými jednotkami zvláštního nasazení v čele s odvážnými, mladými a vzdělanými vůdci a vůdkyněmi, pocházejícími a již se osvědčivšími zejména (ale nejenom) v pražské či brněnské komunální politice a zakalenými v náročných a nesmírně tvrdých bojích na domácí frontě za další prohlubování demokracie a hlavně ochotných k přebírání a využívání dřívějších zkušeností a historicky osvědčených metod od nyní bratrských spojeneckých armád), rychle přinucen k míru, poslušnosti, náhradě škod a vydání veškerého neoprávněného majetkového prospěchu zpět lidu Čech a Moravy a vlastně pracujícím celého světa !

Samozřejmě, nutnou podmínkou úspěchu všech opatření k nápravě obrovských historických křivd a škod ze strany Ruska vůči obyvatelstvu Čech a Moravy bude i řada účinných opatření vnitřní bezpečnosti, jako okamžitý zákaz vstupu na území Čech a Moravy a poté zřejmě i bezvýjimečné vyhoštění všech osob ruského původu, (nejen agentů přichycených přímo při činu – při teroristickém útoku na muniční sklad ve Vrběticích) a rovněž účinný boj s ruskými dezinformacemi, fejky a hoaxy a zejména exemplárně tvrdé potrestání všech českých kolaborantů s Ruskem, bez ohledu na jejich současné či minulé postavení v rámci establishmentu Čech a Moravy. Jakékoli řádně nenahlášené styky s Rusy jsou vlastizradou - padni komu padni! Mladá a vzdělaná generace voličů však v žádném případě již nezaváhá a naznačené posvátné poslání všeho lidu Čech a Moravy naplní již po podzimních volbách 2021, bez ohledu na zuřivý, ale zcela marný odpor zbývajících Ruských agentů a jejich domácích přisluhovačů .

Pravda a láska musí zvítězit !
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!