Po dobrém už to nepůjde

54005_import-v0iPrvní dáma současného establishmentu, vrcholná exekutivní představitelka a   ministryně financí Čech a Moravy, JUDr. Alena Schillerová PhD, překonala velmi odvážně lidský, naprosto přirozený strach, z dalšího možného útoku Putinových zabijáků  zásypem Novičoku do spodního prádla, sprejem na dveřní kliky vládních limuzín a residencí nebo injekčně do svalu podávaným ricinem, a jako skutečná demokratka, velká vlastenka a bojovnice vyhlásila kategoricky ultimativní požadavek – povinnost Ruska zaplatit minimálně částku jedné miliardy Kč, jako startovní částky kompenzací za škody , které jeho agenti způsobili výbuchem Vrbětického skladu munice a zbraní, určených pouze a jenom pro účely šíření svobody a demokracie po celém světě v duchu nejvyšší humanity prosazované V. Havlem.

Poslední odhalený zločin diktátora Vladimíra Vladimíroviče Putina znovu důkladně nasvítil bezohledně brutální způsoby, jakými se Rusko chová vůči svým sousedům ( jak již dávno konstatoval státní prezident V. Havel, tak Rusko především vůbec neví, kde končí či začíná a tak se taky chová) zejména vůči těm, které v nedávné minulosti okupovalo a drancovalo a s definitivní platností tak ukázal, že dosavadní snaha Čechů a Moravanů prokazovat dobrou vůli či udělat za minulostí jakousi tlustou čáru a jeho zločiny již nepřipomínat, je Ruskem brána vždy jen a jen jako slabost a defacto povzbuzení k dalšímu, stále bezohlednějšímu agresivnímu jednání. Suverénní, hrdý, silný a svobodný celek, kterým Čechy a Morava bezesporu jsou, musí tuto výzvu přijmout a pod výstižným českým heslem „na hrubý pytel hrubá záplata“ udeřit na agresora tvrdě a nekompromisně!

Do požadavku na náhradu škod, které Rusko našemu obyvatelstvu v celém dlouhém historickém období způsobilo, musí nyní být zahrnuta i nezměrná škoda, spočívající ve znemožnění využití výhodných poválečných dolarových půjček na dovoz především kvalitního spotřebního zboží (s úrokem spíše jen výjimečně přes 8 % p.a.) v rámci velkorysé pomoci Spojených států obyvatelstvu totálně spojeneckým letectvem vybombardované Evropy - tzv. Marshallova plánu (většina šťastných zúčastnivších se zemí původní půjčky již splatila, ale bylo jim však poté vždy umožněno získávat půjčky další a další – na rozdíl od států okupovaných Ruskem jakým bylo tehdejší Československo). Celková částka odškodnění tak bude nutně, po řádném přepočtu dosahovat výše mnoha desítek bilionů dnešních korun českých. Jen se již konečně přestat Ruska bát a své oprávněné nároky již uplatnit se vší tvrdostí a razancí, až se celému světu skutečně   dech zatají!

Požadavek na okamžité zaplacení všech způsobených škod tak musí být nekompromisně podpořen i okamžitým ukončením nákupu jistě i velmi předražených tyčí uranového paliva do jaderných elektráren (jakož i odebírání a likvidaci tohoto nebezpečného odpadu - paliva vyhořelého) ropy, zemního plynu, obecných i vzácných kovů a všech dalších surovin, které Rusko nelítostně rabuje z nitra země , která je však společným majetkem lidu všech zemí světa (neoprávněnost či nespravedlnost ruské těžby a prodeje těchto surovin jasně zmínila již slavná česká rodačka Madeleine Korbelová, nominovaná V. Havlem na úřad Českého státního prezidenta po uplynutí jeho mandátu - s takovým prezidentem by si totiž Rusové zločiny na území Čech a Moravy nikdy nedovolili a dnešní úrovně největšího a všestranného rozkvětu země by bylo dosaženo již mnohem dříve a hlavně v naprostém bezpečí, pod spolehlivou ochranou mocných leteckých a raketových základen USA umístěných na území Čech a Moravy! Neuposlechnutí tehdejší rady od největší osobnosti českých dějin – V. Havla se tak Čechům a Moravanům právě ve Vrběticích, strašlivě vymstilo! Češi a Moravané však musí počítat i s neomaleným, nepřátelským až zcela necivilizovaným ruským popíráním jejich zákonných nároků či alespoň se zdržováním plateb reparací . V takovémto případě však padne kosa na kámen a ruský agresor bude hrdou a statečnou českou armádou (zejména jejími nově, pro tento účel ustavenými jednotkami zvláštního nasazení v čele s odvážnými, mladými a vzdělanými vůdci a vůdkyněmi, pocházejícími a již se osvědčivšími zejména (ale nejenom) v pražské či brněnské komunální politice a zakalenými v náročných a nesmírně tvrdých bojích na domácí frontě za další prohlubování demokracie a hlavně ochotných k přebírání a využívání dřívějších zkušeností a historicky osvědčených metod od nyní bratrských spojeneckých armád), rychle přinucen k míru, poslušnosti, náhradě škod a vydání veškerého neoprávněného majetkového prospěchu zpět lidu Čech a Moravy a vlastně pracujícím celého světa !

Samozřejmě, nutnou podmínkou úspěchu všech opatření k nápravě obrovských historických křivd a škod ze strany Ruska vůči obyvatelstvu Čech a Moravy bude i řada účinných opatření vnitřní bezpečnosti, jako okamžitý zákaz vstupu na území Čech a Moravy a poté zřejmě i bezvýjimečné vyhoštění všech osob ruského původu, (nejen agentů přichycených přímo při činu – při teroristickém útoku na muniční sklad ve Vrběticích) a rovněž účinný boj s ruskými dezinformacemi, fejky a hoaxy a zejména exemplárně tvrdé potrestání všech českých kolaborantů s Ruskem, bez ohledu na jejich současné či minulé postavení v rámci establishmentu Čech a Moravy. Jakékoli řádně nenahlášené styky s Rusy jsou vlastizradou - padni komu padni! Mladá a vzdělaná generace voličů však v žádném případě již nezaváhá a naznačené posvátné poslání všeho lidu Čech a Moravy naplní již po podzimních volbách 2021, bez ohledu na zuřivý, ale zcela marný odpor zbývajících Ruských agentů a jejich domácích přisluhovačů .

Pravda a láska musí zvítězit !
18 Komentářů k Po dobrém už to nepůjde

 1. martin bareš napsal:

  Není to jen pravda a láska alias "pražská kavárna", jak se zglajchšaltovaně vyjadřuje pravice, aby se vymezila proti tupým havloidům, pane autore. Není to jen Babiš a zeman, takové jak říkám já, dvojka máslo. možná víte co to bylo - tuk v zeleném obalu, česky horší jakost, jednička máslo byla modrá.
  Ale zpět. Havel jen otevřel se svým uměním a koloběžkáři na hradě stavidla a dostal za to do Kongresu USA svou bustu óóóó.
  Po něm vtrhli Klaus, zeman, zubatá pleš, Nečas, Kalous, Topolánek, Bém a tisíce dalších zmrdů a zmrdíčků, vlastně exotů, reprezentující a zosobňující kapitalismus. Žádné "divoké devadesátky", ale jména konkrétních osob těch zmrdů a zmrdíčků.
  Žádné kradení stěračů ze škodovek na sídlištích a zbylé krytiny ze střechy šup do domácí kůlny (co kdyby se to mohlo hodit), či kolečka s usušenou vojtěškou pro králíky z družstevní sušičky, malá domů taky domů apod. za socíku, ale odkláněné miliardy konkrétními lidmi s rodným číslem, stálým pobytem, rodinou, kurvama, koníčkama a šatnou na golfovém hříšťátku. Tak. A Babíšek, ten ubohý kokot - doufám, že je to slušné slovenské slovo a zeman, náš hrdiný řiťéř od Blaníka, jsou jenom důsledky a výsledky transformačně-mutačního procesu v blby.
  Jinak tu hroznou ostudu, chtít miliardu bez důkazů a ještě si veřejně otevírat hubu a vytrubovat to do světa, neumím pojmenovat.

 2. petronel napsal:

  Já bych ve vší úctě poprosil tyto pisatele článků o jednu věc. Kurva to se nedá číst. Odstavec jak kráva dlouhej, dvě věty v něm.

  Komentář:
  Když je žena pulina, k tomu má jakési příliš vysoké vzdělání, to je naozaj nebezpečná pohroma. Pohromy by se měly likvidovat.
  Stručně, krátké, výstižné. A snad i pravdivé.

 3. proud napsal:

  A kdoze ji(a zdaleka ne jen ji) to nechava vykrikovat hovna do sveta a delat nam vsem ostudu a vpravde nas ohrozovat?........10 milionu Cechu,vsichni bysme se meli chytit za rypak misto toho,ze zase jen zvanime........Dokud se to nenaucime,dobre nam tak!

  • petronel napsal:

   Proude, jenže všechno se děje "O nás, bez nás".
   Jít křičet do ulic a nechat se postříkat vodou není to pravé.
   Stejně tu vodu zaplatíme my.
   Nápady?

   • proud napsal:

    Napady troubim uz leta letouci! Proc bych ze sebe delal blbce na ulici,kdyz muzu rozhodovat z domova,a kazdej muze! Jen je k tomu potreba se podivat sam do sebe,najit si na netu podstatny a pak podporovat jen to spravny,to spatny ne a spojovat se zaroven s ostatnima me podobnejma,az nas bude dost,pak jednoduse a proste to spatny odignorovat uplne,vcetne vladnich loutek a jejich hnani stada a hrani si na volby. Neni potreba delat komukoliv blbce a jeste se nechat zatahovat do vzajemnyho zabijeni,jde to i jinak,proste onou podporou a nepodporou,ale chce to obcany a ne ovcany,takze prvni zajem je navrat zpet obcanu,to je to co je potreba delat,pomahat ovcanum se odovcanit a stat se zpatky obcanama.Beh na dlouhou trat kterej se ale zatracene vyplati! Kazdej musu zacit sam sebou,ale aby mohl,musi se nejdriv dovedet ze vubec zacit ma,co je vlastne zac.To maloktera "ovce" vi! To je cesta,ne hnani stada.

   • proud napsal:

    Takze "o nas bez nas" se nikdy nedelo,nedeje a nebude dit vubec nic,protoze vsechno je o nas,bez nas to totiz ani nejde a nemelo by to ani smysl,pravda?, a my bud budeme mit zajem si to ridit,nebo ho mit nebudeme a bude to rizeno "za nas",ovsem s nasim tichym souhlasem,i mlceni se povazuje za souhlas,jak,to vsichni dobre vidime,ale uz nechceme videt,ze si za to muzeme sami,az tak je to prosty!

    • petronel napsal:

     Jo, souhlas, samolitr. Jenže oni se nás neptají. Oni dělají, že nás neslyší. A lidi jsou zdebilňováni, aby uctívali západ. Dále je nutné plivat v souladu se západem na rusko. Ikdyž my na to sliny ani nemáme.
     Jak může Miroslav Táborský propůjčit hlas v reklamě na "nechte se očkovat".? Je to na rock rádiu a i frekvenci 1 příliš často na můj vkus.
     To už ta válka by oddebilnila lidi dřív a snáž. Třeba by se probudili ze snu až by viděli proti komu na čí rozkaz plivou.
     A když ten zlej putin z toho zlého ruska bude nadále bránit válce, bude koroňák modelový rok 2022 už letos na podzim.
     To jsou reálné varianty Proude, které si budem vybírat/které nám budou vybrány.

     • proud napsal:

      Problem je,tedy nas problem,ze udelame "akci" a cekame na "reakci"............chyba! My mame delat akce pro nas,a reakce prizivniku nas vubec nemuseji zajimat jako dulezity,protoze bez nas stejne nedokazou nic zmenit,to je ten zaklad ony ignorace,kdy nas nezajima co "oni na to",jedeme si proste svou,kterou jsme si vetsinove rozhodli a jim pak nezbejva,nez se prizpusobit,protoze nemaji jinou moznost nez bud jit s vetsinou,nebo to prehanet tak dlouho az je ta vetsina proste smete. Tohle by bylo na dyl,ale nesmime zapominat ze bysme radikalne zmenili totiz i prostredi v systemu,coz samozrejme jde s novym systemem ruku v ruce,takze jejich moznosti by najednou,jako mavnutim proutku nebyly lepsi,nebo vyhodnejsi nez nase,to je prave onen plus takzvanyho rovnostarstvi.On se toho slova kdekdo boji,ale malokdo se nad nim zamejsli.Je to s nim totiz podobny jako napriklad s komunismem,ten je dneska moderne jenom osocovanej a je na nej plivano,ale uz vlastne nikdo nevi,co je to vlastne zac,natoz aby bubec videl,ze muze videt i v nem obsazeny klady. To je priklad onech parazitama naucenejch a vyucovanejch pristupu. Protoze vlada lidi neni komunizmem jako takovym,zadnej komanc by totiz nevladnul,protoze by zadnej ani nebyl,byli by jen lidi a ti by si vsichni spolu vladli,takze obrovskej rozdil.Jak pisu,bylo by to jednak nadlouho a podruhy jde uz o veci ktery by nemel rozhodovat jednotlivec,ale pouze je navrhovat a bylo by uz na lidech prave,jestli by se pro ne rozhodli.......atd.

 4. jop napsal:

  90% ľudí nič neurobí, na nič nevplýva, boja sa, sú neschopní, sú hlúpi a nechápu nič čo sa deje.
  tých zvyšných 5-10% stačí na to, aby sa zmenilo všetko čo len chcú
  vláda sa nebojí tých 90% väčšiny,
  vláda sa bojí tých 5-10%, ktorí ich môžu skutočne defenestrovať
  návrhy? vidle už máš?

  • petronel napsal:

   Ta čísla jsou bohužel asi realita. Na druhou stranu i kdyby 5% lidí vzalo vidle, tak se bavíme o půl milionu lidí s vidlema.
   Pražáci by řekli, že na ně jde půl milionu vidláků.
   Možná, kdyby ob každé alespoň desáté vidle byla zřetelně vidět hlaveň, tak by se dojednala kapitulace snáž.

 5. jop napsal:

  stádo sa dobrovolne vakcinuje, stádo vydochne po vakcíne.
  Preto bola vakcína vytvorená, lebo elity nepotrebujú 8 miliárd stáda, ktoré žerie, serie, spotrebováva zdroje planéty.
  Planéta patrí ročildom, oni sa nechcú so stádom naďalej deliť o zdroje.
  Vakcína to vyrieši, stádo prestane existovať

  • asyle napsal:

   Zcela upřímně... Ono je to dobře. Nejmíň půlka lidí na planetě žije v totální chudobě a peklu. Zbytek povsechne zdegeneroval nadbytkem. Pár těch co ne se holt svezou se stádem.
   Aspoň se zas rozmnožej tygři, sloni a medvědi.
   Mmch být ve zlaté miliardě snad ani jeden chtít nemůže, to bude život k prdu stejně.

 6. petronel napsal:

  Takže to bude ještě lepší.. Naočkované dobrovolníky bude efektivnější naposled použít k dobytí nerostných surovin. Pak nebudou potřeba. Účel světí prostředky. Zřejmě se ten duch po adolfovi v němčíkách nevytratil.
  Snad to pan vladimir vladimirovič umí předpokládat..

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!