Všichni očkovaní jsou nebezpeční pro neočkované, protože vakcíny jsou přenosné a mohou je nakazit – to je ta skutečná pandemie

sheddingZatím se neví, jakým způsobem je to docíleno, ale opravdu, očkovaní rozšiřují očkování na ty, se kterými přijdou do přímého styku. Toto se projevuje u žen hlavně krvácivostí, kdy i ty, které jsou po přechodu, anebo i malá děvčátka začnou krvácet. Těhotné ženy, obzvláště prvních 3 měsících těhotenství, většinou potratí. Jaký vliv má toto očkování na nenarozené děti v dalších měsících těhotenství, není zatím známo. U mužů tento vliv vyvolává bolesti ve varlatech a jsou obavy, že celkově u obou pohlaví dojde k neplodnosti.

Dr. Lee Merritt vysvětluje, že rozšiřování očkování je záměrné. Americká universita Johns Hopkins vydala dokument, kde projednávají tato infekční, samovolně se rozšiřující očkování. Podle nich, očkovali malou skupinku lidí a tito opravdu přenesli očkování na jiné, neočkované. Dostavila se krvácivost, potraty – neočkovaní měli stejné příznaky jako očkovaní.

Snaha o vyprodukování nakažlivých očkování se táhne už mnoho let. Na příklad, byl pokus omezit přemnožení myší v některých místech a to bylo docíleno tím, že vyvinuli očkování, které se rozšiřovalo látkami, vyměšovanými očkovaným tvorem. Tak na příklad vyšlo ven spolu s mateřským mlékem. Pár myší bylo očkováno a velká část toho zbytku od nich očkování „chytila.“ Mnoho myší tímto způsobem postupně vyhynulo a nové se nerodily. Očkování bylo totiž zaměřeno na zničení jejich vaječníků.

Ovšem to stejné se děje i se současnou vakcínou proti koroně. Tak na příklad, jistá matka jednoměsíčního dítěte byla očkována. Poté, když dítě kojila, toto dostalo trombocytidu, což je velmi neobvyklá nemoc (jednoměsíční dítě a krevní sraženiny!), které podlehlo.

Současná očkování jsou nedobrovolná genetická manipulace, říká Dr. Merritt. Tímto způsobem je nám dodáván genetický materiál, který podnítí naše buňky, aby produkovaly hrotovou bílkovinu. Očkování nezůstane v rameni, ale rozleze se do celého těla. Obzvláště se soustředí na ženské vaječníky, které zničí. Tisíce neplodných žen bylo již vytvořeno v Africe s pomocí Gatesových neověřených očkování. Tam si to vyzkoušeli a dnes to uplatňují na nás.

 

Čím je doopravdy korona způsobena?

Dnes již víme, že S1 sub-protein způsobuje přesně ty nemoci, které jsou přičítány koroně, aniž by k tomu byly zapotřebí jakékoliv viry. Ne celá hrotová bílkovina je nebezpečná, pouze její součást S1. Když dali injekčně tuto část hrotové bílkoviny myškám do ocásků, to se rychle rozšířilo do celého těla a vyprodukovalo to příznaky, které jsou připisovány koronaviru.

Tato bílkovina je geneticky změněna, aby ji lidský organismus byl schopen přijmout. Původně nebylo možno žádným způsobem udělat tuto látku funkční v pokusných zvířatech, i když nám tvrdili, že ze zvířat tato nemoc vzešla. Proto bylo nutno ji laboratorně upravit, takže jakmile se dostane do živého organizmu, pronikne do ACE2 cest, které máme v nosní dutině a skrze ně se dostane do mozku, do plic a jinam. Vaječníkové a varlatové tkáně obsahují velké množství těchto cest, tam pronikne velmi snadno.

Každý, kdo dostane tuto nemoc a je mladý, se velmi rychle uzdraví. Otázka ovšem je, jestli tím nebyla zničena jeho schopnost rozmnožování. Budou tito mladí lidé vůbec schopni mít děti?

Farmaceutická firma Pfizer sama veřejně prohlásila, že očkování způsobí hotovou pohromu na pohlavních orgánech – sami nás varovali, jen aby mohli později říct, „však jsme vás upozornili, ale vy jste mermomocí chtěli očkování.“

Jejich vlastní dokument přiznává nakažlivost očkování a jeho přenos z očkovaných na neočkované. V kapitole 8.3.5.3. Pracovní vystavení píšou, že: „Pracovní vystavení nákaze vznikne, když se osoba dostane do neplánovaného přímého kontaktu s tím, kdo byl předmětem našeho pokusného vakcinačního testu.“ (Moje poznámka: nezapomeňte, že všecka tato očkování jsou pokusná a nejsou doopravdy povolena žádnou kontrolní organizací.) „Tito lidé mohou být zdravotní pracovníci, členové rodiny a jiní, kteří se vyskytují v okolí účastníka našeho pokusu.“

Stalo se již mnoho takových případů. Očkovaný muž přišel domů, jeho stará matka od něho na dálku chytila očkování, dostala patřičnou nemoc a na ni zemřela.

Pfizer požaduje, aby o každém přenesení očkování z osoby na osobu byli okamžitě uvědoměni. Zdůvodňují to tím, že účastníci pokusného očkovacího testu se stanou vysoce infekční a budou něco rozšiřovat (neobjasňují co to „něco“ je) a tato látka vyvolá druhotné záporné úkazy v lidech, kteří nikdy očkováni nebyli. Rovněž v tomto dokumentu, který je značně nesrozumitelný a obtížný na pochopení (snad záměrně?) varují, že jedovatá látka způsobí potraty a u kojících matek smrt dítěte. Celý, 146-stránkový dokument si můžete přečíst ZDE.

Ovšem to neřeknou očkovaným před tím, než jim injekci píchnou!

 

Existuje vůbec korona?

V laboratořích se pokoušeli testovat tekutinu z plic nemocných lidí, ale žádnou koronu tam nenašli. Ještě dodnes ji také nikdo na světě neizoloval. V plicích nemocných sice objevili chřipku typu A a typu B, ale žádný koronavirus. Je docela možné, že žádná virová epidemie nikdy ani nebyla. To, co se stalo bylo způsobeno biologickou zbraní, která byla mezi nás záměrně rozšířena. A je zcela možné, že to bylo rozšířeno pouze ve Wuhanu, v italské Lombardii a snad ve městě New Yorku. Zbytek světa podlehl panice a media vytvořila zbytek epidemie.

K tomu je nutné si ale uvědomit, že čínské město Wuhan bylo první na světě, které mělo dokonalou síť 5G technologie a stejně tak je tomu v Lombardii. Na příklad, ve Slovinsku vůbec žádná korona nebyla, ale tam také nemají žádné 5G. Co když ta látka, o které Pfizer píše, že je nakažlivá a je samovolně rozšiřována, se šíří s pomocí 5G mikrovlnné radiace?

Johns Hopkins má dnes možnost molekulárního tištění hrotových bílkovin, které může snadno v laboratoři vytisknout, umístit do drónů a rozšířit kamkoliv je libo. Tato nová technologie spolu s infekčním očkováním jim dává obrovské možnosti. To je, co také projednávali na Gatesově shromáždění v říjnu 2019, nazvaném „Event 201.“

Takto vytvořené bílkovinové nanočástice nepotřebují dotek, aby se přenesly na druhou osobu, i když je ho rovněž možno využít. Nemusí na vás nikdo ani dýchat, či kašlat. Jestliže jsou nasypány shora, dostanou se dovnitř skrze kůži, anebo vdechnutím.

Dr. Merritt přiznává, že dnešní věda je naprosto znehodnocena; nikdo neví co dělá a co tím doopravdy dociluje. Na příklad PCR test, který nefunguje, je přesto stále používán. Tento test hledá něco, co je náš běžný genetický materiál a vesměs to také najde. Jen si uvědomte, že ještě nikomu se nepodařilo izolovat koronavirus. Takže nikdo neví jak vypadá, jak se chová, co je to zač. A přesto ho hledají?? To je holé šarlatánství.

A ještě ke všemu, PCR přístroje nejsou schopny vyhodnotit množství látky, kterou nalezly. Takže když najdou jednu jedinou molekulu něčeho, co je považováno za koronavirus, hlásí koronavirus. To, že nalezená částice je pouze malý zlomek celého viru a že vůbec nemusí být účinná a že testovaný člověk nemá žádné příznaky nemoci, není bráno v úvahu. Takové rozhodování o zdravotním stavu člověka na základě nefunkčního testu je zločin – je to zločin ve jménu vědy!

 

Zamoření krve a zombie populace

Dr. Pierre Gilbert ve svém proslovu ke shromáždění zednářů řekl již v roce 1995 mezi jiným, že „při biologickém zničení se vyskytují organizované zmatky v magnetickém poli. Toto, spolu s infekcemi, které takto navodíme, způsobí zamoření krve celého lidstva, což vyprodukuje infekční nemoci. Pomocí nových zákonů zajistíme, aby bylo očkování povinné pro všecky. Skrze očkování pak budeme mít dokonalou kontrolu všech lidí.

„Očkování bude obsahovat tekuté krystaly, které se dostanou do mozkových buněk a zůstanou tam jako miniaturní přijímače elektromagnetických vln. My pak budeme vysílat velmi nízké frekvence vln, kvůli kterým nebudou lidé schopni myslet a stanou se z nich žijící mrtvoly, neboli zombie. Nemyslete si, že toto je pouhý plán; již to bylo vyzkoušeno ve Rwandě.“

A důkazy pravdivosti se již vyskytují, očkovaní lidé zjistili, že paže, do které byl proveden vpich, je magnetická. Viz video ZDE.

To ovšem neznamená, že pouze nízko-frekvenční elektromagnetické vlny budou na očkované vysílány. Nově zavedená 5G síť zřejmě umožní dokonalé ovládání mysli, vsouvání cizích myšlenek do mozku a odstraňování myšlenek našich vlastních. Proč jinak by byla 5G síť tak horlivě a přitom napůl tajně instalována po celém světě? A proč je velice nebezpečné mluvit nebo psát o 5G v souvislosti s koronou? Proč jsou takové diskuze okamžitě censurovány, lidé pronásledováni a dokonce i odstraňováni? I na článek, jako je tento, v němž je o 5G pouhá zmínka, může být okamžitě zaměřen útok elektromechanických „znalců“-snaživců, kteří budou dodávat výpočty, zhodnocení, předpisy a normy, jen aby snížili účinnost napsaného textu. Možná také proto, aby se při tom pochlubili, co všecko vědí. Seznam 5G instalací u nás je ZDE.

Nemyslete si, že toto není možné a že je to pouhá moje fantazie; již se mi to párkrát přihodilo na jiných stránkách.

Dalším přímým svědkem, který může potvrdit pravdivost shora napsaných informací je Dr. Carrie Madej, o níž bude pojednáváno v dalším článku. Dr. Madej se přímo zúčastnila tajné konference, jen pro vybrané jednotlivce, kde byly tyto záležitosti projednávány.

 
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!