Většina občanů ČR leze poslušně do oprátky

file-20210303-14-1pt7xvkJe zajímavé sledovat změnu rétoriky vládnoucí klanové skupiny, která dosud všechny restrikce zdůvodňovala falešnými čísly covidove loterie, nyní však opatření vůbec nezdůvodňuje, nebo jejich ponechání či zpřísnění "měří" už jen ochotou občanů poslouchat tyto nesmysly. Nebudete ukáznění, pak nařízení nadále budou trvat nebo se zpřísní. Proč bychom měli být ukáznění v situaci, kdy počty pozitivně testovaných na nesmyslný PCR test vykazuji denně sotva 20 lidí? Ale nad tím už nikdo nepřemýšlí, prostě si zvykli, že vláda nařídila a tak se to proste delá. Epidemii (1600 nakažených na 100 tisíc obyvatel) už nelze obhájit žádnými čísly, přesto všichni chodí v respirátorech, jakoby se nechumelilo, prostě jim za ten rok přirostly ke ksichtu.
Stejně tak se začne přetvářet "vládní pomoc" v nepodmíněný příjem. Tisíce malých živnosti, malé a střední podniky přestaly za rok plandemie existovat, zaměstnancům se vesměs nic nestalo, jen seděli za peníze doma na prdeli a OSVČ, pokud měli štěstí, dostali nějakou almužnu, aby nemuseli pod most. Ale kolem a kolem, všichni se stali za tento rok zaměstnanci státu. A pomalu si na to zvykli.

Vše jde, tak jak má. Dokonce i ten odpor hřbetů se čekal větší, ani skoro nedošlo na ty vodní děla. Biorobot chce klid, pivo, kadeřníka a Chorvatsko.

Vakcíny už jsou plně společensky akceptované jako pozdrav, stačí sedět někde v hospodě a tu někdo hlásí, že má termín tehdy a tehdy. Dokazuje tím, že s ním klanově-korporativní mafie může nadále počítat jako s poslušným a loajálním nevolníkem, který plní pokyny, jen aby neměl problémy - o zdravotní důvod tu nejde ani v nejmenším, tečka.

Úplně to připomíná členství v KSČ za totáče, prostě rodina se bude mít líp a nebude mít problémy. Na rudou knížku ale nikdo nikdy nezakukal. Vazal byl ještě potřeba, dnes už je vazal přítěž. Zbytečně moc žere, sere, dýchá a je ho všude moc plno. Kult individualismu a práva na osobní štěstí tuhle myšlenku ale vůbec nepřipouští. Kdo by chtěl ublížit mému výjimečnému, nádhernému a božskému já? Proč by to dělal? A to stejné falešné já našeptává: podřiď se a budeš se mít líp. Vždyť je to jen rouska, vždyť je to jen test, vždyť je to jen vakcína. Zdravotní aspekt, který začal celou tuto šarádu, už úplně ztratil význam, teď už se jede hra o vstupenky do globalistického gulagu, kdy ti poslušnější pejsánci budou mít trochu větší výběh a větší porci na oběd v cele. Svoboda však naštěstí neznamená jet s Mařenou do Egypta nebo sedět na zahrádce s Europivem. Svoboda je stav mysli, jen se nesnažte to vysvětlovat těm, kteří svou mysl už dávno vyměnili za 30 stříbrných. To raději v zobáku ze stavby dostanou infarkt ve 40 stupních, jen aby si namluvili, že jsou konečné v normálu. Tito lidé ale nikdy normální nebyli.

Roman Moskowsky
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!