Jak se bránit: Léky a léčebné metody proti koronaviru, chřipkám a očkování

woman-with-shortness-of-breath-1024x747Je mnoho léčiv, které mohou pomoci při koronavirové a jiné chřipce a při jakémkoliv dalším onemocnění dýchacích cest. V tomto článku je pro začátek uvedeno několik z nich. Je usuzováno, že některé z těchto léčiv, nebo léčebných metod dokážou odstranit i zhoubné následky nových vakcín. Tento seznam je pouze informativní a nic z toho, v článku obsaženo není doporučováno jako skutečná léčba. Každý sám se musí poradit s lékařem co do bezpečnosti použití toho či onoho přípravku. Pokud se někdo rozhodne použít kterýkoliv prostředek sám na svých, autorka článku se vzdává vší zodpovědnosti za následky takového rozhodnutí.

Vitamín D

Jedna z hlavních účinných látek je vitamín D. Tam, kde lidé mají dostatek vitamínu D, nejsou prakticky chřipky. Na příklad Afrika nebyla zdaleka tak zasažena koronavirem jako severní země a to proto, že my všichni, kteří žijeme nad 35. rovnoběžkou máme v zimě slunce nedostatek. A ještě ke všemu media proti slunci brojí, jakmile nějaký profesor napíše knihu o tom, jak je slunce prospěšné, tak přijde o místo. Prostě – opět propaganda k naší škodě.

Vitamin D je ve skutečnosti steroidní hormon, který má schopnost změnit chování buněk v těle. Podle potřeby dokáže zamezit, anebo vyvolat vepsání DNA do RNA. Cukr může učinit vitamin D neúčinný a lidé s nemocí ledvin (nefrotický syndrom) ho mají nedostatek, protože ho vymočí.

Jak jsou lidé starší, jejich pokožka ztrácí schopnost vyrábět tento vitamin ze slunečního světla. Také obézní lidé ho mají nedostatek, protože se usadil v tuku a není pro tělo použitelný. V těchto případech a také v zimě je žádoucí dodávat vitamin D umělý asi v následujícím množství:

Stáří Denní dávky vitamínu D
do 6 měsíců 1000 IU
6 měsíců až 1 rok 1500 IU
1 rok až 3 roky 2500 IU
4 roky až 8 let 3000 IU
8 let a více 4000 IU

 

Obézní lidé by měli brát 1.5 až 3x uvedené množství. Není důvod mít obavy z vyšších dávek, vitamínem D není možno se předávkovat.

 

Zinek

Zinek je jedna ze základních látek, naprosto nutných pro naše zdraví a pro správnou funkci orgánů. Podporuje imunitu, stabilizuje hladinu cukru v krvi, pomáhá na zrak, léčí kožní poruchy a špatně hojící se rány, je prospěšný na srdce, zlepšuje spánek, proti padání vlasů, má značný vliv na chuť a čich. Podporuje růst u dětí a správný vývoj zárodku v těhotenství. Zinek je součástí buněčného metabolizmu a dělení buněk. Spolu s Plaquenilem je velmi účinný proti chřipkám a jiným onemocněním.

Největší množství zinku je v ústřicích a pak o hodně méně je ho v krabech, v některém hovězím, vepřovém a tmavším kuřecím mase, ve fazolích, v ovesných vločkách.

Většina z nás má zinku nedostatek, protože naše těla nemají žádný systém úschovy pro tento prvek. Nedostatek zinku poznáte snadno, když dáte tabletku do úst, nemá vůbec žádnou chuť. Zato když máte zinku dostatek, tak chutná doslova odporně.

 

Vitamin C

Vitamin C je nutný při každé nemoci a také jako prevence. My všichni ho máme nedostatek, protože naše těla ho nedovedou vyrábět tak, jako to dovedou těla zvířat (s výjimkou morčat). Proto potřebujeme vitamin C denně dodávat.

Tento vitamin je důležitý nejen pro růst, ale pro obnovu a opravu všech tělesných tkání. Je přítomen u mnoha tělesných funkcí, včetně výroby kolagenu (dokáže dorůst kloubní chrupavky), při absorpci některých prvků, velmi důležitý pro správnou funkci imunitního systému, hojení ran, nutný pro správnou stavbu kostí a zubů.

Denní dávkování je doporučováno až do 2 gramů denně, ale v případě vážné nemoci je možno brát i mnohem více, 10-12 gramů za den. Tyto dávky musí být rozděleny po 1-2 hodinových intervalech, jinak způsobuje nekontrolovatelný průjem. Pozor na zuby, leptá je.

 

Léky a další potravinové doplňky

Plaquenil je starý a osvědčený lék proti malarii, jako léčba artritidy, je proti zánětům, otokům, zatuhnutí a bolestivosti kloubů a také proti lupence. Nemá valné vedlejší účinky, ale není doporučováno ho brát spolu s amiodaronem, chlorpromazinem a clarithromycinem.

Ivermectin je další starý a osvědčený lék, který účinkuje proti parazitům a je používán proti několika tropickým nemocem včetně malarie. Doporučené dávkování je 200 mcg na kilogram váhy jednou denně na lačno, po 3-5 dnů.

Isoprinosin má prokázanou účinnost při léčbě jakékoliv akutní nemoci dýchacích cest, jako jsou chřipky, parachřipky a jiné, včetně na příklad pásového oparu. Podporuje funkci imunitního systému. Při sníženém počtu lymfocytů (součást bílých krvinek), k čemuž dochází u starších osob, je doporučováno brát tento lék aniž by byly jakékoliv příznaky nemoci, protože se ukázalo, že dokáže zabránit pozdější úmrtnosti.

N-acetylcystein, neboli NAC je potravinový doplněk, vyrobený z amino kyseliny L-cystein. Je používán při předávkování acetaminofenem (Paralen), chrání srdce, játra a ledviny a zlepšuje imunitu. Je naprosto nutný pro výrobu antioxidantu glutationu, což je pomocné pro mozkovou funkci. Dále pomáhá při odstraňování jedů z těla a má se za to, že zmírňuje některé psychiatrické poruchy. Může rovněž podpořit plodnost jak u žen, tak u mužů, stabilizuje krevní cukr tím, že snižuje záněty v tukových buňkách

Mnozí by se mohli divit proč je postupně NAC zakazován po celém světě. U nás je jen na předpis, v Německu je volně dostupný, ale obsahuje umělá sladidla, která jsou naprosto nežádoucí. Ale příčina pro jeho odstranění je ještě trochu jiná. Bylo totiž zjištěno, že NAC je účinný proti hrotové bílkovině, což je jedovatá část tak zvaného koronaviru.

Uvědomte si, odstranili všecko, co by bylo možno použít jako lék proti Covidu. Lékaři mají zakázáno používat Plaquenil a Ivermectin, jiné látky jsou rovněž demonizovány a teď dokonce stáhli tento potravinový přídavek z oběhu.

C60, neboli Carbon 60 Fullerene je antioxidant, který funguje velmi dobře na pročištění organismu a na rychlé odstranění poškozených, nebo mrtvých buněk. Nemá žádné vedlejší účinky, je protizánětlivý a ochraňuje mozek, kde by tukové částice z očkování měly tendenci působit problémy.

 

Česnekové mléko

Mléko s česnekem je osvědčená metoda proti všem chřipkám, zápalu plic a nemocem horních cest dýchacích. Zahřejte mléko až k bodu varu, odstavte a přidejte nastrouhaný česnek. Zamíchejte a nechte odstát. Pijte horké, česnek je možno odstranit zcezením.

 

Peroxid vodíku

Doktor Thomas Levy doporučuje jako léčbu nemocí dýchacích cest peroxid a to skrze nebulizaci. Říká, že všecka virová onemocnění jsou vyléčitelná, obzvláště když k infekci došlo skrze dýchací cesty. To platí i pro Covid a všecky další patogeny, ať už přirozené, nebo vyvinuté v laboratoři.

Nebulizátor je jednorázová koupě a může ho používat celá rodina. Léčba se sestává z asi jednoho litru 3% peroxidu, který může být i zředěn a jehož výpary jsou vdechovány zhruba 5 až 15 minut. Běžné nachlazení je tímto způsobem velmi rychle odstraněno.

 

Alkohol

Léčba alkoholem je podobná a je ji možno provozovat i bez nebulizátoru. Zakryjte si hlavu ručníkem, povařte v kastrolu trochu vody a až je horká, přidejte k ní lžíci alkoholu a vdechujte výpary. Rovněž osvědčené.

 

Borovicové jehličky

Borovicové jehličky obsahují látku jménem suramin. Tyto jehličky, uvařené jako čaj mají údajně fungovat proti některým účinkům současných očkování, protože zabraňují srážení krve a rozmnožování RNA a také růstu nádorů. Již asi sto let je touto látkou léčena africká spavá nemoc a říční slepota. Suramin dále zpomaluje činnost enzymů, které jsou potřebné pro DNA a RNA syntézu, což je přesně to, co Pfizer a Moderna vakcíny zkoušejí vyvolat.

Čaj z čerstvých borovicových jehliček je stará indiánská medicína. Je to jeden z nejsilnějších antioxidantů a kromě nemocí dýchacího ústrojí dokáže vyléčit i rakovinu, záněty, stres a depresi a také zabíjí parazity. Dr, Judy Mikovits říká, že globalisté si už dávno vaří čaj z borovicových jehliček na ochranu proti případné infekci, nebo nakažení od očkovaných.

 

Růže skalní, neboli Cistus Incanus

Tato rostlina je s úspěchem používána na všecky nemoci dýchacího ústrojí, ale též při nedostatečné funkci imunitního systému a jako antivirový prostředek. Studie z r. 2019 dokázala na 160 pacientech, že oproti kontrolní skupině u nich došlo k opravdu měřitelnému zlepšení. Tato rostlina je rovněž protizánětlivá, napomáhá hojení ran a zabraňuje infekcím.

 

Ajurveda z Indie

V severním indickém státě Haryana se vláda státu rozhodla léčit koronavirus pomocí přírodních prostředků, které dal dohromady místní jogín Baba Ramdev. Tento lék se jmenuje „Coronil kits“ a obsahuje tři ajurvedické léky: Swasari vati, Anu taila a Coronil. Lék vyrábí firma Patanjali Ayurved. Toto rozhodnutí vyvolalo značné protesty těch lékařů, kteří léčí chemickými přípravky západní medicíny.

 

Přístroje a technické zařízení

Jak již bylo popisováno v jednom z minulých článků, Clif High doporučuje proti následkům očkování Rifův generátor (vynalezl ho Američan Royal Rife), ale je nutno znát správné frekvence. V tomto směru je možná snadnější použít tak zvaný Scenar, což je malá jednotka, vynalezená v Rusku. Obojí zařízení jsou energetické pulsující přístroje a mohou v některých případech zničit hrotovou bílkovinu v těle.

Terapie využívající červené světlo dokáže podstatně snížit záněty. Její vliv je podobný tomu, co dělá shora popsaný C60.

 

Léčba z Rumunska

Rumunská lékařka Flavia Grosan vyléčila 100% celé tisícovky pacientů s údajnou koronou s pomocí antibiotika Clarithromycinu a několika dalších přídavných a velmi levných léků. Neuznává dodávání kyslíku pomocí ventilátorů, protože podle ní způsobuje překyselení systému a otoky a vede pouze ke smrti pacienta. Předepsaná léčba koronaviru jí nevyhovovala, protože vyžadovala čekání na to, až se vyskytnou nebezpečné příznaky a pak už bylo většinou pozdě.

Za svoje názory byla předvolána před soud. Když se spolu s právníkem dostavila, byla přivítána celým zástupem novinářů a nadšených podpůrců všeho stáří, kteří ji zahrnuli potleskem a květinami. Soud posléze rozhodl, že i její metoda léčby má své místo a osvobodil ji. Později tvrdili, že o žádný soud nešlo, že to byla pouhá diskuze.

 

Dr. Peter McCullough a jeho léčba Covidu

Dr. McCullough vypovídal před americkým Senátem o stavu lékařské péče, kterou mají k dispozici ti, co byli testováni a vyšli jako pozitivní: jsou poslání domů, dva týdny čekat. Není žádná instituce, která by je podpořila, informovala, nebo preventivně léčila. Když jdou k lékaři, ten je pošle zpátky domů, protože on přece koronavirus neléčí. Proč? Protože na to léky nejsou, zní odpověď.

Veškeré léky, veškeré léčebné metody a prostředky byly odstraněny, jen aby lidé přijali nefunkční a škodlivé očkování, které bylo mezitím horlivě vyvíjeno. Takže ti, co vůbec nic neví o běžných životních záležitostech a co si ani nedokážou koupit pár acylpyrinů a spoléhají výhradně na lékaře (což je obrovské množství lidí), zůstanou bezradní, zoufalí a bez pomoci. Takoví se pak rádi nechají očkovat, protože celou tu dobu jim media předváděla vakcíny v úloze spasitelů lidstva.

Dr. McCullough radí následující postup pro prevenci koronaviru a případného úmrtí, který je založen na několika bodech:

  1. Odstranění přeočkování. V případě sebemenších příznaků okamžitě brát zinek, zajistit pobyt na čerstvém vzduchu.
  2. Kombinace antivirové terapie, což je Plaquenil 200 mg spolu s Azitromycinem 250 mg, nebo Doxycyclinem 100 mg, nebo Favipiravirem 600 mg.
  3. Immunomodulace, Prednisone v dávkování 1 mg na 1 kg váhy, Kolchicin 0,6 mg.
  4. Protisrážlivá, neboli protitrombotická terapie: Acylpyrin, heparin nebo Apixaban, či Rivaroxaban, Dabigatran, nebo Edoxaban.
  5. Dodávání kyslíku, sledování

 

Pět lékařů

Pět lékařů udělalo video o tom, co oni sami dělají proti ohrožení koronou a proti nakažlivosti očkování. Tito lékaři jsou: Dr. Larry Palevsky, Dr. Sherri Tenpenny, Dr. Christiane Northrup, Dr. Carrie Madej, Dr. Lee Merritt.

Jejich rady jsou v podstatě jednoduché. Je nutné hlavně vybudovat imunitu, brát vitamin C, D a jiné, nepoužívat žádné rostlinné oleje (ty všecky způsobují cukrovku a zelený zákal kromě jiných problémů), a hlavně nevěřit těm, kteří mají nějaký zisk z této pandemie.

Čaj z borovicových jehliček je doporučován, taky čaj z přesličky, ten odstraňuje aluminium z těla, také fenyklový čaj, pít čistou vodu. Jód pomáhá, ten odstraňuje brom z těla, kterého máme v dnešní stravě hodně. (Možná ne u nás, ale v Americe je skoro všecka mouka bromována.) Chodit bosky se osvědčuje a 20-minutová procházka udělá hotové divy s krevní viskozitou, což je pomocné, protože elektromagnetické frekvence dovedou tak zahustit krev, že je jako kečup.

Někteří radí krátkodobé půsty, 12-16 hodin hladovky prý podstatně sníží hladinu inzulinu. Koupele s přidáním bentonitového jílu, nebo jedlé sody, epsomových solí, někdy i borax. Na noc vypínat elektřinu do místnosti, kde spíme, žádný telefon v blízkosti, žádné wi-fi. Kupte si měřič na elektromagnetické vlny a měřte své okolí – někdy nenaměříte vůbec nic a z toho ve 2 hodiny v noci všecko kolem doslova vibruje od těchto frekvencí.

Dr. Palevsky obzvláště vyzdvihuje spojení – spojení sami se sebou, spojení s druhými, spojení s vyšší mocí. Porozumění druhým a láska. Zdržujte se v pravdě a ve světle; lež a temnota přinášejí zkázu.

 
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!