Nová kniha: Plándemie – Dr. Bruce Fife

plan-obalTo, co nám bylo řečeno o pandemii COVID-19, je šíleně mimo! Tato pandemie nevznikla náhodou. Byla to pečlivě zorganizovaná a plánovaná událost - plándemie. Od výběru viru až po to, jak je spravován a propagován v médiích, až po řešení: vše bylo navrženo tak, aby obohatilo vybranou skupinu miliardářů a jejich přisluhovačů na naše náklady. Zatímco většina světa se kvůli špatnému řízení pandemie potýká s finanční krizí, zvěstovatelé inkasují miliardové zisky. V této knize zjistíte, jak to dokázali, jak oklamali vládní úředníky a zdravotníky, jak nás přesvědčili, abychom provedli šílená opatření, abychom údajně zpomalili šíření nemoci, a jak z nás chtějí profitovat. Jejich řešení problému je motivováno ziskem, nikoli starostí o vaše zdraví a dobré životní podmínky.

Dodržování jejich plánované agendy vám ve skutečnosti vezme svobodu volby a ohrozí vaše zdraví. Existují mnohem lepší a bezpečnější řešení, která se ukázala jako účinná. Nemyslete si, že toto je poslední globální zdravotní krize, které budeme čelit, je to jen začátek. Informace v této knize vám pomohou najít rozdíly mezi skutečnou zdravotní krizí a tou podvodnou a nabídne řešení, co s tím dělat.

vyjde na konci června

cca 120 stran, A5

K objednání zde: http://www.bodyartbook.cz/product/politika/plandemie---dr_-bruce-fife/178
5 Komentářů k Nová kniha: Plándemie – Dr. Bruce Fife

 1. jop napsal:

  covid nie je preto, aby miliardári zbohatli.
  Ročildi navrchu nepotrebujú zarábať, majú FED.
  covid je štart procesov, cez ekonomickú celosvetovú krízu k ukončeniu kapitalizmu.
  Plus 7,8 miliárd je zbytočne vela zbytočných plebejcov

  • .lak napsal:

   Ne, našli bussinesmani skulinu v trhu s těžbou rent od chudých k bohatým s pomocí podlokajníků a vyhoukané slepé justice arogancí a korupcí moci a jak by řekl sám velký trh bez přívlastků. Tvůrce klaun pouček utahování opasků a dna od kterého se "nejlíp odráží.

   Výhek známý neaktualizovatelný boot robot ze smeťáku hulvát slabikář by řval jako prorvaný že to není česky. :lol:

 2. jop napsal:

  našli bussinesmani skulinu v trhu s těžbou rent od chudých k bohatým

  ročildi nepotrebujú zarábať, oni si peniaze VYRÁBAJÚ
  NWO je plán ročildov

  Gates nie je elita, on peniaze musí ZARÁBAŤ

  to je hlavný rozdiel medzi skutočnými elitami, a bohatými plebejcami ako Gates, ktorí musia zarábať.

  Vidíš iba nižšie stupne ekonomickej pyramídy, a iba dočasné javy.

  S ukončením kapitalizmu prestanú zarábať aj takzvané kapitalistické elity ako Gates a podobne.

  Hore ostanú iba skutočné elity, akcionári FEDU

  • .lak napsal:

   Tiskárna ECB také jede €araboafriku vám bankocetle až po zboží a službách. Pokud se nezachovají podle naturelu a víry. Vám vymírajícím s čtvrtinou pod hranicí bídy na kontinentu bez energií, surovin, s půlročním vegetačním klidem těm z krajin slunce a blahobytu. A na to aby jste si hejblů francimóru šlechty pro privilegované nevšímali vám dali lockdowny se psovody a psi špachtlování kdovíčím a vylézáto že sajrajty lebek zevnitř a vakcinování neprověřenou ecperimentální emulzí kdy pfitzer má prý napříbaloém letálu že ukončí experiment s kontrolní skupinou napíchaných placeby v prosinci 23. Ale i se šouflem nechají pobíhat neošetřené s kovid pasy. Nově očkovance se bojí brát do letadel kvůli trombózám. Úžasňákovi kteří se ovšem překonávají v covid bussines vakcošů bez záruk a odpovědnosti za zdraví. A hlavně taky tedy dostávají onen šoufl ale zase mohou poukazovat že zdraví nemají nežádoucí reakce, bodejť. Vyhoukaní.
   .. vakcína od Pfizeru zabila celkově 40x více lidí, a 260x více mladých lidí, než by zabil sám vir.
   https://orgo-net.blogspot.com/2021/03/analyza-vakcina-pfizer-proti-covidu-19.html

   https://www.youtube.com/watch?v=h9JF8v0yfI4
   Aeolistní
   Lightsaber
   Ne, u mRNA vakcin to možné není, spike proteiny jsou svinstvo způsobující nespočet problémů neockovanym, jak bylo zmíněno, z mého okolí mnoho problémů hlášeno, pokud chytnete covid od očkovaného, jakože chytnete, když ho covidem ockuji, chytnete upravenou verzi, vytvoříte si imunitu a je to, ve vakcinach jsou i jiné sračky, crisps apod, to je problém. Vektorové přenášena vakcína musí být komplexní substancí,proto očkování přes nosohltan. Vektorové může být přenášen virus, bakterie, plísně, paraziti, what ever mikroskopického včetně nanorobotu ale komplexní substance by musel být zásah plynem, látkou, apod. . A nevím o tom, že by měli nanoroboty nabitý mRNA vakcínou, ta dávka by byla titerna. Takže logickou dedukcni metodou, ne, je to nesmysl. Hlavně by očkovali prostě všechny i těžce nemocné, takže to už by nebyla genocida ale přímo by to ohrozilo přežití lidstva, a oni otroky potřebuji, jen otroci nepotřebuji je.

   Spike protein to je to hlavní svinstvo, chytit covid 1.000.000 zdeformovany od očkovaného není problém, imunita zařídí a vytvoří si konkrétní protilátky.

   4OdpovězČvn 12, 2021 0:17

   Návštěvník
   Po lopatě
   Druhý ctrl-ista, pokud jsi to vymyslel zahoď hlavu dělá ti brutopýraci a potiže vespolek. Ne že by to od hejblu covididiotismu busineSSmanů s jejich optimalizovanými “vařiči drog z jedových chýší na vývar to bylo požehnání. Dělají krize což je voda na jejich mlýn zisků a čekají sociopati že to někdo vyřeší. Ne nemusí protože zrůdám se může povést opravdová metla z pandořiny skříňky jejich overtonových oken lágru hrůzných zrůdností. Melete tu exkrementy a ani popsat stav se vám nechce. U vk to trvá hodiny místo popisu s invencí veletočů možných dalších nápadů zhovadilostí co debily děsných běsů nenapadlo za to jeho šperka jo a tak je vlastně externí mameluk pracovníků pekelných sil a sám tahoun multideviantní nejenom na covid úžer jako korunovaný vůl. Jste tak zvyklí na cenzury a korektnost že naprosto nejste schopní normálních kalkulů zcela bez orientace s omezenými intelekty. Prostě brutopýrace. A naprostí ťululum což nejde odestát bez smíchu jak se mohou tancošové chovat. Pokud jste pedagogové máte polehčující okolnost a nemoc z povolání, jejich co nic neumí tak učí.
   Ale smrdíte pochodovým lexikonem placatých čepic děsně.
   https://www.youtube.com/watch?v=WawGBsbP_j8

   Brutopýre to nejsou tvoje nesmyslné bossingostalkingové výheky boot robata slabikáře kádrováním, ale analýza stávajících aušusů ale jsem pobaven tak jsem nepřitvrdil na zábavu jed no duchých. :-)

   0OdpovězUpravČvn 12, 2021 7:57

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!