Kam letos na dovolenou?

mapaVynucované očkování, pokuty, uzavírky, omezení, karantény a povinné testy dnes zachvátily prakticky již celý svět a dnes by se člověk ptal: ,,lze vůbec někam cestovat, aby se nemusel podřídit tomuto horroru?" Komunistický i nacistický režim byl také horror - především pro nesouhlasící, ale i přes obtíže charakteristické pro tu či onu dobu - bylo vždy kam utéci a žít jako člověk. Dnes již to prakticky možné není...

Nedávno zveřejněná cestovatelská mapa Evropy (https://www.irozhlas.cz/zpravy-domov/cestovani-podminky-covid-19-evropa-staty-cestovatelska-mapa-testy-koronavirus_2105310625_vtk) a dalších zemí nám ukazuje stále dokola to samé: karanténa, povinné testy PCR nebo očkovací průkaz. Jsou výjimky, kam se nepodíváte vůbec, např. USA a Kanada a naopak - pokud do Švýcarska přicestujete po zemi, vyhnete se PCR testům. Pozor na cesty do Španělska - pokud si nezajistíte veškeré náležitosti a příslušný QR kód ještě před cestou, čeká vás tam tučná pokuta!

Zajímavé je, že bez uvedení dalších detailů se zakazuje cesta do Brazílie jako 'velmi nebezpečná'. Ale je tu malý háček - v Brazílii jsem na dovolené osobně byl a mohu tedy porovnat situaci přímo z terénu s tím, co nám tvrdily oficiální média. Ne, žádní mrtví, žádné přeplněné nemocnice, apod., NIC! Co jim zřejmě nejvíce vadí? Žádné povinné testy PCR a vůbec - žádné problémy (ovšem některé země testy vyžadují před opuštěním Brazílie - to byl i můj případ a po podezřelé reakci nechci o dalších tyčinkách v nose ani slyšet a ani to nikomu nedoporučuji!), nošení roušek je dobrovolné (lokální vlády nepřátelské režimu je ale vynucují pro vstup do jimi kontrolovaných prostor a supermarketů). Dokonce jsem byl informován, že i lidé se zdravotními problémy či pozitivními testy na koronavirus, byli do země vpuštěni bez problémů (bez nutnosti karantény či omezení pohybu). Také nyní, kdy nás straší další vlnou a počty mrtvých, nemocnice jsou údajně (zase) prázdné. I kdyby se statistiky o počtech mrtvých zakládaly na pravdě, je nutné vzít v úvahu 'záhadné' vymizení chřipky a úmrtí z jiných příčin a také to, že brazílie má více, než 200 miliónů obyvatel. Počty údajných nakažených jsou pro mě zcela irrelevantní, jelikož samotný Karry Mullis (vynálezce PCR testů) upozornil na jejich nevhodnost pro tento typ infekcí.

Byl jsem také překvapen relativním bezpečím, velmi nízkými cenami, vysokou kvalitou jídla a služeb, čistotou a krásou měst, přírodou a hlavně - ty brazilské ženy...! To vše ve městech Saõ Paulo a Los Santos, kde jsem se domluvil španělsky, jež se portugalštině trochu podobá. Proto bych se chtěl podělit o své zkušenosti - proč utrácet nehorázné ceny za základní služby ve ,,vyspělých zemích", kde si vás neváží a zacházejí s vámi hůře, než se zločinci? Tohle se v Brazílii za mého pobytu nedělo! Navíc, za celý týden jsem prochodil a proběhal dnem i nocí zhruba 200-250 Km - ulicemi a plážemi a téměř jsem nenarazil na nějaká extra poblémová místa nebo lidi - i když samozřejmě je nutno si dávat pozor vždy. Dlouho do noci jsem vídal, jak poklidně kráčí mnohdy osamělé ženy se svým telefonem a ani náznak nebezpečí. Tím ale netvrdím, že není. Krása této země mi bere motivaci k návštěvě různých drahých míst jako je třeba Hawaii nebo jiná frekventovaná prázdninová letoviska.

Ovšem globalisté nespí a nyní začínají vlny protestů, jejichž cílem je právě president Jair Bolsonaro. On, jako jeden z velmi mála vůdců, si dovolil prohlásit, že se nenechá očkovat - to bylo některými chápáno jako nesmírná drzost! Po odmítnutí očkování před novináři doslova prohlásil: ,,chceš-li se proměnit v krokodýla, je to tvůj problém..." Tím zřejmě narazil na nebezpečné genetické a biologické materiály ve vakcínách, kdy také opakovaně upozorňuje na velmi nízkou úmrtnost v důsledku samotného koronaviru. Svými postoji kříží cestu těm, jež chtějí očkování vnucovat násilím celé populaci.

Pak je zde otázka: jsou zde i další země, kam lze cestovat jako člověk a nemuset se očkovat či si nechat strkat orávené tyčinky do nosu? Téměř ne! Odpověď jsem našel v další zprávě na serveru Yahoo!, kde byli zmínění vůdci 5ti zemí, jež údajně 'špatně' zvládali ,,boj proti koronaviru." (https://es-us.noticias.yahoo.com/covid-19-l%c3%adderes-peor-gestionado-211854077.html)

Jako první byl zmíněn Donald Trump. Ten již není presidentem, byl odříznut od sociálních sítí a podobnému nařčení se nemůže bránit. Sociální parazité jej tedy logicky zmiňují. Další zemí je Indie - tam proběhlo masívní očkování velké části populace a je to spojováno právě s tím, že Indie se sociálním parazitům plně podvolila a nyní za to platí vysokými počty mrtvých. Objevují se spekulace, že právě v důsledku úmrtí po vakcínách jsou právě smrtící vakcíny vnucovány násilím zbytku přeživší populace, tzv. zdravotnickými brigádami za doprovodu armády a policie! Násilí je ospravedlňováno strachem z údajné nové mutace viru, která se vždy objevuje právě po masívním očkování. Informace o násilných brigádách lékařů s ozbrojeným doprovodem se objevují také z Peru a je možné, že tento fenomén bude mezinárodně sílit, pokud jej nikdo nezastaví. Takže USA poté, co se k moci dostal Joe Biden a Indie, jež se plně podvolila globalistům, jsou země definitivně zapovězené pro nějaké cestování - zde má článek pravdu.

Zbývají tedy pouhé tři:
- Brazílie, jež byla zmíněna jako nebezpečná a nebezečná vůbec není - zde globalisté umně míchají pravdu a lež tak, aby zmátly lidi mrtvé strachy z "chřipčičky", jak by řekl sám Jair Bolsonaro. Tím narazil na fakt, že úmrtnost na koronavirus není příliš odlišná od úmrtnosti na chřipku.
- Mexiko, kde také president bání zavádění drakonických opatření. Americké ministerstvo zahraničí varuje své občany před cestou do Mexika nikoliv kvůli koronaviru, ale kvůli zvýšené kriminalitě, jež evidentně nikomu dříve nevadila.
- Bělorusko, kde prakticky neexistují žádná opatření a ani problémy s koronavirem související. I zde vidíme snahy o sesazení jejich presidenta. Do Běloruska bych se sám rád podíval a i tam jsou ceny a bezpečnostní situace velmi příznivé.

los santos brazil

Nevím, kolik je dalších zapomenutých zemiček, kam lze ještě cestovat. Mnohé ráje Karibiku také podlehly tomuto šílenství - masívnímu nucenému očkování a dalším drakonickým opatřením. Možná nějaké ostrovní státečky v tichomoří? Snad.
Našel jsem ještě 2 země, které by mohly představovat výjimku:
- Turkmenistán, kde autoritativní vůdce dokonce zakázal medializaci korovaviru, ovšem nevíme, jak by se zachoval k příchozím 'západním turistům' nebo co se jejich vůdci zrodí v hlavě právě nyní. Do této země bych přeci jen raději zatím necestoval.
- Bhútán, který je (prozatím) ponechán v relativním klidu a kde se v rámci budhismu proklamují hodnoty jako jsou mezilidský respekt, štěstí a blahobyt. PCR testy jsou vyžadovány pouze v případě symptomů nemoci.

Tak opravdu nevím, ale myslím, že situace je hodně zlá. Těch pár zemiček se možná dlouhodobě neudrží, tím spíše ne, pokud padnou presidenti Mexika, Běloruska či Brazílie. Další věc je, jak se bude vyvíjet situace ve světě, jakmile začne masívní vymírání očkovaných lidí a s tím související ekomomické problémy. Také je dobré si všimnout: presidenti zmíněných zemí jsou z odlišného politického spektra. Jair Bolsonaro je ulta-pravice, zatímco Manuel Lopez Obrador levice, Lukašenko zřejmě někde mezi. Co je tedy spojuje? Vlastenectví, hrdinství a zdravý rozum. Uvědomují si vážnost situace a mají silnou vůli vzepřít se drakonickým opatřením globálního mostra, o kterém by si i původní komunisté mohli nechat jen zdát.

https://www.irozhlas.cz/zpravy-domov/cestovani-podminky-covid-19-evropa-staty-cestovatelska-mapa-testy-koronavirus_2105310625_vtk

https://es-us.noticias.yahoo.com/covid-19-l%c3%adderes-peor-gestionado-211854077.html

Jakub Sika
17 Komentářů k Kam letos na dovolenou?

 1. Marco napsal:

  No nevím ale nebude stačit na získání covidpasu test naší krve, ve které musí logicky být protilátky, pokud jsme Covida dodnes neměli? Mě osobně by takový test nevadil, bo stejně dávám krev minimálně jednou v roce.

  • proud napsal:

   Mels chripku? Pak mas i protilatky ;-) Jnze s "covidem" lze carovat,od toho tady je,ze?.....

   • .lak napsal:

    Tak je to o papírovám království protože i pfitzer má mít ukončené zkoušky prý v prosinci 23 experimentální genové terapie podle letáku a tedy s kontrolní skupinou s placebem a dětí že prý zkoušeli s polovinou, jim bych nevěřil ani pozdrav a neví jestli dostane placebo ani opíchávači aní zranění. No ale covid pas. Bodejť, hejbl na kšeft bez odpovědnosti kohokoliv

    • .lak napsal:

     Státní zástupci by je pro obecné a veřejné ohrožení lidí měli strčit do jednoho za mříže pro již statisticky dokázaná proběhlá umrtí v řádu desetitisíců obětí.

 2. Ladislav Vujcik napsal:

  mozem potvrdit pravdivost clanku ohladom Brazilie, bol som tam od 15.Nov 2020 do 3.6 2021, cely cas v state Bahia, v meste Salvador a okruhu do 400km. Ziadne problemy, v mmensich mestach vas pustia do malych obchodov casto aj bez ruska, na plazi ludia bez rusok(sem tam nejaky exot pride s ruskom...), zivot bezi normalne avsak niektore staty a mesta pod proti Blosonaro politikmi zavadzaju restrikcie ako zakaz nocneho vychadzania, zatvaraju mestske plaze, v Salvadore napr. zakazali aj predaj alkoholu cez vikendy. Takze ludia sa museli zasobit cez tyzden....

 3. Gazolin napsal:

  Nacházím se v RF na Kubáni u Černého moře a projel jsem Rusko od Voroněže až po Krasnodar. "Povinné" roušky tu nosí pouze prodavači a průvodčí (někdy řidiči), jinak uvnitř max. 5% populace, většinou buď puberťáci nebo důchodci (těm je jedno, jestli jsou v obchodě, autobuse nebo na ulici). Situaci na severu neznám.
  Nápisy i hlášení v obchodech jsou všude, ale Rus je zvyklý, že to co se píše ještě nemusí být skutečně povinné ...
  Rusko ale zatím bohužel turistická víza nedává, nejspíš kvůli obavě z bioterorismu, takže Krym zatím Češi neuvidí ...

 4. martin bareš napsal:

  Jakub Sika, píšící pod nickem siky je typický antikomunistický troll často píše na zvědavci. Ale hlavně provokatér. Až ten hrdina Bolsonáro odlesní celou Brazilii, můžeš se tam siky jít opalovat. Vezmi si sedmdesátku blok krém, aby ses trochu nepřipálil a nepovažovali tě tady tvoji soukmenovci za čmouda.

  Ale to je jedno. Chudák musel utíkat před komunistickým terorem. Je mi tě siky líto, tvého žvanění ale ne. Zdraví celoživotní nestraník. Podobný blábol tady vyprodukoval pan Man v obhajobě zrádců z SPD, hlasujících v bezpečnostním výboru Parlamentu pro zlé ruské agenty a podminované Vrbětice a tím uvalení sankcí na Rusko. Pan Man z nich udělal hrdiny na skřipci ČT.
  Článek je krásná ilustrace, kam míří a hlavně kde je tento web.

 5. zoran napsal:

  Tohle, už neřeším. Utekl jsem doslovně z Česka před neschopnou a zaprodanou vládou letos v Únoru. Také před hnusnými lidmi udavači a pochlebovači kovidových opatření bez hlavy a paty. Zlikvidovalo mi to celý život. Profesní i osobní. Teď žiju v zemi, kde samozřejmě kovid řeší také, ale jinak. Rozumně. Mám na jedné ploše nížiny, velké řeky, města a hlavní dokonce s mrakodrapy. Jsou zde drsné hory i mírná pohoří. Obrovská jezera a moře. Nemusím odsud vystrčit nos. Spousta životního prostoru a skvělí lidé. Také spousta možností práce a dobré ceny všeho. Lituju jediného. Že jsem to neudělal o pár let dříve, než hodně po padesátce. Hodně štěstí všem v digitálním koncentráku.

  • rezident napsal:

   řešení Vaší zeměpisné hádanky by mne zajímalo, hezký den

   • proud napsal:

    Me ani ne,protoze jak jsem poznal svet,v Evrope to naprosto urcite neni!Jinde az takovy svine,nebo neschopni se vzit za svy, nezijou,snad krome arabaku a muslimaku,BOHUZEL. Tim se vyber dost zuzuje, ;-/.

   • zoran napsal:

    Napsal jsem delší komentář. Není zveřejněn.

    • proud napsal:

     Spatne jsi vyplnil,nebo nevyplnil tu picovinu jmenem Captcha..........ona sem tam nezabere ani dobre vyplnena,adminovi jeste nedoslo ze jde o picovinu a vsechno pak musis prepisovat,zneprijemnis zivot vsem a spamerum je to jedno..........klasika,zas to odsiraji vsichni,jeste sis nezvykl?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!