Tak zvané očkování je genetická manipulace, která ničí náš status člověka a dělá z nás osobní vlastnictví majitele patentu

beengnearDr. Carrie Madej se ptala svých pacientů a známých, jestli vědí o někom, kdo má problémy s krvácením, menstruační poruchy a jiné potíže, týkající se hlavně pohlavních orgánů, ale i jiných orgánů od té doby, kdy byl ve styku s očkovaným člověkem. Během 12 hodin obdržela zprávu od 700 postižených. Takže zde máme farmaceutické firmy, které dobře věděly, že přenos očkování z člověka na člověka bude problém a nikdy o tom nikomu neřekly, ani zdravotním pracovníkům ne. A ještě ke všemu, zdá se, že nakažlivost vakcín ani nikomu nevadí. Jednotlivé vlády, WHO a CDC organizace, Evropské kontrolní orgány – nikdo z nich s tím nemá problém. Firma Pfizer dokonce nehlásí srdeční mrtvice jako vedlejší vliv jejich očkováni. Prostě se rozhodli to nehlásit a nikdo je za to nekárá, nestíhá a nepožaduje to po nich. Všem je to naprosto jedno! Jestliže ale proti tomuto hromadnému zlu nic neuděláme a nevystoupíme proti současným šílenostem, ten život, který nás čeká bude dokonalá hrůza, hotové peklo, které není možné ani běžnými slovy popsat. A čeká to nejen nás, ale hlavně naše děti.

Setkání podnikatelů nebylo ani trochu kvůli podnikání

Dr. Madej se v r. 2014 zúčastnila konference pro podnikatele, kam byla přizvána jako jedna z deseti lékařů. Na místo byli všichni dovezeni autobusy a poté byla budova uzamčena a jejich mobily byly deaktivovány. Schůze se zúčastnilo velké množství významných osob z různých technologických odvětví, neboli Big Tech. Byli tam i zástupci CNN a jiní.

Konference ale neměla nic do činěnění s obchodem, prodejem a podnikáním. Jednalo se hlavně o tom, jak změnit chování lidí ve státě Georgia, kteří prý jsou příliš rasističtí a proto je potřeba je zmanipulovat na multi-kulturní přikyvovače. Za tím účelem chtěli vpravit do lidského systému něco, o čem neřekli co to je, ale měla to být látka, injekčně doručená, která používá biologické sensory. Tyto sensory měly natrvalo zaznamenávat a hlásit pomocí internetu veškeré biologické informace, jako je krevní tlak, hladina cukru v krvi, ale také jaké pocity člověk má a na co myslí. Rovněž byl zájem o monitorování pohlavní aktivity, o to, jestli je člověk plodný, kdy si čistí zuby, jakou poslouchá hudbu a jak hlasitě ji nechává hrát, jestli pije alkohol, užívá léky, nebo bere drogy, jak moc se baví. Detektor lži, rovněž obsažen, měl být napojen přímo na policejní stanici, takže tímto způsobem měli být vyhodnocováni případní „zločinci“ ještě než k jakémukoliv zločinu došlo. S takovým systémem, kdybyste stáli v několikahodinové zácpě na dálnici a občas zakleli, nebo si ty nadávky jen mysleli, policie o tom bude v ten moment vědět a bude vám to přidáno do posudku.

To je způsob jak ztratit veškerou svobodu a veškeré soukromí. A když těchto sensorů, neboli nano-bots (od slova robot), které nás mají 24 hodin denně celý rok špehovat bude dostatečné množství, pak budeme v sobě mít celý internet. Budeme přímo napojeni na internetový oblak (cloud) a budeme moct přijímat a posílat e-maily všude kolem, být neustále ve spojení se svými přáteli, budeme napojeni na každý telefon, mikrovlnku, pouliční lampu, ledničku a jakékoliv jiné zařízení. Ten problém je, že to nebudeme schopni ani na chvilku vypnout.

Pomocí počítačů pak chtějí tyto informace analyzovat, takže budou o každém z nás vědět naprosto všecko, včetně kolikrát za den chodíme na stranu, kde nás tlačí bota, nebo co si myslíme o sousedovi. Když zalžete, i kdyby to byla nepatrná lež, jako na příklad říct někomu, že už jedete v autě na schůzku a zatím si teprve doma oblékáte kabát, dostanete okamžitý bodanec, asi pomocí mobilu a tato lež půjde na váš záznam. Když takových drobných lží bude více, jednou za čas budou sečteny a pak z toho vyjdete buď jako dobrý člověk, anebo jako zlotřilec. A úměrně tomu buď dostanete společenský kredit či digitální peníze, nebo vám bude společenský kredit zkrácen, nebudete smět cestovat a peníze vám budou vybrány z účtu.

Bill Gates také financoval program, který navazuje naši osobu na historii očkování, který se nazývá TrustStamp. V současné době je tento program zkoušen v Africe. Jakmile ho budou mít vyvinutý a vyzkoušený, pak bude snaha ho natlačit i na nás.

Zmíněná konference, které se Dr. Madej zúčastnila měla být údajně obchodní jednání, ale jak vidíme, přesto, že byli přítomni hlavně podnikatelé, řešily se tam zcela jiné záležitosti než obchodní. Když to Dr. Madej zjistila, chtěla odejít, ale nemohla: budova byla zajištěna, všude stráže, mobil jí nefungoval, auto neměla a ani nevěděla kde se nachází.

 

Co víme o koronaviru?

Koronavirus je pouhá záminka k tomu, aby nás donutili nechat se očkovat. Covid-19 byla obyčejná chřipka, neobvykle mírná, která skončila někdy v květnu minulého roku. Od té doby je to záležitost pouze politická a mediální. Je pravda, že je velké množství lidí nemocných, ale jejich příznaky jsou tak různé, že to spíš vypadá, že nějakým způsobem dostáváme několik různých jedů do systému, možná celou škálu jedů a každý z nich produkuje určité následky, které všecky dohromady jsou vydávány za Covid-19.

Když si uvědomíme, že onen virus, který má tuto nemoc způsobovat nebyl nikdy izolován, jak můžeme věřit tomu, že nemocní opravdu trpí koronou? A jak vůbec ten virus tak zvaní vědci získali? Podle Dr. Madej vzali tekutinu z infikovaných plic nemocné osoby někde ve Wuhanu a z tohoto vzorku dostali jakýsi genetický materiál. Vzali tyto kousky a prohlásili, že to vypadá jako něco, co může lidem způsobovat nemoci. Byl to sice pouhý dohad, ale nikomu to nevadilo. Tyto informace byly zadány do počítače a ten doplnil co chybělo a tak získali jakýsi genetický kód. Ostatní vědci s tím souhlasili, nikdo neprotestoval a tak tento kód prohlásili za virus, Covid-19. Takže koronavirus byl označen na základě souhlasu zúčastněných a ne na základě vědeckého výzkumu a prokazatelných důkazů, což je čistě amatérský přístup.

V současné době, s pomocí pochybných očkování zkoušejí donutit naše vlastní buňky, aby vyráběly ten stejný genetický materiál (který našli v plicích nemocného člověka!) a který považují za nebezpečný virus.

Když naše tělo vidí tento kód, tak okamžitě rozpozná, že není od přírody, ale že je umělý. Proto byl použit trik, aby tuto látku lidské tělo přijalo. Byla použita další, zcela nová technologie, která se skládá z nano částic: nano tuky a hydrogel. Jakmile se tyto dostanou do těla, potlačí funkci imunitního systému, aby zabránily tomu, že na nově dodaný, umělý materiál zaútočí. Na jak dlouho je náš imunitní systém takto držen v šachu? Nikdo neví. A mezitím si naše tělo přečte umělé instrukce a začne vyrábět tu stejnou škodlivou látku, kterou získali z plic nemocného člověka ve Wuhanu. A když převrácený transkriptázní enzym (reverse transcriptase enzyme) vpraví tyto informace do našeho genomu, tak je to navždy.

Jak víme, že nová očkování potlačí imunitní systém? To je jednoduché – samotní výrobci to přiznávají v jejich literatuře, jinak by totiž lidské tělo nepřijalo syntetický kód.

 

Co se doopravdy děje?

Měli bychom si uvědomit celkovou situaci a ne sledovat pouze detaily. Způsob testování na Covid je naprostý nesmysl a skuteční vědci by se nám po právu vysmáli, že takovým pochybným výsledkům věříme. Běžné chřipky se vytratily a skoro neexistují. Celková úmrtnost by nám měla cosi říct a ta je stejná jako každý jiný rok, ne-li o trošku nižší. Dá se ovšem očekávat její zvýšení, jak je zřejmé z dokumentu, který byl dán dohromady na základě informací z prestižního Kochova Institutu a Paul-Ehrlichova Institutu v Německu. Níže přiložena je pouze zkrácená forma; podrobnější informace a vysvětlení najdete přímo na zdrojové stránce.

umrtnost

 

Co obsahuje nové očkování

Všechny tyto injekce, tak zvaná očkování obsahují genetický kód, který je tímto způsobem do člověka vpraven. Přídavná nano technologie funguje jako anténa a je docela možné, že očkovaní vyzařují nějaké frekvence, což ovlivňuje lidi kolem nich a vyvolává příznaky, shodné s těmi, které jsou připisovány očkování a koroně. Tak zvaná nakažlivost očkování nemusí být rozšiřování virů, nebo bakterií, či jedů ale přenášení elektromagnetického signálu. Nová nano-technologie je velmi snadno ovlivnitelná elektromagnetickými vlnami.

Obstarejte si měřič frekvencí a uvidíte, že v současné době jsme všichni pod značným elektromagnetickým vlivem. Změřte váš dům, mobil a všecko co můžete. Tady je ve hře něco úplně jiného než nějaký koronavirus; ten je pouhá zastírací kampaň. Je jisté, že 5G frekvence vyvolají v lidech naprosto stejné příznaky jako má tak zvaný Covid. Všecky elektromagnetické frekvence vždy způsobovaly to, čemu my říkáme „chřipka“ a co lidé před elektrizováním země prakticky neznali.

Lidé z celého světa se shodují na tom, že jejich vláda jim skutečně nevládne. Zdá se jim, že existuje jiná skupina, která tyto vlády z pozadí ovládá. A tito tajní manipulátoři do nás chtějí za každou cenu vpravit tyto injekce, aby nás mohli napojit na síť umělé inteligence (AI, artificial intelligence) a udělat z nás lidské roboty, bez mozku, bez iniciativy, bez vlastních nápadů.

 

5G a mikrovlnná radiace

Vědci z italského Oddělení nukleární a sub-nukleární a radiační fyziky spolu s vědci z Michiganu a z Moskvy vypracovali zhodnocení vlivu 5G technologie na výskyt koronaviru v kůži. Podle nich mohou být 5G vlny vstřebány dermatologickými buňkami, které pak fungují jako antény, které přitahují další mikrovlnné frekvence, které přenášejí do dalších buněk, kde jejich vliv způsobí koronavirus. Tvar těchto milimetrových vln je stejný, jako je šestihranný nebo pětihranný základ DNA zdroje. Tyto vlny proděraví tekutinu v buněčném nukleu. K zaplnění děr jsou vyprodukovány přídavné šesti a pětihranné základny. Tyto základny se spojí dohromady a vytvoří strukturu, která je stejná jako koronavirus.

Výsledky jejich práce byly sepsány v článku s názvem „5G Technology and Induction of Coronavirus in Skin Cells,“ který vyšel v „Žurnálu biologických regulátorů a homeostatických agentů,“ ale i když je možné tento článek najít na internetu, je u něho poznámka, že byl stažen a tím pádem je neplatný. Jako důvod je udáváno, že vyjádření některých vědců, kteří tyto výsledky hodnotili a odsouhlasili, byly zmanipulovány! Ach, chudáci vědci! Ten pravý důvod je, že pravda se současným lhářům ani trochu nehodí. Všimněte si sami, všecko o 5G je censurováno.

 

Konference Světového kongresu jednala pouze o genetické manipulaci

V r. 2015 se Dr. Madej zúčastnila konference „Světového kongresu“ (World Congress), kde byli vědci z celého světa a kupodivu, všichni mluvili pouze o manipulaci lidské genetiky. Probírali CRISPR technologii, což je systém, který je rovněž použit v nových „očkováních.“ Pomocí této technologie je možno psát přímo do genomu a napsaný text pak můžete číst jako knihu. Proto je dnes Gates podepsán v genomech všech očkovaných, spolu s jinými vědci. Jsou tam i jejich e-mailové adresy a dokonce vkládají do genů i novou abecedu. To je velmi nebezpečné, protože slova mají obrovský vliv a pokroucená slova mají určitě pochybný vliv.

Už kdysi dávno zkoušel jeden ze zakladatelů genomiky, Dr. Craig Venter patentovat některé geny a enzymy v mozku, ale jeho důvody nebyly uznány, protože to, co je přirozené, co je vytvořeno přírodou, není patentovatelné. Proto vyrobil umělý, syntetický gen a teprve tehdy uznal Nejvyšší soud v Americe jeho patentovatelnost. Výsledek byl jejich prohlášení, že:

„… jakýkoliv organismus, včetně celého člověka, může být patentován, jestliže obsahuje jeden jediný syntetický gen.“

A protože umělé, syntetické geny jsou obsaženy v novém očkování, tak všichni očkovaní jsou patentovatelní, stejně jako každý jiný nový produkt a mají svého majitele, což je vlastník příslušného patentu. Stali se otroky majitele patentu.

Existuje proces, který se skládá ze čtyř bodů, který je při genetické manipulaci používán k tomu, aby si vynálezci zajistili vlastnictví a tím pádem i příjem z umělé a patentované bytosti:

  1. Jména vědců, kteří vlastní patent musí být uvnitř umělého genu jako vodoznak. Proto všichni tento umělý gen „podepisují.“
  2. Abeceda a slovosled musí být změněny. Jak bylo řečeno, slova mají obrovskou moc.
  3. Tři zprávy musí být vloženy do umělého genu ve formě vodoznaku a nikdo neví co tyto zprávy jsou. Je to identifikační tajemství.
  4. Tajný e-mail musí být přidán, aby bylo možno spojit se s tím, kdo geneticky změněného člověka vlastní a vrátit tuto osobu majiteli.

Tento zákon, že lidé mohou být patentováni a vlastněni tím, komu patent patří, je platný po celém světě.

 

Otrokářské plány do budoucna

Astrofyzik Neil deGrasse Tyson říká zcela veřejně a bez ostychu ve videu, že „někdy v letech 2025-2030 budeme mít nano-bots, které budou nahlížet do mozku a dokážou se napojit na internetový mrak (cloud). A tak budeme moci prakticky stahovat celé knihy, celé řeči …“

Tyson, stejně jako Ray Kurzweil (vedoucí Google), spolu s Elonem Musk a Dr. Craigem Venter jsou transhumanisté a podle jejich výroků také ateisté. Věří, že se z nich takto stanou Bohové, že budou stvořitelé nás, obyčejných lidí.

Craig Venter sám prohlásil na konferenci pro vědce a fyziky, že „Co je to Bůh? Bůh tvoří. My také můžeme tvořit, takže jsme Bohové a toto je způsob, jak vytvoříme na Zemi nový život. My sami se vypracujeme a změníme všecko ostatní.“

Co chtějí měnit? Chtějí udělat z lidí syntetické, patentovatelné bytosti, vpravit do nich počítačovou inteligenci a udělat z nich žijící kybernetické stroje. Venter oznámil lékařům, že jejich práce bude zrušena během 10-15 let, protože v té době si bude moct každý stáhnout jakýkoliv lék do těla přímo z internetového oblaku. To je také záměr současných „očkování,“ která jsou schopna umožnit okamžitou dodávku léku přímo do těla, na základě vyslaného signálu. Co je ten signál, nikdo neví. Může to být 5G signál, nebo naše myšlenky, nebo mobil. A stejně tak stažený lék může být uklidňující prostředek, nebo cokoliv jiného, třeba i jed.

A pak budeme tímto způsobem tajně kontrolováni, aniž bychom o tom věděli. Ti, kteří budou označeni za špatné, nedostanou zaměstnání, které budou chtít, nedostanou se na školy, nedostanou půjčky, o které budou žádat. Budou si myslet, že mají smůlu a vůbec nebudou vědět, že to je způsob trestu za to, jací jsou a jak myslí. Vůbec nebudou vědět, že všecko v nich, včetně jejich pocitů a myšlenek je tajně někým sledováno a zaznamenáváno do počítačového posudku.

Tito tajní manipulátoři přešli v současné do útoku. Spěchají se vším, protože se možná bojí, že lidé prohlédnou jejich intriky a postaví se proti nim. Ale je také možné, že končí jejich období působnosti a že jestliže nedocílí dokonalé zotročení nás všech do určité doby, tvrdě za to zaplatí.

My všichni jsme byli stvoření coby obraz Boží a proto máme v sobě obrovské množství energie, která je měřitelná. Naše srdce je ten nejsilnější orgán a je stotisíckrát mocnější elektricky a pět-tisíckrát mocnější magneticky než mozek. Náš vliv je obrovský a je škoda, že toto nevyužíváme proti těmto gangsterům, kteří jakoby ani srdce neměli, anebo je nemají na správném místě.

 

Současná krizová situace

V současné době se nacházíme v krizové situaci. Všechny kontrolní předpisy, které zaručovaly kvalitu byly zrušeny, bezpečnost léků a injekcí není nikým sledována, je to zelená pro všecky zločince. Když řeknou, že je produkt „bezpečný,“ tak přímo lžou. A ještě ke všemu manipulují statistické údaje natolik, že nikdo neví, co je skutečná situace. Všecka pokusná zvířata, na kterých byly nové injekce zkoušeny, zahynula. Takže namísto testů na zvířatech jsme teď my, lidé, ti pokusní králíci. Jste srozuměni s tím, že jste laboratorní experiment?

Jsme sice v krizové situaci, ale nikdo nerespektuje podmínky, které tento stav předepisuje. Podmínky krizové situace podle zákona vyžadují, aby vláda státu sama najímala dodavatele a kupovala potřebné výrobky. Takže vláda sama měla objednávat testovací sady, roušky a očkování a sama měla vše potřebné rozšiřovat skrze vládní organizace. Neexistuje, abyste si koupili roušky v lékárně, anebo aby vám nějaká klinika dala očkování – to všecko má v nouzovém stavu vykonávat pouze vláda sama a její složky. A reklama na tyto produkty a jejich propagování není už vůbec tímto zákonem povoleno.

V Americe je výrobou očkování pověřeno Oddělení obrany, což by se jinak dalo nazvat Ministerstvo války. Tito najali mnoho dalších firem, které pověřili vývojem vakcín a tyto firmy jsou všecky ve spojení se špionážní organizací CIA. Od nových vakcín je požadováno jen aby zabránily pozitivnímu PCR testu, ale vůbec nikoho nezajímá, jestli budou lidé dál nemocní, jestli budou muset do nemocnice, nebo zemřou. A aby se zajistili, že PCR testy jsou skutečně negativní, tak vydali příkaz, aby u očkovaných bylo používáno mnohem nižší namnožení vzorku než u neočkovaných. Podvod na podvod a nic jiného.

Naši manipulátoři nás ovládají strachem a panikou. To je důvod, proč k nám začali vozit nežádoucí a zločinné emigranty z nejzaostalejších zemí světa, proč začali vytahovat rasismus, fašismus, homosexualitu a všecko ostatní. Jednak je to snaha rozdělit nás na různé tábory, ale hlavně: vytvořit v lidské populaci vysokou hladinu strachu a pocitu bezmocnosti.

Uvědomte si vliv slov na vodu, jak ho zkoumá Japonec Masaru Emoto. Když budete na vodu mluvit kladně, krystaly budou krásné a upravené. Záporná mluva vytváří krystaly zmatku a chaosu. A stejně tak voda chemicky nebo mechanicky ovlivněná, nebo taková, na kterou je působeno frekvencemi, tvoří chaotické krystaly, nebo žádné. My sami se skládáme z více než 80% vody. Dovedete si představit jak špatný vliv má dlouhodobá záporná manipulace na nás a na naše těla? Viz ukázky krystalické vody, zmanipulované slovně, níže.

Doporučuji vám podívat se na velmi krátké video, kde se ovce postaví hlídacímu psovi, který na ni doráží. Občas se prý taková ovce vyskytne. Nakonec to ovce vyhraje jen tím, že tam stojí a sleduje psa a nenechá se jeho řáděním příliš zastrašit!

vodaemoto

 
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!