Lékaři nesmí říkat pravdu o tom, co se děje – přesně podle Rockefellera

john-d-rockefeller-homepage-hero-2Kanadským lékařům je nepokrytě vyhrožováno samotnou kanadskou vládou, která je zkouší umlčet, aby náhodou nemluvili proti současné politické zdravotní teorii. Je jim přikazováno, že musí v každém případě respektovat „veřejné zdravotní příkazy a doporučení.“ Jinými slovy, nesmí říkat pravdu, nebo své vlastní názory. Začátek této snahy se datuje do časů starého Johna D. Rockefellera (na obrázku) před více než sto lety, který použil svoji moc a hlavně peníze na to, aby postupně označil léčbu bylinami, přírodními přípravky, homeopatií a jinými holistickými způsoby za šarlatánství a nahradil ji léčbou chemickými farmaceutickými drogami.

Proč to udělal? Jeden z důvodů je ten, že velká většina farmaceutických přípravků je vyráběna z ropy a Rockefeller tou dobou vlastnil skoro všecku ropu v Americe. Ten druhý důvod byl, že nás už tehdy chtěl všecky vyhubit. Asi si myslel, že on sám, jediný a jeho skupina mají právo žít na této planetě.

Nebylo snadné přesvědčit tehdejší americké lékaře, aby zavrhli tradiční, holistickou medicínu a začali předepisovat chemické přípravky. A tak začal tím, že počátkem minulého století koupil část německé farmaceutické firmy I.G. Farben, která se později neslavně vyznamenala ve 2. světové válce.

Jako další, s pomocí najatého agitátora Rockefeller zaútočil na americký Kongres, aby je přesvědčil, že v Americe je příliš mnoho lékařů a způsoby jejich léčby nejsou vždycky „vědecké.“ Navrhoval pověřit dozorčí organizaci AMA (American Medical Association, další monopol), aby udělovala oprávnění k činnosti pouze těm školám a těm lékařům, kteří by používali správné léčebné metody. Když toto prosadil, pak začal těmto oprávněným školám dodávat peníze, za což oplátkou požadoval změnu učebního materiálu, odstranění přírodních léčebných prostředků a jejich nahrazení chemickými přípravky.

Rockefeller se spojil s Carnegiem, což byl další zbohatlík a tak zvaný loupeživý baron stejně jako Rockefeller sám (robber baron, tak se jim říkalo) a společně začali kampaň v mediích proti přírodním prostředkům a proti přírodním léčebným metodám. Zařídili, aby i jednotliví lékaři, kteří nechtěli přijmout nové způsoby léčby, byli napadáni a někteří z nich i vězněni. I v současné době, když lékař nevykazuje dostatečně vysoké množství předepsaných farmaceutických léků, anebo nedoručí dostatečné množství pacientů do nemocnic, dostane se snadno do konfliktu s farmaceutickými firmami a může přijít o licenci – to platí celosvětově.

Rockefeller se nespokojil s agitací v Americe, ale zahájil stejnou akci i v Německu, kde rovněž uspěl, i když nutno říct že ne úplně. Dokonce i v Číně zkoušel to stejné, ale tam se údajně nikam nedostal. Snad tam byla tradice příliš silná, anebo nebyly finance na drahé chemické léky.

Postupem let uvěřili lékaři tomu, že farmaceutické drogy opravdu účinkují. Není čemu se divit, výuka ve školách byla ve skutečnosti drsná reklamní kampaň na tyto výrobky a když otevřete „Merck Manual,“ což je obrovská sbírka popisu všech nemocí, jejich příznaků a léčby, které se nadneseně říká Lékařská bible (na internetu též dostupná), tak nenajdete žádné stopy po léčbě bylinami, homeopatií, masážemi, nebo jinými přirozenými metodami.

 

Peníze jsou důležitější

Tím byla ovšem převedena snaha pomoci lidem ke zdraví na snahu o co největší finanční zisk. Když si uvědomíte proč při všem tom výzkumu ještě nebyla objevena léčba rakoviny, tak odpověď je jednoduchá: léčba rakoviny současnými povolenými oficiálními metodami dnes stojí v Americe 150 000 – 300 000 dolarů. Léčba bylinami, jak je radí na příklad Dr. Hulda Clark stojí možná stovku. Další rozdíl je, že léčba současnými povolenými oficiálními metodami nemusí pacienta vyléčit a často ho dokáže i usmrtit, kdežto léčba bylinami ho dokáže uzdravit a to bez vedlejších účinků.

Proto je dnes snaha spíše nemoci pěstovat, vyvolávat nové, přídavné a ne někoho vyléčit. V Americe se vykládal výstižný vtip: Mladý, právě promovaný lékař přijel na dovolenou k rodičům. Jeho otec, taky lékař musel někam narychlo odejet a tak mu svěřil ordinaci i s pacienty. Když se vrátil, ptal se jak syn všecko zvládl a tento mu vyprávěl co se v jeho nepřítomnosti dělo. „Byl tady jeden zvláštní případ,“ povídá, „pan Ten-a-ten přišel s jeho problémem, tak jsem ho prohlédl a bylo mně to hned jasné. Předepsal jsem mu lék a během dvou dnů byl vyléčen z dlouholeté nemoci.“ Otec se chytil za hlavu a zděšeně vykřikl: „člověče, cos to provedl! Vždyť ten člověk celá ta léta platil tvoje školy.“

 

Korona jako „moneymaker“ (zdroj peněz)

Stejně tak i současná korona je pro mnohé části lékařské vědy obrovský zdroj peněz. Žádné ze zákonem nařízených a často policií vymáhaných opatření proti této nemoci nefungují, ale zato vydělávají někomu miliardy na miliardy. Podle novin Wall Street Journal se koronavirový průmysl rozrůstá jako houby po dešti. Stejně tak přibývá množství produktů, které je možno proti této hrozné nemoci s minimálními příznaky a s minimální úmrtností používat, jako jsou filtry, diagnostické pomůcky, přístroje na sledování, laboratorní vybavení, stále nové a nové léky, očkování, nové léčebné terapie a kdoví co jiného.

Takže jsou obavy, že kvůli těmto obrovským, nevídaným ziskům koronavirová pandemie nikdy neskončí. A my všichni, kteří to nějakým způsobem platíme, budeme o to víc ochuzeni.

Dokonce i media na tomto strašákovi neuvěřitelně získávají, takže se nemůžeme divit, že ani oni nebudou chtít s takovým skvělým námětem přestat.

Farmaceutický průmysl chce své zisky jen zvyšovat

Jedno je jisté, farmaceutický průmysl si za žádnou cenu nechce nechat ujít zisk. A protože ve skutečnosti nejsou nikým kontrolováni co do výšky cen za jejich léky, tak ceny jejich produktů dosahují neuvěřitelných čísel. Mnohé léky jsou přepláceny o 1500% a prodávají se za mnohem více peněz než by stálo zlato stejné váhy. My si bláhově myslíme, že tyto léky jsou vyrobeny pro naše ozdravění, ale to není pravda, ten hlavní záměr je pouze finanční zisk výrobce. Proto ten, kdo jednou začne s jedním lékem, zůstane většinou navždy nemocný. Ten první lék možná na něco trošičku pomůže, ale protože jako každý jiný má vedlejší účinky, způsobí něco jiného, na což bude potřeba další lék. Ten udělá to stejné a tak se počet léčiv na nočním stolku začne zvyšovat, až jim nakonec pacient podlehne.

Znám osobně 98 let starou ženu, která je naprosto zdravá, má bystrou hlavu, nic jí neunikne a nic před ní neskryjete; její zrak postřehne všecko. Ale nebere ani jeden lék. Nedávno měla nějaké potíže, šla k lékaři a ten jí předepsal asi tři přípravky. Její vnuk si je našel na internetu a všecky jí je vyházel do smetí. A tak se musela uzdravit sama na svých. Je ale nutno říct celou pravdu: tato osoba bere již celá léta potravinové doplňky, jako jsou multivitaminy a minerály a i některé vitamíny a minerály zvlášť. Nebere to naprosto každý den, ale často.

A také znám lidi polovinu jejího stáří, kteří šílí, když není oběd přesně v poledne na stole, protože oni si přece musí každý den ve stejnou dobu vzít tabletku na snížení krevního tlaku. Jiní zase terorizují všecky dokola kvůli tabletkám na štítnou žlázu, které se přece taky musí brát přesně na minutu, injekcím proti depresi, lékům proti chudokrevnosti a jiným nesmyslům.

 

Lékařům dnes není pouze vyhrožováno; mnozí jsou navždy umlčeni

Hádejte co mají všichni tito lékaři společného:

lekari2

Všichni zemřeli předčasně a nedobrovolnou smrtí, neboli byli zavražděni, zhruba v letech 2015 až 2017, v Americe. U mnohých byla snaha toto zakrýt a jejich smrt byla prohlášena buď za sebevraždu, nebo za nehodu, asi aby se nepřišlo na společný jmenovatel. Ten společný jmenovatel se zdá být enzym nagalase, i když veřejná media tuto teorii popírají jak mohou. Také není snadné dokázat pravdivost nebo i nepravdivost mnohých těchto zpráv, protože většina informací byla odcenzurována z internetu. Jednoduše chtějí všecko zamlčet, ututlat.

Hodně těchto lékařů léčilo přírodními prostředky, vitamíny a minerály, což je vždycky trnem v oku oficiální medicíně v Americe. I dnes jsou lékaři toho druhu napadáni, jejich ordinace prohledávány policií a jejich počítače a dokumentace zabavovány. V Evropě toto není zatím tak rozšířeno, i když si mně stěžoval majitel obchodu s bylinami v Německu, že ne německé úřady, ale Evropská unie mu tak znepříjemňuje život, že bude muset obchod zavřít.

Bílkovina nagalase je vylučována rakovinovými buňkami a nádory. V těle nemocného člověka zastavuje přeměnu Gc bílkoviny, kterou známe pod názvem vitamin D na účinnou látku, která aktivuje makrofágy, GcMAF (Gc Macrophage Activating Factor) a má schopnost postupující nemoc zastavit a zhoubné buňky zničit. Tím, že je vitamin D takto zbaven účinnosti, je zabráněno imunitnímu systému aby správně fungoval. Něco takového dokáže zavinit nejrůznější nemoci, od autismu, přes cukrovku, HIV, až po rakovinu.

Jeden z těchto lékařů, Dr. Jeff Bradstreet ve státě Georgia je pozoruhodný, protože úspěšně léčil injekcemi vitamínu D ve formě GcMAF pacienty s autismem. Do sporu s úřady se dostal kvůli tomu, že tato léčba nebyla kontrolní organizací FDA povolena a to údajně proto, že nejsou vědecké důkazy, že opravdu pomáhá. A protože výroba GcMAF není ze stejného důvodu licencována (nikdo na ní nedělá těžké peníze), tak prý jsou obavy, že výrobní technologie není v souladu se současnými požadavky.

Podle oficiální zprávy, Dr. Bradstreet vyléčil z autismu asi 2000 dětí a pak, 19. června 2015 spáchal sebevraždu. Jeho ordinace byla prohledána, prý za účelem „odhalení důkazů o kriminální činnosti a zabavení kontrabandu“ a také kvůli zjištění, jestli se tam nenacházejí jiné výrobky, které by byly nezákonné tím, že by byly „upraveny, nebo špatně označeny.“ Takže když si do láhve odlijete saponát na umývání nádobí a neodstraníte původní štítek, tak je to trestný čin. Je pravda, že vždycky je nutné něco takového správně označit, aby nedošlo k omylu, ale že by to měl být trestný čin, to už je příliš.

Ten hlavní problém s bílkovinou nagalase je ten, že tito lékaři přišli na to, že je přidávána do všech očkování. Takže všecka očkování už mnoho dlouhých let obsahují – kromě jiných škodlivých přísad, jako jsou rtuť, nikl, formaldehyd – ještě rakovinotvorný přídavek nagalase.

 

Nejen lékaři a biochemikové jsou umlčování

O násilném a zločinném odstraňování biochemiků, virologů a podobných odborníků bylo již psáno vloni v květnu, v článku nazvaném „Censura 5G ve spojení s koronou, krize, hlad a bída, nová kryptoměna.

K takto pronásledovaným můžeme začít přidávat i právníky. Německý soudce Christian Dettmar ve Výmaru (Weimar) učinil rozhodnutí, kterým zakázal výmarským školám, aby po studentech požadovaly nošení roušek. Rozhodl se pro toto řešení po vyslechnutí důkazů, které hodnotily vědecké výsledky nošení roušek a společenského distancování. Prohlásil, že psychické, fyzické a spirituální zdraví dětí je těmito zásahy ohroženo a že příkazy toho druhu ohrožují nejen práva dětí, ale i jejich rodičů.

Dále citoval podmínky německé Ústavy, která má občanům zaručovat „volný vývoj osobnosti a její celistvost.“

Za to mu byl dům, kancelář, auto a veškerý soukromý majetek prohledán policií a všechna elektronika, včetně telefonu, zabavena. Byl obviněn, že „zneužívá zákon“ na to, aby vydával takové příkazy. To, že pro své rozhodnutí použil odborné svědky, profesorku a lékařku Dr. Ines Kappstein, profesora psychologa Dr. Christofa Kuhbandner a profesorku biologie, Dr. Ulrike Krämmerer mu moc nepomohlo.

 

Německo začíná bojovat za svá práva

Německo se dalo do boje proti svým vlastním korupčním politikům trochu jiným způsobem. Na sociálních stránkách se objevil seznam zrádných politiků, kteří jsou tímto dokumentem odsouzeni k smrti. Seznam vyvolal řádnou odezvu a německá policie sama tyto lidi varovala. Dnes vyšetřují odkud tento seznam přišel. Má se za to, že na seznamu jsou jména všech těch, kteří souhlasili s další karanténou, nošením roušek a podobnými požadavky.

Německý ministr Horst Seehofer prohlásil, že takové záležitosti je nutno brát vážně – zjevně je taky na seznamu. Dodnes není jisto, jestli zmíněný dokument vydal jednotlivec, nebo organizovaná skupina. Co mnohým může nahánět strach je, že na internetu byly nalezeny i jiné seznamy stejného druhu, se jmény těch stejných lidí.

 
2 Komentářů k Lékaři nesmí říkat pravdu o tom, co se děje – přesně podle Rockefellera

 1. .lak napsal:

  odjinud
  .lak 19.6.2021 09:58:44 Odpovědět
  Usociopatáta metropol hit. Formanti vykýblení školastikou trhu trhů nejzhovadilejších nejhorších možných lidských vlastností pracovitosti šílených workoholických fachidiotů čtou kmotrům z očí a to jsou dárečci dárečků. Zvířata se chovají rozumně, lidé po zpracování masomlýnkem plní kádrové předpoklady nedožratelných budulínků války o choutky arogance moci a korupce nejnesmyslnějšími blby.

 2. .lak napsal:

  :lol:
  Svijetový třímileniový industriál, to je jak od fušera přes kompy a bigpharmu zmarů, kromě zmatlání podlokajníků poblitiků korporáty. Molochy. A jeden obrázek může být za tisíc slov.
  https://pravyprostor.cz/wp-content/uploads/2021/06/201826319_4040664232669111_8137283157274987214_n.jpg

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!