Nová kniha: La Peňa – Adrenochrom

navrh ADRENOCHROM-page-001Nejdražší a nejúčinnější droga na planetě se získává okysličením adrenalinu. Kdo si pod tím nedovede představit nic konkrétního, tomu napovím – adrenalin v krvi se musí přivést na vzduch a pak teprve vznikne vytoužený adrenochrom. Ještě nic? Nejdřív se mučením, bitím a znásilňováním zvýší hladina adrenalinu v krvi oběti na maximu. A teprve pak se bodne nebo řízne a na vzduchu se adrenalinem obohacená krev začne okysličovat. Výsledná substance – adrenochrom – se na černém trhu prodává za 100 tisíc korun za gram. Ano, čtete správně. Jak se to píše ve složenkách – STOTISÍCKORUN. Koupíte si to? Nebo někdo z vašich známých? Věříte ale že znuděná globální elita by si to koupit mohla? Kdyby chtěla. A povídá se, že by opravdu moc chtěla. Fotek, jaké následky jim mělo přinést globální omezení obchodování s touto látkou, je teď plný internet. A zmiňují se tam taková jména jako například manželé Clintonovi, Johny Depp, Céline Dione, Tom Hanks nebo Tom Cruise.

Rozhodně netvrdím, že se tyhle věci opravdu dějí. Jejich konspirační utajení je totiž tak slabé, že se o nich píše normálně na internetu a během pár vteřin si toho člověk vygooglí víc, než by vůbec chtěl číst. Takže o žádných supertajných skupinách nemůže být ani řeč. Zároveň ale nepopírám, že se to nemůže dít. Možná, že už brzy – jak nám slibují alternativní zpravodajské weby už proklatě dlouho – se skutečně dozvíme plnou pravdu. Každopádně knížka Adrenochrom předpokládá, že ty věci se dějí. Že opravdu existují skupiny šílenců, které kvůli krvi mučí malé děti a pojídají pak jejich maso a šišinku jen pro krátkodobé opojení a pseudopocit věčného mládí. Psychopati, kteří považují živé bytosti kolem sebe jen za levný zdroj energie určený pouze k jejich požitku a na jejichž dalším osudu jim pranic nezáleží. Že zvěsti o Pizzagate nebo napojení Marca Dutrouxe na pedofilní elitu nejsou jen povídačky starých bab.

Nikoho o tom ovšem nepřesvědčuji. Abych si mohla být stoprocentně jistá, musela bych si na to totiž sáhnout, jak se říká. Vidět hodnověrné důkazy. Z první ruky. Nevylučuji proto, že můžu být obětí fake news a konspiračních teorií. Stejně tak jimi mohou být ale i konzumenti mainstreamových narativů a oficiálních vysvětlení. A s ohledem na tolik hrozných věcí, kterých se vlivní tohoto světa už v historii dávné i moderní dopustili, a při zapojení inteligence, analýzy a dedukce, se to zkrátka zcela vyloučit nedá. Konečně, názor na to, jestli jsou řeči o adrenochromu jen konspirační fantasmagorie, si při čtení příběhu nejen o černé sanitce, ostrovu neřesti Jeffreyho Epsteina, záhadné smrti Stanleyho Kubricka, Čachtické paní nebo zvláštním honu na lišku, kdy se lovci neženou za zrzavou šelmičkou, bude muset samozřejmě udělat každý sám.

K objednání a zakoupení zde: http://eknihyjedou.cz/adrenochrom
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!