Rekordní počty nemocných a mrtvých – co nás čeká dále?

EudraVigilance-05062021-summary-adrreportsEudraVigilance, což je databáze Evropské Unie, která shromažďuje informace o lécích a očkováních a sleduje jejich následky, zaznamenala pouze v Evropě k 5. červnu 2021

13 867 mrtvých a 1 354 336 ublížení a nemocí

a to všecko následkem čtyř používaných vakcín proti Covidu-19. Takže máme 1,3 milionů nemocných a skoro 14 tisích mrtvých – to není nic jiného než genocida! A nikdo na to nic neříká, nikdo proti tomu nic nedělá, očkování pokračuje stále dál a je mohutně propagováno. Vlády mlčí, anebo nabádají k očkování – zjevně jim na občanech nezáleží.

V Americe je 700 hlášených úmrtí pouze za minulý týden. A jelikož jejich VAERS systém uvádí pouhé 1% až 10% skutečného stavu, tak se dá čítat, že těch, kteří za jeden jediný týden zemřeli na očkování může být až desetkrát tolik.

Už to by nás mělo upozornit, že je něco v nepořádku.

Vedoucí globální náborové firmy, která se specializuje na hledání a najímání zaměstnanců pro olejářský průmysl a pro dolování a obchod s plynem informuje, že právě dostali požadavek na stovky, možná tisíce nových pracovníků do všech oddělení. Vedoucí těchto firem totiž hodnotili situaci s očkováním a rozhodli, že všechny očkované bude nutno do 3 let nahradit …

A na druhé straně Bloombergova univerzita americké zdravotní instituce Johns Hopkins požaduje, aby byli použiti roboti a dróny na nanucení očkování na populaci. Každého chtějí očkovat! Není to podivné? Myslíte že takové instituce mají opravdu zájem o naše zdraví a prosperitu?

Tato universita navrhla a vyrobila samovolně se rozšiřující očkování, v zoufalé snaze rozšířit tento jed tak jako každou jinou nakažlivou nemoc, mezi všecky lidi. Navrhují přidávat vakcíny do potravy, do léků a nejspíš za chvíli jimi bude prosycen i toaletní papír. Tyto choré mozky dále požadují, aby satelity sledovaly, kde je na zahrádce pěstována nějaká potrava a tuto postříkaly Roundupem. Jejich molekulární 3D tisk dokáže vychrlit obrovské množství hrotových bílkovin (spike proteins) a naočkovat všecky, jak tady jsme, takže to chtějí za každou cenu uplatnit. Obzvlášť kdy v tom jsou tak velké peníze.

Z toho je vidět pouze jedno, že jsou zoufalí a že jim někde teče řádně voda do bot. Po pravdě, ta voda jim už sahá až po sedací část těla. Musí být něčím neuvěřitelně strašlivým ohroženi a toto ohrožení je časově vázáno, jinak by se neuchýlili jen tak k otevřenému boji. Ještě nikdy, co naše historie pamatuje, nebylo takové zlo pácháno beztrestně na lidech a s podporou všech světových vlád. Ještě nikdy nevládlo zlo v takovém rozsahu jako dnes. Než kromě válek, samozřejmě. Ovšem toto je také válka a v té válce jsme my všichni ten nepřítel.

Covid chřipka není to, čeho bychom se měli obávat. Tady se vůbec o chřipku nejedná, to byla pouhá záminka. Ve hře je něco zcela jiného, něco daleko horšího. Už to, že u každého člověka se tato „chřipka“ projevuje jinak a všecky příznaky nasvědčují na celkovou otravu krve něčím velmi nebezpečným a škodlivým.

Mnozí podezřívají, že skutečný Covid je zezbraněný parazit, který napadne každého jiným způsobem, podle toho, kde je jeho citlivé místo nebo nějaká menší indispozice. Nasvědčuje na to to skutečnost, že Ivermectin a Plaquenil, což jsou anti-parazitní léky, proti této nemoci zabírají. Jenže Ivermectin ke účinný i proti umělým hrotovým bílkovinám a snad i proti jiným věcem.

 

4G a 5G Technologie

Další podezřívají 4G a 5G technologie, které nám vyrostly přímo před okny, zatímco jsme doma poctivě dodržovali nucené domácí vězení, neboli karanténu. Tyto technologie totiž produkují ty stejné příznaky, jak jsou u jednotlivých případů zasažení „koronavirem“ hlášeny. Oxidativní stres, těmito frekvencemi vyvolaný ničí buněčné tkáně, ničí DNA, dělá imunitní systém neúčinný, způsobuje krvácení z nosu, z dásní a odjinud. Možná to je důvod, proč je Covid o tolik víc ničivý v bohatých zemích, které mají 4G a 5G antény všude kam se člověk podívá. A zatím státy jako je Slovinsko koronu prakticky nemají, protože ani nemají 5G.

Toto by stálo za vyšetřování, jenže jakákoliv zmínka o 5G v souvislosti s koronou je okamžitě vycensurována z internetu, z institucí, z debat a z výzkumu – prostě odevšud. Je to zřejmě ten kámen úrazu, o který všichni škobrtáme, protože jinak by to nebylo tak přísně hlídáno.

Čína byla první země, která se plně zaměřila na zavedení vše pokrývající 5G sítě a zvolila si za první pokusné město právě Wuhan. Již v r. 2019 tam měli vztyčených 10 000 antén 5G a když pak ke konci roku je všecky uvedli do provozu, lidé padali na ulicích jako mouchy, třásli se jako v křeči, jak jsme mohli vidět na video záznamech. Ten skutečný důvod jejich kolapsů a možná i úmrtí byla 5G technologie a ne nějaká pochybná chřipka. Uvědomte si, později jsme nikdy takovou reakci u koronavirových pacientů neviděli.

Ta chřipka, to byla jen výmluva, aby se nepřišlo na 5G instalace, které byly zaváděny všude kolem během naší karantény, kdy jsme nic nemohli sledovat, protože jsme seděli zavřeni doma. Seznam 5G instalací v ČR je ZDE.

A jak můžeme číst v jednom z mých minulých článků, každý krok ve vývoji elektřiny přinesl sebou příznaky, které dnes připisujeme chřipce. Viz článek „Že by bylo ještě něco jiného, co způsobuje tolik onemocnění a tolik úmrtí?

Proč jsou touto „chřipkou“ zasaženi převážně staří lidé je rovněž zřejmé: všimněte si, na všech domovech pro staré občany jsou vztyčeny bezdrátové 5G antény. Většina 4G byla totiž v poslední době přeměněna na 5G, zatím co jsme seděli doma a nesledovali. Tyto antény jsou rovněž na všech nemocnicích, na školách, na veřejných budovách a i jinde. Začněte si toho všímat, uvidíte sami, jak moc se ten škodlivý vliv rozšířil. A jestli nemůžete v noci spát, což bývá jeden z prvních příznaků, pak nehledejte tabletky na spaní, ale 5G anténu ve vaší blízkosti.

5G syndrom je mnohem nebezpečnější než nějaká chřipka. Je to dlouhodobá, chronická nemoc, ze které není vyléčení, pokud je nemocný nadále těmto frekvencím vystaven. Ti, kteří už nějak nemocní jsou, mají daleko větší možnost onemocnět a mnohdy i zemřít s přídavným vlivem 5G. Lidé oslabení současným „očkováním“ mají velmi malé vyhlídky na uzdravení, pokud se v jejich blízkosti nachází zdroj 5G, 60GHz technologie. A takoví, kteří často používají iPhone mohou též snadněji dostat buď nějakou chřipku, nebo jinou nemoc, často nádory v hlavě z toho, jak drží mobil u ucha.

A to ještě je tato technologie využívána v malém měřítku. Kdyby všecky ty antény někdo zapnul naplno, tak budou usmažena celá města během pár minut. Je to dobře naplánováno a vypočítáno, protože budovám se nic nestane, nebude nutno nic po takové hromadné vraždě dávat do pořádku, čistit, nebo opravovat a noví majitelé se mohou ihned nastěhovat, pokud jací budou.

Samozřejmě, že vlády dobře věděly o škodlivosti 5G technologie a ti, co tyto stožáry vlastní a vztyčují, zrovna tak. Ale mlčeli, lidem nic neřekli, protože peníze jim byly milejší než lidské životy. Dokonce jsem kdesi četla, že bez rozjetí 5G technologie by celosvětová ekonomie úplně zkrachovala. Prý na tomto šmejdu závisí naše ekonomické přežití. Jestli to je pravda, tak pak máme velmi špatné vedení většiny států, které dovede jen utrácet a nemyslí na to, co bude zítra a už vůbec neplánuje do budoucnosti.

Asi bychom měli sami pátrat odkud přicházejí všichni ti nemocní, ze kterého místa a jestli někde v jejich okolí se nenachází 5G anténa.

 

Internet of Things (IoT), neboli Internet věcí

Internet věcí je další hrozba, která se vynořila pouze kvůli zavedení 5G. Je to systém, kdy všecko je bezdrátově ovládáno a napojeno na tak zvaný „oblak“ (cloud), kde jsou zároveň všechny tyto informace skladovány. Každá věc, ať už je to lednička, automobil, pračka, nebo splachování záchodu, parkovací metry, osvětlovadla, termostaty a jiné – ty všecky věci v sobě mají mít zabudované sensory, pomocí kterých mohou být ovládány na dálku. Nejen to, informace z nich mohou být i snímány a pokud jsou tyto věci vybaveny i kamerou, někdo někde ve skrytu může takto sledovat celý váš život.

Do budoucna je plánováno, že i my se staneme součástí Internetu věcí a potřebné senzory už jsou do nás vpravovány spolu se současným očkováním. Tyto budou sledovat nejen naše tělesné funkce, ale i naše pocity, naše jednání a spojení s druhými. Pomocí této technologie budou o nás globalisté vědět naprosto všecko a když ty informace jednou za čas počítač vyhodnotí, tak buď dostaneme společenský kredit, nebo taky ne. Buď dostaneme to místo, o které se ucházíme, nebo tu půjčku, či koupíme ten byt co chceme, nebo taky ne. Buď dostaneme výplatu za práci, nebo ne. Je to přísný systém odměn a trestů, kterému máme být takto vystaveni.

Ti, kteří se očkovat nenechají, budou ze všeho vyřazeni a je zcela možné, že nebudou mít přístup ke svým vlastním financím, takže nebudou mít možnost si koupit ani základní potraviny k přežití. Enzym Luciferáze, který je do očkování rovněž přidán, je možno snímat zvenčí speciálním zařízením, nebo i mobilem a podle toho bude hned jasné kdo je očkován a kdo není. Je to snad ono „ďáblovo znamení,“ které je předpovídáno na konec našich dnů, které mají mít mnozí na čele nebo na ruce a jen ti, kteří toto znamení mají, mohou kupovat a prodávat?

Bill Laughing-Bear z Aljašky, autor a veterán v penzi a člověk žijící s přírodou, který cestuje na saních, tažených psy říká, že vliv ne-jonizující radiace je Západní nemoc. S tímto druhem energetického zamoření je možno vyvinout ty nejrůznější nemoci. Dnes již je známo, že jak jedno-vláknové, tak i dvoj-vláknové DNA se rozbije pod vlivem frekvencí, vysílaných z mobilové antény. Jedno vlákno se ještě někdy dokáže zhojit, ale jsou pochyby, jestli je to stejné možné u dvojitého vlákna, což vede ke genetickým mutacím, nemocem, atd.

 

Na dovršení toho všeho – válka!

Aby byl strach mezi lidmi dokonalý, protože strach a napětí způsobují nemoci a na ty se umírá, straší nás všude dokola s válkou. Na Ukrajině se neustále bojuje, skoro se zdá, že by rádi vyprovokovali potyčku s Ruskem a NATO (North Atlantic Terrorist Organization, neboli Severo-Atlantická teroristická organizace) si tam už nastavěla své vojenské haraburdí, snad aby to Rusové brali vážně. Kdyby svůj šílený plán opravdu provedli, pak by dostali řádné bití a bohužel, my s nimi.

Boje mezi Arménií a Azerbájdžánem ve skutečnosti nikdy neutichly a možná se tak ani nestane. Čína neustále ohrožuje Tchajwan, což – jak sami přiznali – je jejich cvičení za účelem pozdějšího napadení Severní Ameriky. Není ovšem jisté, že Tchajwan mezitím taky nezaberou. Israel, Syrie, Saudská Arábie a Irán poctivě pracují na tom, aby ani tam nebyl klid a vojenští odborníci se obávají, že začátek 3. světové války, který by tam vypukl, je nevyhnutelný. V Americe se zase pokouší BLM a Antifa o to stejné a ani ostatní národy světa nejsou na tom o moc líp.

Takže se člověk ptá, jestli jsou to pouhé bojůvky na naše zastrašení, anebo skutečná hrozba. George Orwell v jeho knize „1984“ taky předpovídá, že „války a hrozby válek, spolu s odzvuky vzdáleného střílení a bombardování jsou na denním pořádku.“ Naprostá pravda, pouze se o pár desítek let spletl.

 

Je to boj spirituální

To, o co se doopravdy jedná a co má docílit konečná fáze tohoto plánu, což je očkování, je odstranění našeho svobodného myšlení, odstranění naší samostatnosti a zničení naší nesmrtelné duše. Tomu nasvědčuje i útok pomocí PCR testů do nosu, kdy jsou škodlivé látky dodávány přímo do mozku a tam jsou magneticky přitahovány k tzv. „šišince,“ což je malá, ale velmi důležitá žlázka, která nám umožňuje spojení s vyššími, spirituálními myšlenkami, bytostmi a světy. O tom bylo psáno v minulém článku s názvem „Kam jsme se dostali za poslední rok a co jsme všemi těmi násilnými opatřeními docílili?“

To má docílit jedna z částí nových očkování, která byla vyvinuta vojenským programem s názvem FunVax. Na internetu se nachází video, kde vědec, který má zjevně dobré znalosti biologických zbraní, přednáší vojenským představitelům (asi v Pentagonu), jakým způsobem byla vyvinuta vakcína proti tak zvanému „božímu genu“ (vesikulární monoaminový transportér 2, VMAT2). Potlačení činnosti tohoto genu byl ten hlavní cíl amerických laboratoří, které se zaobírají vyvíjením biologických zbraní. Někteří považovali vědce ve videu za Billa Gatese, což nebylo nikdy ani prokázáno, ani vyvráceno.

To je jeden z hlavních cílů celé vakcinační snahy, naočkovat lidi celosvětově tak, aby ztratili chápání spirituálních a mystických námětů. Někteří dokonce mají za to, že je to snaha zabránit našemu dalšímu duševnímu vývoji. Podle různých předpovědí se má dnešní lidstvo začít duševně vyvíjet a získávat tím přístup k vyšším frekvencím, k vyšším vědomostem a vyšším světům. To by znamenalo daleko lepší svět, který by byl beze zloby, beze strachu, závisti, zločinů a jiných záporností – byl by to jakýsi ráj na zemi. Je pravděpodobné, že spolu s touto změnou má také skončit vláda současných globalistů a oni s ní a to je, čemu zkoušejí zamezit. To je snad ono časové omezení, které je nutí ke spěchu a k překotným akcím. Rozhodně jsou nějak časově tlačeni, protože jinak by tuto válku proti nám nebrali útokem.

Jak takovou vakcínu doručit všem lidem byl zpočátku problém, protože kdyby lidé věděli o co jde, mnozí by se očkovat nenechali. A tak byla na scénu uvedena korona, nadměrný strach z této obyčejné chřipky a s tím i nucené očkování, které spolehlivě zakrylo pravý důvod. Je rovněž v plánu, v průběhu celé „pandemie,“ kdy všichni budou očkováni vlevo-vpravo, sypat FunVax očkování shora, pomocí chemtrails, na které bohužel většina lidí stále ještě nevěří a vlády je horlivě popírají.

Pokusy na opicích, jejichž VMAT2 gen byl zneškodněn ukázaly, že někteří tito tvorové sice mohli dále žít, ale přestali jíst a zemřeli prakticky hladem. Zdálo se, že jim byla odebrána vůle k životu. Stejné výsledky byly zjištěny u myší s odstraněným VMAT2 genem.

Popis vývoje FunVax očkování a výzkumu VMAT2 genu je obsažen zde. Je to trochu nesrozumitelné čtení, plné zdánlivě nesouvisejících detailu, ale celek ukazuje šíři tohoto vojenského programu a obrovský rozsah celého neuvěřitelného spiknutí proti lidstvu.

 

Tím pádem Operace Covid-19 dostává zcela jiný smysl

Všecko, co se děje začíná tím pádem vypadat spíš jako záměr zbavit lidskou populaci na celém světě náboženského cítění. Samozřejmě, zároveň nás chtějí pár milionů vyhubit, ale ten hlavní záměr je spirituální. To pak je samozřejmě satanický plán, což bylo i předpovězeno, mám dojem, že Sibylla to byla, která řekla, že na konci našeho věku budou lidé uctívat Satana.

Zmíněný plán má celkem čtyři části: (1) Covid-19 biologická zbraň; (2) zavedení 5G a využití existující 4G technologie; (3) každoroční očkování proti chřipce; (4) aerosol v chemtrails.

Tohle zločinné spiknutí propaguje svůj genocidální plán již dlouhé roky. Od r. 1913, kdy americký president Woodrow Wilson povolil zřízení tak zvané Federální reservy, která nemá s ničím Federálním ani s vládou nic společného a je to soukromá společnost mezinárodních bankéřů, neboli banksterů, v podstatě kriminální organizace, od té doby rozjeli globalisté své plány naplno.

Všecky velké zločiny, Arménská genocida, 1. světová válka, Bolševická revoluce v Rusku, genocida Španělské chřipky, Velká krize (deprese), 2. světová válka, Holokost, 9/11 teroristické útoky, Válka proti teroru a Covid-19 mají jednu věc společnou – tyto všecky incidenty byly podporovány a financovány mezinárodním banksterským kriminálním syndikátem.

 

Radiace mobilních telefonů přispívá k celkové škodě

Ony velmi populární iPhones jsou ve skutečnosti čím dál více nebezpečné. Je to to jablko, které dala čarodějnice Sněhurce a když ta z něho jednou ukousla, tak upadla do věčného spánku.

iPhone telefony mají nejvyšší hladinu elektromagnetické radiace mezi všemi smartphony (smrtphony), která je jen o zlomek nižší, než je nejvyšší povolený limit. Naše hlava a torzo, včetně pohlavních orgánů jsou velmi citlivé na radiaci a vliv mobilů na tyto části těla se již projevuje ve stoupajícím počtu nemocí, jako jsou rakovinné nádory, tříštění DNA, buněčná ublížení a neplodnost.

Předtím, než jsou mobilní telefony dány na prodej v Americe, musí projít tak zvaným SAR testem, který hodnotí množství radiace, které může být vstřebáno lidským tělem. Toto testování bylo započato v r. 1996, jenže tehdy nikdo nečítal s tím, že lidé budou nosit mobily živé (spuštěné), přímo na těle. SAR hodnoty amerických telefonů se pohybují mezi 0,2 W/kg až po 1,6 W/kg, což je nejvyšší povolená hladina. iPhone 6 s Bluetooth má SAR hodnotu 1,58 W/kg a iPhone Plus má 1,59 W/kg. To je nebezpečně vysoké záření.

Je naprosto nutné se před takovými frekvencemi chránit, jak jen je možné. Nedávejte telefon k uchu, používejte ho výhradně vzdálený od těla. Trubičková sluchátka (bez radiace) také pomáhají. Ta, co jsou na drát fungují jako anténa a jsou škodlivé. Pokud jste doma, držte mobil co nejdále od sebe. Nastavení na letadlo taky pomáhá, protože to vypíná wi-fi. Když mobil vykonává několik funkcí, jako třeba používá GPS a wi-fi dohromady, radiace je s každou přídavnou funkcí o to zvýšena.

Když je slabý signál, mobil musí vydávat o to víc energie, aby udržel spojení, tím pádem o to víc radiace. Také když se právě napojuje, radiace je nejvyšší; nedržte ho u ucha. Tam, kde spíte, je nejlepší mobil vůbec nemít. Na cestování je doporučován ochranný kryt, ale nevím, jestli je některý natolik dobrý, aby zabránil úniku radiace. Lepší je telefon vypnout a zapínat ho po chvilkách, za účelem kontrolování příchozích hovorů a sms.

S novým vydáním mobilů, které se dokážou bezdrátově nabíjet je to všecko jen horší. Volné elektromagnetické a radio vlny narušují činnost kardiostimulátorů a mají celkově špatný vliv na všecky, kteří se v jeho dosahu nacházejí.

 
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!