Pro novou Ukrajinu byly dolary, pro nové Bělorusko jsou eura

a38a929fbb1866543fd840d58479c619Chtěli jsme pro novou Ukrajinu jen to nejlepší - a dopadlo to jako vždycky. Tzn. totálním hospodářským i politickým rozvratem země, dokumentovaným odchodem 20 milionů Ukrajinců ze země, ve které nenašli práci a tím pádem ani chleba. A teď jen to nejlepší chceme i pro nové Bělorusko. Do převratu na Ukrajině vrazily USA pět miliard dolarů, sama náměstkyně amerického ministra financí Victoria Nulandová chodila s nůšemi koláčků na kyjevský Majdan, aby jimi rozpalovala revoluční nadšení Ukrajinců (a hrdě se u toho nechala fotografovat) - a teď se z pevně sevřených úst našeho nového ministra zahraničí Kulhánka, zabíraného dnes dopoledne kamerami ČT, dovídáme, že se cosi podobného připravuje i pro Bělorusko. EU prý revolučním Bělorusům rozdá tři miliardy eur za to, když se zbaví své vlády a svého prezidenta.

Pro revoluční Ukrajinu to tedy byly dolary a pro revoluční Bělorusko jsou to eura. Ale žádný strach, americké dolary revolučním Bělorusům (a dost možná že i jen paní učitelce Svjatlaně Cichanouské), ještě přitečou, protože i pro Bělorusko chceme přece jen to nejlepší. A to i když samozřejmě dobře víme, že i tam to dopadne jako vždycky – tzn.tak, jak to dopadlo na Ukrajině. Ale jaksi se nám tohle vměšování se do záležitostí jiných států, což OSN dodnes označuje za jednu ze tří hlavních příčin válek, a proto též za jeden ze tří největších mezinárodních zločinů, dostalo pod kůži, nemůžeme si prostě pomoct, a všude, kde se najde pár lidí, ochotných protestovat proti vládám, které se k nám, čili k Západu, nechovají dost pokorně a poslušně, či pošilhávají po Moskvě, okamžitě naklušeme a pomáháme těmto nespokojencům, co nám síly i pokladny stačí.

Ale pochopitelně, máme přitom i své ekonomické zájmy. A totiž takovéto: Čím větší hospodářský rozvrat v těchto i s naší pomocí osvobozených zemích způsobíme, tím mohutnější proud laciných pracovních sil, čili zarobitčanů, se následně povalí na západ. Do Česka (61 tisíc ukrajinských zarobitčanů), Polska, Maďarska, kde všude drží pod kontrolou tlak na zvyšování mezd a zároveň usnadňují hospodářský růst.

Což jsou dary z nebes, řeknete si, a máte pravdu. Bez ukrajinských zarobitčanů by stagnovalo naše stavebnictví, doly hutě, ale EU, a na to si můžete vsadit, by kvůli nám, Polákům a Maďarům tři miliardy eur Bělorusku, coby další zásobárně laciné pracovní síly, za převrat neslibovala. Ale kvůli Němcům, to už je jiná, a jiná to opravdu je, protože zarobitčani se poté, co se u nás trochu rozkoukali a došli k názoru, že ještě víc na západ to může být ještě lepší, míří od nás, Polska i Maďarska, ve stále větší míře do Německa i dalších západních zemí – a tohle už EU za podporu nového Běloruska stojí. Protože až Evropě dojdou Ukrajinci, budou zde Bělorusi.

A tím pádem bude všechno v pořádku.

A to i pro našeho nového a řízného ministra zahraničí.

(A už jen jako dovětek: Proč šly na Ukrajinu dolary a do Běloruska mají jít (zatím), jen eura?

Protože o Ukrajinu měli zájem hlavně Američané, kteří se zde chtěli dostat blíž k Moskvě a na Krym, kdežto o Bělorusko se zajímá také Evropa, a to už ze shora uvedených ekonomických důvodů).
8 Komentářů k Pro novou Ukrajinu byly dolary, pro nové Bělorusko jsou eura

 1. Kluk napsal:

  "EU prý revolučním Bělorusům rozdá tři miliardy eur za to, když se zbaví své vlády a svého prezidenta."

  To už je brutální se vměšování do politiky cizího státu. Prachsprosté uplácení slaboduchých, kteří se za mrzký peníz budou angažovat v ničení vlastní země!

  Je mi z toho drobet blivno :-)

  • .lak napsal:

   :lol: Brutopýrní nečíst záchvat tance svatého víta slabikáře.
   21.06.2021 22:46:38
   https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Pravnik-Koudelka-Ustavni-soud-predvedl-jak-pohrda-lidmi-668050/diskuse

   • .lak napsal:

    Teď jsem se probudil s termínem komorbidní a fakt tedy asi sedí spíše v naší gutlince zaprodanců úžeru a mamonu spíše zjednaným obou komor(bidet)ním. :lol: deep state istům.
    Ale možná se mi útržovitě vybavuje co si vzpomínám zdálo o středověkých opicích což případě kultury prolongovaného 6. století usociopatizace 1 400. let samozřejmě není pravda.

    A tedy samozřejmě karmu zvěrstev spojených s etapou časově retardovaných implantací dárečků si s nimi prodělat jako dětskou nemoc kterou neabsolvovali vývojem v zemích zastaveného času kde zítra bylo včera znovu svých dětech cílené nákazy kdy tenkrát byli u nás imunní do jisté míry feudálové se šlechto než je smetli selské bouře s nevolníky svazovaných inkvizicí konvistiy církve rouhačů a kacířů. A vypadá to na znovu instalaci šlechty znovu a lépe oněch oboukomorních podlokajníků lůzrzbohatlíků sebezaretardovávanými poblióny bez sebereflexí a zpětných vazeb bez skutečných vzdělání příčin i následků odporných sebeadorantů korupcí i arogancí moci.
    https://pravyprostor.cz/ministryne-benesova-je-v-poradku-kdyz-vlada-porusuje-zakony-nasi-zeme-jsme-preci-jen-lide/
    :-) ...Dělají zaměstnanci blbě svou práci se škodami? Zákoník práce a 6? mezd pryč 17x. Ať si dojdou pro existenční minimum na socku.

   • .lak napsal:

    Odkaz doslovně
    Tak zkusím jsem dát co tam jako diskuzi smáznou na PL.

    Tady je tak poslední místo kde se neprsí cenzor s hormony :-))), eš, 21.06.2021 22:46:38
    dnes 2021-06-21 22:40:28 Oni pracují s křížovou interakcí overtonových oken zajatců tržníků jejich zkumáky
    Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 2001:67c:2628:647:12::169.?.?.? Tak se mi zdá že net v kyberprostoru už řídí UI nebo organický akismet mechanického “nepředsudečné návisti.[překvapení][cool] . Něco protlačit co se nelíbí ňamtarům a mlaskoňům skoro už nejde. [pláč]
    ____________________________________
    Chtěli jste svobodu, úžerů? Máte co jste chtěli.
    Ojo jojo jojo jojo, jojo jojo jojo jo, joj. :yahoo: .
    nwoo.org/2021/06/21/pro-novou-ukrajinu-byly-dolary-pro-nove-belorusko-jsou-eura/#comments
    No jo, ECB tiskne také úspěšně pro €araboafriku vymírající evropané kteří to promění v zisky rozprodaných skladů obchodníků a penězoměnců které v zápětí naplníte nebo vás nechají chcípnout. Eu kalergi výměny obyvatel. Mají jednotný mustr neoliberálního 1% nesouměřitelně bohatých a krmí si se soroš bendy jen ty nejatečné indastry s atrakcí kafilérky covid agend. Nevím jestli to jde napsat stručněji a víc po lopatě. [chechtot] Jestli si k tomu dáte klaunovi poučky trhu fundamentem chudáci tak se potrháte ale smíchy to nebude. . &@
    nwoo.org/2021/06/20/cinske-nebezpeci-co-to-predstavuje-pro-nas/#comments
    VLOŽIT KOMENTÁŘ 99999
    Reagovat | Editovat vlastní příspěvek

  • proud napsal:

   My se angazovali a angazujeme zadarmo,nejen zadarmo,jeste to i financujeme a makame na to,jeste hejkame slasti,z toho ti blivno neni?........

 2. Ivo napsal:

  Na obrazku je Kulhanek, nejhorsi ministr zahranici vsech dob. Huba mu slouzi k tomu, cemu normalnim lidem zadnice. Radosti se teteli, kdyz muze delat podnozku pro nohy US nadlidem. Rusofobni hovado a inkoust, neznajici vubec nic.

 3. proud napsal:

  Me blbove neberou ;-)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!