Zdá se, že Covid není vůbec nakažlivý. Skutečný záměr za plándemií a koncentrační tábory.

customers-keep-social-distancing-prevent-coronavirus-covid-19-supermarket_37895-362Už kdysi dávno, na začátku minulého století, za dob tak zvané Španělské chřipky zkoušely americké vojenské organizace zjistit, jak moc nakažlivá tato chřipka je. A velmi se podivili, když jejich testy dokázaly, že není vůbec nakažlivá! Takže to zjevně nebyla infekční nemoc! Když budeme dnes pátrat, jestli je současný Covid-19 nakažlivý a jestli shromáždění více osob ho opravdu rozšiřuje a roušky s karanténou brání jeho rozšíření, s překvapením zjistíme, že tyto informace neexistují. Za celý rok a půl se vůbec nikdo nepokusil zjistit, jestli je tato chřipka opravdu tak nakažlivá jak říkají, anebo jak moc nakažlivá je. A přesto, bez nejmenšího vědeckého podkladu jsme byli donuceni dusit se v rouškách, skrývat se za plexi zábranami, utíkat na druhou stranu ulice, když máme někoho potkat na úzkém chodníku. Je to všecko více než podivné!

Kdoví, jestli Covid-19 existuje

Derek Knauss z Kalifornie napsal: „Mám PhD titul z virologie a imunologie (to je vyšší titul než Dr.) a pracuji jako vědecký pracovník v laboratoři. Během své práce jsem testoval 1500 vzorků Covidu-19. Když jsem tyto vzorky testoval podle Kochových předpokladů a pozoroval je elektronovým mikroskopem, nenašel jsem ani já, ani moji spolupracovníci Covid v žádném z nich. Všecko co jsme v těchto 1500 vzorcích viděli byla chřipka typu A a B.

„ Pak jsme poslali nějaké vzorky na prestižní univerzity Stanford, Cornell, na Univerzitu Kalifornie a jinam, celkem na 7 univerzit a ti všichni zjistili to stejné – žádný Covid. Dnes soudíme CDC organizaci za podvod s Covidem-19. Tato organizace nám nebyla schopna dodat ani jeden jediný izolovaný vzorek této infekce, takže je zjevné, že Covid-19 neexistuje.

Dr. Mark Trozzi z Kanady, který pracoval 25 let jako pohotovostní lékař (ARO) a přitom učil medicínu na několika kanadských universitách, prohlásil zhruba následující: „Ze začátku této pandemie jsem pracoval na speciální pohotovosti pro pacienty s Covidem. Po pravdě řečeno, celou tu dobu jsem neměl vůbec co dělat. Nebyli skoro žádní pacienti a tím pádem žádná práce. A zatím lidé venku si mysleli, že nemocnice jsou přeplněny a lékaři s ošetřujícím personálem zničeni z nadměrné práce. Za celý svůj profesionální život jsem neviděl jediný případ korony. Mluvil jsem s kolegy v jiných nemocnicích a ti mně říkali to stejné.

„Když jsem pátral co je WHO (Světová organizace pro zdraví), narazil jsem na čínskou diktaturu, která dosadila „Dr.“ Tedrose do jejího vedení (tento člověk nemá lékařský titul). Zjistil jsem, že pravdomluvní čínští lékaři zmizeli a na jejich místo nastoupila propaganda. Mluvil jsem o tom se svými spolupracovníky, ale bylo mi řečeno, že tím způsobuji potíže. Výzkumem PCR testu jsem dospěl k názoru, že je vysoce manipulovatelný a je pouze na vytahování peněz z lidí a obohacování manipulátorů, kteří toto všecko způsobili.

„Také jsem zjistil, že roušky více škodí než pomáhají, ubližují nám po společenské, dermatologické dentální a otolaryngotické stránce. Já sám jsem na ně měl těžkou reakci, kdykoliv jsem je musel déle nosit. Také očkování proti koronaviru není žádné očkování, ale je to vpravení virů korony do člověka.

„Protože jsem nemohl s takovou lží dále žít, dal jsem výpověď ze zaměstnání. Prodal jsem dům a přestěhoval se i s rodinou do malého bytu, abych ušetřil peníze. Chci se věnovat potlačení této kriminální Covidové propagandy. Pátral jsem dále a zjistil, že to byli korupční oligarchové, kteří naplánovali a spustili tento zločin proti lidstvu. Rozšíření viru zde bylo využito k nastolení diktátorského systému za účelem odstranění našich lidských práv a svobod.“

Světové ekonomické formu (WEF, World Economic Forum) a jeho plán celé akce:

 • Plná kontrola všech medií a politických stran všech 193 národů OSN.
 • Rozšíření uměle vyrobeného viru, který je jen o trošku víc nebezpečný než chřipka.
 • Bombardování světa 24/7 (hodiny/dny) s Covid propagandou.
 • Nucené nošení roušek pro všecky.
 • Vyvinutí algoritmů počítačové technologie, které dokážou identifikovat lidi v rouškách.
 • Začít s „Agendou 2030.“ (depopulace)
 • Sjednoťte Covid a Agendu 2030 za účelem znovunastavení světa (reset).
 • Systematicky zničte ekonomii a co nejvíce pracovních příležitostí s použitím opakovaných karantén.
 • Použijte PCR na vysoké cykly, abyste opodstatnili karanténu množstvím nových infekcí.
 • Začněte očkovat s prvním očkováním, které bude placebo (toto bylo zjevně vynecháno).
 • Použijte PCR test na malý počet cyklů abyste dokázali, že očkování pomáhá.
 • Dovolte, aby si lidé mysleli, že se vše vrací do normálu. DNES JSME ZDE.
 • Zaveďte digitální peníze, očkovací průkazy a sociální kredit.
 • Zaveďte základní plat pro všechny nezaměstnané.
 • Sledujte populaci s pomocí 5G a jakýkoliv odpor pokutujte, nebo odpůrce uvězněte.
 • Zaveďte zákony, které budou nařizovat trvalé společenské distancování a nošení roušek.
 • Použijte nové, zmutované viry, nebo jiné viry teroristického charakteru.
 • V případě potřeby použijte PCR testy na vysoké cykly jako důvod pro novou karanténu.
 • Začněte očkovat se skutečným očkováním, které bude očkované zároveň sterilizovat.
 • Rozhodněte, kdo je hoden reprodukce.
 • Snižte světovou populaci na 500 milionů lidí (to je na 6,5% současného stavu)
 • Využívejte dokonalou kontrolu „udržitelného“ množství lidstva.
 • Tím je Agenda 2030 ukončena.

 

Koncentrační tábory

Amerika a některé evropské státy, na příklad některé německé oblasti, budují záchytné tábory pro ty, kteří nesouhlasí s oficiální koronavirovou teorií, nebo se odmítají podřídit násilným požadavkům pro karanténu a nošení roušek. Jsou to ve skutečnosti koncentrační tábory pro ty, kteří odmítají se podřídit vládnímu diktátu. Na příklad v německé oblasti Schleswig-Holstein je „záměrné rozšiřování korony“ trestáno až 5 lety vězení a pokutou ve výši 25 000 euro. „Záměrné rozšiřování“ není nic jiného než nenošení roušek a nedodržování karantény.

Informace o těchto táborech jsou velmi sporé, čemuž se není co divit. Ale je známo, že se v některých už nějací lidé nacházejí. Jak dlouho jsou tam drženi a jestli jsou kdy propuštěni, anebo v jaké kondici se nacházejí, není zatím známo. Právníci v Berlíně a v Hamburgu říkají, že německá vláda jedná podle zákona, když tyto tábory buduje, protože podle tamnějšího pandemického zákona jí toto právo přísluší.

Kanadské tábory jsou pro veřejnost propagovány jako že lidé tam mohou přijít zcela dobrovolně a že to, že by někoho zavřeli násilím není pravda. A přitom lidé jsou tam dopraveni speciálním autobusem, nemají dovoleno opustit místnost a stráže hlídají celý objekt, aby nikdo neutekl. Toto vyjevila matka jednoho chlapce, který tam byl zavřen poté, když úředníci aerolinií neuznali jeho negativní Covid-19 test. Tak málo stačilo na jeho uvěznění.

Na Novém Zealandu jsou do táborů zavíráni ti, kteří odmítnou podstoupit Covid test. V Británii k tomu využívají nemocniční budovu na bývalé vojenské základně a v Australii na to obětovali celý ostrov. I jinde ve světě jsou tyto tábory budovány a lidé, kteří nesouhlasí s vládní propagandou jsou v nich vězněni. Je prohlašováno, že nějaká „studie“ zjistila, že ti, kteří nesouhlasí s nošením roušek trpí vážnou poruchou osobnosti, nebo neuropsychologickými nedostatky. Jiná „studie“ propagovala, aby byly do pitné vody přidávány chemikálie, které by v lidech odstraňovaly odpor k vakcínám.

Samozřejmě, že i v Číně mají koncentrační tábory, jenže tam je nazývají „Odborná učiliště“ a tvrdí, že jsou tam lidé zaškolováni pro různé pracovní příležitosti a za účelem boje proti chudobě. Přitom tam zavírají údajné nežádoucí elementy, kterým myjí mozky v komunistickém stylu a dokonce je tam provozováno sbírání tělesných orgánů k prodeji na transplanty.

V Americe převáží dopravní firma Fedex stovky a stovky plastových pytlů na mrtvoly, viz krátké video ZDE. Je to impresivní, kolik krabic s tímto obsahem je transportováno. Škoda, že informátor neměl tolik rozumu a iniciativy, aby si poznamenal aspoň některé adresy, na které měly být tyto bedny doručeny.

V Británii zase inzerují nabídku pro podnikatele, kteří by měli zájem o hromadné odstraňování mrtvých těl. Hodnota této nabídky dosahuje až 2 milionů Liber a celý projekt je plánován do srpna 2026. Tato nabídka byla vydána 28. června 2021. Čí mrtvá těla v tak obrovském množství asi očekávají?

 

Vládní podpora pro postižené

Vládní podpora pro ty, kteří utrpěli nucenou karanténou, zavřením firem a jinými zásahy je dávána lidem v některých státech. Na příklad v Americe byly již dvě za presidenta Trumpa, v celkové hodnotě kolem 2000 dolarů. V současné době přišla třetí podpora, ale ti, kterým nebyly peníze převedeny elektronicky a kteří dostali poukázky přímo do ruky se velmi podivili, když prý na nich byl podepsán Trump! Takže – kolik je doopravdy presidentů v Americe?

Finanční podpora pro americké farmáře je podmíněna tím, že zničí veškeré osivo! Nepřipomíná vám to tak náhodou Stalinův hladomor na Ukrajině? Tehdy byl ten, u koho našli zásoby, což bylo osivo na další rok, označen jako kulak. A pak byli všichni hladem a houfně umírali. To stejné je zjevně chystáno dnes pro Ameriku.

Německo prý finanční podporu taky lidem dá, ale ne hned. Prý až to všecko skončí a život bude zpátky ve starých kolejích. Jeden by se rád zeptal, a co když to nebude nikdy zpátky ve starých kolejích? Na což je jednoduchá odpověď, „pak prostě žádná finanční podpora nebude.“

Na internetu se objevil dokument v několika řečech, není jisté kdo ho vydal, který navrhuje postup, jak snížit onemocnění Covidem na nulu. Nechtějí vůbec žádné případy Covidu, chtějí naprostou nulu! Je to podpisová akce, kterou již podepsala spousta lidí a která vyzývá ostatní evropské státy, aby se připojily a společně zavedly plánovaná opatření, která zahrnují:

 • Naprosté omezení kontaktu s jinými lidmi nejen doma, ale i v zaměstnání, ve školách a všude jinde.
 • Lidé musí zůstat doma a ti, co si to nemohou z finančních důvodů dovolit, by měli být podporováni (není řečeno kým). Ti, kteří žijí ve společné domácnosti s jinými by měli být rozděleni, aby měl každý svůj příbytek. (tím myslí uprchlíky, které chtějí umístit do jednotlivých obytných domů a původní obyvatele vyhnat).
 • Zvýšení platů zdravotním pracovníkům, zaměstnání více lidí v tomto oboru, zrušení privatizace zdravotních zařízení (neboli znárodnění).
 • Vakcíny jsou naprostá nutnost a musí být vyřazeny z výdělečného podnikání a zadarmo rozdávány.
 • Financování by mělo být zajištěno zabavením majetku bohatým a jeho rozdělením mezi ten zbytek. Proto je navrhována Evropská daň solidarity s Covidem, která bude zdaňovat bohaté a ty, kteří mají vyšší platy, firemní zisky a veškeré finanční transakce.

Je možné, že tento dokument pochází z Německa, protože diktátorská vláda Angely Merkelové požaduje podobné zásahy do lidských práv a svobody. Plánuje zavřít továrny, uzavřít lidi doma, zabavit majetek, uprchlíky umístit v domech Němců, kteří mají známý „nadměr,“ anebo jim přímo rozdat zadarmo byty a jiná obydlí a původní majitele asi odtud vyhnat. Video v češtině je ZDE.
23 Komentářů k Zdá se, že Covid není vůbec nakažlivý. Skutečný záměr za plándemií a koncentrační tábory.

 1. Helda napsal:

  Velmi dobrý a podrobný článek ve formě stravitelné. Jediné, co ale strávit nelze, je zmínka o Stalinovi a hladomoru na Ukrajině. Autor/autorka by dříve, než bude opakovat milionkrát opakovanou lež, měl/la si tuto historickou epizodu nastudovat i v jiných zdrojích, nežli těch "oficiálních". Doporučuji si případně přečíst jednu knížku, která se zabývá výhradně ruskými historickými tématy - "Bůh synergie" od českého autora p. Šifrína.

 2. peter napsal:

  autor je na omylu...skusali niekolkokrat ci je nakazliva..rozne velke koncerty cez Spanielsko, Svedsko, Francuzsko...takze ide o zamerne zavadzanie...aspon v tejto jednej info

  • proud napsal:

   Mozna bysme slovickarili,paklize covid neexistuje,pak jde o chripku,ktera nakazliva nejspis bude........? ;-). Podobne jako kdybysme z napriklad anginy udelali "pantofel" a pak se divili ze se kdekdo nakazil "pantoflem" a nikde zadna angina ;-). Na ovcany to zjevne funguje:-)))

   • proud napsal:

    Ovsem chripka je na oblbovani mnohem vhodnejsi,ta totiz "mutuje" sama o sobe odjakziva,takze dava "mnohem vetsi prostor" na oblbovani.......... ;-)

   • zdeněk napsal:

    Je to zneužitá chřipka ..

    • proud napsal:

     Logicky :-). Nekdo z tech kdo ji prosel rika,ze ne,ze tak s nim chripka nuikdy neprastila,zapomina ze prave u chripky jsou mutace odjakziva...........jedna nemusi bejt jako druha,to jim prave jeste nahrava,proto ji zvolili,aby ovce snaz presvedcili.

  • Jane K. napsal:

   Už jsem o tom psala dříve: chřipka není nakažlivá ničím, co vydechujeme, nebo vykašláváme. Je to potvrzeno dlouholetým výzkumem. Naše viry a bakterie nejsou v nejmenším škodlivé, ale pomocné, viz výzkum Dr. Lanky. Chřipka je způsobena pouze a jenom stresem. Tento stres může vzniknout vlastním přičiněním, ale také pomocí jedů, nebo pomocí (nám škodlivé) elektrické energie, bezdrátového spojení, z mobilů. Onemocníme také když se hodně různých jedů nahromadí v těle - chřipka je ve své podstatě očistná akce našeho těla, kdy se zbavuje jedů. Každý rok na podzim dostaneme chřipku, protože víme, že je to chřipkové období a televize nás v tom ještě utvrzuje. Kdybychom na to nevěřili, chřipku nemusíme dostat. Také někdy dostaneme chřipku, nebo aspoň nachlazení či rýmu kolem velkých svátků, když se najíme všeho možného dohromady a náš systém se s tím nemůže vyrovnat. To všecko jsou očistné akce našeho těla.

   • proud napsal:

    A komedie covid neni stress pro ovcany? ;-)

    • Jane K. napsal:

     Je to maximální stres!

     • proud napsal:

      A tak se dostavame zase k ty chripce,jinak se asi projevi bezna chripka brana jako nutny zlo a jinak ta propagovana,covidova, co se o ni tvrdi ze ma zabijet,kazda udela s psychikou asi neco jinyho a tim i s prubehem nemoci,i placebo tedy muze zabit,zalezi jak moc to jedinec "zere"............ ;-)

      • Jane K. napsal:

       Úmrtnost na údajný koronavirus je zhruba 1% z nemocných a to ještě je do těch úmrtí započítáno všecko ostatní, včetně automobilových nehod a sebevražd.

       • proud napsal:

        Tot otazka,myslim ze i kdyby nebylo,stejne by to nelezlo z "normalu",vsichni vime,ze stary lidi a lidi hodne nemocny umiraji vlastne na bezny choroby,angina,chripka,zapal plic,ktery je ve skutecnosti jen dorazej.Tak uz je to cely veky,jen GP dostal ten napad toho vyuzit a udelat kolem toho svetovou hysterii,aby dostal hromadne do lidi svinstvo,ktery je podrazi urcite.............agenda funguje,alespon prozatim,bohuzel........na to cekali,aby dostali t svoji zlatou miliardu,nejlip jen z ni pulku.

  • Jane K. napsal:

   V jedné továrně byl učiněn pokus. Pracovalo tam asi 40 zdravých žen, které spolu velmi dobře vycházely. Byla mezi ně rozšířena zpráva, že kolem chodí těžká a nebezpečná chřipka. Všecky postupně onemocněly.

 3. Jane K. napsal:

  Heldo, informace o Stalinovi mám ze spolehlivých historických zdrojů. Mám to rovněž potvrzeno od Ukrajinců samotných, se kterými se moje rodina po válce přátelila. Lidé vůbec nevědí co se na Ukrajině dělo ještě dlouho po válce! Bylo jich u nás v ČR hodně, ale nebyli poznat od ostatních. Vím, že je dnes snaha udělat ze Stalina svatého, už jsem se s tím setkala. Podle mne, Stalin udělal jednu jedinou dobrou věc, že držel cizí vykořisťovatele (=investory) od Ruska pryč. Nevím ale, jestli pan Šifrin píše o tom, že Stalin (stejně jako Lenin) byl britský agent, byl vycvičen v Anglii, kde si přivydělával vykrádáním evropských banek, jak mu je komunističtí zrádci v britské vládě označovali.

  • proud napsal:

   To zni dost "podivne",vzhledem k tomu co vime o bankach a jejich funkci pro GP.Dost bych se divil,ze by GP nechal behat nekoho kdo mu haze do jeho snazeni vidle,natoz aby mu jeste pomahal.......A nechci cist nic o tom,ze by nechali nekoho kdo s nima nepece,nenechali! Je potreba se zamyslet nad tim,jak to chodi,tem se nepostavi dneska nikdo,nemuze,ani Rusko,natoz Amerika,staci se rozhlidnout po svete a jeho mechanismech.S tim zadna vlada nikde nic sama neudela a se stadem ovci teprve ne a kazda to moc dobre vi,nejdriv je potreba probudit lidi,GLOBALNE.Jennom ti si dokazou udelat poradek,ovcani to nedokazou,jde o beh na dlouhou trat.Gp taky maka na zotroceni tisicileti,nebudeme rychlejsi.

 4. Jan Kowak napsal:

  Oude.. a Ja-ne , tež 666 pič-te mig.. I Mro-ži Žira-fy/i.. Fííí .lak , Šebess
  Towá.. Kabelkowá Alue , ANNA Husita zz z Čstw..

  Jak má-te wek-ký wěno ?

  Sste wočkowa-ný ?

  Makre-la w.r.
  ps : john Pitralon má totiž DANAS teen.. NAROZENI-NY - happy
  Byrdzdej tů 199 tů jůů ; ))

  Micha Lea

 5. Prověrka 1984 napsal:

  Zlejt Sovětzlým Svazem za ty ukradený časy https://bit.ly/3ha0NMw
  1984

 6. Zdeněk napsal:

  Tu Ukrajinu zruinoval v roce 1947 Kaganovič a ne Stalin. Je humorné, že Kaganovič měl ovládat Stalina, ale stal se opak. Stalin měl čtyřleté vzdělání na základě véd za Uralem, a tak byl mnohem lépe duchovně i prakticky vyzbrojen proti Kaganovičovi, který byl žid. Ale hlavně, že to byl ten Stalin, co byl takovej zlej. Tu Ukrajinu měl na svědomí sám Kaganovič. Průhledně trapné. Viz Sinelnikov a jiné.

  • proud napsal:

   Mas to podobny,jako se dnes zehra na komunisty a o trockistech(siozidech) co jim byli "predstaveny" a kterejch se pravem komancove bali jako cert krize,ani slovo!

   • proud napsal:

    Pritom ti byli tim pravym zlem,vykonavateli vule GP! Pak se rozlezli do ruznejch stran a neziskovek a jedou vesele dal a zas se o nich nevi,jako tenkrat,zase se nadava kovarickum a kovari se s jejich sefama smejou..........

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!