Rusvesna: Přehled zpráv – 22.6.2021

1_evgeniy_satanovskiy_politolog1; Americké velvyslanectví v Jerevanu zapracovalo na jedničku. Satanovskij se vyjádřil k Pašiňanovu znovuzvolení. Bude-li Erdogan chtít, dobude i Stěpanakert. Třeba i Jerevan. Může mu v tom Pašiňan zabránit? To by mě zajímalo jak...
2; Trestní případ proti Medvedčukovi se s velkým třeskem rozpadne, říká známý ukrajinský novinář. Jakékoli výhrady k Medvedčukovi se mohou objevit pouze poté, co začnou platit rozsudky vůči Porošenkovi a Gricakovi.
3; Afghánistán jako test odolnosti vůči stresu. Dokáže Šanghajská organizace napravit situaci? Washington prohrál válku, kterou vedl celá dvě poslední desetiletí.
4; Síly zvláštního určení vycvičené Američany byly vrženy na Donbas. Chystá se úder.
5; Projev bezvýchodnosti. Jak mohl Pašiňan zvítězit ve volbách po prohrané válce a co to vlastně znamená? Zveřejněné výsledky hlasování jsou sporné a nebudí důvěru,prohlásil bývalý prezident Robert Kočarjan.
6; Virus se stal mnohem nebezpečnějším. Rusko pracuje na záchraně dětí před koronavirem Preparát bude mít stejný název (Sputnik V), ale bude koncipován pro občany ve věku od 12 do 17 let.
7; Šokující Německo: Vojáci znásilňovali své kolegy ve zbrani a zpívali nacistické hymny. V Bundeswehru bují nacismus a němečtí ministři do záměrně ignorovali.
8; Špinavá tajemství. Vrtulníky USA v Sýrii převážejí ozbrojence Islámského státu?
9; Zastavit blížící se globální katastrofu. Byla zveřejněna výzva Výkonného výboru a Politické rady Jednotné mezinárodní protiimperialistické antifašistické fronty u příležitosti 80. výročí přepadení Sovětského svazu hitlerovským Německem.
10; Zelenskij je v šoku ze summitu Ruska a USA. Nedávný summit Bidena a Putina se stal pro Ukrajinu mírně řečeno tragickou událostí.
11; Specialista vysvětluje, čím je nebezpečný indický kmen koronaviru a jeho mutace. Je velmi odolný vůči protilátkám, prohlásil Alexandr Gincburg (Institut Gamaleji).
12; Objevil se nový způsob podvádění Rusů pomocí „bezúročných“ půjček. Podvodníci mámí z Rusů peníze pod záminkou vyřízení bezúročné půjčky.
13; Arménie prakticky končí. Pozice Ruska na Jižním Kavkazu se nyní silně otřásly.
14; Svět se zachvěl před „Putinovou diktaturou“. Další nepřítel a adept na opuštění Ruské federace. Už 35. zahraniční organizace byla v Rusku prohlášena za nežádoucí. Tentokrát jde o nevládní organizaci Bard College. Prý ohrožuje ústavní pořádek a bezpečnost Ruské federace.
15; Přesně ve čtyři ráno. Tisíce Bělorusů ukázaly, že válka není zapomenuta. V zemích bývalého SSSR probíhá akce „Svíčka paměti“.
16; Moskva podrží Minsk až do těch nejkritičtějších okolností. Moskva podpoří Minsk poté, co Evropská unie uvalila na Bělorusko nové sankce. Ruský velvyslanec prohlásil, že existuje optimistický a pesimistický scénář. Jsme spojenci a ti jeden druhého nezrazují. A to nemluvím o tom, že jsme dva bratrské slovanské národy, prohlásil ruský velvyslanec Lukjanov.
17; Lidožravý medvěd vyčmuchal skupinu turistů a napadl ji. Obětí šelmy se stal šestnáctiletý pomocný průvodce, který se staral o dřevo a jídlo. K tragédii došlo v parku Jergaki v Krasnojarském kraji.
18; Puškov odpověděl polskému politikovi Radoslawu Sikorskému. Nesmysly o agresivních úmyslech Ruska zaznívají v poslední době čím dál častěji. Sikorski prohlásil, že Západní Evropa nepociťuje hrozbu tak silně proto, že by Rusko jako první muselo napadnout Pobaltí a Polsko. Teprve poté by se Němci probudili. Rusko se k invazi do Pobaltí nechystá, takže se Němci se nemají čeho bát a Polsko čeká marně.
19; Černé moře v Oděse zezelenalo kvůli toxickým cyanobakteriím (sinicím).
20; Ledovec Soudného dne brzy zaklepe na naše dveře. Jeho rozpad vyvolá prudké zvýšení hladiny moře.
21; Pod nočním nebem Doněcka. Nejvyšší představitel Doněcké republiky odstartoval celoruskou akci „Svíčka paměti“. 16. tisíc obyvatel Doněcka přišlo, aby se pokochalo hudbou a vzdalo čest paměti obětí tragických událostí, která začaly 22. června 1941.
22; Putin se obrátil na Němce v článku věnovaném 80. výročí začátku Velké vlastenecké války. Ruský prezident napsal článek do německého listu Die Zeit.
23; Němci bojují, až když si vypijí kávu, kdežto my kdykoli. Jak se hordy „nadlidí“ staly hromadami mrtvol. Co se člověku honí hlavou, když se dívá na německý propagandistický filmový žurnál natočený 22. června 1941?
24; Koronavirus v Rusku: O stovku více zemřelých než včera. V Moskvě během 24 hodin zemřel rekordní počet lidí za celou dobu epidemie.
25; V PACE od Ukrajiny požadují, aby poskytli Maďarům v Zakarpatsku více práv. Maďarský ministr zahraničí vyzývá k poskytnutí možnosti maďarské menšině používat svůj mateřský jazyk ve všech sférách života.
26; Vyřezávali ledviny a cévy, vypumpovávali krev... Kruté experimenty nacistických „lékařů“ na Krymu. Hitlerovští „lékaři“ během nacistické okupace Krymu dělali experimenty na válečných zajatcích a civilním obyvatelstvu poloostrova.
27; V Kremlu odpověděli na prohlášení ombudsmanky o diskriminaci neočkovaných Rusů. Realita je bohužel taková, že k určité diskriminaci nepochybně dojde, konstatovali v Kremlu. Ombudsmanka prohlásila, že očkování samo o sobě je správná myšlenka, ale mechanismy, kterými se realizuje, vyvolává hromadnou psychózu a strach.
28; V ruské vládě odpověděli na informace o programu čipování mozku. Program „Mozek, zdraví, inteligence, inovace“ byl rozpočítán do roku 2030 a bylo na něj vyčleněno 54 miliard rublů. Program byl ale ukončen vloni z důvodů neúčelnosti.
29; Moskva zavádí omezeni kvůli koronaviru. Navštěvovat kavárny a restaurace v hlavním městě mohou pouze návštěvníci s ochranou proti COVID-19, tj. očkovaní nebo s doloženou přítomností protilátek.
30; Ukrajince čeká prudký nárůst cen železničních jízdenek. Prognóza ekonomického a sociálního rozvoje Ukrajiny obsahující podobné děsivé informace byla schválena ukrajinskou vládou.
31; USA rozmisťují zbraně na základně protiraketové obrany v Polsku. Moskva hodnotí budování amerických komplexů protiraketové obrany v Evropě jako součást jaderného potenciálu USA.
32; Ukrajinský rusofobní poslanec Alexej Gončarenko (za Porošenkovu Evropskou solidaritu) požaduje přeložení západů evropského fotbalového mistrovství 2020 z Petrohradu. Severní hlavní město má hostit ještě dva zápasy evropského šampionátu – zápas skupiny E a jeden čtvrtfinálový zápas.
33; V Těrnopolu na Ukrajině nezaměstnaný muž umlátil žehličkou svou ženu, která se vrátila z Německa, kde byla pracovat, a poté spáchal sebevraždu.
34; Vicepremiér Ukrajiny informoval o osudu společnosti Motor Sič. Připomeňme, že nedávno ukrajinský prezident Vladimir Zelenskij podepsal rozhodnutí Rady pro bezpečnost a obranu Ukrajiny o navrácení podniku do státních rukou.
35; Operace v syrské poušti. Byly zajaty speciální skupiny Islámského státu, které pořádaly hony na ruské a syrské vojáky.
36; Cena vytápění pro Ukrajince vzroste o třetinu. Poznamenejme, že podle oficiálních údajů statistického úřadu platby za komunální služby vzrostly za poslední rok o 56,1%.
37; Celoruská minuta ticha. Denis Pušilin uctil hrdinské činy obětí z let Velké vlastenecké války. Celoruská minuta ticha proběhla ve všech regionech Ruské federace i v Republikách Donbasu.
38; Merkelová zhodnotila význam plynu pro německou ekonomiku. Kancléřka poznamenala, že v dané otázce existují v EU spory, například s Francií.
39; Buranství a vydírání. Kyjevská delegace v Třístranné kontaktní skupině se při jednáních o Donbasu znovu vyznamenala. Diplomaté mívají obvykle vysokou úroveň kompetencí a kultury vystupování. Ani jedno z toho ale neplatí v případě Ukrajiny, prohlásila zplnomocněnkyně pro lidská práva Darja Morozova.
40; Rusko má připravenu efektivní odpověď na pokusy Západu destabilizovat Arktidu. Informoval o tom zástupce šéfa Bezpečnostní rady Ruské federace.
41; Obyvatelé Doněcké republiky získali přístup k ruským státním sociálním službám. Patří sem mechanismy podpory rodiny, mateřství a dětství, výplaty sociálních dávek, nejrůznější úlevy a výhody.
42; Je to náš rodinný příspěvek. V Kyjevě pustili po Dněpru stovky lodiček na počest Skutečných Hrdinů. Stovky lidí přišli na shromáždění na obranu historické pravdy.
43; Společně k vítězství! Skvělá americká klavíristka Valentina Lisica (rodačka z Kyjeva!) se obrátila na obyvatele Donbasu: Chci vám všem poslat vřelé pozdravy a přání všeho nejlepšího. Poprvé přijela na Donbas koncertovat v nelehkém roce 2015.
44; Byl nalezen revoluční způsob neutralizace koronaviru pomocí speciálních nanopastí, do kterých se virus chytá místo aby napadal lidskou tkáň.
45; Němci vyjadřují nadšení z Putinova článku v listu Die Zeit. Západ by měl Putinovi věřit na slovo!
46; Pokračování případu „Poslanec versus Suvorov“. Ve straně Spravedlivé Rusko – Patrioti – Za pravdu“ na skandál zareagovali a osud Turkmenova, který plakát se Suvorovem strhl, byl zpečetěn. Ve straně skončil.
47; Britská armáda panikaří kvůli průzkumným letům ruských stíhaček. Situaci komentoval Velitel letecké skupiny letadlové lodě HMS Queen Elisabeth James Blackmore.

Zdroj: https://rusvesna.su/news/

Překlady můžete podpořit na účtu číslo:63127359/0800
Pro zahraničí (Slovensko):
IBAN: CZ69 0800 0000 0000 6312 7359
BIC (Swift): GIBACZPX
Pro snazší identifikaci platby uveďte prosím slovo "Svodka".

Za Vaše finanční příspěvky předem srdečně děkuji
Jeden komentář na Rusvesna: Přehled zpráv – 22.6.2021

 1. .lak napsal:

  :lol:
  Aeolistní
  Zdeněk
  Ono je to s těmi viry a “vakcínami” poněkud jinak, chce to nejdříve studovat a potom psát:
  Dr. Stefan Lanka: Začátek konce virologie.
  http://www.nwoo.org/2021/06/20/zacatek-konce-virologie-dr-stefan-lanka/

  13 OdpovězČvn 24, 2021 20:40
  VM-84
  Návštěvník
  VM-84
  Věnoval jsem hodinu svého času a shlédl celeé to video. Abych byl zcela upřimný, moc jsem tomu neporozuměl. apříklad jeho konstatování -žádná nemoc neexistuje, je to jen fikce – no mám rozedmu plic, nemohu moc chodit, ztrácím dech, jestli je to jen fikce, tak je to hodně blbá fikce. Atd., atd.

  1OdpovězČvn 25, 2021 12:01
  Po lopatě
  Návštěvník
  Po lopatě
  Vykořeněnost vývratů ziskovců. Usociopatizace toxikací a začíná výměnou rodin potomkům a zkušeností předků školastikou výběrových trupelů úžerů morálek jakýchkoliv “upíry a odpadů idiotizace politikou kmotrů zisků. Blbince

  0OdpovězUpravČvn25, 2021 17:18

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!