Je vůbec nějaká pandemie, nebo ne? A kde je?

rf1522-300x184Dr. Reiner Füllmich je právník, který má právnické oprávnění jak v Německu, tak v Americe. Je rovněž jedním ze čtyř členů německého, Koronu vyšetřujícího výboru. Od července 2020 se tento výbor zaobírá získáváním důkazů o nesprávném řešení tak zvané pandemie jednotlivými zdravotními organizacemi a vládami. Výbor vyslechl velké množství mezinárodních vědců, lékařů a jiných odborníků. Před časem začali podávat první obžaloby proti americké organizaci CDC (Centrum pro kontrolu nemocí), kterou obviňují ze zločinů proti lidstvu. Dr. Füllmich se ptá tři základní otázky:

 1. Existuje skutečně pandemie korony, anebo je to pandemie PCR testů?
 2. Ochraňuje skutečně karanténa, roušky a společenské distancování lidstvo proti koroně, anebo to bylo zavedeno proto, aby lidé propadali panice a báli se, že jsou ohroženi na životě?
 3. Je to pravda, že německá vláda byla nejvíc ze všech vlád ovlivňována jak různými organizacemi, tak odborníky za účelem zavedení co nejpřísnějších opatření, snad aby mohlo Německo, kvůli známé německé poslušnosti být pro svět jakýmsi vzorem?

V rozhovoru s Dr. Füllmichem říká americký lékař Dr. Peter McCullough že to, co se dnes děje, je bio-terorismus a zdá se, že byl mnoho dlouhých let předtím připravován. První vlna nemoci horních dýchacích cest zasáhla pouze 1% všech lidí, ale media a politikové se vynasnažili, aby v lidech vyvolali strach o život. A přitom o nic nešlo, nemoc sama byla jako běžné nachlazení. Jenže k prvotnímu strachu se přidal stres z nucené karantény a nošení roušek, lidé se začali bát jeden druhého a rádi se pak zamykali doma, což jim škodilo psychicky. Potlačení funkční a osvědčené léčby bylo těsně svázáno s vyvíjením očkování. Ten záměr byl zjevný, udržovat lidi v trvalém strachu, aby přijali škodlivé a neúčinné očkování.

Dr. McCullough přišel s účinnou léčbou, ale začal všude narážet na odpor. Neměl možnost jednat se zdravotními organizacemi, ani s mediemi a dokonce ani se svými kolegy-lékaři. Všichni byli jako hypnotizovaní propagandou. Přesto, že je patří mezi nejvíc publikované lékaře dnešní doby, podařilo se mu vydat pouze 2 články pro lékaře, s návodem jak léčit nemocné doma, aby nemuseli do nemocnice. Sám u svých pacientů docílil 85% snížení hospitalizace.

V únoru 2020 byl učiněn značný nátlak farmaceutickými firmami na WHO organizaci (Světové zdraví), aby vyhlásila nouzový stav mezinárodního rozsahu. Nutně to potřebovali k tomu, aby získali nouzovou autorizaci pro jejich vakcíny, které nejsou vůbec vyzkoušené a nikdo neví co všecko mohou způsobit. WHO jim ale nemohlo vyhovět, protože nebyly žádné případy nemoci. A tak začali rychle testovat, aby získali dostatek nemocných a nemocnice musely všecka úmrtí hlásit jako koronu, jinak by nebyl nejmenší důvod pro vyhlášení pandemie.

Dr. McCullough dodává, že očkování není schopno mít vliv na situaci. Je to matematicky nemožné. A ještě ke všemu očkují lidi, kteří už jsou imunní, což je neslýchané. CDC hlásilo deset tisíc případů, kdy očkování selhalo a pak tato selhání přestali počítat, protože jich bylo příliš mnoho. Ovšem ještě horší bioterorismus přinesou další vydání těchto očkování.

 

Opravdu pandemie?

I naši odborníci dobře vědí, že o žádnou epidemii nešlo. Pro vyhlášení epidemie jsou přesné předpisy a ty nebyly ani v nejmenším dodrženy. Zákon přikazuje, že teprve v případě, že se vyskytne 1 600 klinicky nemocných na 100 000 obyvatel během 7 dnů, do čehož se započítávají veškerá nachlazení a infekce, jako je rýma, kašel, záněty uší, chřipky, zápaly plic a jiné, pak je možno vyhlásit v patřičném kraji epidemii. To by znamenalo, že Česká republika by musela mít 160 000 klinicky nemocných lidí! A jich nebylo ani 25% tohoto množství. Žádná krajská hygienická stanice nevyhlásila v r. 2020 nebo 2021 epidemii z jednoduchého důvodu, protože k tomu nebyl důvod. Takže je zjevné, že pandemii vyhlásili pouze politikové a media.

Celá situace je ještě víc zkomplikována tím, že do celkového počtu skutečně nemocných byli započítáni i ti, kteří podle PCR testů byli pozitivní. To není správné, protože s PCR testem je vždy možno nějaké viry najít, však jich je v dýchacím ústrojí celé stovky. To, jestli jsou závažné, živé a škodlivé, to není PCR test schopen vyhodnotit a to je přitom to nejdůležitější.

Část nemocných byla rovněž obětí propagandy. Když jsou lidé neustále strašeni s přeplněnými nemocnicemi, zprávami o tom, jak krematoria nezvládají množství mrtvých a hrobaři nestačí vykopávat hroby, tím je vytvářen obrovský nátlak na psychiku a lidé pak onemocní. Psychika se rovněž podílí na imunitě.

 

Lepší Aspirin než SM-102

Nedávno byla zjištěna další škodlivá přísada v očkování firmy Moderna. Ne že by Pfizer, Johnson & Johnson či AstraZeneca, nebo kterékoliv jiné očkování na tom bylo líp. Ovšem u Moderny byl zjištěn přídavek chemikálie SM-102. Tato chemikálie má dlouhé, složité chemické jméno a v podstatě je to karcinogen, způsobuje neplodnost, škodí nenarozenému dítěti, při dlouhodobém používání způsobuje poškození centrálního nervového systému, také poškození ledvin, jater a dýchacího ústrojí. Je velmi jedovatý pro vodní tvory a má dlouho-trvající vliv. Není doporučován pro použití pro lidi, ani pro zvířata.

Položivot této chemikálie je asi 180 dnů. To znamená, že je potřeba celý rok na to, aby tato látka vyšla z lidského těla ven. To je značně dlouhodobé použití.

Ta skutečnost, že jak AstraZeneca, tak i Johnson & Johnson používají v jejich očkování adenovirus z opic a že proto očkování obsahuje i opičí neštovice, nás vůbec nemusí touto dobou překvapit. Nákaza neštovicemi vypukla v současné době v anglickém Walesu a jak je možno očekávat, britské zdravotnictví ji nespojuje s očkováním.

 

A ještě ke všemu aluminium

Běžně je tvrzeno, že v očkování je aluminia velmi málo, takže je zbytečné se o ně starat. To není samozřejmě pravda. Aluminium je do očkování přidáno jako nano-částice a v takové formě je stejně škodlivé, jako běžné aluminium, ne-li víc. Nano-částice aluminia se vážou na bakteriové antigeny, virové antigeny a antigeny hrotové bílkoviny a na jakékoliv další znečišťující látky, které se v očkování vyskytují a o kterých nikdo ani nemusí vědět, že tam jsou. Ve formě nano-částic se aluminium snadno dostane do mozku a přitáhne sebou i tyto škodlivé látky. Evropští vědci sledovali přítomnost aluminia v mozku a zjistili, že tam vydrží celé dlouhé roky, dokonce i celá desetiletí.

 

Odměna 2 milionů dolarů

Jistý milionář v Americe nabídl 2 miliony dolarů tomu, kdo mu předloží důkaz, že zdravotní organizace, jako jsou CDC, WHO, NIH, FDA, udělaly jednu jedinou správnou věc pro skutečné řešení pandemické situace. Nikdo se nepřihlásil. Ani se s ním nikdo nezkoušel spojit. Nikdo takový důkaz nemůže sehnat. Všecko, co tyto organizace učinily bylo nesprávné, škodlivé a ve všech případech proti nám.

 

Na příklad, už jen ty roušky

Nejen že vůbec nikoho neochraňují před případnou nákazou, ale jsou protispolečenské, mají špatný vliv na vztahy mezi lidmi, brání volnému styku a ještě škodí uživateli. Většina z nich je zamořena bakteriemi, způsobujícími zápal plic a jiné nemoci.

Skupina rodičů z Floridy vzala roušky, které jsou jejich děti povinny nosit ve škole a poslali je do laboratoře na vyšetření. Tyto roušky byly nošeny asi 5-8 hodin denně dětmi ve věku 6-11 let. Jako kontrolní objekt bylo posláno jedno tričko, na kterém nebyly nalezeny žádné patogeny. Výsledky testů na rouškách zato byly šokující. Bylo v nich nalezeno 11 velmi nebezpečných patogeních látek:

 • Streptokok zápalu plic,
 • Mykobakterie tuberkulózy,
 • Meningitida (zánět mozkových blan),
 • Amoeba encefalitidy (zánět mozku),
 • Acinetobakterie baumanni (zápal plic a zánět mozkových blan, odolný vůči antibiotikům),
 • Bakterie coli (otrava potravinami),
 • Borreliosa (způsobuje nemoc Lyme),
 • Difterie (záškrt),
 • Legionářská nemoc,
 • Stafylokok pyogen, serotype M3 (těžká, smrtelná infekce),
 • Stafylokok aureus (zánět mozkových blan, sepse).

Také nějaké méně nebezpečné patogeny byly v rouškách nalezeny, které způsobují horečky, vředy, kožní vyrážky, kvasnicovou infekci, angíny, záněty ústní dutiny a dásní, horečku Skalistých hor a jiné.

Měli bychom si uvědomit, že to je přesně nač bylo nošení roušek nařízeno, aby i ti, co jsou zdraví, onemocněli. Už příliš dlouho je známo, že ani roušky, ani ochranné štíty, ani helmy a prostě vůbec nic nezabrání rozšíření infekcí mezi lidmi. Všecky tyto drahé, neefektivní a pro naše okolí škodlivé věci nejsou na nic, než na zničení uživatele. Proč ještě nikdo nepřišel s nainstalováním ionizujících čističů vzduchu v obchodech? Je to jasné proč, protože by opravdu fungovaly proti patogenům.

 

Namísto léků nám dali vakcíny na naše zničení a na sledování

Podle nejnovějších zpráv se ruskému hackerovi podařilo dostat se do databáze, která sbírá informace o očkovaných. Jsou tam jejich současné zdravotní informace, úroveň spánku, GPS souřadnice a mnoho jiného. Tito lidé jsou sledováni každou hodinu dne pomocí 5G technologie.

Sledování je umožněno nano-technologií, která je přidána do současných očkování. Vysílač, takto vpravený do lidského těla se sám na svých dovede spojit s patřičnými servery a tam pravidelně hlásit tyto informace. Velikost těchto čipů je minimální, jak je vidět na přiloženém obrázku, kde je čip vložen do ouška jehly.

Ruský hacker na této stránce získal také přesné informace o software (programu), které toto zařízení používá, o použitém procesoru a o celém nastavení tohoto lidi-špehovacího zařízení, o kterém očkovaní nejsou uvědoměni, když je jim vpíchnuta injekce. Už toto je vážné provinění proti základním lidským právům.

Podle odhadu odborníků je očekáváno, že většina očkovaných bude mrtva do r. 2025. Je na nás, abychom to brali jako skutečnost a zařídili se úměrně. Je zde totiž příliš mnoho ukazatelů, které toto indikují a které není radno brát na lehkou váhu. V odborných lékařských a vědeckých časopisech je o tom zcela veřejně pojednáváno, ale problém je, že málokdo tyto věci čte.

Níže jsou uvedeny některé zdroje, které je možno použít k výzkumu a k potvrzení tohoto názoru. Když nám tyto důležité informace naši draze placení a s veškerou důvěrou zvolení političtí představitelé a zdravotní dozorčí orgány nejsou ochotny sdělit, musíme se sami postarat o získání potřebných vědomostí.

 • Tak zvané očkování není žádné očkování a neposkytuje nejmenší imunitu proti Covidu a jeho odrůdám. Je očekáváno, že obnovení tohoto očkování bude nutné každých 6 měsíců.
 • Zmiňovaná 95% efektivnost je tak zvané „relativní snížení rizika.“ Skutečná efektivnost, neboli „absolutní snížení rizika“ jsou pouhá 2%, jak zjistila studie v lékařském časopise „The Lancet.“
 • Tukové nano-částice nezůstanou v místě vpichu, ale rozšíří se do celého těla a spolu s nimi i pro nás jedovatá hrotová bílkovina (spike protein). Jestli ovšem toto lékaři a vědci nevěděli, pak nejsou hodni svých titulů. Viz informace na „ScienceDirect.“
 • Hrotová bílkovina je velmi jedovatá a způsobuje záněty srdce, mozku, jater a postupně všech dalších orgánů v těle. Viz „AHA/ASA Journals,“ „Salk Institute,“ „Medical Life Sciences,“ „The Journal of Immunology.“
 • Hrotová bílkovina sama má chyby v kódování, což ji zařazuje mezi priony (nemoc šílených krav), které sebou nesou dlouhodobé riziko nervových degenerativních nemocí. Viz „Longdom Publishing,“ „Nature,“ „PrePrints,“ „BioRxiv,“ „Newstarget-článek.
 • Tukové nano-částice se shromažďují hlavně ve vaječnících a pak v kostním morku. Dr. Robert Malone, vynálezce mRNA o tom přednáší ZDE.

Je velmi podivné, že v současné době dochází k častým útokům psů na jejich očkované pány. Také nemluvňata odmítají své matky, které se nechaly očkovat, což bylo pozorováno v Israeli. Stala se s těmito lidmi nějaká podstatná změna? Vycítí psi, kteří jsou velice intiuitivní, že jejich pán už není ten stejný člověk? Cítí to stejné i nemluvňata?

 

Lék proti nakažlivosti hrotové bílkoviny

Dnes je dokonce zjišťováno, že očkovaní jsou nakažliví a mohou neočkované infikovat. Jestli je to pravda či ne, zbývá vědět, protože tato nakažlivost může být způsobována ještě mnoha jinými způsoby. Naši tajní manipulátoři se pojistili po všech stránkách a chtějí na nás očkování sypat i shora, z letadel, s pomocí tak zvaných chemtrails.

Dr. Judy Mikovits říká, že ti, kteří si nechali naočkovat serum, ohrožují všecky ostatní. Slovo „serum“ je dnes používáno namísto slova „vpich,“ protože původní slovo „očkování“ není radno použít, jelikož to žádné očkování není. Takže když se budete chtít bránit proti očkování, řekněte, že máte alergii na serum.

Dr. Mikovic radí jako protilátku proti nakažlivosti touto injekcí lék, zvaný Suramin, což je výtažek z borovicových jehliček. Lék je již skoro 100 let hojně používán těmi, co nám vládnou, ale nám o tom – samozřejmě – neřekli.

 
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!