JINÝ POHLED NA OČKOVÁNÍ A (ne)OČKOVANÉ

c3623c75-138c-4de7-b476-3194e3e566b4Pokud jste se rozhodli slepě uvěřit tomu, že "elitám" jde o to nás všechny zachránit (a přitom dále tlačí na všechny neomarxistické zrůdnosti, které nás mají naopak zcela zlikvidovat - migrace, gender, eko-fašismus, islamizace, obrácený rasismus, přepisování historie atd.), tak raději dál nečtěte. Mohli byste si totiž naivně myslet, že jsem na vaší straně. Pokud jste se rozhodli slepě věřit tomu, že očkováním si zachráníte zdraví a starý způsob života a že jste ti "chytřejší, moudřejší a odvážnější", tak to také nečtěte, protože se ve vás objeví hromada negativní energie, která se objeví u lidí vždy, když si myslí, že zvítězili a někdo jim řekne, ať se raději proberou.
Pokud chci nějaký systém rozklížit, tak dám jeho aktérům na výběr ze dvou slepých uliček, s tím, že žádná jiná neexistuje a ještě budu obě cíleně podporovat. Těch lží jsme již viděli v minulosti mnoho levice/pravice, křesťanství/Islám, sunna/šíitismus, socialismus/kapitalismus apod.
Všimněte si, že obě strany jsou vždy hluboce přesvědčené, že právě oni si vybrali tu lež pravdivou. A tak vidíme ohromné množství arogance a nenávisti na obou stranách barikád, kam byli lidé uměle vmanipulováni, ale což samozřejmě neuznají, protože přece mají "vlastní" rozum. To, že ten rozum používají v algoritmu dvou lží vidět nemohou.

Co tedy ti, co se nenechají ani za živého Boha očkovat, vysílají "elitám" za informaci? Je jednoduchá: Jsme rebelové, nenecháme sebou manipulovat, vidíme vám do karet atd...

Co za informace vysílají ti, co se nechali či nechají očkovat? Bezvýhradně vám důvěřujeme a neklademe tudíž odpor!

Otázka za Zlatého Bludišťáka: Koho byste chtěli mít raději ve svém týmu? Jakou část populace snadněji ovládnete? Koho z nich bez větších problémů necháte např. islamizovat, aniž by kladl odpor? Rebela? Nebo toho co se podvolí?

Když chtěli v minulosti diktátoři zlikvidovat oponenty ve společnosti, tak jim to trvalo desetiletí a stejně ty "zakuklené, tajné" nedokázali identifikovat. Dokonce ani Stalin nerozpoznal v Chruščovovi trockistickou svini, která se třese na jeho smrt. A co dělá agenda vakcinace? Naprosto dokonale odděluje "zrno od plev", což je vlhký sen každého diktátora. Rebelové jsou pěkně pohromadě, označení "cejchem": já vám nevěřím, jdu proti vám!

A co by teď stačilo udělat? Vypustit silnější variantu nákazy s velikou smrtností (vzpomínáte např. na MERS, který se neosvědčil, protože se šířil relativně pomalu, protože nositele rychle zabil a on to nedokázal stihnout roznést? smrtnost byla údajně až 34%), na kterou ovšem nynější vakcíny budou stačit. A "rebelové" skončí v masovém hrobě. Z hlediska řízení by to byl jednoduchý a celkem logický majstrštyk.

Chvástat se tím, že já jsem ten co vyzrál nad probíhající agendou a ti co se nechali očkovat jsou jen hlupáci je podobné, jakoby si Gabčík a Kubiš nechali na čelo vytetovat "nenávidíme nacismus" a bili se při tom v prsa, jak oni nad režimem vyhráli a ten je díky tomu na ně krátký.

Co bych tedy udělal já? Nejdříve bych rozšířil novou "mutaci" viru s větší smrtností, která by zkosila rebely, ale ne naočkované a velice silně bych informačně ozvučil ty situace, které by ukazovaly na kolenou prosící (kdysi skeptické) občany, jak žádají o dávku pro sebe a své blízké. Tím bych dal vodu na mlejn těm, kteří jsou pro očkování a celý odpor proti této agendě by byl zlomen.

Pokud je jejich cílem nás všechny naočkovat, tak není otázkou jestli ano či ne, ale KDY.

Globální elity nejsou blbci. Oni vědí, že je nutné zlikvidovat rebely, tedy vlky co koušou a nikoliv ovce, které se dají stříhat a chovat na maso.

PS: Berte samozřejmě tento text jen jako jednu z možných variant, aby bylo jasné, že možností mohou mít desítky. Určitě sami přijdete na další.
17 Komentářů k JINÝ POHLED NA OČKOVÁNÍ A (ne)OČKOVANÉ

 1. Czexit napsal:

  s variantou vypusteni dalsi "mutace" s vysokou smrtnosti, aby presvedcila i odmitace, se pocita od zacatku.
  ted o tom vysel pekny clanek i na aeronetu
  https://aeronet.cz/news/who-varovala-pred-vypuknutim-3-celosvetove-vlny-covid-19-a-vyzvala-de-facto-k-eliminaci-letnich-dovolenych-globaliste-chystaji-dalsi-uzavery-a-lockdowny-ale-tentokrat-spojene-s-povinnym-ockovanim/

  jedna z moznych zachran je dostatecne rozsirit info o tomto planu mezi lidi, aby az to nastane, aby se k tomu postavili jako k utoku biologickou zbrani, nikoli jako k dalsi "prirozene mutaci" viru kvuli neockovanym

 2. Antonín Pecháček napsal:

  Člověk míní, Pán Bůh mění. Nepropadněme panice. Poslední slovo bude mít ON. Pro potěchu srdce nabízím něco od sv.Tomáše Aquinského.
  Statečnost je jedna z kardinálních morálních cností a má čtyři atributy. Důvěra v Boha, velkodušnost, vytrvalost a houževnatost.

  • proud napsal:

   NENI zadnej "panbicek"! Tim je mineny jen vytvoreni "cehosi" na oblbovani mas! Kdo to jeste porad nepochopil,plati pro nej: "Budiz blahoreceny hloupy ovce". Jestli cokoli "nadprirozenyho" existuje,pak snad,SNAD pouze stvoritel,stvoril a dal absolutni svobodu,vsechno ostatni uz je nasim sebevrazednym "dilem".Panacku zpitomelej;-).Proto necekej odnikud zadnou pomoc,bud si pomuzeme sami,nebo dobre nam tak!

   • Martin napsal:

    Souhlas !!!

    To lidé zapoměli kolik krve má na rukou inkvizice? Ve jménu náboženství se vedli války? Nic se nezměnilo, pravidlo lepší mít než být je stále aktuální.

    • Pavel napsal:

     @Proud/Martin: Pánové, nepleťte si všelijaká náboženství a ideologie s vírou!

     • proud napsal:

      Nepleteme,ale vir je tolik,ze je kazdymu normalnimu jasny,jakou myslime :-) ;-).Navic,ona je kdyz ne kazda,pak temer kazda svym zpusobem skodliva,ubira na pruznosti nazoru,kterej se ma vyvijet a rozvijet,nikoli stagnovat. ;-). I zakladni vira v sebe sama tedy potrebuje casem korigovat.

     • Martin napsal:

      Pořád stejná písnička, která je tá pravá nadřazená víra a staví sed nad lidmi a uděluje si absolutní právo na jejich život?

 3. Eschatolog napsal:

  konečně se autor odkopal, tak idiotský a plytký text patří do iDnes, ž i d o v i n a

 4. Antonín Pecháček napsal:

  Ad.proud a Martin. Myslel jsem, že bojujeme na stejné straně. Omlouvám se, pokud jsem Vás urazil svým přesvědčením. Neodpustím si ale jednu poznámku. Čemu všemu musí člověk uvěřit, aby nevěřil, to je neuvěřitelné.

  • Martin napsal:

   V tom to právě je, přesvědčení a nemít žádné cílené pochybnosti se spětnou vazbou aby nevznikala polarita, která jak víme z minulsti se pěkně vyřádila a doposud je. Je velice jednoduché žít nezodpovědným způsobem a věřit, že to někdo za nás odčiní a napraví.

   • proud napsal:

    Pravda,nikdo za nas horky kastany z ohne tahat nebude,ani ten,nebo to co nas stvorilo,stvoreni ke svobode,tedy za vsechno s nama souvisejiciho primo zodpovedni sami pred sebou a tema kdo prijdou po nas,zodpovedni jak za sebe,tak za ty nezodpovedny,protoze nasledky poneseme a neseme taky vsichni,at takovej,nebo makovej...........

  • proud napsal:

   Nemas za co se omlouvat a jestli budes delat na sobe zavisi taky jen na tobe. Necejtim te jako nejakyho "nepritele". Co jsem napsal a vubec co pisu ma slouzit vzdycky hlavne jen k zamysleni se a overovani psanyho,ke vzbuzeni zajmu a zvedavosti a tim ke kyzenejm,dobrovolnejm zmenam,k zadny "valce", pokud ji kdokoliv sam nezinscenuje.

  • Miruno napsal:

   Člověk mění, Bůh nemění, nevměšuje se do záležitostí připoutané podmíněnosti lidských bytostí. To je koho říkanka? Každý si má individuálně uzpůsobit život tak, aby nesloužil příliš sobě, své nezodpovědnosti, nepravdám, nepodváděl a pokud možno se takovým a nečistotám vyhýbal i za cenu... Ten, kdo jedná zvnějšku, nemá uvnitř. Bílá a černá je to samé v rovnosti. Komu by jste svěřil svou víru, aby jste se jí zbavil? Proč věřit a proč nevěřit? Tyto dvojnosti jsou vždy soupeření bez skutečné inteligence, a z nich vychází mnohé neshody, neštěstí, pomýlenosti atd.

 5. Zdeněk napsal:

  COVID19 alias SarsCov-2 neexistuje, je to podvod, aby se odvedla pozornost od skutečné příčiny a tou je NANO OXID GRAFENU, sypaný do vakcín, roušek respirátorů, ovzduší a pod.,který způsobuje stejné projevy onemocnění,jako se připisuje COVIDU19, a to především toto: těžký zánět, dýchacích cest, krevní sraženiny, pseudoinfekce, oslabení imunity a cytokinová bouře, kromě dalších projevů: (čím více vakcinace, tím více nákazy, vakcinace sama o sobě jako prevence je neúčinná, je to podvod)
  https://tadesco.org/zpravy-od-meldy-3qq62q21/

  • proud napsal:

   Bohuzel co se me tejka,tadesco je mrtvy a podvodnicky,zkus to najit jinde,nebo hod original odkaz,pokud jde o preklad,diky.Ale "tadesco" opravdu ne-e..............

 6. ode V z danosti napsal:

  Na ty co absolvují opich se dá pohlížet jako na průkopníky. Obory jako nanotechnologie (Uspěch je na úrovni akorát tak "nanoroušek"), autonomní řízení, elektromobilita, UI (KAŽDÁ inteligence je umělá - i ta tvoje "lidská"), bioinformatika, biotechnologie a transgenika nedokázali dosud dospět ke zdařilým a použitelným výsledkům. Navzdory tomu jak jsou zoufale zaostalé...Natírají se imagí "technologické pokro čilosti", div jim naivní pozorovatelé nespoklnou jako samozřejmost, že jsou tak na výši, že "cestují nikoli z přítomnosti nýbrž z budoucnosti zpět do minulosti časem a ne prostorem" (což nikdy možné nebude, narozdíl od potenciálu jenž se ukrývá v biologii...a které příroda ani nebrání, ba umožňuje.). Aby na něco přišli... potřebují pokusy, spoustu pokusů. A oni na to jdou "hrubou výpočetní silou", "hrubou silou kvant lidských kapacit", "hrubou silou finančních prostředků zbytečně naddimenzovaných", atd. Než to rozumně zvládnou...potrvá přinejmenším příštích 100 let. Do té doby potřebují dostatek "nepoškozených" exemplářů pro bezpočet experimentů jenž si VÝVINUTÍ technologií VYŽADUJE. Jenže jak už to tak bývá... První letadla také padala častěji pro pouhé nedomyšlení opatření... Chybám se nevyhne. Studijní exempláře budou muset být možná doživotně sledováni a vyhodnocováni (ostatní "covid pas" mít nemusí). Kde je konec Lajky - "pionýra" nevědomého si spolupráce pro své páníčky... Ještě krouží na orbitě ?

 7. .lak napsal:

  CTRL
  https://pravyprostor.cz/ucinnost-vakciny-pfizer-proti-covidu-19-klesla-podle-izraelske-vlady-na-64/#comments

  6.7.2021 20:14:40 Odpovědět
  Marodí z lektvaru z jedových chýší.
  https://www.topcz.net/pandemie/dr-carrie-madej-transhumanismus-vakcina-covid-19-clovek-2-0/
  I když to tak možná nevypadá zase se tam málem na konci rozplakala nad nechápavými.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!