Nová kniha: Podvodemie – Covid-19 agenda – Spiknutí liberálů s cílem ukrást Bílý dům

podvodemie_obalka_upr-a5---kopieSkutečné pandemie nespoléhají na chybné předpovědní modely, neobjektivní zpravodajství, zpolitizovanou vědu, přehnanou úmrtnost a nadsazené statistiky úmrtí. Podvodemie, spojení slov podvod a pandemie, definuje orchestraci mainstreamových médií při vytváření hysterie kolem COVID-19. Tato kniha netvrdí, že virus COVID-19 není hrozbou, tato kniha odhaluje přehánění a vyvolávání strachu z hrozby viru COVID-19 s cílem vyvolat paniku mezi obyvatelstvem.

Podvodemie poskytla dokonalou záminku k zavedení masivního nezabezpečeného korespondenčního hlasování v jednotlivých státech, aby se zmanipulovaly prezidentské volby v roce 2020.

Tato kniha obsahuje informace a údaje z důvěryhodných zdrojů, které byly minimálně uváděny nebo ignorovány, protože neprosazovaly mediální narativ o "virové apokalypse". Falešná zpravodajská média buď omezují, cenzurují, nebo zesměšňují vědu a vědce, kteří se nedrží jejich alarmistického vyprávění.

K zakoupení zde: http://www.bodyartbook.cz/product/politika/podvodemie---/180
Jeden komentář na Nová kniha: Podvodemie – Covid-19 agenda – Spiknutí liberálů s cílem ukrást Bílý dům

 1. .lak napsal:

  Takhle má organický akismet mechanického ctrl ovat a ne cintátovat o čem neví ani zbla a dělat z toho svá moudra, padám. :-)

  Ze zvědavce

  dnes 2021-07-08 09:46:10
  Enyki beniki kliky békovat
  Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 2001:67c:2628:647:12::1a5.?.?.?
  100% účinnost vakcín na španělskou chřipku a smrt před sto lety z rockefelova institutu. Aktuálně odtamtud covid sars 2. Jednička s prasečí chřípkou jak víte že to tu hodili se sars covid 1 do spalovny nebezpečných odpadů za miliardy poté co se ministr odmítl očkovat. Teď točí bilióny na "španělskou chřipku II? Zajímavé je co jde když se lidem nablikají do očí kraviny. Dekorace dekorovaných.
  https://www.topcz.net/pandemie/dr-carrie-madej-transhumanismus-vakcina-covid-19-clovek-2-0/

  Odkaz jsem někde vykostil. :lol:
  Ale mažou historii prohlížeče nebo zmizí s odkazem, efly.

  99999

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!