Davová hypnóza ovcí

iceland-designer-promoOd doby, co mě úplně a nadobro přešlo přesvědčování ovcí, jsem se hlouběji začal zabývat analýzou jejich myšlení. Jak je možné podlehnout tak průhledné lži, i když má daná ovce všechny kognitivní funkce v pořádku, IQ vyšší než 100 a dokonce i nějaký ten titul. Když jsem ještě přednášel o psychologii marketingu, jako jednu z hlavních strategii jsem uváděl využití autorit - buď odborných, nebo laických (celebrity). Docházím postupně k názoru, že davová hypnóza s tečkou se projevuje zejména u jedinců, kteří snadno podléhají autoritám a mají v ně bezmeznou a iracionální důvěru (a to často selektivně na základě confirmation bias - tj. za autority cyklicky považuji jen ty, které jim potvrzují jejich názor, ty co mají jiný názor šmahem zavrhnou jako konspirátory, a to bez sebemenšího ohledu na jejich titul, odborné vzdělání nebo reálnou zkušenost).

K tomu se přidává fenomén narcismu (tak skvělý člověk jako já přece nemůže jen tak zemřít, co by si svět počal), obsedantně kompulzivní porucha (neustálé nošení roušky i po vakcinaci, koupání se v dezinfekci) a hypochondrie. Nakonec pak strach z vnitřního obviňování se za případnou smrt, kterou by  způsobili svým nejbližším nebo širšímu okoli, kdyby podobné rituály neabsolvovali, což je opět výraz kognitivní disonance - jedním dechem dodávají, že jejich odborníci vědí a mají pravdu, ti ale zase jasně říkají, že "nikdo nic neví" (takže vakcina je řešení, ale zároveň vakcinovaní můžou dále šířit i dostat CVD, takze raději dále ty roušky a 2 metry, dvě vachcíny asi nestačí, tak tři, nebo možná 4 atd).

K tomu je třeba přičíst Maslowovu pyramidu hodnot - lidé nejvíc touží nikoli po penězích, ale po uznání. Pokud převládne názor, že tečka je správná věc, oni se stávají součástí těch správných a je jim tleskáno. Už jsou dost dobře vytrénovaní progresivistickymi sociálními bodíky - tzn už automaticky nepoužívají slova jako negr nebo buzerant, teď se jen pro zmenu fotí na Insta a píšou si hashtag "holka na Phizeru" ovšem anglicky, aby to bylo in.  Jedna se o tzv social signalling, cesky masturbace nad svým dobročlověčenstvím. Touha po uznání je u těchto jedinců  silnější než pud sebezachovy. Proto i lidé, kteří skončili na vozíku ihned po aplikaci vakcíny, dále vybízejí ostatní, ať se tím nenechají odradit. Je to stejné, jako když bílou dívku znásilní gang z jiné kulturní oblasti, ale ona nepřizná jejich identitu, protože nebude podporovat rasismus.
16 Komentářů k Davová hypnóza ovcí

 1. .lak napsal:

  :lol: Mladá blažková, vyližplaziky torka.

  • Maroš napsal:

   Keďže niekto posudzuje oprávnenú opakovanú výčitku ako "osobný útok" - touto cestou odpovedám na cenzúru redakcie Badatel.net:
   - - -
   Redakcia /"drahá redakcia Apokalypsy"/ - ja zase dúfam, že po tom, čo sa diskusia bez Jean nadýchla aj novými diskutérmi - že práve títo noví odtiaľto /z Badatela pozn./ neodídu.

   Vám zjavne uniká obsah pojmu /zvieracia/ NUTKAVOSŤ! /Pokiaľ nie je služobná - operatívna./
   Takže, keď Jean opäť "bude musieť" zahlcovať diskusiu NIE SVOJIMI KOMENTÁRMI - OPAKUJEM NIE SVOJIMI KOMENTÁRMI, a začne tu paralyzovať svojím PSY OP modus operandi akúkoľvek TVORIVÚ diskusiu, pretože platí, že strach paralyzuje tvorivosť a konštruktívne myslenie - potom ma presvedčíte práve vy redakcia, že ste buď blbí, že toto "neviete", alebo že vám ide práve o toto! A tým pádom ste pre mňa NEDÔVERYHODNÍ! Vy tu potrebujete pohrebný ústav, že! Ale ja som vám tu už linkoval pohrebný ústav - Pohrebníctvo Venuša, na ktorom možno blogovať MÁRNOSŤ svojej existencie! Blogovať - nie linkovať sračky z internetu!

   Takže - ja teraz odsťahujem svoj ctený zadok z diskusie na webe "Badatel" - zasranej demoralizujúcim trollom, ktorý si po môjej intervencii odskočil na pár dní na dovolenku, ale teraz opäť "musí, lebo musí"! Inak - práve tú "dovolenku" som mal bez Jean tu /na Badatelovi/ práve ja!

   Kurva! Dusiť v sebe mesiace a každý deň výbuch proti týmto sračkám vyžaduje pre mňa obrovské množstvo energie, množstvo vnútorného času a množstvo neprespaných nocí! Ešte raz - komu sa tieto apokalyptické sračky páčia - choďte na Dark internet!

   Badatel týmto pádom pre mňa NIE JE NAJLEPŠÍ PORTÁL O ZDRAVÍ - s tým choďte doboha!

   Ja - nick Maroš - tu /na Badateli/ DEFINITÍVNE KONČÍM!
   Pán domu opäť privítal to, čo mi chce kradnúť z môjho - čas, zdravie, sústredenie, pohodu, nápady - a ja v tomto dome nebudem! Už nechcem! Redakcia - je to osobné - S VAMI tu /na Badateli/ pre mňa párty vo vašom dome skončila!
   - - -
   Poznámka k obdivovateľom Mossadu - žiaden agent tajnej služby nemôže byť bývalý agent, mimo zradcov. Ak niekto napísal "ako bývalý agent Mossadu" PR knihu o tajných službách Izraela - a navyše nie o ich prúseroch, ale o ich úžasnosti a neporaziteľnosti - je to ako keď si mafia objednáva PR - filmy a knihy o mafii, aby tak v ostatných mohla udržiavať prítomnosť neustáleho strachu z mafie. Detto tajné služby. Lebo písať o metódach tajných služieb je ako prezrádzať taktické informácie o sebe - čo je ako prezrádzanie vojenského tajomstva - a to sa obvykle nerobí. Čiže ide o ten PR strach z Mossadu - v ktorom sa opäť niekto rád /sú za každou záclonou, pretože ich schopnosti sú "nadľudské"/ - ako zvrátený obdivovateľ - vyžíva. A pýtam sa, prečo práve Mossad a nie CIA, FSB, MI6 a kopa ďalších možných rezidentov z iných krajín - vrátane z Ázie a Afriky - v strednej Európe? Vám vôbec nevadí, že ide o tajnú službu oficiálne sionistického štátu? A toto PR žeriete? Pretože!

   V.V.Pjakin /cca/ - "Štát Izrael vznikol, aby sa z celosvetovej mafie stal normálny národ!"

   Otázka - akú úlohu potom hrá oficiálna doktrína sionizmu - voči ostatným národom sveta? Keď nacionalizmus a vlastenectvo ostatných je zakázané?! Takže čo chcete obdivovať?! ICH Moc?!

   Kódované vysílání (2013) - CZ Dabing NOVINKA.avi
   https://ulozto.net/file/4pCUz2jV9Tqe/kodovane-vysilani-2013-cz-dabing-novinka-avi#!ZGH2ZQR1ZmtjATR1LGpmLmt3ZwxjMKSHBJu5rSD2JTMGAmOz

   Qwiet...

   • Maroš napsal:

    Kontext: PSY OP nick Jean
    https://www.badatel.net/eric-clapton-po-ockovani-k-tej-ihle-som-sa-nemal-nikdy-priblizit/
    -----------------------------------------
    Sem nelezte! Rovnaký príkazový riadok nefunguje ako spy na nwoo.org., ale na badatel.net. /tá bodka za tým!/ ako spy áno!

    "Varovanie: možné bezpečnostné riziko

    Aplikácia Firefox rozpoznala potenciálne bezpečnostné riziko a stránku http://www.badatel.net. nenačítala. Ak sa napriek tomu rozhodnete danú stránku navštíviť, útočníci sa môžu pokúsiť odcudziť vaše informácie, ako napríklad heslá, e-mailové adresy alebo údaje o platobných kartách.

    Čo s tým môžete urobiť?

    Tento problém je pravdepodobne na strane webovej stránky a vy ho, bohužiaľ, nedokážete vyriešiť. O probléme môžete informovať správcu webovej stránky."

    Spy...
    https://www.badatel.net./

    • proud napsal:

     Ale prekvapujes..........to jakoze budes dalsi takovej pobouchanej co sem taha diskuse odjinud jen proto ze se mu na nich neco nezda a tam se nemuzes realizovat kvuli adminovi? Jako VAZNE ??? To jako ze tady se kazdej moula co ho nekde vyhodej,nebo se neumi realizovat vyplace? To je teda "uroven"!

     • .lak napsal:

      Cenzurií centuorinů patriciizace. :lol: Nechám komedie, zas by to vykýblilo badata tele. Chtějí tam mít přiskandovávání vysoplených mouder nabuchonozderů.
      https://www.youtube.com/watch?v=fvAseRgJx1s

      • proud napsal:

       Jiste,nech komedie,kdyz ti nekde neprojde koment,hod ho tady,proc ne,ale bez odkazu na debilni web ;-),uz ti docvakava? ;-).Ledaze mu delas debilniho dohazovace a reklamu? Ona totiz ani negativni reklama neprestava bejt reklamou,proto je dobry zvazovat kazdej odkaz,nebo jmeno;-).Jiste,ti co nejsou "dost daleko",nepochopej.

       • .lak napsal:

        Jo to vím, že to nedocení.
        To není jenom "ěden web ale i křížově autoři autisty ve stavu zrodu, nóblés. :-D
        A budují si království svých alenek v říši divů, rádoby loutkáři. To je obecná nemoc a u odborníků podle zatížení tématem titulů. No

        • Maroš napsal:

         Už to pustili von - s tým, že oni ma necenzurujú - že to za nich robí STROJ! Sorry jako - nepáčiš sa mašinke! No tak do piče aj s takýmto biorobotickým webom! To mi zase hovoria v hlave "moje hlasy"! Ty vole! Ešte že existujú filtre, pluginy a firewally a štátni kackeri - za všetko môže jeden pojebaný vrátnik, že!

         Proude - ty máš ten svoj vibrátor v prdeli stále zapnutý? Z tých orgazmov si zjavne statil pamäť "čobolo"!

         Na Slovensku od 1.7.21 platí náhubkový zákon - za pičung proti systému až 3 roky basy! Tak sorry jako, keď ma web, ktorý sa deklaruje ako alternatívny a kritický - cenzuruje "strojom" pri očakávanej kritickej reakcii? A nastavenie toho stroja vykonal kto? Badatel adminuje ženská, a to mi začína pripomínať analógiu s tými cenzorskými kundami na Tadesco. Ženská sa k problému nikdy nepostaví čelom! Skrátka - nebudem sa tam ďalej prebíjať zlom, ktorému ona otvára dvere! Šalom!

        • proud napsal:

         A co s tim mam spolecnyho ja a jakejsi vibrator cobole? :-)))))))))))))))))))). Psal jsem jasne,nedelej tady reklamu jinymu webu,navic jeste hodne pofidernimu,co se ti na tom nezda,cobole???(Ja na brachu, bracha na me;-))

        • .lak napsal:

         Mají své postoje a netoleranci jiných netradičních náhledů jistých souvislostí a jsou to nová vrata telatům, ee.

 2. Eschatolog napsal:

  Jak je možné podlehnout tak průhledné lži, i když má daná ovce všechny kognitivní funkce v pořádku, IQ vyšší než 100 a dokonce i nějaký ten titul. - bludný předpoklad totál

  K tomu je třeba přičíst Maslowovu pyramidu hodnot - lidé nejvíc touží nikoli po penězích, ale po uznání. - tohle funguje dokonale na ovce, které právě nemaji v makovici nic kromě víry

  jestlipak byl admin na sjednocováni vlastenců pod křídlem nesplatitelně vyexekuovaného pavlíka morozova jehož problém již brzy teprve vyroste - takovou grotesku na fakbuku si neneche ujit, vlastenci :-)

  • proud napsal:

   Nemas s tema prachama tak docela pravdu,uznani je vzdycky tesne spjaty s odmenama..............Nebo mas za to,ze ti na hrade daji jen medaili? Nebo ze ti daj jako nobelovku pouhej car papiru? :-)))))))))))). I kdyz jiste,zalezi o jaky uznani ceho a mezi kym jde.....

 3. rezident napsal:

  tak u nás v korporátu když přineseš mnohem víc tržeb, tak se vyfotíš před bojovou zástavou a dostaneš diplom pracovníka měsíce a SMS pochvalu od nejvyššího šéfa -
  a funguje to :-) otroci makají jak draci

 4. zlejčlověk napsal:

  Ty firemní, obchodní úsměvy, když vím co z tebe budu mít, usměju se na tebe přesně tak, jak si to přeješ. To, aby jsi cítil, že to jde přímo ze srdce, ze srdce tý firmy a těch lidí.
  Ale co, auta se lesknou, regály svítí, brejle za volantama se třpytí, vejfuky co jinak smrdí a duní, vlasy žen odstín ála palette brekeke. Mercedes, audi, bmw, nejede? Prej něco se-lhalo.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!