Midazolam v Covidové pandemii, neboli: ti, co nás mají chránit jsou proti nám

MidazolamDavid Icke říká, že první vlna Covidu nebyla vůbec žádná chřipka. Ani dnes není nejsou nejmenší důkazy, že koronavirus existuje. Ta iluze nebezpečného viru byla podpořena zfalšovanými testy, podvodnými úmrtními listy, kde byl vždy důvod úmrtí Covid, i když lidé zemřeli na něco zcela jiného. Pak přišla karanténa a roušky a všecko ostatní. Postiženi byli pouze starší lidé, převážně v domovech a dokonce to dalo podnět teorii, že korona ohrožuje hlavně ty staré, což nebyla pravda.

Začátek celé historky je někdy v 1990. letech v Anglii, v domově pro důchodce zvaném „Liverpool Care Pathway.“ Byl to speciální domov pro ty, kteří už neměli před sebou příliš mnoho života. Byla to, jak by se řeklo, jejich poslední štace. Ten problém byl, že doba umírání těchto lidí byla zhruba ode 2 dnů do 10, což se zdá podivné. Jakoby na poslední chvíli tam s babičkou nebo s dědečkem honem-honem utíkali, aby mohli zemřít právě v tom domově. Teprve později se zjistilo, že to nebyl ten případ, že šlo o něco mnohem horšího a Liverpool Care domov byl zrušen.

Sice zrušili instituci, ale její metody zůstaly nadále platné. Mezi 17. březnem a 16. dubnem 2020 nechala britská vláda převézt všecky staré lidi z nemocnic do domovů pro důchodce. Nemocnice dokonce dostávaly náhradou za převezené starce a stařeny finanční odměny. Bylo to zdůvodněno tím, že jde o snahu ochránit je před Covidem. Nejen v Anglii, ale i v Americe se dělo to stejné a možná i jinde po světě. Obyvatelé těchto domovů a jejich příbuzní si hromadně stěžovali, že jim tam vozí nemocné z nemocnic a ti zdraví se pak od nich nakazí, ale nikdo na to nebral ohledy.

Nákaza v tom nebyla žádná. Byly použity techniky, vyzkoušené předtím v již zmíněném Liverpool Care: po příjezdu nebyly nově příchozím dále dávány léky, které dostávali v nemocnici. Byli napojeni na vnitrožilní výživu a skutečnou stravu a ani vodu již nedostali. A pak jim začali dávat ve velkých dávkách léky pochybného druhu, z nichž ten hlavní byl Midazolam. Bez vody, bez jídla, otráveni směsí škodlivých léků, staří lidé hromadně umírali.

Nesmíme zapomenout, že do domovů pro staré lidi neměli po dobu karantény ani rodinní příslušníci, ani jejich známí přístup. Snad aby neviděli co se tam děje?

Midazolam je používán asi od r. 1982. Je to sedativum při anestézii a spolu s dalšími drogami je používán v Americe na popravy kriminálníků. Tato droga dokáže uklidnit natolik, že mnozí upadnou do bezvědomí a někdy i zemřou. Způsobuje úpadek paměti, zapomnětlivost a nemoci horních cest dýchacích, naprosto stejné jako korona. Podána ve větších dávkách, anebo příliš rychle vstříknutá injekčně vede často k úmrtí. Říká jedna ošetřovatelka, „dejte jim Midazolam a do pár dnů jsou pryč.“

Lékaře v těchto institucích pro staré lidi není vidět. Případné léky předepisují na dálku, aniž by pacienta viděli. Je to přece konečná fáze jejich života, tak proč by se kdo namáhal. Jenže mnozí, které se podařilo z této vražedné mašinerie osvobodit žili ještě dlouhá a dlouhá léta.

Na začátku epidemie Covidu nakoupila britská vláda obrovské množství Midazolamu. Vykoupila všecko, co měl výrobce na skladě a ještě skoupila zásoby ve Francii. Tam, kde před rokem koupili 33 329 dávek, v r. 2021 jich nakoupili 171 952. Údajně pomocí této drogy zabije britská Národní zdravotní služba asi 130 000 starých lidí ročně, což bylo s hrůzou zjištěno někdy v r. 2014. Když přišel Covid, projekt Liverpool Care Pathway znovu oživl ve velkém.

K tomu všemu ještě pomohlo to, že při přijetí do nemocnice museli pacienti podepsat formulář souhlasu s ošetřením a s léčbou. V tomto formuláři je od jisté doby šikovně zabudována věta, že pacient svým podpisem dává souhlas k tomu, aby při jakémkoliv selhání, nebo kdyby upadl do mdlob, aby nebyl kříšen. Aby ho prostě nechali při první příležitosti zemřít.

 

To byla první vlna korony a pak přišlo očkování

Dnes vytváří koronavirovou epidemii jednak testování, ale hlavně očkování. To množství lidí, které současné čtyři vakcíny zmrzačí a zabije je neuvěřitelně vysoké a přesto, nikdo proti tomu nic nedělá. Když si představíte, že když člověk někoho zabije, je za to souzen, trestán, dostane mnoho let žaláře a tady – velké farmaceutické firmy hromadně očkují populaci, lidé umírají jako mouchy zjara a nic se neděje, žádná zodpovědnost. Není to podivné?

V současné době byla provedena první pitva zemřelého na očkování, který za 18 dní po injekci testoval jako negativní na koronu a přitom za dalších 6 dnů zemřel a pitva zjistila, že měl viry mRNA a tím pádem i jedovatou hrotovou bílkovinu (spike protein) skoro ve všech orgánech co v těle měl. Tato injekce, ve snaze vyvolat reakci imunitního systému napadla jeho celé tělo.

Autor článku mluvil se specialistou na infekční nemoci a poslal mu výsledek pitvy. Tento člověk žádal o anonymitu a pak mu sdělil:

„Lidé si myslí, že jen někteří mají zápornou reakci na tyto vakcíny, ale to není pravda. Podle výzkumu budou mít postupně všichni očkovaní zdravotní potíže, protože hrotová bílkovina se váže na ACE2 přijímače (receptors) všude v těle. Myslelo se, že mRNA zůstane tam, kam byla vpíchnuta, což se nestalo. Tím pádem budou zasaženy všecky orgány. To ukazuje na to, že vakcína buď nefunguje, anebo že virus způsobuje podpoření protilátek, což znamená, že se naopak rozšiřuje v očkovaných mnohem rychleji. Je to celosvětová časovaná bomba.“

 

Takže jsou v tom zamícháni všichni

Britské a americké zdravotní organizace a možná i vláda sama, anebo aspoň její části, jsou tím pádem jedni z hlavních zločinců, kteří zkoušejí vyhubit většinu lidské populace na planetě Země. Američané se ještě dále vyznamenali, když byl objeven tajný doklad o tom, že americká Národní instituce pro alergie a infekční nemoci (NIAID), jejímž vedoucím je Dr. Anthony Fauci poslala univerzitě v Severní Karolině k prověření vzorky „pravděpodobných kandidátů na vakcínu proti koronaviru“ již 12. prosince 2019, což je 19 dnů předtím, než byla oficiálně oznámena existence koronaviru. Dokument je na shora zmíněné stránce; začátek koronavirového strašáka je na stránce Světové organizace pro zdraví (WHO).

Takže měli vakcínu ještě dříve než my chřipku! Jak jinak je to možné, než že dobře věděli že ta chřipka přijde a byli na ni již předem připraveni. Z toho vyplývá, že tuto chřipku taky způsobili!

 

Další důkaz je v patentech

Již v r. 2003 vidělo americké Centrum pro kontrolu nemocí (CDC) možnost značného výdělku v rozšíření koronavirové chřipky v Asii. A tak se rychle postarali, aby jim tato příležitost neunikla a patentovali všecko, co bylo patentovat možné:

  • Koronavirus samotný, patent č. US 7220852;
  • Vlastnické právo na koronavirus, patent č. US 7279327;
  • Zjištění a měření koronaviru, patent č. US 7776521.

Tím pádem nikdo jiný než oni sami nemá právo tento virus sledovat, měřit ho, nebo vyvinout prostředky či metody na jeho zhodnocení. V r. 2007 pak podali přílohu k těmto patentovým přihláškám, která požadovala utajení zmíněných patentů.

Není to pouze CDC, kteří jsou v tomto zapleteni, ale také Dr. Anthony Fauci, Dr. Ralph Baric (z již zmiňované univerzity v Severní Karolině) a ještě celý seznam dalších vědců, kteří na tomto výzkumu pracovali.

Samozřejmě, přírodu není možno patentovat. Takže kdyby byli bývali patentovali přírodní věc, bylo by to protizákonné. Jenže když je tato korona umělá, pak se zase provinili proti mezinárodním smlouvám a dohodám o vyrábění chemických a biologických zbraní. Takže ve skutečnosti jsou právně postižitelní tak jak tak.

Ale – kde je zákon? Kde je zasloužený trest pro všecky tyto spiklence a jejich a organizace? Spí snad všichni ti soudcové, anebo jsou tak dobře podplaceni, že předstírají že spí, aby nemuseli nic dělat?

Jak říká španělské přísloví, „Člověka, který spí, probudíš; člověka, který předstírá, že spí, neprobudíš.“

 

Co tím bude docíleno

A přitom je to všecko špatná spekulace. Ať už očkovaní budou těžko nemocní, nebo zemřou, jak je očekáváno, pak se globalisté zbavili těch, kteří jim zobou z ruky jejich propagandu a dělají všecko přesně jak jim v televizi diktují. A ti, co zbydou, ti neočkovaní, jsou všichni proti nim, nevěří jim a ignorují jejich propagandu. Zbavili se tím pádem svých přívrženců a zůstala jim jen nedůvěřivá opozice.

Očkovaní sami to brzy nebudou mít lehké. Kvůli magnetičnosti nebudou postupně mít možnost ani přejít v obchodě kolem pokladny, nebo kolem aut s elektronikou, budou spouštět různé druhy hlásičů, způsobovat rušení radia a podobně. Kromě toho, že budou velmi nemocní.

Stran magnetičnosti, právě se vynořily další odstrašující historky, jak lidé, kteří podstoupili genetickou terapii jsou rovněž magnetičtí. A nejhorší je, dokonce i maso, koupené s největší pravděpodobností v Americe (ve videu to není řečeno), je magnetické, viz ZDE. Co je toho příčinou není zatím známo.

 
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!