Kdo nepatří do duhové Evropy, bude potrestán

216339461_1395443534229487_8281995075814708481_n„Evropa nikdy nedovolí, aby byly části naší společnosti stigmatizovány,“ uvedla ve čtvrtek šéfka Evropské komise Ursula von der Leyenová. Tento výrok se týká maďarského zákona o cenzuře informací o homosexualitě a „zónách bez LGBTIQ“ v některých částech Polska, kteréžto akty vyvolaly pobouření v EU.
Předseda poslaneckého klubu FIDESZ v maďarském parlamentu Gergely Gulyas na tiskové konferenci v Budapešti ostře kritizoval bruselské řízení o „nesplnění povinnosti“. Zdůraznil, že navzdory útokům na zákon maďarská vláda nezmění svůj postoj. Maďarská tisková agentura MTI ho citovala, když uvedl, že jeho země není připravena nic změnit na skutečnosti, že sexuální výchova je úkolem rodičů. Pokud Brusel požaduje od Maďarska rovnost v sexuální výchově, pak by to v „bruselském jazyce“ znamenalo, že „bychom měli do škol a mateřských škol pustit aktivisty LGTBIQ“. Ministr označil skutečnost, že Brusel v souvislosti se zákonem hodlá zadržovat finanční prostředky z „Fondu obnovy“, pro pomoc Maďarsku, za extrémně negativní jev.

Rakouský web Krone.at píše v souvislosti se zákonem a řízením EU proti maďarskému zákonu: „V Maďarsku vstoupil minulý týden v platnost zákon, který zakazuje „reklamu“ na homosexuály a transsexualitu. To platí také pro knihy nebo filmy o tomto tématu. Von der Leyenová označila zákon za „ostudu“ a vyhrožovala žalobou, pokud Budapešť text neopraví. Maďarský pravicový nacionalistický předseda vlády Viktor Orbán odmítl zákon stáhnout a na oplátku obvinil EU z „bezprecedentní kampaně“ proti jeho zemi. Pokud jde o Polsko, komise zjistila, že země neodpověděla úplně a adekvátně na svůj dotazník týkající se vyhlášení takzvaných „zón bez LGBTIQ“ v některých regionech a obcích. Polsko a Maďarsko mají nyní dva měsíce na to, aby odpověděly na vytýkací dopis Evropské komise. Jinak může Komise věc předložit Evropskému soudnímu dvoru. “Zkratka LGBTIQ pochází z angličtiny a znamená „lesbička, gay, bisexuál, transsexuál, intersex a queer“.“ Tolik Krone.

Je to jako vždy půl pravdy – reklama zaměřená na propagaci sexuality a homosexuality bude zařazena do kategorie „nevhodné pro mládež do 18 let“, nikoli zakázána. Ale tak je to vždy – pravda se přizpůsobí a povyk se spustí na základě upravené pravdy. Tak nějak vypadá budoucnosti EU – všechny státy budou platit příspěvky do EU, nově všichni občané i uhlíkové daně, ale dostávat peníze z EU budou jen ti poslušní. Ti neposlušní mají jen platit. Pohodlné, že? Koloniální systém uvnitř EU ve prospěch „správně smýšlejících“ zajištěn.

Mimochodem, z diskuse pod článkem v Krone i na dalších webech je jasné, že občané Rakouska mají o honbě za duhovou Evropu své mínění. Uvádím

3 příklady:

„Myslím, že EU je zde na špatné cestě. Maďaři chrání svůj lid, co se tu děje?“
„Je nepochopitelné, že se jedná o prioritu v EU, existují mnohem důležitější otázky, jako je ochrana hranic a migrace.“
„Vidím možnost, že by se EU kvůli LGBTIQ mohla rozpadnout.“…

O sankčním řízení hlasuje Evropský parlament a Rada, až nám to Evropská komise předloží, budu stejně jako celá naše frakce Identita a demokracie (ID) hlasovat proti.
4 Komentářů k Kdo nepatří do duhové Evropy, bude potrestán

 1. .lak napsal:

  Poblitici v roli podlokajníků jsou druhotný problém.

  Vas is das, das is běs. :mail:
  https://aeronet.cz/news/spanelska-studie-zjistila-ze-vakcina-spolecnosti-pfizer-obsahuje-vysoke-mnozstvi-toxickeho-oxidu-grafenu-ale-mainstreamova-media-i-farma-spolecnosti-to-ostre-odmitaji-jako-hoax/

  Chluorizátizácia
  Golem 2:00 s.r.o.
  https://www.topcz.net/pandemie/dr-carrie-madej-transhumanismus-vakcina-covid-19-clovek-2-0/
  Jdou dál a z plánované půl miliardy otroků přepočítali že jim stačí 135. tisíc. Zastaví někdo imbecilní oligarchy strojku arogance a korupce moci?

  Budete rádoby tlepat pseudomoudra zkumáků. Ty haldy sraček co udělá jeden ústav za rok nepřečte člověk za celý život natož aby pochopil co to zmrdali hovada. :-)))

  0 OdpovězUpravČvc 17, 2021 1:02

  • jop napsal:

   Jdou dál a z plánované půl miliardy otroků přepočítali že jim stačí 135. tisíc.
   asi máš chybu, má byť 135 miliónov

   • proud napsal:

    A to uz by se dalo tak zhruba odvozovat o kolik ze lidi by se melo tech "par otroku" vlastne starat:-)))))))))))))). A taky uz to ukazuje tim padem na to,jak se ten zbytek boji tech par panacu,co ho chteji obetovat a jak s tim evidentne tedy souhlasej..............Az se musim smat.

 2. proud napsal:

  Leyenova je lesba,nebo babochlap? Evidentne ano........

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!