KORONA MÝTUS – VĚDCI VYVRACEJÍ ÚSPĚŠNĚ SAMI SEBE

41uSFtLLcML._SX336_BO1,204,203,200_

ANEB KAM AŽ SAHAJÍ KOŘENY NAŠÍ SOUČASNÉ BRYNDY
* Asociace neznamená příčinnou souvislost
* Jak to bylo s nakažlivostí "španělské" chřipky?
* Kde jsou počátky chybné teorie choroboplodných zárodků?
* Proč neprobíhá alternativní medicínský výzkum?
* Skutečný původce chorob z 18. století
* Masivní očkovací kampaň v roce 1918
* Jsou neštovice opravdu nakažlivé?
* Počátky vědeckého omylu očkování
* Proč nebyly dojičky krav náchylné k neštovicím?
Ve videu hovoří i poradci spolku Resetheus: Dr. Andrew Kaufman a Dr. Thomas Cowan.
Jeden komentář na KORONA MÝTUS – VĚDCI VYVRACEJÍ ÚSPĚŠNĚ SAMI SEBE

 1. Vaska napsal:

  že by důvod proč zakazujou ivermektin ??
  USA dlouho trávily Rusy biologickými zbraněmi – nové odhalení Edwarda Snowdena
  „Rusové nevědí, že většina z toho, co jedí, byla kontaminována po dlouhou dobu …“
  Více než 80% výrobků, zboží, hnojiv a léků dovážených do Ruska ze Spojených států je pro obyvatelstvo NEBEZPEČNÉ. S takovým SENZATIVNÍM prohlášením provedl Snowden živé vysílání na kanálu 56.
  Spolehlivost těchto informací nyní potvrzují odborníci, ale není pochyb. Snowdenovi informátoři mu stále přinášejí nové informace o amerických aktivitách proti Rusku.
  Dodávky dovezených produktů z USA v roce 2015:
  Snowden: “Na první pohled to vypadá směšně. V Americe se však již dlouho provádějí rozsáhlé studie ničivých účinků parazitů na lidské tělo. Testované osoby jsou infikovány speciálně chovanými formami helmintů . je téměř nemožné zjistit jejich přítomnost v těle.
  Toto je nejnebezpečnější biomateriál, jehož hlavním účelem je doslova „pohltit“ a zničit člověka zevnitř! “
  Nezaměňujte je s nejjednoduššími druhy, jako jsou škrkavky nebo červa.
  Jedná se o speciální mikroodrůdy. Jakmile se tyto paraziti dostanou do lidského těla, migrují tělem. Akumulace parazitů v určitém orgánu člověka je často detekována až po pitvě.
  Nejlepším prostředím pro jejich obývání, reprodukci a život jsou lidská játra, svalová tkáň, oční bulvy a samozřejmě mozek, který paraziti dosáhnou za 10–12 let. Jedná se o extrémní stupeň infekce, po kterém se člověk nikdy nebude moci zotavit. Zničení těla probíhá pomalu, člověk to ani nemá čas pocítit.
  Na otázku, proč před tím nikdo nezazněl poplach, odpověděl Snowden celkem přesvědčivě:
  „Uvedu několik faktů. Podívejme se na statistiky úmrtnosti v Rusku . V 87% případů je hlavní příčinou intracerebrální krvácení, jinými slovy cévní mozková příhoda. Je to nehoda?“
  Za posledních 20 let se toto onemocnění stalo jednou z příčin úmrtnosti v populaci. Lékaři stanoví tuto diagnózu pro jakoukoli poruchu mozku. Ale a jaký byl ve skutečnosti důvod, nikdo se to nikdy nedozví, protože v tomto případě není provedena ani pitva.
  Nejběžnějšími prvními příznaky jsou únava, slabost, bolest hlavy, poruchy spánku.
  Existuje mnoho způsobů infekce. Hlavním nebezpečím jsou restaurace rychlého občerstvení, oblíbené sycené nápoje. Zvláště nebezpečné je sportovní výživa, biologické přísady, léky a vakcíny – infekce skrze ně se vyskytuje ve 100% případů.
  Odkaz na kanál 56 „Minulý rok uzavřela hlavní hygienická služba v zemi část restaurací s rychlým občerstvením McDonald’s. Hlavním důvodem byla četná porušení sanitární legislativy.“
  Snowden: “Je zbytečné proti tomu bojovat. Mechanismus již byl spuštěn. Amerika chápe neúspěch svých akcí na politické scéně a je připravena použít jakékoli metody, jak Rusko nějak srazit na kolena. Občané být ostražití!”
  Toto prohlášení komentoval ředitel FBSI „Ústřední výzkumný ústav epidemiologie Rospotrebnadzor“:
  „Tyto informace rozhodně vzbuzují obavy. Měla by být provedena naléhavá kontrola všech provozoven rychlého občerstvení, aby byla potvrzena slova pana Snowdena. Občané země by měli být upozorněni na možnou hrozbu a pokud možno úplně odstranit výše uvedené výrobky z strava.
  Jako preventivní opatření trvám na užívání antiparazitik s rozšířeným spektrem. Nejbezpečnějším je doposud nejnovější vývoj ruských vědců-parazitologů zvaný „NNN“. Toto je doplněk nové generace. Jeho recept obsahuje složky, které mohou bojovat proti tétéměř všem známým druhům parazitů a odstraňovat z těla všechny produkty jejich životně důležité činnosti.
  http://xn—-ctbsbazhbctieai.ru-an.info/новости/сша-давно-травят-россиян-биологическим-оружием-новое-откровение-эдварда-сноудена/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!