Proč se kovidioti nebojí „vakcíny“ ?

dsc_3590Tak iDnes dnes zveřejnila zprávu o tom, že zavírají očkovací centrum v Malajsii, neboť se tam nakazilo již 200 očkovaných. Většina z nás se začne logicky ptát, jak je možné, že očkovaní onemocněli? Někteří se začnou ptát, jak je možné, že v totalitní cenzuře trestající jakýkoli odlišný názor dehonestací, výsměchem a dehumanizací, občas pronikne taková zpráva? Je to chyba v Matrixu? Podobně hledali dvojsmysly lidé v humoru komunistickou cenzurou schválených komiků a bavičů a pak na sebe významně mrkali, jo tím myslí Štrougala.
O žádnou chybu v Matrixu že nejedná, není to žádná náhoda. Marketing pandemie musí počítat s tím, že Covidioti nejsou totální kreténi a že chtě-nechtě budou konfrontováni na sociálních sítích, nebo svými kamarády nebo příbuznými s pravdou a fakty, a tak občas nějaký mainstreamový hovnomet něco "přizná", ale jen v množství "menším než malém".

Pokud tedy mainstream napíše, že se u některých lidí objevily vedlejší příznaky po vakcinaci (samozřejmě nic nesouvisí s ničím, není prokázáno, ojedinělé případy atd), Covidiot to zaregistruje (média jsou vyvážená, není pravda, že se cenzuruji informace, vždyť to přece přiznávají ), ale hlavně z toho vyvodí, že se o tom všem ví, že je to pod kontrolou, že se to sleduje, kdyby náhodou, a pak nastoupí podvědomý mechanismus "mě se to nestane " (smrt, ochrnutí, doživotní následky, neplodnost - to je zásadně vždy pro druhé, ne pro mě). Zprávy typu, "Paní zkolabovala po vakcíně", nebo "XY lidí cítí několik dní bolest v paži po vpichu" jsou marketingem pasivním (preventivním).

Zpráva o nakažení již očkovaných je však již marketingově aktivní - cílem je vytvářet nejednoznačnost a chaos. Chaos totiž spolehlivě zabraňuje návratu do normálu, tedy přesný opak, než slibuje marketingová "tečka". Pokud chcete lidi spojit pro určitou věc - například volby určitého kandidáta, musíte komunikovat jasně, jednoznačně a hlavně jednoduše. Obama vyhrál kampaň pomocí jednoho slova - "Change". Pod tím si totiž každý představil něco jiného, ale zároveň je toto "poselství" spojovalo. Prostě geniální slogan. Co na tom, že jakmile byl první muslimsko-keňský prezident s rysy Indonésana v Bílém domě u moci, žádná změna se nekonala a spolehlivě kráčel ve stopách Bushe.

Pokud však chcete vytvořit chaos, budete komunikovat nejednoznačně. Nejednoznačnost lidský mozek nenávidí. Chce řešení, chce "návrat do normálu", kde vše je jak bylo (před chaotickou situaci). A tak vám na jednu stranu slibují "tečku", tedy finální ukončení nenormální situace, kterou před tím systematicky rok a půl vytvářeli, na druhou stranu ústy kolaborujících "odborníků", kariérychtivých omega samců (kteří doteď někde za granty kouřili ciciny v obskurních laboratořích) a jiných kreatur "přiznávají" , že vakcína vás vlastně nechrání před ničím a nic nezaručuje, ale zároveň dodávají, že je to "jediná volba", pokud se chcete vrátit do normálu. A právě tím se dal vytváří nenormál, který je hlavním cílem marketingové kampaně.

Zeptejte se každého opíchance. Spolehlivě vám zopakuje mantru o tom, že vakcína vlastně nebrání přenosu ani infekci, brání jen "vážnému průběhu" (snad) a u toho bude mít pečlivě nasazený kávový filtr na hubě. Covid divadlo tak může nerušeně pokračovat.
12 Komentářů k Proč se kovidioti nebojí „vakcíny“ ?

 1. .lak napsal:

  No nevím. :lol:
  Třeba mají spolčené mistrné tříkrálové na klanění. A z nich dovede padat hrůz zrůd blekotů bu bu bu že fakta jsou heřmánkovým čajíčkem. Horově žánroví musí být unesení talenty. Jen ale aby si to nezhmotnili ze singularity projektoru.:-) Kvalitní základna pro pestré životy samosebepřekvapujících debilů určitě.

  Aeolistní
  vladimir81
  Americké CDC dnes zveřejnilo další údaje ve svém systému hlášení nežádoucích účinků vakcín (VAERS), což je databáze financovaná americkou vládou, která sleduje poškození a úmrtí způsobená vakcínami, a přidalo více než 2000 úmrtí po očkování vakcínou COVID-19 oproti údajům z minulého týdne.

  Minulý týden hlásili 6 985 úmrtí a tento týden toto číslo vyskočilo na 9 048.

  To je zdaleka největší nárůst zaznamenaných úmrtí za jeden týden od doby, kdy začali hlásit úmrtí po očkování vakcínou COVID-19.
  https://otevrisvoumysl.cz/cdc-pridava-vice-nez-2000-umrti-spojenych-s-injekcemi-covid-19-za-jeden-tyden-917-umrti-nenarozenych-deti/?fbclid=IwAR3dInIXZXfl06ADcp0NPWK6ppkXv2GA9wMYZO2xRYcDcVmEbCxe4JIMaF4

  1 OdpovězČvc 18, 2021 0:10
  Chluorizátizácia
  Návštěvník
  Chluorizátizácia
  Pro diskalkuliky je to to jedno v číslech, když se jim řekne že to tří let zabije 100% opíchaných tak s brutopírací to do tří týdnů dají co to znamená a popřou to s tím nehodící se škrtněte s vírou zázraku a své geniality. :-))

  Či s výhekem nasadí slabikář že to není česky, argumentačně poté začnou třeba s bosingostalkingovým kádrováním podprimitivního kádrováka a umí to v kruhu. :-)))

  0OdpovězUpravČvc 18, 2021 2:40

 2. Cctenar napsal:

  Před pár dny jsem zde psal názor,ale asi neprošel...
  Tak se tedy zeptám znovu:
  Znám více jak deset lidí, kteří mají vakcínu v sobě. Někteří i dvě dávky. Žádný neměl zdravotní problém, nikomu magnet v místě vpichu nedrzi, u nikoho jsem nezaznamenal změnu chování. Většina jsou chronicky nemocní. Srdce, i se strojkem na srdci, plíce, cukrovka, srážlivost krve, vše neléčitelné nemoci, pouze je prášky udržují, aby neumřeli. Podle většiny alternativnich serveru by vlastně měli být už mrtví. Stáří 55-75 let. Nejsou ze stejného města,ani kraje. Rozdílní výrobci vakcin.Můžete mi to někdo vysvětlit? A to prosím pěkně jsem proti ockovani a očkovat se nenechám...,ale nějak si pořád nemůžu ověřit pravdivost alternativních webu...

  • .lak napsal:

   Jenom mne napadá taková "nevhodná otázka proč se vlastně v uhnii ujal termín "lidské zdroje? //nicméně obchod s lidmi je také odpověď
   https://www.czechfreepress.cz/dalsi-blogy/moderni-inkvizicni-smejdi.html

  • luadu napsal:

   Dobrý den, myslím si, že zatím tito lidé "drží" díky všem možným práškům, co berou. Většina z těch medikamentů mmj. předchází - tlumí záněty, ředí krev apod. Ale vše jen dočasně. Zlom zřejmě nastane podzim-zima-jaro (respirační choroby) + 3 a 4 injekce.

   • proud napsal:

    Tak nejak podobne,jen s tim ze medikamenty netlumej priciny ani nasledky,nelecej,jen te oblbujou abys je necejtil!

    • proud napsal:

     A kdyz neco necejtim..............nelecim to,kruh se uzavira a stavas se trvalym nakupcim medikamentu,ktery se vedlejsima ucinkama zasazujou k dalsim problemum,"nelecenejm" dalsima medikamentama.......kdoze z troho profituje a jak moc a kohoze za chvili zahrabou nebo spalej?.......

  • jop napsal:

   skúšali sme na kolegovi, čerstvo po druhej dávke. Malý magnet držal, priamo pod leukoplastom zakrývajúcim vpich. Držal natolko, že chlap sedel 8-10 sekúnd, prudko vstal. Stále držal. Musel otriasť rukou, aby magnet spadol. Na žiadnom inom mieste nedržal, len presne pod vpichom. Na vpichu mal leukoplast, takže možno 5 mm od vpichu DRŽAL

 3. Maroš napsal:

  "TRANSFEKCIA je spôsob, akým tvoríme geneticky modifikované organizmy. O ovocí a zelenine určite viete. Nie sú zdravé ako normálny typ ovocia a zeleniny. Môžete si to aplikovať na človeka, ak budeme geneticky modifikovaní, nebudeme tak zdraví. Nemáme na to dlhodobé štúdie! Výrobcovia vakcín tvrdia, že toto našu DNA, náš genóm, nebude meniť. To nie je pravda. Ak týmto procesom tvoríme geneticky modifikované organizmy, prečo by to rovnako nepôsobilo na ľudí? Transfekcia môže byť dočasná zmena v bunke. Alebo je možné, že tá zmena bude trvalá, dostane sa do genómu a začne sa replikovať. Môžeme to spoznať až o pár rokov. Niečo, čo zmení náš genóm. Toto je syntetický kus DNA alebo RNA. Nie je prirodzený. Keď sa pozriete na uznesenie najvyššieho súdu ohľadom syntetickej DNA alebo génov, možno ich patentovať a patenty majú majiteľa. Čo to pre nás znamená? Znamená to, že Moderna alebo Nadácia Gatesovcov alebo Ministerstvo obrany budú nejakým spôsobom vlastniť časť nášho genómu.

  Ďalšou časťou systému podaní je ENZÝM LUCIFERÁZA. Patentovali ho a pomenovali Luciferáza. Luciferáza, pretože má bioluminiscenčné vlastnosti, čo znamená, že dokáže produkovať svetlo, má zdroj svetla. Toto všetko by bolo pod vašou kožou a vy by ste to nevideli. Luciferáza, lebo chcú mať istotu, že ste očkovaní. Neveria lekárskym záznamom, neveria vášmu tvrdeniu, že ste očkovaní. Chcú mať istotu, že došlo k úspešnej transfekcii, k úspešnej modifikácii génu. Takže cez špeciálnu aplikáciu, ktorá oskenujete oblasť tela, a ak máte v sebe luciferázu, ukáže sa digitálny kód, digitálne odtlačok alebo vzorec. Niečo, čo dokáže, že ste boli očkovaní. Uchováva vaše záznamy o očkovaní a tiež vám dáva ID. Číslo, čiarový kód, značku, tetovanie.

  Treťou vecou je nový typ HYDROGÉLU. Je to v skutočnosti vynález DARPA, Agentúry ministerstva obrany pre pokročilé výskumné projekty. Sú výrobcovia rôznych fantastických vynálezov. Jeden z nich je aj nový hydrogél. Na YouTube si môžete vyhľadať Profusa, čo je jedna zo spoločností, potom DARPA, hydrogél, nájdete krátke klipy, kde tento hydrogél popisujú. Hovorí sa o možnosti prepojiť ho s nanotechnológiou, mikroskopickými robotmi.

  Títo malí roboti sa môžu rozložiť, znovu zložiť a spojiť sa k vytvoreniu rôznych vecí. Tento typ hydrogélu, v kombinácii s nanotechnológiou, bude mať schopnosť napojiť sa na umelú inteligenciu. To znamená, že bude schopný získavať informácie z našich tiel, zhromažďovať ich, napojiť sa na váš chytrý telefón, na internet, na iné zariadenie. Akonáhle sa toto stane, bude to vašou súčasťou už nepretržite. Okamžite to môže zmeniť našu autonómiu, naše slobody. Táto vec môže merať váš krvný cukor, kyslík, krvný tlak, dobre, to znie super. Ale tiež môže merať množstvo ďalších vecí. Hovoria, že môže merať vaše emócie, váš menštruačný cyklus, vaše aktivity. Vaše živiny v tele, či ste si vzali lieky. Potenciálne, či ste si vzali nezákonné drogy. Čokoľvek vo vašom tele. Kam idú všetky tieto informácie? Kto tieto informácie bude chrániť? K čomu ich budú používať?

  Toto všetko má byť súčasťou vakcíny. Tento hydrogél a jeho prepojenie s umelou inteligenciou. Prepojenie je obojstranné. Aké informácie sa do nás budú vracať? Budú ovplyvňovať našu náladu? Naše správanie? Budú ovplyvňovať spôsob, akým myslíme alebo naše spomienky? Musíme sa zamyslieť, či vážne chceme prejsť z človeka 1.0 na človeka 2.0. Prečo má armáda prsty v našich vakcínach? Všade okolo vidíte Nadáciu Billa a Melindy Gates. Gates pochádza z rodiny eugenika. Eugenika znamené kontrolu populácie. Použitím genetických mutácií, použitím transfekcie môžu z planéty vyhubiť celý náš druh. Navrhujú napríklad, aby sa táto technológia použila na komároch v Afrike. Ale náš svet je krehký ekosystém. Kto môže rozhodovať o zániku jedného druhu? Je to veľmi krehká rovnováha. Kto má rozhodovať, kto pôjde preč a kto zostane? Tiež som upozorňovala, že v USA prešli zákony, ktoré zbavujú výrobcov vakcín zodpovednosti za škodu spôsobenú ľuďom. Ak ľudia zomrú, ochrnú alebo budú zmrzačení, oni si svoj profit aj tak nechajú. Nemajú motiváciu, aby tú vakcínu urobili bezpečnou. Toto nie je fantázia. Musíme sa spojiť. Tí, ktorí sa starajú o naše zdravie, nekonajú v našom najlepšom záujme. Chcem, aby ste si urobili vlastný prieskum,“ vyzýva Dr. Madej."
  https://zemavek.sk/dr-carrie-madej-vakcina-na-covid-19-a-clovek-2-0/

  Co vám o té experimentální vakcíně neřekli. Dr. Stefan Lanka
  https://vk.com/video269855646_456259850

 4. Maroš napsal:

  MOTTO: Vakcinačný Anjel smrti existuje - čo s tým urobíte?!

  Poznámka - na "holokaust" zásadne umierajú ľudia s nesprávnymi inštinktmi!

  "Anděl smrti? Půl roku po očkování v Izraeli vypukly u mladých mužů zápaly srdečního svalu a počet případů je o 2500% vyšší, než je ve sledované věkové kategorii dlouhodobý průměr! Americká televize Fox News o tom přinesla reportáž natvrdo, ale česká laborantka má ještě horší zprávy! V populaci prý může hrozit vypuknutí ADE syndromu v reakci na mutační vlny, kterým budou podléhat hlavně očkovaní lidé! Právě očkování může ohrozit lidský imunitní systém v prostředí rychlých mutací, protože tělo si nesmí vytvořit dlouhodobé protilátky proti koronavirům! Jak je to možné? Laborantka vysvětluje!

  Pravda o terapeutických látkách proti Covid-19 se postupně začíná odhalovat, ale nejsou to nijak veselé zprávy, protože se ukazuje, že očkovaní lidé se stali obětmi šíleného experimentu na hranici řízené genocidy. Americká televize Fox News totiž přinesla reportáž o posledních informacích z Izraele, kde od počátku roku očkovali celou populaci, včetně mladých lidí. Moderátor Tucker Carlson informoval americké diváky o tom, co se začalo odehrávat v Izraeli půl roku po zahájení očkování.

  Lékařské ordinace a nemocnice začaly být zaplavovány enormním množstvím mladých lidí, především potom mladých mužů, kteří si stěžovali na problémy s dýcháním, s tlakem na hrudníku, přičemž od očkování jim uběhlo přibližně 5 až 6 měsíců. Mladí lidé v Izraeli se totiž očkovali jako mezi prvními kvůli tomu, že to vyžadovaly izraelské střední školy a univerzity, takže mladí Izraelci byli mezi prvními očkovanými. Proč se problémy neprojeví ihned po vstříknutí vaxu pod kůži? Tomuto jevu opožděného a život ohrožujícího vedlejšího projevu po vakcinaci se říká “Anděl smrti” a je zobrazován jako andělská smrtka s přesýpacími hodinami, které symbolizují propůjčený čas, než se vedlejší příznak po vakcinaci začne projevovat."
  https://www.infovojna.sk/article/video-vakcinacni-andel-smrti-v-izraeli-propukly-zanety-srdce-u-mladych-ockovanych-muz

  "EXKLUZIVNĚ: „45 tisíc úmrtí po covid injekci,” tvrdí vládní informátorka v USA & právník podává žalobu

  Před pár dny vystoupil na veřejnosti právník Thomas Renz a sdílel šokující zprávu od vládní informátorky, že po covid injekci zemřelo minimálně 45 tisíc lidí, a že vláda utajuje skutečný počet úmrtí a poškození. Právník Renz s podporou Amerických lékařů z první linie podává žalobu na základě přísežného prohlášení této informátorky, pod hrozbou křivé přísahy. Více ve videu. "
  https://otevrisvoumysl.cz/exkluzivne-45-tisic-umrti-po-covid-injekci-tvrdi-vladni-informatorka-v-usa-pravnik-podava-zalobu/

 5. proud napsal:

  "17 503 mŕtvych, 1,7 milióna so zdravotnými problémami ( z toho 50 % s vážnymi) zaregistrovaných v databáze EÚ k 3.7.2021.
  EudraVigilance je databáza Európskej únie s podozrivými hláseniami v reakcii na medicínske preparáty, ktorá sleduje aj správy o traumách a úmrtiach po experimentálnych „vakcínach“ COVID-19." A to jeste nejsme ony avizovany 2 roky od podani! Zaradis se taky mezi ne?..............proud
  https://www.biosferaklub.info/dosledky-vakcinacie-na-covid-19-v-eu-17-503-mrtvych-17-miliona-so-zdravotnymi-problemami/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!