USA – repeté perestrojky – pád hegemona na 1. prioritě zobecněných prostředků řízení.

212115300_1140720996417650_1909449155511773015_nKrátce po rozpadu SSSR konceptuálové hovořili o tom, že podobným procesem projdou dle plánů GE i USA, které jsou tak po SSSR na řadě. Podíváme se na to, jak takový proces probíhá na 6ti zobecněných prostředcích (zbraních) řízení a krátce se zastavíme u 1. priority - světonázorové. Proces v USA probíhá takto:
1. Světonázorová - viz níže.

2. Chronologická, historie - Cancel culture.

3. Ideologická - neomarxismu, LQBT a politická korektnost jako nástroje destabilizace a demontáže společnosti.

4. Ekonomická - postupný odchod od dolaru jako prostředku směny v mezinárodním obchodu.

5. Zdravotně-biologická, zbraně nepřímé genocidy - D. Trump vyhlásil v roce 2017 kvůli drogám a opiátům stav nouze. Ročně zemře kvůli drogám a opiátům v USA více než 60 tisíc Američanů a trend je bezútěšně rostoucí. Nejedná se při tom pouze o nelegální trh s drogami, ale také o ten čistě legální farmaceutický trh, zásobující Američany drogami po tunách.

6 . Vojenská - vyčerpávající a stále nevítězné války. Odchod z Afghánistánu nemůže nikoho nechat na pochybách, že se jedná o vojenskou prohru. Odchod natolik kvapný, že USA nechaly Talibanu ještě nerozbalené dárečky v podobě hromady munice a nejmodernější vojenské techniky. Že se jedná o něčí záměr je na jiné téma.

Podívejme se podrobněji, jak takový proces probíhá na první prioritě. Co je pro jakýkoli subjekt prahnoucí po roli světového policajta a hegemona na této prioritě nejdůležitější? Jaký obraz ve světě máte a jak vás vidí. A kdo hraje v této propagandě (vnímejme slovo propaganda jako termín neutrální) roli nejdůležitější? Kdo vás dostane do domovů rodin i v nejzapadlejší části světa a může tam vést propagandu ve váš prospěch? Filmový a hudební průmysl. Hollywood je z tohoto pohledu v oblasti řízení zbraní nejvyšší kvality. Účinnější než celý jaderný arzenál a námořní flotila dohromady. Je to váš poklad a zbraň zbraní. Není tedy divu, že když globalisté usilují o likvidaci hegemona, musí zasáhnout přímo tam.
Tenkrát v Hollywoodu... to byly časy.

"Tak jo. Natočte si ještě ten nostalgický film a pak zavíráme".

Proces probíhá takto:

Začínáme hnutím Me Too. Me Too není nic jiného než nástroj likvidace a takto bylo vymyšleno a použito. Zde konkrétně pro likvidaci filmového průmyslu (zbraně) USA.
https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/weinstein-producent-soud-meetoo.A200311_160831_zahranicni_jadv?

Byl jednou jeden veleznámý filmový producent, hnací motor celého Hollywoodu, hvězda, největší borec, filmařský bůh, ikona - Harvey Weinstein. A pak dostal 23 let vězení. Bác ho! Ne, nikoho nezabil. Jen si herečky vzpomněly, že kromě toho, že je to osahálek, tak s ním měly sex. Vlastně ne, běžný sex to byl tehdy, dnes už to je znásilnění. Informace, že produkční spí s herečkami a herečky mají s produkčními sex za filmové role je natolik šokující (to jste nevěděli, co?
5 Komentářů k USA – repeté perestrojky – pád hegemona na 1. prioritě zobecněných prostředků řízení.

 1. Guybrush Ulysses Threepwood napsal:

  Это всё?

 2. .lak napsal:

  :lol: Neříkal někdo že futr děláte kozi?

  Pijack 20.7.2021 10:06:44 Odpovědět
  Morseofka je nástrojem hybridní války :yahoo: Aspoň takhle nám ji dnes presentuje strana a vláda. Prý si na nás posvítí. Nesmíme rušit jejich “demokratizační” proces :bye:

  .lak 20.7.2021 10:57:21 OdpovědětVáš komentář čeká na schválení.
  B-) To je podvratná činnost na stáčírny upírů a aktivita s energií špatným směrem nevytěžených a nestočených zločinců. ;-)

 3. Jéňa napsal:

  @ Proces probíhá takto ©

  USA (…) pád hegemona na 1. prioritě zobecněných prostředků řízení:

  ….lze očekávat nové zázračné manuály z CDC - Centra Diskreditace Koncepce.
  http://www.nwoo.org/2021/05/12/tri-cervene-karty-pro-koronavirus/#comment-2181758
  +
  Oh, DAKTARI...!
  http://www.nwoo.org/2021/06/10/vmesujeme-se-do-vnitrnich-zalezitosti-beloruska/#comment-2184326
  - - -
  Mávnout rukou...a rychle pryč! Škola Leva v akci :-)

 4. Guybrush Ulysses Threepwood napsal:

  Adminko, ten článok je úplný???

  • proud napsal:

   To je uplne jedno,je jen pro ty co se nechali nachytat na siozidovskou picovinu KSB! Normalni lidi takovy vejplachy hlav nectou.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!