„Modlí se ke stejnému bohu, má jen jinou tvář.“

Quanon-radio-from-social-media-but-its-just-hidingNastal čas si to vyřídit s qanonisty a podobnými ezo kulty. Lež bývá pro dav vždy rozdělena na dvě. Odhalit lež neznamená najít pravdu. Lidé často jen přejdou k alternativní lži, již předem připravené pro pochybovače a nevěřící Tomáše. A tak opět čtu o obrovském úspěchu tajné Trumpovy armády, jinde zas Kabala dostává na frak a mele z posledního... Síly temná jsou bity jako žito, kam se podíváte. Rockefellerové se dávají na pokání, darebáci všeho druhu už oblékají pruhované mundůry. Vše jde tak skvěle, že nejpozději zítra bude úsvit pravdy a světla.

Ezokulty se třesou na věk Vodnáře a ačkoli vůbec nechápou podstatu a principy astrologie (protože ta veřejná pro dav je deformována) ujišťují nás, že řešení přijde samo od sebe a tak nějak bez našeho přičinění. Bo sám vesmír a tak. Poloviční, nebo špatně pochopena pravda je horší než lež, protože je nebezpečnější a zákeřnější. Výše uvedené totiž formuje v psychice lidí stejný algoritmus vnímání a chápání světa (jen s opačným znaménkem) jako jeden z druhu sociální debility a to nihilismus. Nihilismus činí jedince pasivního a konformního s probíhajícími procesy, neboť vše je marno, výše popsané z důvodu, že vše jde skvěle. Jedná z pouček KSB nám však dává pravdivější a celistvější pohled na celou věc.

"Vše probíhá tím nejlepším možným způsobem v rámci mravní úrovně a míry chápání VŠECH účastníků daného procesu."

Dobře pochopit tuto poučku je velmi důležité.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!