„Modlí se ke stejnému bohu, má jen jinou tvář.“

Quanon-radio-from-social-media-but-its-just-hidingNastal čas si to vyřídit s qanonisty a podobnými ezo kulty. Lež bývá pro dav vždy rozdělena na dvě. Odhalit lež neznamená najít pravdu. Lidé často jen přejdou k alternativní lži, již předem připravené pro pochybovače a nevěřící Tomáše. A tak opět čtu o obrovském úspěchu tajné Trumpovy armády, jinde zas Kabala dostává na frak a mele z posledního... Síly temná jsou bity jako žito, kam se podíváte. Rockefellerové se dávají na pokání, darebáci všeho druhu už oblékají pruhované mundůry. Vše jde tak skvěle, že nejpozději zítra bude úsvit pravdy a světla.

Ezokulty se třesou na věk Vodnáře a ačkoli vůbec nechápou podstatu a principy astrologie (protože ta veřejná pro dav je deformována) ujišťují nás, že řešení přijde samo od sebe a tak nějak bez našeho přičinění. Bo sám vesmír a tak. Poloviční, nebo špatně pochopena pravda je horší než lež, protože je nebezpečnější a zákeřnější. Výše uvedené totiž formuje v psychice lidí stejný algoritmus vnímání a chápání světa (jen s opačným znaménkem) jako jeden z druhu sociální debility a to nihilismus. Nihilismus činí jedince pasivního a konformního s probíhajícími procesy, neboť vše je marno, výše popsané z důvodu, že vše jde skvěle. Jedná z pouček KSB nám však dává pravdivější a celistvější pohled na celou věc.

"Vše probíhá tím nejlepším možným způsobem v rámci mravní úrovně a míry chápání VŠECH účastníků daného procesu."

Dobře pochopit tuto poučku je velmi důležité.




13 Komentářů k „Modlí se ke stejnému bohu, má jen jinou tvář.“

 1. Kuba napsal:

  je fajn ze nekdo upozornil na uspavani a zpasivnovani lidi vytvarenim pocitu, ze se veci resi

  o tom, jak se osvobozuji deti v tunelech a jak jsou pripravene zatykace na kabalisty, uz ctu na internetu jiz nekolik let; porad stejna pisnicka v duchu "uz to prijde..."

  verte jen realnemu ovoci, ne slibum a povidackam

  • proud napsal:

   Jiste,rikam to porad ze za nas nikdo nic neudela,musime sami.Kapri si svuj rybnik nikdy nevypustej! Navic ovladaji spoustu technik,jak tomu predchazet.

 2. Zdeněk napsal:

  Ten obrazek chytrolína, co napsal tento nepodepsaný text, je mi nějak povědomý z demonstrace u Bílého domu. Vám také?

 3. rezident napsal:

  Qonanisti byli jasni jiz v 2019 jako false flag pro naivky a pavlicka

  • proud napsal:

   Takovejch je..............a jeste bude,rojej se jak vosy,obzvlast co je hromadne nasazujou na seriozni alternativni weby aby je pomahali zneverohodnit.

 4. Petr64 napsal:

  Tlieskam a smekám.

 5. Mira napsal:

  Vse je marne, vsechno jede podle planu, neni duvod neco delat. Uzite si show.Vas "T.Marny". Zeby symbolika priamo u tvorcov? To by aj sedelo.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!