Léčba následků tak zvaného „očkování“ a Covidu též, podle Dr. Zelenko

hydro-doc-2New Yorkský lékař Dr. Vladimir Zelenko byl navržen na Nobelovu cenu za jeho práci na vývoji léčby Covidu-19 a přesto jsou jeho rady, názory a výsledky všude ignorovány. 99% jeho pacientů bylo jeho zásluhou z Covidu vyléčeno a 80% z nich vůbec nemuseli do nemocnice. Dr. Zelenko také pracoval jako poradce pro Bílý dům, pro mnoho světových vlád, pro různé nemocnice, veřejné osobnosti a jednotlivé lékaře. A ještě ke všemu, na své internetové stránce dává všecky své znalosti a zkušenosti s léčbou Covidu-19 zdarma k dispozici celému světu. Přesto nejsou jeho osvědčené a vyzkoušené metody všeobecně používány – namísto léčby je stále propagováno nefunkční a nesmírně škodlivé „očkování.“

Dr Zelenko říká, že dnešní vlády nám naprosto zjevně a otevřeně lžou. Lékaři, kteří mají skvělou pověst and fantastické výsledky jsou zbavováni lékařského oprávnění kvůli tomu, že říkají lidem pravdu. Vedlejší účinky tak zvaného „očkování“ jsou zkreslovány a počet úmrtí je záměrně snižován. Mnoho případů ze systému hlášení zmizí, nikdo neví kam. Někteří zkoušeli nahlásit nové případy, ale byli ignorováni a jejich zprávy nebyly pod záminkou technických problémů použity. Dr. Zelenko odhaduje počet úmrtí na vakcíny proti Covidu v Americe na 200 000 lidí.

Evropská unie hlásí počet těch, u nichž vakcína způsobila vedlejší účinky 1,7 milionů, z čehož polovina jsou vážné případy. Úmrtí na tyto vakcíny je údajně 17 503 lidí. Sedmnáct a půl tisíce!

Tak zvané „očkování“ je smrtící, říká Dr. Zelenko. mRNA a hrotová bílkovina mohou po čase zmizet, ale protilátky, které jejich následkem vznikly, budou přetrvávat a nikdo neví jak dlouho. Mohou to být celé dlouhé roky, snad i napořád. Někdo by si mohl myslet, že to je dobré, ale pravý opak je pravda. A ještě ke všemu neexistují žádné studie na lidech, podle kterých by se dalo určit, jak dopadnou očkovaní, až přijdou do styku se skutečným, živým zdrojem chřipky. Veškeré studie na zvířatech dokázaly pouze jedno, že všecka zahynula. Když přišla do styku se skutečnou nemocí, protilátky vyvolaly natolik přehnanou imunitní reakci, že jí všecka podlehla.

„A i kdyby to očkování bylo bezpečné a účinné,“ říká Dr. Zelenko, „jakým právem může někdo rozhodovat, že je kdo potřebuje? A my si máme nechat napíchat injekce, vyrobené někým, kdo propaguje snížení lidské populace?“ To je námět k zamyšlení!

Dnes už máme dostatečné množství důkazů pro to, že tato tak zvaná „očkování“ způsobují těžké zdravotní potíže a zkracují život o několik desetiletí. Taková úmrtnost a tolik škodlivých vedlejších vlivů ještě nikdy nebyly. Jak to, že to najednou nikomu nevadí a dále je propagována vakcinace? Je to kvůli tomu, že nějaký nabubřelý Klaus Schwab ze Světového ekonomického fora řekl, že svět se už nikdy nevrátí zpět k tomu, co byl a že úměrně samolibý Bill Gates prohlásil, že všichni musí být očkováni? Jak to, že tito lidé jsou bráni za autority, které poroučí celému světu ve zdravotních záležitostech, aniž by měli patřičné znalosti?

Dr. Zelenko říká, že nejdůležitější ze všeho je předcházet nemoci a vyvarovat se hospitalizace. Nedovolit, aby se nemoc vyvinula a když už k ní dojde, okamžitě se začít léčit. Když už se někdo nechal očkovat, v žádném případě nejít na jakékoliv další očkování, ani proti chřipce. Podle něho ti, kteří byli očkováni, prochází dvěma obdobími, jak popsáno níže.

 

První rizikové období – akutní

Toto období začíná momentem vpichu a trvá asi 3 měsíce. Mnoho lidí tuto dobu nepřežije. Je hlášeno zhruba asi 6 000 úmrtí, ke kterým dojde do 48 hodin po očkování. Další vážné problémy se dostaví poměrně rychle, během následujících dnů, nebo týdnů. To proto, že hrotová bílkovina je pro člověka škodlivá; je to přímý jed. Tato se dostane do krve a postupně do každé buňky v těle. mRNA má položivot jen asi dva týdny, ale za tu dobu každá její molekula vyrobí až 5 000 hrotových bílkovin, takže lidské tělo se stane hromadnou výrobnou této škodlivé bílkoviny.

Buňky, do kterých se tyto látky dostanou, začnou rovněž vyrábět hrotovou bílkovinu a postupně se touto výrobou začne zabývat všecko, co člověk v sobě má. To samozřejmě vede k těžkým zdravotním potížím a způsobuje to nadměrné srážení krve. Údajně k asi 40% těchto příznaků dojde během prvních 2 dnů po očkování. Postupně se toto ohrožení zmírní, ale na jeho místo nastoupí srdeční a mozkové mrtvice, ledvinové a plicní infarkty, jejichž možnost přetrvává až do tří měsíců po očkování.

 

Druhé rizikové období – sub-akutní

Začíná za 3 měsíce od doby vpichu a může trvat několik měsíců, ale i několik let. Ohrožení spočívá v tak zvané patogenické přípravě s pomocí zesílení vlivu protilátek (antibody-dependent enhancement). Dr. Zelenko věří, že v té době již mRNA zdegradovaly a nevyrábějí dále hrotovou bílkovinu. Nutno poznamenat, že jiní lékaři s tímto názorem nesouhlasí a myslí, že výroba hrotové bílkoviny pokračuje nadále, prakticky do nekonečna. Tento druhý názor je podpořen tím, že cizí mRNA, injekčně dopravené do těla změní lidské DNA, což učiní výrobu hrotové bílkoviny permanentní a ještě navíc přenosnou na další generace.

To, co v tomto období ohrožuje očkovaného nejvíc jsou právě protilátky. V kontaktu se skutečným, živým virem (používám slovo virus z nedostatku jiného názvu, i když dnes již víme, že viry žádné nemoci nezpůsobují) tyto protilátky vyburcují imunitní systém, který se projeví přehnanou reakcí, která je tak silná, že člověka zabije. Proto je ze všeho nejdůležitější předejít této reakci, zamezit aby k ní došlo, což bude vysvětleno později. Jak se na podzim začnou nemocnice naplňovat nemocnými, kteří byli očkováni, to bude signál, že dochází právě k takovým reakcím. Podle Dr. Michaela Yeadona, tato reakce je smrtelná, je genocidální.

 

Je to opravdu genocida?

Měli bychom si uvědomit, že skoro všechny léky proti koroně, která není ve skutečnosti nic jiného než obyčejná, každoroční chřipka, byly potlačeny a dokonce zakázány. Mnohé účinné prostředky byly staženy z trhu a ani lékaři a lékárníci k nim nemají přístup. Škodlivý vliv tak zvaných očkování je záměrně potlačován a očkování je nadále všude propagováno. Veřejně je nám tvrzeno, že je neškodné a účinné, ale to není ničím podloženo, žádné testy nebyly v tomto směru podstoupeny a ty, které byly provedeny na zvířatech, dopadly všecky tragicky.

Lékaři jako je Dr. Zelenko, Dr. Yeadon, Dr. McCullough a mnoho ostatních dobře vědí, že hromadné očkování není vůbec zapotřebí. Tato nemoc, pokud vůbec ještě existuje, má u mladých lidí 99,998% možnost samovolného uzdravení (u starších je to procento 99,7%) a mnozí ani neví, že koronu měli. Takže proč očkovat populaci, která má skoro 100% možnost se uzdravit i bez lékařské pomoci a bez jakýchkoliv léků? V tom je rozhodně něco nekalého.

Prodělání této – dalo by se říci – lehké chřipky navíc vytvoří protilátky. Tyto protilátky jsou přesně v tom množství, v jakém jsou zapotřebí a jsou daleko účinnější jak proti koronaviru, tak i proti jeho mutacím, než injekčně dodané, umělé protilátky. Ovšem zde jsou lidé manipulováni strachem, hlášením nejrůznějších obměn již neexistujícího koronaviru, jedna horší než druhá které jsou většinou mediální výmysly. Bohužel, ti, kteří nemají správné informace, snadno této propagandě podlehnou a nechají si tento tisíckrát nebezpečnější vpich dát.

 

Třetí rizikové období – dlouhodobé

To, co přijde za tři roky od očkování je velmi těžké předvídat. Je pravděpodobné, že dojde k omezení plodnosti, protože za tím účelem byla tato očkování vyvinuta. 6 000% nárůst v potratech očkovaných těhotných žen toto jen potvrzuje. Rovněž tomu nasvědčuje snížení počtu spermií u mužů, otoky varlat a narušení menstruačního cyklu u žen všeho stáří. Ten vliv na lidskou plodnost je více než zjevný, takže můžeme očekávat to nejhorší.

Když přidáte k hromadné neplodnosti ještě myokarditidu (nebezpečná a nevyzpytatelná nemoc srdce) mladých očkovaných, hromadný výskyt rakoviny a auto-imunitních nemocí, to dohromady, spolu s neustálou propagací očkování a hrozbami povinného zákroku opravdu není nic jiného než genocida lidstva.

 

Jak se bránit proti škodlivým vlivům „očkování“

Podle Dr. Zelenko, během prvních 3 měsíců prvního rizikového období pomáhá brát léky proti srážlivosti krve, jako je acylpyrin a také přírodní NAC (n-acetyl cystein). Ovšem NAC byl promptně zakázán – u nás se sežene na pouze předpis, i když je to přírodní látka. Také je ho možno koupit v Německu, ale je nutno dát pozor, aby neměl umělá sladidla. Všecky šumivé přípravky je mají a tato sladidla jsou rovněž škodlivá a silně návyková.

První rizikové období se dále dělí na virové období, které trvá 5-7 dnů a které je snadno léčitelné. Po něm následuje zánětlivé období, jehož léčba je trochu složitější. Velmi důležitý je zinek, což je součást jak prevence, tak i léčby. Zinek ale musí být přímo v buňkách, kam ho není snadné dopravit a proto je třeba k tomu účelu brát spolu s ním ještě zinkové ionofory, jako je na příklad Quercetin, nebo výtažek ze zeleného čaje, či Plaquenil, nebo Ivermectin. Podrobná léčba bude uvedena níže.

Ve druhé fázi následků na očkování je důležité za každou cenu zabránit útoku protilátek. To je důležité sledovat u očkovaných už proto, že když jim zatím nic není, tak mají falešný pocit bezpečí a při prvních příznacích nic neudělají. A přitom je naprosto nutné se při prvních příznacích okamžitě začít léčit.

Jako příklad uvádí Dr. Zelenko zánět v krku, neboli angínu. Lékaři léčí pouze typ „A“ a ty ostatní typy léčeny nejsou, protože je známo, že imunitní systém se o ně sám postará. Ale na typ A je nutno použít antibiotika, protože bez léčby by imunitní systém vytvořil tolik protilátek, že by se staly nebezpečnými a vážným ohrožením pro srdce. To stejné se stane při tak zvaném očkování proti Covidu a ve skutečnosti mají být antibiotika nasazena dřív, než imunitní systém zareaguje. To nejdůležitější je, aby protilátky nevyprovokovaly přehnanou imunitní reakci, čímž by mohly napáchat velké škody. Rovněž pomáhá brát vitamin D, nebo vystavovat se slunci (když není člověk nemocný). Ale jakmile by se dostavily příznaky, okamžitá lékařská pomoc je nutná.

 

Léčba Covidu a léčba následků „očkování“

Většina léčby je zaměřena na zamezení rozmnožování RNA virů. Viry ke svému rozmnožování používají enzym RNA-polymeráze, závislý na RNA. Tento enzym dokáže kopírovat genetický materiál viru, což umožňuje vznik nových virů a jejich rozšíření. Tomuto musí být zabráněno, aby nedocházelo k další výrobě hrotové bílkoviny, která podněcuje tvorbu protilátek. Zinek sám dokáže zamezit rozmnožování RNA virů, ale musí být obsažen v buňkách, jak již bylo řečeno.

Ovšem pozor, zinek a měď se vyvažují. Když bereme příliš mnoho zinku, pak máme nedostatek mědi, která je zase nutná na vyvážení železa a také je potřebná při mnoha metabolických procesech. Proto je nutno brát také měď, asi 2 mg denně je běžná dávka. Obojí se musí brát odděleně, jinak se vypotřebují na potírání jeden druhého a pro léčbu toho moc nezůstane.

Nedostatek zinku má skoro každý z nás. Tento nedostatek se projevuje špatnou funkcí imunitního systému, holohlavostí, průjmy, chronickými záněty, depresemi, srdečními nemocemi, neurologickými problémy a neuro-degenerativními nemocemi jako Alzheimer, dále cukrovkou a rakovinou. Zinek spolupůsobí při funkci asi 300 enzymů, což zahrnuje skoro všecky druhy enzymů, co v těle máme. Nedostatek zinku poznáte snadno, když vezmete tabletku do úst, nemá žádnou chuť. Zato když máte zinku dostatek, ta stejná tabletka chutná odporně.

Spolu se zinkem a zinkovým ionoforem je dále stěžejní udržovat hladinu vitamínu D a C. Na příklad, vitamin C je naprosto nutný pro Quercetin, aby účinkoval jako ionofor pro zinek. Dr. Zelenko sestavil vitamin C, Quercetin, Vitamin D a zinek do jednoho produktu, který nazývá
Z-Stack a který může být zakoupen ZDE. Upozorňuji, že lék stojí dost peněz, ale zaslání z Ameriky je ještě dražší – je přímo zlodějské.

Tyto čtyři látky, Vitamin C (250-500 mg), Vitamin D (5000 IU), Quercetin (250 mg) a zinek (25-50 mg) je nutno brát denně už jako prevenci. U očkovaných je to naprosto nutné, i když nemají žádné příznaky. Je možné, že už tím je možno zabránit nejhoršímu. Další pomocná metoda je vdechování nebulizovaného kysličníku, který ale musí být ve velmi slabém zředění. Běžně prodávaný 3% kysličník je příliš silný a je ho nutné zředit v poměru asi 1:30, čímž se docílí ředění 0,1%, jak radí Dr. Joseph Mercola. Takto používaný kysličník pomáhá i proti jiným potížím a posiluje plíce. Vitamin C zde funguje jako katalyzátor.

Další pomocné látky pro vstřebání zinku do buněk jsou tak zvané ZIP bílkoviny. Tyto se nacházejí v rostlinách, jako jsou rajčata, hrášek, brokolice, červená cibule, ořechy, červené hrozny a třešně. Podmínkou je, aby rostliny měly dostatečné množství minerálů, což ale není dnes prakticky možno docílit při hnojení umělými hnojivy, která se skládají pouze z dusíku, draslíku, fosforu a síry a postrádají jakékoliv další stopové prvky. A jak říkají jiní lékaři, jestliže naše zemědělství používá na všecko glyfosáty (Roundup) a ještě je nám dodáváno hojné množství aluminia, spolu s mikrovlnnou technologií, to nás jako lidstvo během dvou generací spolehlivě zničí. Prostě vymřeme a nebudou mladí, kteří by nás nahradili, protože toto všecko současně způsobuje neplodnost.

 

Kde sehnat Ivermectin nebo Plaquenil

Ivermectin a Plaquenil jsou dnes pouze na lékařský předpis. Pokud ho lékař odmítne vystavit, pak je možnost jít jinam, ale pravděpodobnost, že druhý lékař předpis vystaví není velká. Nakonec i lékaři sledují televizi a nemusí vědět skutečnou podstatu celé dnešní tragedie. V Americe je možno k tomuto účelu využít organizaci American Frontline Doctors, kteří za poplatek 90 dolarů udělají s člověkem konzultaci přes telefon a vystaví mu předpis. Není doporučováno použít obdobu těchto léků, vyrobenou pro zvířata, protože tyto mohou obsahovat znečištění, které může být pro lidi škodlivé.

 

Další rady, použitelné ke snížení rizika očkovaných a k prevenci všech

Přestaňte používat veškeré rostlinné oleje, včetně oleje olivového. Všecky jsou škodlivé, protože obsahují kyselinu linoleickou (Omega 6), která brzdí mitochondriální funkce a je velmi škodlivá při všech problémech horního dýchacího ústrojí. Používejte pouze máslo a sádlo, na smažení je možno použít přečištěný kokosový tuk.

Věnujte zvýšenou pozornost potravě a pokud možno nejezte továrně připravované výrobky a nic, co bylo sklizeno s použitím Roundupu. Časově omezení jídla na 6-8 hodin denně také pomáhá. Je rovněž doporučována každodenní sauna.

Jako hlavní vidí Dr. Zelenko nedostat se do nemocnice. To zdůrazňuje jako jednu z důležitých podmínek pro uzdravení. Asi sám dobře ví o čem mluví, protože byl velmi těžko nemocný. Před několika lety dostal rakovinu, ztratil kvůli tomu pravou polovinu plic, měl zničené srdce a musel podstoupit operaci srdce. Loni v půlce roku měl další rakovinu, k ní se mu přidal covid, což s polovinou plic nebylo lehké zvládnout.

 

Léčba jak Covidu, tak následků očkování, podle doktora Zelenko

Prevence Covidu-19 se nachází ZDE, s názvem „Zelenko Covid-19 Prophylaxis Protocol.“

Léčba Covidu-19 se nachází ZDE, s názvem „Covid-19 Treatment Protocol.“

Ionofory zinku s názvem „Zinc Ionophores: Optimism for the Immune System“ se nachází ZDE.

Všecky tyto texty jsou poměrně strohé a obsahují hlavně jména léčivých prostředků, která jsou mezinárodní. Text samotný snadno přeložíte v Googlu, nebo v jiném překladači https://www.deepl.com/translator 

 
25 Komentářů k Léčba následků tak zvaného „očkování“ a Covidu též, podle Dr. Zelenko

 1. .lak napsal:

  Tedy neproměnili svět v MASH 4077, tedy bez komediantů a hulihenový a radar taky nikde. Burnsů je ovšek jak kobylek, ale mnohem méně schopných nelikvidace okolí. Scankydoni tydýtů brutaltotalkrachzmar :lol:
  https://www.protiproud.cz/politika/5927-je-tu-situace-kterou-jsme-ocekavali-zacatek-prisnejsi-vlady-totalni-vakcinace-pro-vyssi-zisk-a-depopulaci-rockefellerova-nadace-i-schwabuv-velky-reset-na-plne-obratky-osn-who-mmf-a-sb-sluzkami-mocnych.htm

 2. ctenar napsal:

  Jelikož mi to napoprvé opět neprošlo, tak píši znovu :
  Potřeboval bych trochu poradit, nějak mi ten text "hapruje" :
  V textu se píše : V kontaktu se skutečným, živým virem (používám slovo virus z nedostatku jiného názvu, i když dnes již víme, že viry žádné nemoci nezpůsobují)... a pak je v textu dále : První rizikové období se dále dělí na virové období, které trvá 5-7 dnů ... a pak se neustále v textu opakuje slovo vir. Mám v tom trochu zmatek, co tedy co způsobuje nemoci, když ne viry? A proč tedy neustále o virech hovoří?
  Co se týče NAC, tu lze u nás běžně koupit. Že by zamezoval srážlivosti krve, o tom nic nevím, ale vím, že NAC, tedy N-Acetyl-L-Cystein, je prekurzor Glutathionu, což je nejlepší antioxidant, který si dokáže lidské tělo dovede vyrobit. (S vyšším věkem výroba Glth. v těle klesá). Glutathion taktéž lze u nás koupit.
  Dr. Zelenkovy kapsle Z-Stack jsou vyrobeny z : Vitamin C 800mg, Vitamin D 5000 IU, Zinek 50mg, Quercetin 500mg. To vše jde u nás běžně koupit a do 55 USD se vpohodě vejdete a máte kapsle na téměř dva měsíce. Také by se dalo napsat, jezte zdravě : citróny, kysané zelí, šípky, camu camu - vitamin C, Choďte na sluníčko - vitamin D, Zinek - Skvělým zdrojem zinku jsou semínka, ořechy, luštěniny (fazole, cizrna, čočka), tofu, tempeh, celozrnné obiloviny (vločky, hnědá rýže) nebo tahini. Na zinek jsou bohaté i rostlinná mléka. Quercetin : Kvercetin se v malém množství vyskytuje běžně například v rajčatech, kapustě kadeřavé, borůvkách a v dubové kůře. Právě dubu vděčí kvercetin - quercetin - za svůj název, vychází totiž z latinského slova quercetum označujícího dubový háj. Taky : Podobně, jako je tomu u většiny flavonoidů, jsou jeho nejbohatším zdrojem barevné a zelené rostlinné části. Vysoké koncentrace se nacházejí v běžně přijímaných potravinách jako cibule (300 mg/kg čerstvé váhy), jablka (21-72 mg/kg), kapusta (100mg/kg), červené víno (4-16mg/l) a zelený a černý čaj (10-25 mg/l) a také např. v borůvkách a jiných bobulovinách, v třešních, v bylinách (např. kopřiva, libeček, kapary), v brokolici či tykvi. Tepelnou úpravou nebo zmrazením se neničí. Pana Dr Zelenku bych v tomto smyslu popsal, jako výživového poradce..., ale tím nechci jeho přínos dehonestovat.

  • proud napsal:

   Hmm,to ti muzu napsat jen jak to vnimam sam.Virus je pocitacova zalezitost,ten muzeme skrtnout rovnou. A co vim,tak vir je pouze mrtvej a je to jen cast nejaky zemrely bunky,proto taky nikde na svete nenajdes CELOU sekvenci jakyhokoliv "viru",jen pocitacovy "predstavy",takze prevedeno do normalni reci,vir,tak jak nam ho cpou, neexistuje.Jsou dve moznosti,bud prestat uzivat nazev vir a uzivat onu "cast mrtvy bunky",nebo pouzivat ten nazev vir dal,ale s tim co to opravdu je a prestat oblbovat lidi.Co se casti mrtvejch bunek tejka,jsme jich prirozene plny,jelikoz se nam hromadne bunky menej,to neni nic novyho,beznej odpad odchazejici z tela potem,dechem a vymeskama. Pak neni tezky urcit co nam vyvadej rousky,ze,kdyz tuhle cast sebecisteni vyloucime,a ze to je zatracene nemala cast,nadmiru dulezita.O tom by pacienti se zanetama dychacich cest mohli vypravet,kdyby prezili onu nespravnou "lecbu" na masinach,kdy jim ty zaniceny plice trhali umelym dechem,nez by je zbavili hlenu a podobne...........pokracovat myslim nemusim....
   Co se vyzivy tejka,kazdej by si mel uvedomit cim je podle jeho travici soustavy clovek.Ani masozravec,ani vsezravec,ani bylozravec,ale plodozravec,jako primati.To znamena ze puvodne jsme potrebovali jedly plody cehokoliv a jelikoz jsme je urcite neprebirali,tak i nepatrnou cast "masa",oproti plodum,skutecne nepatrnou :-). Z toho zase plyne ostatni,kdyz si to clovek rozvede a predstavi.Taky je okamzite jasny co se sebou vyvadime s nasima "pazradlama".

   • .lak napsal:

    Lovci mamutů by nesouhlasili. :-)

   • ctenar napsal:

    Proud:
    Děkuji za komentář, ale... : mám takový pocit, že lidi byli na dýchací přístroje napojeni dříve, než byly roušky zavedeny... a kdyby roušky, moc se mi nechce věřit :) , že by byly odpovědny za tak vážný stav, jako totální zahlenění v tak krátké době. Jasně u lidí, kteří jsou na tom špatně, např.sotva chodí, nemůžou dýchat, by se tomu asi dalo věřit, ale sportovci? A zářný příklad je jeden z těch, co jsem popisoval v minulém příspěvku, kdy (dnes očkovaný, bez "příznaků" jako magnet na ruce, zhoršení zdravotních problémů a pod.), má tedy CHOPN+vážné srdeční problémy, roušku nosil, ale neonemocněl.
    Jinak dle tohoto článku NAC rozpouští hleny, což by podporovalo tvoje tvrzení i samozřejmě doporučení Dr.Zelenky.
    https://www.brainmarket.cz/nase-novinky/n-acetyl-l-cystein--nac-superman-mezi-antioxidanty/
    Jinak mne v té celkové akci Covid tak nějak vadí to, že na těch "štvavých" webech se píše, že žádný Covid neexistuje, ale následně se uvádí, co proti Covid pomáhá...
    Co se týče druhu jídla a lidstva. Někde jsem četl o skupinách lidské krve (A,B,O,AB) a o tom, že např.: (nevím přesně, jak to je) skupina A byli lovci (nejstarší skupina krve), tedy jedli převážně maso, další B byli pěstitelé, tedy jedli plodiny, pak asi AB, kteří jedli obojí... Podle toho, jakou má člověk krev, by měl uzpůsobit druh své stravy...

    • proud napsal:

     Neplet se,psal jsem ze rousky skodej,ne ze to jen zpusobujou,i kdyz u zdravejch tomu napomahaj samozrejme taky.Ale ono uz ono onemocneni zvany "covid" je na tom principu,je to chripajzna co se specializuje na zanet plic jako nasledek,rouska nerouska,rouska to jen umocni,nebo tomu udela cestu.O tom ze chripka,obzvlast ona respiracni ma uz cely veky na svedomi nase zesnuly starim nemusime diskutovat.Starej clovek se prestane hejbat a to je zacatek konce a nemoci,chripka(covid) je jen posledni hrebicek.Silnej a pohyblivej se zmatori,nemocnej,klidne tedy i sportovec jde do kytek.Bejt sportovec neznamena bejt imunni,a uz vubec ne u vrcholovejch,nebo vsech co to prehanej!!! Sportem ku zdravi,ale i k trvaly invalidite,ceho mnoho,vsechno skodi,i to "dobry". Mas to podobny jako kecy o stravovani a vecnej boj masozravcu a vegetarianu,ani jedni nemaji pravdu,nejsme vsezravci jak je mylne rozsireny,ale PLODOzravci a ti jedi i cervivou potravu,zcela logicky a pochopitelne,takze i tu trochu masa potrebujeme,ne se jim prezirat.Takovejch ruznejch omylu koluje spousty.Ale kdo umi s intuici,lehce se orientuje,ta nelze a jen je potreba se umet ptat a vnimat.

  • Jane K. napsal:

   Čtenáři, díky za příspěvek. Velmi dobrý, velmi prospěšný. Co se týče přenosu nemocí, viry ho opravdu nezpůsobují, jsou neživé. Dodnes nebyl ani jeden virus izolován. Ale dál se v tom nepátrá, není snaha ustoupit od starých bludů, protože na nich závisí celá současná medicína. Je možné, že nákaza je skutečně pouze záležitost stresu. Když se člověk nějak zestresuje (to může být způsobeno i mechanickým způsobem, jako např. vlivem elektřiny, 4G, 5G, vlivem dlouhého ležení, nebo i nevhodnou kombinací potravy), pak onemocní.

 3. Jane K. napsal:

  Málem jsem zapomněla, ještě jsou streptokoky a jiné koky, mykoplasma, jedy, škodlivé látky na příklad v hlíně, v prachu, chemtrails - to všecky taky způsobuje nemoci.

 4. Jane K. napsal:

  Je to kupodivu, kolik života je na příklad v hnilobě. Když dáte kousek shnilé brambory pod mikroskop, tak se to tam jen hemží. A všecko to je pro nás škodlivé a nebezpečné. Takže zdrojů nemocí je kolem nás hojně.

  • proud napsal:

   Nechci ti brat iluze,ale co je v ty brambore,mas v sobe taky:-))))))))))).Proto je to o ty imunite,tedy rovnovaze.Porusis ji a neco dostane navrch,zacne to expandovat na ukor jinyho a o "zabavu" je postarano.Medicina by mela bejt o umeni zit a ne o pilulkach.

 5. Jane K. napsal:

  Proude, já píšu o shnilé bramboře a ty nikdo nejí.

  • proud napsal:

   Pak se omlouvam,chapal jsem to tak,jakoze co je na ni a v ni ruznejch mikrobu vseho moznyho ;-). Nikdo je nemusi jist a ma v sobe totez,protoze se z toho a nejen z toho vsichni vlastne skladame.....zalezi,laicky receno,jen na pomerech toho vseho dohromady,podle toho vypadame a cejtime se,podle toho vypada nase imunita.

 6. Jane K. napsal:

  Vážení, Covid skutečně neexistuje. Tak zvaný Covid byla jen obyčejná každoroční chřipka, ještě navíc dost slabá, která skončila někdy v květnu 2020. Ten Covid, o kterém se pořád všude mluví a píše a veškeré jeho mutace, to jsou mediální výmysly spolu s výsledky nefunkčních a naprosto nevhodných PCR testů. Něco z toho je také zaviněno nošením roušek. A jak lidé radí co proti Covidu účinkuje, tím je myšlena rovněž obyčejná chřipka, která může někdy být velmi zlá. Na příklad, chřipka v r. 2018 si vyžádala mnoho obětí na životech, ale nikdo se o tom ani nezmíni. To proto, že tehdy ještě nebyli na tu "pandemii" připraveni. Předtím, než byla objevena elektřina a postupně zaváděna po celém světě, lékaři chřipky neznali! Ty prostě neexistovaly. Stejně tak neexistovala rakovina, ta přišla až s očkováním proti obrně, někdy ve 1940. letech, Dr. Jonas Salk a všecko to kolem.

  A roušky opravdu škodí a to řádně! Současná epidemie zápalu plic je způsobena rouškami. Nezapomeňte, že když jdete na stranu, tak vyměšujete škodlivé látky. Stejně tak když vydechujete, tak dostáváte ven škodlivé látky a když jejich vyměšování zabraňujete hadrou přes obličej, tak ty škodliviny zase vdechujete zpět. Pak je logické, že to není ani trochu dobré. Jenže některým roušky zdánlivě neškodí - každého to může poškodit jinde, podle toho, kde má citlivé místo. Roušky totiž spolehlivě navodí nedostatek kyslíku, což způsobuje, že začnou odumírat mozkové buňky a ty už nikdy nejsou nahrazeny. Takže lidem s rouškami degeneruje mozek. To se samozřejmě hned nepozná, ale po čase bude každý druhý Alzheimer nebo dement. Obzvlášť kritické je to u dětí, těm se mozek vyvíjí a potřebuje neustálé dodávání kyslíku. Když je toto omezeno, pak tyto děti budou později velice nemocné a je možné, že z většiny z nich budou velmi brzy dementi. Mám ale pocit, že to pořád mnozí ještě nechápou - to všecko je záměr! Je to záměr, zdegradovat nás na úroveň zvířátek, pak budeme souhlasit se vším co nám shora nadiktují a ti nás budou ovládat.

  • proud napsal:

   Kdyz se chces takhle rozepsat a rikat A,musis rikat i B. Neni jisty,ze takzvanej "covid" neexistuje,bohuzel. Na vsech stranach barikady se bohuzel ozejva ano i ne. Nejdriv coze to ma bejt ten covid,ona jich je cela pomerne velka rodina a jsou soucasti chripky.Aspon co jsem pochytil.A ona chripka mutuje co je na svete,tedy co existuje.Laicky bych rekl ze tak ruzne,jednou je silnejsi,jindy slabsi,jednou padne na podlomenou imunitu,jindy na silnou.Pak se prubehy samozrejme lisej. Navic existuje i teze a silna teze,ze je i chripka co je laboratorne upravena,bohuzel,meli ji na paskale jak jinak,vojaci,a jak jinak,v americkejch vojenskejch laboratorich.Snad jediny jisty na tom je,ze nejde o "vir" a ze to bylo cely zneuzity na ruznejch podlazich,tedy jak co se tejka rousek,tak co se tejka prejvakcin,stejne jako to jak onen "covid" pusobi,co napada a co tropi.A na to uz taky existuje vic teorii a mezi nima i par celkem pravdepodobnejch.Takze kdyz to sectu a podtrhnu,vime o tom vsem dohromady bohuzel velky kulovy,ale nescetne moc ALE kolem toho.
   Dovolim si tvrdit jen na svoje triko,ze onen "covid" souvisi s chemtrails a poskozuje plice zanetem,jenze takzvany nacaty plice,jinak s nim zamete imunita hned jeste na sliznicich.A co nam bezpecne nacne plice?Prece ROUSKY!Tema je zabezpeceny,ze je nacnou i tem jinak zdravejm.O sireni vzduchem nemuze bejt taky ani reci,mam zato,ze je potreba si na nej sahnout a automaticky si ho pak zavlict,ovsem to je vec taky hodne sporna. Stejne jako ona vubec cela "nakazlivost". Tim ze "zmizela" chripka je pak jasny o co se jedna,prave o chripku. A neni jina nez ta co vzdycky byla,mozna az na tu umele upravenou co se specializuje prave na zanety plic. V kazdym pripade vidim vsude kolem sebe jeji zneuzivani ve velkym.Mel bych se tedy bat chripky? Nemel,ale ceho bych se mel skutecne bat bude rouska a vakciny!!! Pro ne totiz ona "prejpandemie" vznikla!!! Pak mi vrta v hlave dalsi otazka,jak je mozny ze ma Ivermektin tak vynikajici vysledky,prestoze jde o PARAZITIKUM?!! Naskyta se moznost premejslet,ze likviduje neco z toho co na nas poustej z letadel,neco dost podstatnyho z toho koktejlu.Takze problem je chripka,celkem beznej,ale ten hlavni,problemovej, bude asi ta upravena.Jenze to vsechno nebude logicky celkem nicim,proti niceni se vakcinama a rouskama,to bude asi otevirat vrata nemocem vseho druhu a podbijeni imunity dokoran.A protoze vime ze GP nepracuje v kratkodobejch horizontech ale aspon v takovejch co jdou pres generace a generacni pameti,da se zkouset leccos vymejslet.Ovsem tim se dostavame k mysleni celkovymu a ne jen "mistnimu",tim si zacneme davat dohromady mnohem vic veci i z historie a skladat obraz,ten celkovej,podobne jako funguje celostni medicina a nefunguje ta specializovana na urcitej problem v jeho miste. Protoze hlava me nemusi bolet kvuli hlave,ale treba kvuli banalite jako je malo vypity vody,napriklad.A nejen hlava,deficit vody se projevi bolesti zpravidla na momentalne nejslabsich mistech.A tak bych mohl pokracovat hodne dlouho,protoze vsechno souvisi se vsim! Padl jsem i na moznost ze za covidem se skrejva nakaza takzvanym "black go",proto ten uspech ivermektinu,ale to si musim jeste nechat hooodne projit hlavou,hodil jsem to jen pro premejslivy.

  • proud napsal:

   "Současná epidemie zápalu plic je způsobena rouškami."...........trefa do cernyho,jen se mi zda ze nejde o beznej zapal plic,ale o mnohem horsi jakousi variantu,tolik hlenu a tak ztizeny dejchani a to dlouhodobe uz dokaze jen opravdu poradnej "zapal". A co se stane s clovekem kterej je vevnitr tak zhnisanej a dame ho na masinu co mu jeste ty plice neprirozene stavu nafukuje a vypousti,nechci ani domejslet,proto se z tech co dali na umely dejchani zachrani jen par jednotlivcu........

   • proud napsal:

    Lidi se proste pomalu udusej,protoze pres tu hromadu hlenu nedojde k dostatecny vymene vzduchu,tak je to prosty.To pak masina muze nafukovat a vyfukovat jak chce...........Ovsem neznam jedinyho doktora co by byl souzenej za vrazdu "lecenim".

 7. Jane K. napsal:

  Proude, je to pravda, všecko souvisí se vším. To všecko dohromady "to bude asi otevirat vrata nemocem vseho druhu a podbijeni imunity dokoran." Pod vlivem tohoto mnohonásobného útoku pak člověk dostane cokoliv, ať je to parazit, mykóza, strep ... A ještě ke všem těm zlořádům, co nás oslabují přidej strach a obavy, zlost a vztek na situaci - a nemoci jsou jisté.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!