Nevzdávejme se!

Poslední dobou se mezi odpírači vede diskuse o tom, zda má cenu do nekonečna opakovat to, co všichni dávno víme. Celá "pandemie" je cílenou operací, vede se zcela evidentní psychologická válka a jejím jasným cílem je dostat experimentální genetický koktejl do všeho, co se hýbe. Ne úplně se dokážeme shodnout na cui bono, na identitě architektů této operace a na end game celého projektu. Ale výchozí teze jsou všem nad slunce jasné a není o nich mezi odpírači pochyb.
Objevuje se však jistá únava u všech, kteří se snažili přesvědčit své ovčí okolí o tom, že jsou součástí davové psychózy, protože po čase zjistili, že se jedná o boj s větrnými mlýny. Obvzláště vyčerpávající jsou debaty v rodinách, nebo mezi dříve velice blízkými přáteli, ze kterých se za rok a půl stali názorově, morálně a lidsky naprosto jiné lidské bytosti. Pocit, že se celý svět zbláznil, že toto snad ani není možné a že už snad nemůžeme žít ve větší absurditě (každý den nás spolehlivě přesvědčí o tom, že dna absurdity jsme ještě zdaleka nedosáhli), vytváří v nás všech plíživý syndrom vyhoření.
Frustrace a bezmoc (uměle vytvářená jako v experimentech Martina Seligmana na krysách, které ať udělaly, co udělaly - stejně dostaly ránu elektrickým proudem a nakonec propadly apatii, přestaly přijímat potravu a dobrovolně uhynuly) nás nutí neustále něco psát, s někým něco pořád řešit, ale zároveň už jakoby sami sebe unavujeme a nudíme dokola opakovanými důkazy, fakty a skutečnostmi, které většina "normálních" občanů v hypnotickém stavu vůbec není schopna absorbovat.

Má tedy cenu se dále snažit? Má cenu komentovat, postovat a diskutovat?

Ano, má! Je třeba si uvědomit, že hlavní zbraní psychologické války je tzv. "gaslighting", což je obvzlastě zákeřná forma psychické manipulace. Ta spočívá v zasévání semene pochybnosti do mysli protivníka tak, aby on sám začal pochybovat o své normálnosti, příčetnosti a rozumovém úsudku.

Tím, že často dokola píšeme a diskutujeme o skutečné realitě, připomínáme si zas a znova, že nenormální je ona zhypnotizovaná menšina, která přijala fiktivní svět s vymyšlenými pravidly, směšnými slogany a náboženskými rituály, které nemají s vědou, fakty a rozumem co dělat.

Nenechte se plíživě přesvědčit o tom, že jste mimo. Gaslighting je nesmírně silná zbraň a když k sobě budete upřímní, minimálně jednoho jste si tajně pomysleli, zda jste normální, zda už nejste za hranou reality a zda by nebylo jednodušší do očí bijící fakta nevidět.

Proto nepodléhejme únavě a syndromu vyhoření! Je to přirozená a jediná efektivní obrana proti nejlepším odborníkům na psychologickou válku, které si síly zla najaly.
11 Komentářů k Nevzdávejme se!

 1. Kuba napsal:

  muze pomoci se setkavat nebo aspon hlasove komunikovat se stejne smyslejicimi

 2. black napsal:

  pravda,je potřeba nepolevovat, protože budoucnost bude ještě šílenější a nedělám si iluze, že by se lidi probudili, protože u mladý generace bude hodně málo těch, kteří budou vidět pravdu, jelikož je masírujou už ve školách, tak bude málo těch, kteří budou používat rozum a hledat podstatu dění, přemýšlet nad tím co se děje.

 3. .lak napsal:

  Vymýšlejí mňamky ale kadilérie, neléčí ale hubí adjuvantisti o čem ví zřejmě leda nějaké své fantazmagorie.

  Návštěvník
  jorg
  Izraelci vyvinuli a do par tydnu planuji klinicky testovat tabletky proti covidu19. Ty maji primarne slouzit jako booster(misto preockovani), protoze obsahuji tri ruzne spike proteiny, kterymi a se ta cinska osklivost “sápe” po lidskejch bunkach.
  https://www.jpost.com/health-science/israel-to-become-first-in-world-to-test-oral-covid-19-vaccine-674563
  Ma to fungovat jako tristupnova obrana bunky – jelikoz ta prasivina mutuje hlavne v tech chapadlovejch proteinech, obsahuje lecivo tri klicove mutace tohoto proteinoveho smodrchance a vir by se tak do bunky nemel vubec dostat – kdyz projde prvni linii, cekaji ho jeste dve dalsi… stejne tak jako tomu bylo pred pandemii, kdy clovek mohl netopyri viry nadechovat dle chuti, ale ten se v nem nemel jak zachytit.

  U nas klid.
  Deti se sice maji vratit v zari do skol, coz je uz vlastne jen za par tydnu, ale zatim jsem neslysel jedinej kloudnej plan, jak to cely skloubit s podzimnim narustem po dovolenych.

  5 OdpovězČvc 24, 2021 2:08
  Chluorizátizácia
  Návštěvník
  Chluorizátizácia
  Cesta kdy simulují koronavirus spike proteinem a mimochodem buňka když hyne právě dělá prý onu koronu a je modifikacemi téhož na tu jejch bláznivou imunitní odezvu cvičením imunitního systému produkcí všech buněk je o jeho kolapsu. Víc rheseteus. Protože pravděpodobně zkumáci najeli na kolej která vede do pekel tak všichni budou skákat jak pískají až do konce, hlupáků?
  https://www.youtube.com/watch?v=-bs529Jws5A

  0OdpovězUpravČvc 24, 2021 10:54

  • .lak napsal:

   Taky to tak nějak kompjůtruju, roboti. :lol:

   Mikelo 24.7.2021 11:01:07 Odpovědět
   Souhlas. Protilátky jsou jen mantra očkovačů. Kolik jich naměří je úplně jedno pro budoucí setkání jedince s jakoukoli nemocí.
   Očkování vyvolá pomocí jedovatých přídavných a konzervačních látek prudkou imunitní reakci (ve skutečnosti je očkování pouze prudkou otravou) při které organismus vyrobí nějaké ty protilátky.
   Ty se pak naměří a to má prokázat funkčnost a blahodárnost očkování.
   Jenže tvorba protilátek je energeticky a zdrojově náročná tedy je organismus po zvládnutí choroby stahuje z boje a další vyrobí teprve až po dalším setkání s chorobou.
   Tedy ano, jde o uchování návodu na jejich výrobu, nikoli o jejich nesmyslné trvalé vyrábění což by naopak organismus poškodilo, viz. autoimunitní choroby.
   A zde je právě vysoké nebezpečí mRNA nikdy v praxi nevyzkoušených sajrajtů. Nutí organismus vyrábět protilátky stále i když je není na čem spotřebovat.
   Asi tak po 40 týdnech z toho začnou chronické a vážné problémy.

 4. proud napsal:

  Ono to chce prakticky jen jediny: volne se zorganizovat a rozhodovat si jak se budeme chovat,samozrejme referendama a pravou vetsinou,ne priblblou stranickou............ma to vyhodu ze k tomu neni potreba zadnej sef ani vybor a podobny ptakoviny,jen si proste rict o cem se rozhoduje a rozhodnout se........prostsi uz to bejt nemuze.

 5. .lak napsal:

  Ta adresa se mi s historie prohlížeče nezobrazuje, co to mají za trik?
  https://kresadlo.com

 6. proud napsal:

  Problem je ze mnohy lidi a vsechny ovce nevedi co je to se vzdavat. Ze se vzdava i kazdej takovej,kdo proti zlu nedela nic,jak uz kdosi kdysi povedel. Aby zlo zvitezilo,staci mu i jenom to. A kecani se skandovanim rozhodne nestaci,je to stejne dobry,jako ono noc!

 7. Eschatolog napsal:

  kdybyste viděli tu frontu včera na náplavce na pirátsko-starostovský parnik a ty teleci xichty předkládajici potvrzeni , aby mohli vstoupit, optimismus neni na mistě

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!